Bárpult



 

Megosztás
 

 Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Qetsiyah
Qetsiyah


❦ Hozzászólások száma : 5
❦ Join date : 2014. Aug. 26.
❦ Tartózkodási hely : ▲ In your bed. ;)
❦ Job/hobbies : ▲ Sex & Bourbon. My lover.

Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:41 pm


Silas & Tessa
.

- Ne aggódj, kedves. Mindannyian egyedül vagyunk. - Jegyzem meg áldozatom fülébe suttogva halkan minden egyes szavamat. Nos, kedves kis pultosunk kikéretőzött egy bagóra. Nos, ennek a fiatalembernek csakugyan nincs fogalma arról, hogy tulajdonképpen nemsokára megölöm.
Egyedül van, és nem segíthet rajt senki sem. Micsoda élvezetben lesz részem, amikor kioltom az életét. Átkozott ez a hely, a város, hol két olyan személy van, akikről hallani sem akarok. És látni sem. Ma még megiszok egy Bourbont, utána pedig szedem a sátorfámat, és visszamegyek Párizsba. Nincs itt keresnivalóm, és nem is szeretnék itt maradni. Azt hittem, hogy akiért visszajöttem valójában, hogy még életben fogom látni. De nem így lett. Ő rá testvéremként tekintettem, hiszen olyan boszorkány volt, akiről sokan nem tudnak. És kérdéses, hogy miért tekintek rá testvérként. Nos, miért is? Azért, mert amikor még egész kislány voltam, az ő szülei vettek a szárnyuk alá. Hm, pedig nem érdemeltem meg a törődésüket soha sem. Nem érdemeltem még akkor sem semmilyen törődést, hiszen egy jót sem tettem az életben, és ez a mai napig is így van. Sokan tönkretettek, ezáltal pedig inkább könnyek, és sajnálat helyett gyilkolok, és másokat teszek tönkre, ahogyan csak képes vagyok erre. Máshoz amúgy sem értek igazán. Mindezek ellenére végül is lemondtam arról, hogy Amaráék agyukra menjek. belefáradtam, illetve felnőttem ahhoz kellő idő elteltével, hogy csak is egy férfi kelljen. Nem, ennek a világnak vége. Nem érdekel már senki, és semmi. Európában talán könnyebb lesz az életem újra. Nem is tudom, hogy most is még minek vagyok egyáltalán itt, de sebaj; még távozásom örömére bevágok pár whiskyt meg egy ablakot, és intek meg beintek a világnak!
Nos, ennyit a szomorkodásról. Elég boldog vagyok ahhoz, hogy lesajnáltassam magamat még gondolatban is.
- Kár, hogy ebből a gyönyörű, tengerkék szempárból kialszik az élet nemsokára. - Döntöm alig láthatóan bal oldalra a fejemet, s egy buja mosollyal fejezem be végül a mondandómat. valóban nagyon szép szemei voltak ennek a kölyöknek. Szőke, felzselézett haj... s ahogyan mellkasához érintem tenyeremet, érzem izmos testfelépítését is egyaránt. Hallom minden egyes zakatoló szívdobbanását, de szerencsétlen még megmozdulni, és megszólalni sem tud, ugyanis nem éppen kellemes az, hogy ha egy erős boszorkány belülről rohasztja a testét. Hm, hiába is ilyen jóképű, de az a helyzet, hogy ez engem hidegen hagy. Bárkit képes lennék megölni! Legyen az gyerek, felnőtt, akárki, engem nem érdekel már senki sem!
