Nappali



 

Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Nappali          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali          Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 5:37 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Georgina Carter
Georgina Carter

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 64
❦ Join date : 2014. May. 15.
❦ Age : 37
❦ Tartózkodási hely : ł Everywhere.. wherever..
❦ Job/hobbies : ł Magic..

Nappali          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali          Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 6:51 pm

Klaus & Stefan & Gina
zene: Little House.. | megjegyzés: Remélem tetszik mindkettő reag, Klaus! ♥
Tekintettem végig siklik a plafonon, ahogy kitűrően nézek egyetlen egy éles pontot végezetül, amely jelenleg meghatározz mindent, ami körbe vesz. Egy apróan elrejtett titkos rés az, melybe elrejtettem azon tőrt, amellyel a családom tagjait mészárolták le, és szinte a mai napig el sem hiszem, hogy hogyan volt képes megölni Marcel őket.. pedig tudta jól, hogy hűséges vagyok, hogy az életemet adnám érte, ha azt kell, mert ilyen voltam; naiv, és eltűrtem, hogy kihasználjon, s erre mit kaptam? Az első adandó alkalommal kinyírja a családomat, mert ő nem nekem, hanem a drága ágyába bújó boszijának hisz, bár ki tudja, hogy köztük is mi történt. Szerencsémre szóljon, hogy az egyetlen egy fiam; Sédric megmenekült, és nem kellett megélnie a korai halálát, sőt én abba belehaltam volna.. de komolyan. Nem bírtam volna ki az egyetlen egy fiam halálát, de már végül is mindegy a múlt, hisz elmúlt, és nem visszahozható. A jelenben pedig haldoklom; köszönhettem az egyik drága kis varázslatomnak, amivel a fiamból felnőttet varázsoltam. Valljuk be, hogy minden egyes mágia alkalmazás következményekkel jár, és ezt jól tudja Sédric is, hisz közöltem vele, hogy csínján velük, mert egyesekért hatalmas nagy kamatot kell fizetni.. s lám én beszélek, aki megpecsételi az életét a halállal. Veszek egy mély levegőt, majdan ásítok, és betakarva magamat álomra hajtom a fejemet, hogy immár tizenegy óra felé aludjak, hisz már bőven este van. Behunyva a szemeimet, pedig nem sokára elalszom, hisz már pár napja nem igazán pihentem, ezért is akarom végre megtenni, s lám.. el is aludtam, így pedig álomba merülve dereng fel előttem néhány kép;

-Nem, ezt nem tehetted meg, Sarah!-Üvöltök rá teljes torkom szakadtából, ahogy tudatosul bennem a tény, hogy nem a fiamnak akar segíteni, és nem őt akarja figyelni, hanem az életét akarja a magáéhoz láncolni, ezáltal pedig arra kényszerítené, hogy házasságot kössenek, ami alapból nem megengedett.. én nem engedem meg neki!-Hagyd békén, inkább állj rajtam bosszút!-Suttogom, ahogy térdre esve nyújtom ki a jobb kezemet feléjük.-Kérlek, Sarah.. ne vedd el tőlem.. inkább engem büntess.-Nagyot nyelek, ahogy lehunyom a szemeimet.
-Drága, Gina! Elfogom venni tőled azt, ami számodra a legkedvesebb.. halálod utolsó óráinak száma kevés, és épp ezért szenvedned kell.-Arcán egy áttetszően kegyetlen mosoly jelenik meg, ahogy engem néz, míg én lassan kinyitom a szemeimet, és a döbbent arcot vágó fiamra tekintek.
-Anyám..-Suttogja a szavakat, amelyek nekem is fájnak..-Én szerettelek, és te elárultál még is.. miért nem mondtad meg nekem, hogy haldokolsz? Nekem ehhez tán.. nincs jogom, és még azt vártad tőlem, hogy bízzak benned?-Teszi fel a kérdését mire én csak nyitott szemekkel élettelenül esek össze a földön, és immár minden egyes pergő életkép levetítődve a szemeim előtt végül tova száll, hisz a halál beállt, és én végleg távoztam az élők sorai közül.


