Terasz / Bejárat



 

Megosztás
 

 Terasz / Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 11:17 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2014 7:11 am

Jackie & Elena
Hello húgi

Sajnáltam, hogy így neki ugrottam, de egyszerűen nem tudtam más tenni. Nem tudtam, hogy vajon tényleg ezt a mesét adták-e be neki, vagy csak ő akar az én idegeimmel szórakozni. Egyszerűen nem tudtam rájönni erre az egészre. Mert ez egyszerűen lehetetlen. Nem lehet igaz!
Még magamat is megleptem azzal, hogy így tálaltam fel neki ezt az egészet... de hát mit szépítsem? Vámpír vér folyik már az én ereimben is egy ideje, aminek köszönhetően én is sokkal forrófejűbb vagyok, mint egykori emberi énem.
De nem akarom ezt most csak a vámpíri énemre fogni. Hisz most nagyon, de nagyon kiakadtam a mondatin, mint ember is. Tényleg nem akartam, hogy így váljunk el egymástól, de... most aztán mégis így sikerült.
-  Sajnálom! - kiáltok a lány után még, mikor kiviharzik, majd elengedem a kezemben lévő képet, ami engem és a családomat ábrázol. Leülök a kanapéra és hosszú percekig  azon gondolkodok, hogy vajon ez lehetséges-e? Lehet az én életem még ennél is bonyolultabb?!
Óóó a válasz egyértelmű... Igen!
Zene: Hey Sis! | Note: részemről sem lett ez a legjobb záró! Köszi a játékot és vároom majd a következőt! Wink
©️
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2014 6:44 am

Elena & Jackie


Kész ennyi volt most már tényleg kifogytam minden szóból, nem tudok már mit mondani, talán engem vezettek félre, talán őt. De inkább a másodikra tippelnék, vagyis jó lenne. Nem számítottam arra, hogy a nyakamba ugrik és nem is fog megtörténni, legalábbis ebben a világban biztosan nem, mert szerintem elhúzok innen abből a városból és soha többé nem jövök vissza. Nem is tudom, hogy egyáltalán miek reménykedtem, hogy legalább egy darabot kapok a családomból, mert az sem fog megtörténni soha. Ez lett volna az egyetlen boldogság az életemben, hogy végre van egy testvérem, de mivel az is azt hiszi, hogy hazudok, már nincs mit tenni. Köszönés nélkül viharzok ki Elenáék nappalijában, s próbálom elfelejteni a történteket, s már arra sem vagyok kíváncsi, hogy mit hozhat majd a holnap, mert legeszívesebben a föld színéről is eltűnnék...
Részemről ez egy pocsék záró, köszönöm a játékot ^^
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 3:47 pm

Jackie & Elena
Hello húgi

Letablózott mikor meghallottam Isobal és John nevét az ajkain. Hirtelen minden kiment a fejemből és csak azon gondolkodtam, hogy vajon igaza lehet-e. De ez nem lehet!! Teljes mértékben lehetetlen...
Isobel Flemming 16 évesen hozott világra. John Gilbert ejtette teherbe -egy gyerekkori románcnak köszönhetően-, aki az én édesapám? Grayson Gilbert fivére.
Isobel Flemming nem lehetett előttem terhes senkivel sem. Vagy ha igen.. akkor engem csúnyán félre vezettek. Talán ismét.
-  Az nem lehet. Sajnálom, de téged megvezettek! - feleltem neki még mindig suttogva. Nem akartam megbántani, de.. tudnia kell, hogy ez bizony lehetetlen.
-  Isobel mindössze a vér szerint anyám. 16 éves volt, mikor a világra hozott. Értsd meg ez biológiailag lehetetlen. - nyögtem ki a mondatot, mikor már elakart menni. Talán ezzel most megbántottam, vagy elgondolkodtattam, de ez volt az igazság. Sajnos ezt most már neki is el kellett árulnom. Bármennyire nem akartam.
Zene: Hey Sis! | Note: bocsi a késéért :S
©
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 12:46 pm