Nos, már egy ideje az épület hátsó felénél töltöttem ezzel a csodás kis ifjúval az időmet, de már kicsit elfáradtam, hogy tartsam.
Bőrből készült, mályva színű válltáskámból könnyedén kikapok egy kígyóbőrrel borított tőrt, melynek csakúgy... hatezerszer hajtogatott az éle. Nos, ez még talán a levegőt is átszeli. Ezt még nevelőszüleimtől kaptam. azóta meg van. Nem éppen emberölésre akarták nekem, de nem láttam túl sok értelmét, így arra gondoltam, hogy talán erre is jó.
- Hidd el, máshol jobb lesz. Menny, vagy pokol...- Suttogom eme két bűvös szót bájjal telt hangzásokkal, s a tőr éles felét most már a számomra ismeretlen férfi mellkasa felé helyezem. Elgondolkozom, hogy vajon hol lehet fájdalmasabb.
Nem vártam egy percet sem; Egyenesen a homlokába mélyesztettem bele a tőrt, mi teljesen átszelte az agykoponya minden egyes részét. nem elég, hogy szerencsétlent belülről rohasztottam, de még agyon is szúrom. Ez még nem volt elég kegyetlen. na, majd akkor máskor. A falnak megmaradt, hiszen a tőr teljesen ott tartotta, lógva. A vér kibuggyant a tőr helyénél, akárcsak szemből a könnycsepp. végig nézem, ahogyan orra vonalánál szabályosan halad le csíkban a vére, és végül állánál távozik, egyenesen a földre csöppenve öngyilkos módra. Nem kellett nagyon várakoznom kielégült mosolyomra.
A tőr markolatát megragadom, s kihúzom úgy, hogy még magam előtt hagyom a tőrt behúzott könyökkel.
Nézem, ahogyan csöppen a vér, le a földre a tőrről. Szép látványt nyújt. Eszembe jut mindig erről a tőrről, hogy hány élet kioltója ez.
Göndör hajfürtjeimet megigazgatom, s végül is lassú lépteket veszek magassarkúmba a bejárat felé, mintha mi sem történt volna. Fekete bőrdzsekimből kivettem egy fehér pamutdarabot, mivel könnyedén letöröltem a tőr felületét, mi vérrel volt belepve.
Nem zavartatott, hogy ezekkel a mozdulatokkal léptem be a grillbe. A tőr élei már teljesen tiszták voltak. A fehér rongydarab átvette terheit. Illetve még hüvelykujjamon maradt pár vércsepp, amit csak számba vettem, s végül is megízleltem ennek az ifjúnak vére ízét. Nem különösen vagyok vámpír, de nem mintha meghalnék tőle. Mindenesetre eléggé keserű vére volt, de még forró.
nem voltak sokan a Grillben, ami jó, hiszen soha nem szerettem a telt épületeket. Jobb szerettem mindig is egyedül lenni mindenhol.
A tőrt visszahelyezem válltáskám kis zsebébe, és végül a véres fehér ruhadarabot visszacsúsztatom dzsekim zsebébe.
Most jól esne valami erős. Ami azt illeti, nincs pultos, mert az iméntiekben nyírtam ki. Magamat kell kiszolgálnom? Bah... vágtam volna a fejébe azután a tőrt...
Egy poharat levettem a pultról, és végül is a csapból hideg vizet engedtem, ami tökéletesen elkergette a vér egyvelegének ízét. S végül is helyet foglaltam az egyik korongszéken, még egy kicsit pihenni, utána pedig elindulni ennek a hosszú útnak.