-Neem!-Ordítok, ahogy felülök az ágyban, és hallom a lentről jövő mozgolódást. Nyugtatóan fújom ki a levegőt, ahogy tudatosul bennem, hogy csak álmodtam az előbbieket, és nem a valóság volt. Kimászva az ágyról elkezdem levenni magamról a pizsamát, és gyorsan felöltözök valami laza itthoni ruhában. Az idő éjfél után jár.. remek! Aludnom sem lehet már? Fekete fehérnemű kerül rám, majdan egy piros póló, és egy laza fekete nadrág, amelyhez társítok egy papucsot, majdan sietős léptekkel megindulok lefelé, és a lépcsőn kötök ki végül, ahogy gyorsan szelve a lépcsőfokokat érek le a földszintre, majdan megindulok a nappali irányába, ahogy Stefan szavait hallgatom.
-Igen, imádom azt űzni, és természetesen állok szolgálatodra..-Szemeim karikásak.. és nem vagyok a helyzet magaslatán. A hajam is kócosan van.. össze-vissza állású helyzetben.-De legközelebb kérlek ne éjnek évadján gyere, amikor is éppen aludni kívánnék.-Sóhajtok fel, és ásítok egyet, ahogy a szám elé emelem a kezemet.
-Mi az.. nem kikapcsoltál?-Vonom fel a szemöldököm, ahogy leesik a viselkedéséből, hogy eddig kicsit sem ilyen volt.-Mégis mit csináltál, Stefan?-Kérdezem, bár feleslegesen, majdan csak leülök egy kis fotelba, és onnan szemlélem az iszogató barátomat.-Bármiben segítek.. szóval mondjad mit akarsz, aztán tűnés.-Mosolyodom el, ahogy mondom. Hirtelen viszont váratlanság történik, hisz hangokat hallok kintről.. vagy a fiam jött meg, vagy valami idegen betolakodó közeleg.. mindegy is, hisz ma este már végkép nem alszok, és még hány embernek kell így látnia? Szörnyen festek! Nehogy már így nézzenek rám.. ez rémes.. se smink, se semmi.. Felsóhajtva nézek Stefanra, és várom a közlendőjét végezetül.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Nappali          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali          Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 4:15 pm





Klaus & Georgina & Stefan


"Szeretek betörni egyes helyekre, s otthon érezni ottan magamat..!"