Elena & Jackie


Benne volt a pakliban, hogy nem fogja valami könnyen elhinni, de nem is számítottam másra. Nem mindennapi dolog, vagyis nálam biztosan nem, hogy egyik napról a másikra megtudom, hogy még van egy testvérem aki él és virul. Eleinte én sem tudtam hová tenni ezt a helyzetet, de megbarátkoztam vele, ezért is remélem, hogy majd Elena is elfogadja, úgy ahogy én is. Most nagy szükségem van egy testvérre, aki jóban-rosszban mellettem áll és segít amiben csak tud, de biztos vagyok benne, hogy ez egy jó ideig biztosan nem lesz így. A mai naptól kezdve azon leszek, hogy minél közelebb kerüljek hozzá. Megmutat egy képet a családjáról, de én nem tudom, hogy ők-e azok, hisz' én egyedül csak Elenáról láttam képet, ami már ősrégi volt, szóval nem tudom. A nevüket viszont elmondták, és jó is, hogy megtették, mert meg is kérdezte tőlem. Sokáig nem is gondolkodom ezen, mert tudom a választ és el is fogom mondani neki. - A szüleim neve, Isobel és John, legalábbis a nevelőotthonban azt mondták, de nem láttam róluk képet soha. - Válaszolom neki. - Ha jól hallottam akkor téged örökbefogadtak, igaz? Te tudod az igazi szüleid nevét? - Csak úgy bombázom őt a kérdésekkel de minden egyes apró részletecskét tudni szeretnék. Fontos nekem, hogy minél többet tudjak róla, ha már ennyi éven keresztül nem láthattuk egymást. - Azt hiszem jobb lesz ha most megyek, biztos, hogy van néhány dolog amit át kell gondolnod, de akartam, hogy ezt tudd! - Már jó pár perce lépegetek az ajtó felé, ami nem is olyan feltünő, mert tényleg olyan volt mintha meg sem mozdultam volna. Nem igazán tudom, hogy még mit mondhatnék neki, biztosan kell most gondolkodnia ezen a sok dolgon ami történt és inkább békén hagyom. De még mindig úgy vagyok, hogy örülnék, ha azt mondaná, maradj.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeSzer. Márc. 19, 2014 4:50 pm

Jackie & Elena
Hello húgi

Mikor a képet a kezembe adta először meglepődtem... mármint ez egy kép rólam, még kisebb koromban. De csak rólam, nem volt rajta senki. Sem John, sem Miranda, sem Grayson. Isobelt meg csak azért nem említem, mert még 17 éves koromba nem ismertem. A a kép nemsokkal apámék halála után készült... emlékszem rá. Olyan szomorú és erőltetett volt a mosolyom.
-  És mit mondtak, hogy kik a szüleid? Milyen nevet mondtak?- kérdeztem. Mert ha Grayson és Mirandát mond akkor nem is az én testvérem, hanem Jeremyé. Ugye milyen érdekes? Sajnos az én egész életem ilyen roppant érdekes... és agyafúrt!
Majd hirtelen ötletből a nappaliban álló szekrényhez siettem, amin ott csücsült egy keretes kép. Levettem és a lány kezébe adtam.
-  Látod... ők az én családom! Ezért mondtam, hogy ez biztos csak tévedés lehet. - mutattam előbb Graysonra, majd Mirandára, az öcsémre és magamra. Csak mi voltunk a képen. Mi négyen. Még boldogan.
Zene: Hey Sis! | Note: bocsi a késéért :S
©
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeSzomb. Márc. 15, 2014 6:51 am