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amelia Williams
Amelia Williams

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 3
❦ Join date : 2014. Aug. 15.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : ◇ Mystic Falls & Whitmore
❦ Job/hobbies : ◇ Túlélés

Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     Icon_minitimeSzer. Aug. 20, 2014 12:35 am


damon & lia

Lágy szellő simogatja az arcomat, miközben az utcán sétálok. Itt vagyok Mystic Falls városában. Meg kell találnom az állítólagos féltestvéremet, ami kicsit nehéz lesz hiszen édesanyám jegyzeteihez nem tartoztak fényképek így azzal sem vagyok tisztában, hogy mégis hogy néz ki. Bár remélem azért valaki felismeri az Elena Gilbert nevet ebben a kisvárosban, ha pedig nem akkor mondhatom azt, hogy elég kellemetlen helyzetbe kerültem. Ennek a városkának még a neve is elcsépelt, de ami még ennél is borzalmasabb azaz egyik szórakozóhelyének a neve. Mystic Falls Grill. Rettentően kreatív ember volt, aki ezt megnyitotta. Vállba is veregetném érte komolyan.
Belépek az ajtón és rögtön megcsapja az orromat a tömérdek alkohol és izzadtság szaga. Körbepillantok és végignézek a fiatalokon, akik a billiárd asztalánál ácsorognak. Fiatalok.. Mintha én hetven éves lennék úgy beszélek. Van egy olyan érzésem, hogy akkora tudás lakozik bennem, mint egy hetven évesben, de szó sincs arról, hogy még akár csak megközelíteném ezt a kort. A tizenkilenc felé már lassan közeledek, de még oda sem értem el. A hetvenig meg bőven van időm. A jegyzetek, amiket édesanyámnak köszönhetően olvashatok nap, mint nap új utazásra visznek. Dolgokat tudok meg a múltamról és egy kicsit úgy érzem hazugságban nevelkedtem. Nem voltam tisztában azzal, hogy vérfarkas vagyok. Azért hálás vagyok anyámnak, hogy utolsó pillanatában megosztotta velem ezt a titkot vagyis inkább a feljegyzéseit, mert ezek nélkül elveszettebb lennék, mint valaha. Arra még mindig nem sikerült rájönnöm, hogy miért kellett meghalnia vagy miért támadtak ránk, miért akart elmenekülni, de esküszöm kiderítem magamnak.
Kecses léptekkel indulok meg a bárpulthoz, ahol helyet is foglalok egy sötét hajkoronájú férfi mellett. – Egy kólát kérnék. – Nem múltam el huszonegy és itt kétlem, hogy csak úgy a kezembe nyomnák a piát, mint amúgy Seattle bizonyos pontjain szokták.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 10:10 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1028

Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 11:56 am

Játék Vége!
Játéktér Szabad!
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 2:21 pm

Mihez kezdjek most, hogy nem kaptam meg amit akarok? Stefant végleg elveszítettem, bár az Óratoronynál az, hogy megmentett... Igazán meglepett az, hogy elkapott és nem hagyta, hogy véget vessek az életemnek. Nem ő rá vall, legalábbis nem úgy hogy engem mentene meg...Nem tudom, hogy miért tette, de nem is igazán érdekel, hanem furcsa módon akaratlanul vagy akaratosan, de sikerült lelket öntenie belém. Igaza van; nem tehetem azt, hogy megölöm magam, hisz az nem rám vall. Annyi mindenen mentem keresztül és egyszer sem adtam fel, így hát most sem tehetem meg. Nem adhatom fel, túl kell élnem! Túl fogom élni!
Pár napja jöttem vissza New Orleansból ahol megismertem Demet. Nem nagyon tudok róla véleményt alkotni, mert nem sok mindent tudtam meg róla, de valami megfogott benne, valami van ami nem enged, s arra késztet, hogy még jobban ismerjem meg őt. Ezért majd vissza fogok menni, de csak azután amikor az itteni dolgaimat lerendeztem.
Ma kicsit lazítani szeretnék, ki akarom engedni a sok fáradalmat, fájdalmat ami pár nap alatt ért...Ezalatt főleg Klaust értem. Bár Rich... Áhh ő sem a kedvességéről híres, de mondhatni egy fokkal jobb mint Klaus. Bár nála nem nehezebb jobbnak lenni.
A Grillbe megyek, hogy igyak valami ütőset. Oda sétálok a bárpulthoz és kérek egy pohár whiskeyt, majd leülök az egyik székre. Akaratlanul is a mellettem ülő férfire nézek. Olyan ismerős... ~Kol...~ - mondom magamban, gondolatban. Nah ez nem lehet igaz, megint belebotlottam egy ősibe...
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1028

Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     Icon_minitimePént. Júl. 18, 2014 11:00 am




