Nappali - Page 2



 

Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 05, 2014 3:46 pm


Stef & Isa


Rosszul voltam már a sok boxertől. Kezdtem visszasírni a tegnapot, amit szerettem volna megváltoztatni, hogy még véletlenül se jusson Klaus eszébe, hogy cselédnek használjon. Ahogy itt pakolgattam, turkáltam a sok alsó között, akaratlanul is eszembe jutott, hogy ezek a holmik bizony Klaus olyan testrészeihez érnek, amiket nem láthat mindenki. Ettől pedig megakadtam a folyamatosan ismétlődő tevékenységemben és undorodva tekintettem a kezemben lévő boxerre. A hideg is kirázott, szabályosan megborzongtam és küzdenem kellett, hogy a gyomrom tartalmát nehogy a tiszta, intim ruhadarabokra ürítsem. Nem akartam visszatartani, egyedül csak azért nem hagytam, hogy kibukjon belőlem, mert akkor megint moshattam, teregethettem és pakolhattam volna ezeket a boxereket. Ahhoz pedig nem lett volna elég gyomoridegem.
Eltelt néhány pillanat, mire újra belekezdtem a robotolásba, ezúttal már émelygés nélkül. Persze, a legszívesebben most is jó messzire hajítottam volna a közelemből az összes holmiját, lehetőleg valami égő felületre, ahonnan biztosan nem kerülnek megint a közelembe. Sajnos, ezt az opciót ki kellett lőnöm, mert nem igazán akartam minden esélyemet eljátszani az ősinél. Nem nagyon szerettem volna karókkal a falhoz, vagy épp a padlóhoz szegeződni. Pláne nem meghalni. Már pedig amiért elégettem volna az alsóit, egész biztos vagyok benne, hogy halált érdemeltem volna.
Egy mosoly penderült az arcomra, ahogy elképzeltem Klaus fejét, amint épp rájön, hogy a ruhái mind egy szálig elégtek egy „véletlen” tűzbalesetben. A mosolyom azonnal el is tüntettem, ahogy a lépteket meghallottam. Egész biztos voltam benne, hogy az elmémben emlegetett szadista szeretne újabb adag szennyessel ellátni, ebben pedig semmi mosolyogni való nem akadt. Ahogy a léptek elhaltak mögöttem, tudtam, hogy ott áll, nem messze tőlem. Éreztem a tekintetét a hátamon. Nem bírtam, ki, hogy ne szóljak oda neki, azonban ennél többet nem foglalkoztam a jelenlétével. Úgy voltam vele, ha akar valamit, akkor úgy is utasít, én pedig majd nem csinálom meg elsőre. Eztán jönne az, hogy megszorongatja a torkomat, mint ösztönzés, mire talán megcsinálnám, amit mondott. A bökkenő ebben az elképzelhető jövőképben az volt, hogy nem Klaus ismerős, gúnyos, cinikus, éles -és a többi… - hangja csendült fel mögöttem. Hanem valakié, akit nem ismertem.
A kezem hirtelen állt meg a mozgásban, a benne lévő boxer pedig egyszerűen csak kiesett belőle. Hihetetlen gyorsan pördültem meg, hogy az ismeretlen hanghoz tartozó arcot is lássam. Persze a mozdulat olyan gyorsa sikerült, hogy picit megszédültem, és bal lábammal hátrébb kellett lépnem egy kicsit, hogy biztosan megtartsam az egyensúlyomat és ne essek fenékre a boxerek közé.
Érdeklődő, gyanakvó pillantással követem szemmel az előttem álló vámpír mozgását. Még sosem láttam őt ez előtt, az már biztos. Egy picit sem volt ismerős, nem rémlett, hogy láttam volna valaha is Klaus közelében. Legalább is az itt tartózkodásom alatt biztosan nem. Ami Mystic Fallsot illeti… ott meg nem nagyon érdekelt, hogy épp mit csinált Klaus.
Határozottan nem tetszik a cselédes megjegyzése, de a pimasz mosolya és a nevetése eltörölte bennem a nemtetszés minden formáját. Valójában ez az egy megnyilvánulása szimpatikussá tette őt számomra, s bár nem akartam, nekem is mosolyognom kellett a szavain, az egész helyzeten.
- Hé, ez nem vicces. – vigyorogtam rá. Figyeltem, ahogy fokozatosan közeledik felém, közben pedig én magam is visszafordultam a félben hagyott munkához. Semmi gusztusom nem volt tovább hajtogatni és a legelmebetegebb módon különválogatni őket, de minél hamarabb be akartam ezt fejezni.
- Egyébként nem vagyok a cselédje. – komorodtam el. Valójában a cselédje voltam és ezt rohadtul utáltam. Utáltam beismerni és még magamnak sem akartam ezt beismerni. Küzdöttem ellene, küzdöttem, de Klaus legyűrt. Minden hiábavaló volt, így is úgy is válogathattam az alsóit. Tudom, hogy ez valószínűleg nagyon hazugságszerűen hangzott a számból és nem is próbáltam másként beállítani a dolgot. Tisztában voltam vele, hogy-hogy fog rám nézni ez a vámpír, ezért még mielőtt megszólalt volna, kijavítottam magam. – Oké, ez így nem igaz. Gondolom elég nyilvánvaló, hogy befogott cselédkedni. Ki gondolta volna… egyszer szájalsz az ősi hibriddel és már is a boxereit hajtogathatod… még ilyet. – Szórakozott voltam, ajkaimon jókedvű mosoly csücsült a mondandóm végére és a szemeimet is szórakozottan forgattam meg.
- Biztos, hogy nincs semmid, amit moshatnék? Figyelmeztetlek, utolsó lehetőség… Most ugorj ki a boxeredből, ha szeretnéd, hogy valaki kimossa. – Szórakoztam. Ez volt az első alkalom, hogy a házon belül nevetgéltem és jól éreztem magam. Nem is tudom, utoljára mikor éreztem bármit is ilyen viccesnek. Mert valljuk be, ez a helyzet nagyon, de nagyon vicces volt.
Játékos pillantással figyeltem, az idők közben mellém érkező vámpírt és nem bírtam nem vigyorogni. Ezt nevezem én hatásos belépőnek. Az biztos, hogy ezt a boxer hajtogatást egy életre felejthetetlenné tette számomra, s különös módon élvezetessé is.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 1:51 pm