Elena & Jackie


Igazából ennél rosszabb reakcióra számítotam, de talán jobb is, hogy nem kezdett itt el tombolni, mint valami őrült, bár őszintén szólva azt is megértettem volna. Nem várom el, hogy a nyakamba ugorjon, hisz' ez nem is fog megtörténni egy ideig szerintem. Nincs túl sok bizonyítékom, de van egy ami hatásos lehet. Van egy képem róla, amit még akkor kaptam róla, amikor megtudtam, hogy ő a testvérem. Eléggé régi ám, de biztosan magára fog ismermi, nem is változott olyan sokat amúgy. Mielőtt bármit is mondanék, sebesen elkezdek kutatni a táskámban, hogy előszedjem a képet. Ha nincs itt nálam akkor szerintem én fogok őrültem tombolni és nem Elena. Ittvan, ki is szedem gyorsan a táskámból, majd felállok és Elena elé állva a kezébe nyújtom, majd rögtön meg is szólalok. - Ezt a képet a nevelőotthonban adták nekem, amikor megtudtam, hogy testvérek vagyunk. Nem sokat változtál úgy tűnik, mióra készült ez a fotó. Elena nem várom el, hogy a nyakamba ugorj vagy ilyesmi, mert tudom, hogy ez lehetetlen, viszont arra kérlek, hogy legalább próbáld elhinni. Biztos nem kitalálták, amikor ezt mondták nekem. Ha szeretnéd most elmegyek és soha többé nem jövök vissza, de ezt mindenképp szerettem volna elmondani neked! - Az ajtó felé indulok, lassú léptekkel, remélve, hogy megszólít, hogy maradjak. Annak igazán örülnék, ha így történne, de nem hiszem, hogy olyan szerencsém lesz majd.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimePént. Márc. 14, 2014 4:26 pm

Jackie & Elena
Hello húgi

Amint Jackie mondott az egész egyszerűen felfoghatatlan volt. Nem! Ez nem lehet! Nekem csak egy testvérem van. És az Jeremy Gilbert. Ő az én öcsém és senki más. Ez a lány, biztos valamint félreértett biztos, hogy csak rossz információkat kapott.
-  Nem, ez nem lehet! - feleltem, majd zavaromban felálltam gyorsan a kanapéról. Ez nem lehet igaz. De akkor meg miért visel meg ez ennyire?
Talán csak azért mert sajnálom ezt a lányt, amiért ekkorát tévedett és emiatt eljött egészen ide. Mert ő bátor volt, hisz ide állt elém és elmondta. Pedig biztos nem volt egyszerű.
-  Nézd Jackie... tudod az én családi hátterem elég bonyolult, szóval biztosra veszem, hogy ez csak valami félreértés. Amúgy is... nekem van egy testvérem, ő Jeremy! Szóval, nagyon sajnálom, de nem én vagyok az akit keresel. Biztos megtalálod az igazi szüleidet és a testvéredet is. - mondtam már egy fokkal nyugodtabban. Hisz mostanra rájöttem, hogy ez csak egy félreértés lehet.
Zene: Hey Sis! | Note: bocsi a késéért :S
©
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 7:08 am

Elena & Jackie


Tudom, hogy most jött el annak az ideje, hogy Elenának minden egyes apró részletet elmondjak, bár utálom a hosszú, órákig tartó meséket , ezért szerintem csak egyszerűen kibököm azt a két szót, hogy Testvérek vagyunk. Az agyamban sokkal hamarabb lejátszódik ez az egész, mint ahogy az most fog történni. De nem halogathatom tovább, mert ha véletlen mástól tudja meg az még rosszabb lesz, azt meg amúgy sem szeretném. Az arcomon még mindig látszik a ijedség de belülről már érzem, hogy talán meg fog érteni Elena és előbb-utóbb el is fogadja, azt, hogy mi ketten testvérek vagyunk. Most, na most fogom elmondani neki. - Ömm nos, én nem akarok órákig tartó prédikációt művelni szóval jobb lesz, ha egyszerűen csak elmondom, hogy mi ketten Testvérek vagyunk. Tudom, hogy hihetetlen mert én sem hittem el az elején, de igaz! Hamarabb meg kellett volna keresnem téged, de nem volt bátorságom hozzá és nem is tudtam, hogy hol vagy, de most amint megtudtam rögtön idejöttem hozzád, remélve, hogy el tudod ezt majd fogadni. - Csak beszélek és beszélek, de végülis a nagy részén már túl vagyok, mert elmondtam neki, bár nem tudom, hogy mit fog majd szólni hozzá.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeSzomb. Márc. 08, 2014 3:55 pm