A hosszúnak tűnő kikövezett utcán sétálok egyre csak előrébb haladva, ahogy egyetlen egy cél vezérel mindinkább előre. Oda akarok érni egy olyan házhoz, ahol vagy nincs senki, avagy van, de akkor éppen alszik, viszont engem ez jelenleg mégsem zavar. Az idő jóval éjfél utánra jár, és kellően este van ahhoz, hogy visszatérhessek a Mikaelson villába, de én mégsem teszem meg eme apró kitérőt oda, hanem egy kétszer akkora távolságnyi úton menve elkerülve ama házat megyek egy teljesen másik helyre. Lépteim kimértek, szaporák, és határozottak, ahogy a vaksötétben kóborolva megközelítem az ifjú Miss Carter házát, avagy talán nem egyedül él itt? Na mindegy is, hisz nem érdekel, csak egyetlen egy apró dolog miatt érkezem, és ha ezzel meg vagyunk, akkor mehetünk is az utunkra, avagy mégsem, hisz csak én távozom, de ez már csak részletkérdés csupán. A ruházatom egy fehér atlétából áll, amelyhez hozzá társítható egy fekete nadrág, és egy kényelmes fekete cipő. Végezetül pedig egy laza, mégis nyárias fekete vászon kabát, amely a testemhez feszül. A nyakánál lévő gallér részt megigazítom úgy, hogy elfedje tökéletesen a nyakamat, miközben teljesen kigombolva van rajtam eme ruházat. Vérnek hűlt nyoma sincs rajtam, hisz most kivételesen nem táplálkoztam, hanem az egyik tervem apró részlet kidolgozásának helyszínéről érkezem.. Na igen, van bőven olyan dolog, amelyről maga a nagy hibrid; Klaus Mikaelson sem tud, és így szervezkedem voltaképpen a háta mögött, de ez azért erős túlzás, ha azt tekintem, hogy egyáltalán sem róla esik szó. Nem a város miatt szervezkedem, és nem is Marcel ellen, sőt Klaus összes ügye nem ide sorolható.. egyedül csak is magamnak tervezgettek, hisz van egy lépés, amelyet mielőbb ki kell építenem, és ez nem tűrhet halasztást. Nem sokára megközelítem a gyönyörű ház fekete színű kapuját, amelynek a zárját meg sem kell babrálnom, mert épp nyitva van, ezáltal könnyen kinyitva azt beljebb fáradok a kikövezett járdán, míg bezárom magam mögött a kaput, majdan elindulok a bejárati ajtóhoz. A ház hatalmas, és egészen luxus is lehetne.. kíváncsi lennék arra, hogy a boszorkánysága mellett mivel foglalkozik, de jelen esetben most kicsit sem emiatt érkeztem. Az ajtóhoz érve kinyitom azt, majd nem zavartatva magamat simán belépek a házba, ahogy kopogtatok, hogy ne legyek azért annyira bunkó. Végül pedig egy laza kézmozdulattal becsapom magam mögött azt, és egy suhanással a nappaliba jelenek meg, ahol is a bárszekrényhez lépek, mintha csak az enyém lenne a ház úgy viselkedem. Előveszek egy poharat, és egy drága minőségű whiskyt, majd töltök italt magamnak, és a kezembe fogva az átlátszó pohárkát beleiszom az alkoholba, amely végig szánkázik a torkomon, és kaparó érzéssel jelzi, hogy ő ugyan keserű, mégis oly nyugodtan iszogatom, ahogy a kanapéhoz sétálok, majdan leülve rá, s hátra dőlök. Teljesen úgy viselkedem, mintha ez lenne az otthonom, ami valljuk be egy kicsit sem igaz, de hát szeretem a pimaszságot, és most jelenleg élvezem, hogy ezt művelem. Kegyetlen lennék? Ugyan már, hisz ez csak egy játszma!
-Gina..-Szólalok meg fenn hangon, hogy immár ideje lenne megjelennie, és nem pedig várakoztatnia, hisz hallom éles hallásomnak köszönhetően, hogy itt van.-Lenne egy kérésem, ami roppant egyszerű, főleg neked, hisz fekete mágiát űzöl ugyebár..-Elmosolyodom, ahogy végül megpillantom lesétálni a lépcsőn.-Nos, ami azt illeti jó, hogy végre feltűnsz.. most már szedd össze magad, és indulhat a fekete varázslatok szórása.-Nevetem el magam, ahogy előre dőlök, és iszom az italból eközben.-Nem akartalak megzavarni, és sajnálom, vagyis nem.. na mindegy. A lényeg, hogy szükségem volt rád, és ezt neked is meg kell értened, hisz sosem várakoztatható meg egy Ragadozó, mint én.-Mutatok magamra, ahogy szórakozottan viccelődök, majd újból iszom az italból, ahogy a tekintettem végig siklik rajta.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Georgina Carter
Georgina Carter

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 64
❦ Join date : 2014. May. 15.
❦ Age : 37
❦ Tartózkodási hely : ł Everywhere.. wherever..
❦ Job/hobbies : ł Magic..

Nappali          Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali          Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 3:22 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Nappali          Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali          Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Lakónegyed :: Kertváros :: Carter ház-