Isabella Sanders & Stefan Salvatore


"Egy roppant érdekes találkozás ez.."


Milyen érzés az, amikor nem vagy egyedül? Amikor tudod, hogy számíthatsz másokra; a barátokra, a családodra, és a szeretteidre? Már nem tudom.. egyszerűen már nem érzem oly hosszú idő óta, hisz folyton van valami, ami az életemet tönkre teszi.. Olyan örökös érzés a magány, az üresség, a fájdalom, és a mérhetetlen kínzó fuldoklás, mintha a tüdőm belülről akarna megfojtani.. Nem, nem az a gond, ami a víz mélyén történt, hisz azzal kapcsolatban már mit sem érzek a drága Klausnak hála. A gond inkább az, hogy mélységesen csalódtam minden személyben, aki eddig számított nekem. Olyan jól el volt mindenki nyáron, míg én lent sínylődtem.. mindenki olyan boldog volt; Damonék olyan jól el szórakoztak kettesben. Rendben, legyen boldog a bátyám, mert megérdemli, de Silas meséjét, hogy volt képes bevenni? Hogy tudta el hinni, hogy ő.. én, amikor nem is volt az? Ennyire nem ismerne? Pedig... azt hittem; Ismer, de Tévedtem. Mély levegőt veszek, és úgy pillantok körbe a szobában, mely immáron az enyém, persze.. - nos hogy is mondjam? - nem tervezek hosszú távra ide, amikor voltaképpen külön lakásom is lehetne, ahol nem kell együtt élni ezer hibriddel, meg 3 ősivel, na meg egy farkassal, aki voltaképpen terhes Klaustól. Volt időm arra, hogy az egyik hibridtől megkérdezem az itteni történéseket.. már bánom. Az meg, hogy ezt a házat el hagyom tuti biztos, és az sem érdekel, ha Klaus fejre áll! Nem vagyok semmije sem, hogy magához kössön. Csak mellé álltam, és a napom legtöbb részét vele kell eltöltenem, szóval.. élvezem, hogy most, hogy visszatértem - a cuccaimmal, és már ki is pakoltam, - nem kellett vele találkoznom még. A szoba teljesen átlagos, amelyből nyílik egy ajtó a fürdőbe, na meg van itt egy szép ablak, ami a kinti tájat tárja a szemem elé. Lassan felállok, összetörten, hisz mindenkit ott hagytam. Az ablakhoz indulok meg, és végül megállva kitekintek rajta. Gondolataimba mélyedek, amely voltaképpen rossz ötlet.. Miért nem vagyok képes elfelejteni őket csak úgy? Miért nem megy? Csak a vér maradt meg számomra.. csak az, mely nem okoz fájdalmat, mely mindent elfeledtet. Az ölés, az élvezet.. szinte sóvárgok utána. Hirtelen indulok meg az ajtóhoz, de ugyanúgy meg is állok. Nem tehettem! Uralkodnom kell magamon.. muszáj. Lenyomom a kilincset, és végül kilépek az ajtón, majd lassan bezárva magam mögött azt elindulok lefelé. Nyugodt, kimért, lassú lépésekkel haladok egyre előrébb, és az 'elhagyom a házat' opció helyett a nappalit közelítem meg. Ahová belépve egy nőt pillantok meg nekem háttal állva.. Kissé elképedek, avagy inkább meglepődöm, hogy épp gatyákat hajtogat, és még sorba is rendezi szín szerint, méret szerint, meg minta szerint is. Egy vigyor szökken az arcomra, és nehezen lehetne azt onnan leszedni, sőt majd hogy nem elröhögöm magam. Neki dőlök a bejáratnak, és úgy figyelem tovább a hátát, és egyben azt is, hogy mit csinál.. Klausnak személyi cselédje is lett? Jó tudni, de hogy pont a nappali közepén csinálja azt, amit csinál.. ez nevetséges! Ezt követően megszólít, de szerintem összetéveszt Klausszal, mert én nem hordozgatok ennek a nőnek semmilyen gatyát! Úgy bámulok rá, mint akinek menten kiesik a szeme a döbbenettől, hogy hogyan képes nekem ilyet mondani.. Mégis kinek néz? Miért hordozgatnék én neki gatyákat, avagy boxereket?
-Szerintem összetévesztesz valakivel..-Jegyzem meg ellökve magamat az ajtó mentétől, majd elkezdek beljebb sétálni a hibrid mellé, hisz vélhetőleg az.-Nem tudtam, hogy a hibridek egyik fő lételeme az, hogy Klaus cselédei..-Vigyorgok rá pimaszul, és most már megadva magamat röhögni kezdek..-Pont a nappali közepén hajtogatni a boxereit? De még milyen pontosan válogatva..-Röhögök tovább, majd elkomolyodom végül.-Illetve ne aggódj nem hoztam koszos holmikat.. főleg nem boxereket.-Vigyorgok tovább, míg eközben a hibrid mellé sétálok.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 28, 2014 8:19 pm