Jackie & Elena
Hello húgi

Megijesztett a lány kérlelése és a remegő hangja amivel arr kért, hogy ne ítéljem el és hallgassam végig. Azt hiszem tartott valamitől. Talán, sőt inkább biztos... az én reakciómtól! Pedig ettől tényleg nem kell tartani, hisz én nem vagyok az a típus, aki olyan könnyen megharagszik egy ismeretlen kislányra, aki ilyen roppant szimpatikus számomra. De tényleg... valami felismerhetetlen érzés fogott el, mikor ott ült mellettem. Olyan különleges...
Viszont mostanra tényleg nagyon, de nagyon meglepett.
- Semmi baj. Tudod én nem vagyok az a haragtartó típus. Nyugodtan beszélj, ígérem végig hallgatlak!-  feleltem és kacsintottam is egyet. Nagyon nem szeretettem volna, ha meglátszana rajtam az a stressz amit kiváltott most belőlem. Vajon miről lehet szó? Vajon ki ő és miben is keveredhetett?  Mert most már nagyon úgy néz ki, hogy ez nem a véletlen műve.  
Zene: Hey Sis! | Note: bocsi a késéért :S
©
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 9:13 am

Elena & Jackie


Lehet, hogy csak nem rég érkeztem a városba, de tényleg el kell mondanom Elenának, hogy mi a valódi oka, hogy idejöttem. Nem akarok semmiféle, hülye hazugságot kitalálni, ami egyáltalán nem lesz hihető majd. A mosolya amit felém mutat, bátorító és gyönyörű egyszerre. Lassan próbálom összeállítani a  mondatokat a fejemben amiket majd szépen lassan elmondok neki, és bár nehéz lesz ezt neki feldolgoznia, de ha már meghaltak a szülei, akik az én szüleim is, gondolom ez nem lesz olyan nagy csapás a számára. Végre megszólalok, újra és most már bátrabban szeretnék mint ezelőtt, először halványan mosolygok rá, aztán elkezdem. [color=#ff3399- Köszönöm, hogy ilyen együttérző vagy velem, Elena![/color] - még mindig csak mosolygok rá, de most jön az a része amikor válaszolnom kell arra a részre, hogy miért is vagyok itt. Már reszketni kezdek, soha nem voltam ilyen helyzetben, de tényleg muszáj megtudnia ezt az egészet, és tudom, hogy időre lesz majd szüksége, hogy feldolgozza, de szerintem elég erős lesz hozzá. - Igazából eléggé fura a helyzet amiért én itt vagyk és egyben eléggé hihetetlen, nem is tudom, hogyan mondjam el neked, mert tudom, hogy nem hiszed el, pedig nem szokásom hazudni főled nem ilyesmiről. Nem is tudom, hogyan mondhatnám ezt el neked, mert nagyon nehéz, de kérlek ígérd meg, hogy végighallgatsz Elena, kérlek! - Miközben beszélek, a szemem végig rajta van, a két szemem amiből olyan őszinteség árad mint még soha az életemben talán, bár tényleg nem voltam hazug, de biztos vagyok benne, hogy egész idáig most voltam a legőszintébb, de félek, hogy ennek ellenére sem fogja elhinni ezt a mondhatni fura dolgot, hisz' amikor meghallottam én sem hittem a fülemnek, de majd sikerült megbarátkoznom a helyzettel.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 8:14 am