Kath & Kol


Úgy gondoltam, búcsút intek Mystic Fallsnak. Anyám már szerencsére nem zaklat, legalábbis mióta angolosan távoztam tőle, azóta se kép, se hang. Gondolom a többi Mikaelsont sem terrorizálja, különben arról már tudnék. Én mindig is állom a szavam; Esther ha jól döntött volna, akkor én bajban is kitartottam volna mellette. De nem, elvégre nem akarok meghalni, a halálhoz még nagyon fiatal vagyok. De aztán, nem is biztos hogy mindig kitartottam volna mellette. Elvégre, ha kezdett volna bennem megbízni, szinte már a kedvencévé váltam volna, ő nem számított volna akkor arra, hogy én képes lennék őt megölni. Egy ősboszorkány sem halhatatlan. Letéptem volna a fejét puszta egy karral, aztán minden probléma megoldva olyannyira, hogy én talán addigra már megkaptam volna mindent, amit szerettem volna. Az pedig az, hogy a többi Mikaelson halálát szeretném. A harag eszméletlen nagy, de végül is melyik Mikaelson testvér nem akarja egymás halálát? Az már más tészta, hogy nem tudjuk egymást megölni. A testvér szó nem jelent nekem semmit, én nem érzékenyülök el soha! Sírjon előttem akármelyik, soha nem fogok megtorpanni! Egyedül Rebekaht bírom még talán, nem tudom, hogy ő hogyan képes Klaus és Elijah mellett élni. Rebekah helyében mind a kettőt megöltem volna álmaikban.
Ami azt illeti, nem régen jöttem vissza a vadászásból, ugyanis már két napja nem táplálkoztam semmit. Eléggé elvonási tüneteim voltak, így okoztam egy kis zűrzavart. Mystic Falls egyik kisebb negyedét totálisan kiirtottam, amit szirénázó mentők jelképeztek az úton végighaladva. Ha nem mennének olyan gyorsan, odaszólnék, hogy nem ezer mentőre van szükség, hanem egy pár hullaszállító kocsira.
De hát jól van, aki hülye az haljon meg.
Az arcom is egy kicsit véres volt, a ruhámra figyeltem azonban, hogy az ne legyen olyan legalább.
Bal tenyeremet farmerzsebembe csúsztattam, miközben jobb kezem hüvelykujjával törölgettem precízen ajkaim széléről az egyik csinos lány vérét.
Szegény Heather, ha tudná, hogy valójában akinek a szívét adta, s ő magát, hogy az valójában egy szörnyeteg. Nem akarok előtte ilyen lenni, ezért jobbnak láttam, ha nem előtte csinálom a Mikaelsonos dolgomat, hogy ha elkap a hév. A végén még megutálna, amit nagyon nem akarok. Tudom, hogy mennyire emberbarát szinte, de az a baj, hogy akivel újonnan együtt van, nagyon nem "emberbarát". Most egyenlőre New Orleansba hagytam otthon azzal a köszönéssel, hogy megnézem a testvéreimet, elvégre mondhatni a szomszédban vannak sajnos. De nem, igazából nem oda mentem, mert még a pofájukat sem vagyok képes látni! Mystic Falls nincs olyan messze New Orleanstól, így szerintem ha még fél órát itt leszek meginni valamit ami nem erősebb a vérnél, szerintem akkor egy óra múlva már otthon is vagyok.
A jó öreg Mystic Grillben foglaltam a bárpultnál helyet, kényelmesen elüldögélve a forgó korongszéken.
- Valami ütőset, kedves.- Kacsintok sármos mosollyal a pultos nőre, s az megfordulva már tette is a dolgát, dolgosan kiszolgálva  a többi vendéget is.
Én csak elüldögélek ott mint egy jó gyerek, olyan szent viselkedéssel, mint aki az iméntiekben a templomból jött volna, aztán pedig Mystic Falls egy kis negyedét kinyírtam most.





note:    Twisted Evil   | music: ►Kol & Katherine | Burning Desire •



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Bárpult    Bárpult     Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 5:29 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Bárpult     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult     Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Bárpult

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bárpult

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Belváros :: Mystic Grill-