Stef & Isa


Egy újabb nap, amit a „kalitkába” zárva tölthetek. Ezúttal azonban annyi különbséggel, hogy nem nekem kell a farkas mamira figyelnem, hanem Elijah szórakoztatja majd őt. Én pedig ahelyett, hogy kiélvezhetném ezt a csodálatos, ősiek nélküli napot… nos, itt sínylődhetek a házban az én drága, ősi, hibrid királyom boxereit rendezgetve, pakolgatva. Hogy is fogalmazhatnék, ez abszolúte, soha sem szerepelt a terveim között, még csak véletlenül sem gondoltam ilyesmire és tessék. Most egy örökkévalóságon keresztül moshatom ennek a felfújt hólyagnak a gönceit és pakolgathatom is őket. Azt hiszem ez a világ legextrémebb, legdurvább, legkiakasztóbb – és még sorolhatnám, hogy milyen munkája. Annyi biztos, hogy ha ezt a napot túlélem, egy életen keresztül Klaus boxereivel fogok álmodni és egyáltalán nem az „izgis”, avagy jó értelemben. Ezek maximum rémálmok lennének.
Most is egy adag boxeralsót válogattam éppen a nappali kellős közepén, természetesen. Most vettem le őket a szárítóról és higgyétek el, ezt a munkát nagyon nem élveztem. Bár, be kell vallanom, hogy az elején még mókásnak találtam ezt a rám kiszabott feladatot. Abban reménykedtem, hogy ha találok a szekrényében valami vicces, vagy oda nem illő furcsa alsót, azt majd közhírré tehetem. Azonban mára lemondtam ennek a reményéről. Egyáltalán nem találtam a szekrényében semmilyen viccesnek, furcsának vagy éppen bizarrnak mondható dolgot. Pech…
Elkezdtem a válogatást és színszerinti rendezést. Jelenleg éppen egy fekete darabot tartottam a kezemben, amit kiráztam, majd összehajtottam. Lépteket hallottam meg a hátam mögött. Nem pördültem meg, nem néztem meg, hogy ki vagy mi az. Egyszerűen csak nem foglalkoztam vele. A házban elvileg amúgy is mindenki tudta, hogy milyen sorsa jutottam, ezért feleslegesnek tűnt bujkálva intéznem ezt a cselédlány melót. Különben is, engem nem igen zavart amúgy sem, hogy mit gondolnak rólam mások. Elvégre mindenkinek meg van a saját véleménye és a joga az egyéni vélemény alkotásához. Nekem is meg van a magam véleménye néhány emberről a házon belül…
Összehajtottam és leraktam az alsót a megfelelő színű kupac tetejére, eztán a kezembe vettem a következőt. Mindeközben füleltem és figyeltem rá, hogy az érkező merre tart a házban. A hallottak alapján éppen erre. A lépései lassúak és teljese nyugodtak voltak. Úgy néz ki bárki is volt az, nem sietett. Engem meg, annyira nem izgatott, hogy kapkodni kezdjek a pakolással. A léptek lassan elhalkultak és végül teljesen megszűntek. Furcsa bizsergést éreztem a tarkómon, ezt általában csak olyankor éreztem, ha valaki figyelt vagy rossz előérzetem volt. Most viszont, úgy éreztem, hogy annak a valakinek a tekintete lyukat éget a hátamba. Késztetést éreztem a megfordulásra, de nem tettem.
- Újabb adag, koszos boxereket hoztál nekem? Milyen édes vagy, mint mindig… - Csak úgy fröcsögött belőlem a szarkazmus és a gúny. Semmi kedvem nem volt ahhoz, hogy Klaus csicskását játsszam. Ugyan nem láttam, hogy ki áll a nappali bejáratában, de szinte majdnem biztos voltam benne, hogy Klaus az. Szóval, kissé talán agresszívan, de tovább folytattam a hajtogatást.  Igyekszem nem foglalkozni vele, hogy egy bizonyos személy ott nézelődik a hátam mögött. Nagyon nem volt kedvem ahhoz, hogy jópofizzak vagy egyáltalán egy csöppnyi kedvességet is mutassak irányába. Így hát több szót és gondolatot nem is pazarolva erre az egészre, csak tovább hajtogattam…