Jackie & Elena
Hello húgi

Persze, hogy beengedtem a házba a lányt, hisz mi mást tehettem volna? Itt állt kint, és kedvesnek tűnt, szóval... azt hiszem megbíztam benne.  A nappali felé vezettem őt, majd a kezemmel mutattam, hogy foglaljon nyugodtan helyet. Én is leültem, majd figyelmesen végighallgattam akadozós gondolatmenetét. Látszik, hogy felkészült erre az egész találkozásra és beszélgetésre - bár nem értem hogyan.. -. Csak egy biztató mosollyal bátorítottam beszéde közben. Hogy lássa érdekel az amit mond.
- Nagyon sajnálom a szüleidet. Tudod már az enyémek sem élnek...- feleltem kicsit akadozva. Mindig is nehéz volt a szüleim elvesztéséről beszélnem. Bárkinek. Nem is tudom miért hoztam szóba...- De mond csak.. én midben segíthetek neked?- Kérdeztem tőle kíváncsian.   
Zene: Hey Sis! | Note: nem a legjobb alkotás :S
©
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 2:31 pm

Elena & Jackie


Azt sem tudom mit mondjak, még soha nem voltam ennyire izgatott és így Hibridént minden érzés sokkal erősebb bennem. Amikor Elena behív még boldogabb leszek, bár a szemében látom, hogy kissé bizonytalan, de remélem, hogy rá fog jönni arra, hogy biz' én soha nem bántanám őt. Szeretném először jobban megismerni őt aztán elmondani neki a mi kis családi sztorinkat, amit tuti, hogy soha nem fog elhinni, de akkor is... Lassú léptekkel sétálok be a házba, ami belülről is olyan gyönyörű mint kívülről. Nem tudom, hogy Elena mi az, mármint, hogy ember, vámpír, vérfarkas vagy micsoda, de előbb utóbb ezt is kiderítem. Még mindig csak mosolygok rá és félek, hogy már hülyének néz emiatt, hogy mégis jól érzem én magam, hogy itt vigyorgok neki? Pár percig csak állok és próbálom összeszedni minden gondolatomat, minden érzésem ami barátságot sugároz ki belőlem, bár legszívesebben megölelném őt, tudom, hogy ezt nem tehettem meg, hisz' én csak egy idegen lány vagyok a számára. Kissé rekedt és elfolytott hangon szólalok meg és hiába akarok minél barátságosabbnak tűnik, inkább egy kis menekülő, teli félelemmel való lányt lát rajtam. - Köszönöm, hogy ilyen kedves vagy és behívtál, tudod talán te vagy az egyetlen ember ebben az életben akivel idáig eljutottam. Ööö a szüleim, ők már sajnos nem élnek. - Eszembe jutnak a szüleim akik ugyan nem is voltak az igaziak, ekkor lehajtom a fejem és elhallgatok.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeHétf. Feb. 24, 2014 4:54 pm

Jackie & Elena
Hello húgi

Nem tudtam mire vélni az ismeretlen lány felbukkanását. Valahogy hirtelen elkezdtek bennem kavarogni a furcsábbnál, furcsább gondolatok, mikor megláttam. Olyan ismerős volt az arca, annyira hasonlított valakiére. Csak tudnám kiére... Hosszú álmélkodásom közben el is felejtek válaszolni a lány kérdésbombájára. Teljesen belemerültem abba, hogy pusztán felmérjem, tanulmányozzam a lány minden egyes kis porcikáját. Megakarom tudni, hogy miért ilyen ismerős számomra. Talán találkoztunk már valahol? Nem, nem hinném, hisz akkor emlékeznék rá...
Kicsit félek behívni, hisz kitudja, lehet, hogy egy vámpír és nem akarom akkora veszélynek kitenni az öcsémet, hogy egy hozzám hasonlót engedjek be a házba. Majd mégis a fejemmel egy intés közepette hívom be a szimpatikusnak tűnő lányt. Vajon idősebb nálam?
- Igen, én vagyok Elena és nem zavarsz, mindig szívesen fogadjuk az új lakókat.- feleltem egy kis mosoly keretében, miközben kitártam a kezem az ajtó előtt. - Persze gyere csak be! Szóval akkor ti most költöztetek ide a szüleiddel?- kezdtem bele kíváncsian a lány faggatásába.   
Zene: Hey Sis! | Note: bocsi, bocsi a késésért
©
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 4:18 pm

Elena & Jackie


Már mondhatni régóta Mystic Fallsban vagyok mégsem történt semmi érdekes. Elenát nem sikerült megtalálnom idáig és már kezdtem minden reményem elveszíteni, hogy ő már nincs is életben, vagy nem is igaz, hogy van egy testvérem bár most felcsillant a remény. Sikerült megtudnom, hogy Elena ma jött haza az egyetemről és megtudtam, hogy hol lakik. Felkerestem az egész várost, aztán megálltam a híres Gilbert ház előtt, nagyon szép kis családi ház, nekem nagyon tetszik. Először nem is tudom, hogy bekopogjak-e vagy inkább elmenjek és vissza se jöjjek többé, de tudom, hogy ő az egyetlen családtagom és beszélnem kell vele. Az igazságot előbb-utóbb úgyis megtudja és jobb ha tőlem fogja. Végre összeszedem minden bátorságom és bekopogok ő meg azonnal ajtót nyit. Mindössze egy képem van róla még régebbről, de most úristen egyszerűen nagyon gyönyörű lány. Csak mosolygok rá de alig tudok megszólalni, szerencsére a beszélgetést ő kezdeményezi így addig is kapok egy kis gondolkodási időt. Nehezen de kibökök valamit. - Szia, te vagy Elena? - mosolygok még mindig - Én hallottam, hogy itt élsz a testvéreddel én meg szeretnélek megismerni titeket, mert sok jót hallottam rólatok és nem rég jöttem a városba. Zavarok, mert ha igen akkor elmegyek tényleg! - hrtelen elkezdek egyre többet beszélni, remélem nem gondol valami kis hülye sokat beszélő kis csirkének. Ő a testvérem, tényleg ő az, el sem hiszem.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeVas. Feb. 23, 2014 3:11 pm

Jackie & Elena
Hello húgi

Most, hogy kaptunk egy kis kilépőt az iskolából, rögtön a Salvatore ház felé vettem az irányt, ám mikor nem találtam ott senkit, valami okból kifolyólag a Gilbert házban kötöttem ki. Otthon -ha egyáltalán hívhatom-e így még ezt a házat- lepakoltam és eldőltem az ismerős kis heverőn. Semmi másra nem tudtam gondolni csak arra, hogy Damon miért nem volt otthon. Talán a Grillben van, vagy egy másik nővel? Jajj mikor lettem én ilyen paranoiás? Nem tudom... De az egyszer biztos, hogy most az izgalom emésztett fel. Na meg a stressz. Már majdnem felálltam és a konyha fele indultam valami jó zsíros étel után -hála a génjeimnek/ a vámpírgéneknek nem könnyen hízok el-, mikor a csengőre kaptam fel a fejem. Vajon ki csenget ide? Jeremynek van kulcsa, másról meg el nem tudom képzelni, hogy itt keresne vagy engem, vagy az öcsémet. Érdekes...
Lassan az ajtó felé cammogok, miközben még mindig az izgalom és a stressz vegyes keveréke járja át az egész vámpír testemet. Mikor kinyitom azt ajtót egy lányt pillantok meg. Egy kedves, mosolygós lányt, aki egy pillanat alatt feledteti velem a stressz kellemetlen hatását.
- Khmm, segíthetek valamiben?- kérdeztem tőle egy kis mosoly keretében.  
Zene: Hey Sis! | Note: bocsi, bocsi a késésért
©
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 9:53 am

***
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Terasz / Bejárat Empty
TémanyitásTárgy: Re: Terasz / Bejárat   Terasz / Bejárat Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Terasz / Bejárat

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Terasz / Bejárat
» Terasz / Bejárat
» Terasz
» Terasz
» Terasz és kert

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Lakónegyed :: Gilbert ház-