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 21, 2014 9:58 pm



Hayley & Davina

 

 
Fogadni merek most jön majd az a bájos rész mikor el kell gondolkoznom azon, hogy mit is akarok én egy várandós vérfarkastól. Sajnos nem használhatom ki önző és aljas céljaim elérésében hiszen még is csak egy gyermeket hordoz a szíve alatt. Legyen az akárkitől… Példának okáért éppen Klaustól. Mindegy is ez nem az én saram. Majd szépen elrendezi magában a farkas lány. Szerintem az én odaszúró és néhol kellemes kis megjegyzésem nélkül is van neki éppen elég baja. A legrosszabb az egészben, hogy mindig minden másképp sül el, mint ahogy azt én tervezem. Mikor eldöntöm magamban, hogy kegyetlenül elébe megyek a dolgoknak és megállítom a valószínűtlennek tűnő cselekményeket is, akár egy éppen nem odaillő furfangos csellel, ami teszem fel ebben az esetben csak egy nem kívánatos mondat. Hiába nem fogom felhasználni, nem állítom magam mellé és még csak szövetséget sem fogunk kötni a gyerek apjának elpusztítása végett. Néha, sőt… elég gyakran elgondolkozom rajta, hogy van-e egyáltalán értelme ennek az egésznek. De minek is áltatom magam. Ha én nem állítom meg Klaust, akkor ki fogja? Nem szaladok ennyire előre. Inkább hagyom, hogy alakuljanak a dolgok. Csak egy kis biztosítás kell, hogy jó az, amit csinálok és nem koloncolnak fel miatta.  
- Igazából Marcel nem mond nekem semmit sem. A családom és tisztelem őt, de ezen kívül semmi más nem vagyok számára. Nem ejtettek a fejemre tudok kezelni egy vámpírt, de ha azt mondom neked, hogy megmentett a haláltól és a családom lett, akkor meg kell értened, hogy ez nem olyan könnyű helyzet, mint aminek látszik. Ezen kívül pedig magam tájékozódom a nagyvilágban az információt pedig nem adják ingyen. – A család az egyetlen dolog, amiről képtelen vagyok jó indulattal beszélni. Nekem nincs családom, illetve Marcel akinek hálás vagyok mindenért, de nem tud pótolni mindent.
- Csak óvatosságra intelek, eddig forrófejűségemnek hála nem igazán fogadtam meg a  saját tanácsaimat, de lehet, hogy megfogom. Végül is valahol el kell kezdeni. Nincs is pompásabb alkalom rá, mint egy olyan személlyel kezdeni, akire eddig számíthattál, de hirtelen megváltoztak az erő viszonyok. – Arcomról leolvasható volt minden érzelem, ezt az eszmecserét nem úsztam volna meg így sem úgy sem. Tudom, hogy mindenki úgy gondolja Marcel csak kihasznál, de én nem akarom elfogadni.
- Ahogy mondtad én vagyok az aduász, és nem hercegnő… Azt hiszem egész eddigi éltem alatt senki nem nevezett így csak te. De mind egy is. Sokan akarnak megkaparintani engem. Leginkább a boszorkányok… Ha vége mindennek és lejár az idő megszűnik a negyedben lévő összes boszorkány ereje. Ha viszont meghalok… Hát az sok mindenkinek jó lenne. Viszont amikor ki fognak éleződni a harcmezőn is dolgok, akkor fog mindenki térfelet választani. Nekem pedig nem lesz lehetőségem dönteni. Nem vagyok egy báb, akit úgy rángatnak, ahogy csak szeretnének. Az élet egy pokol. Azért hagyom, hogy Marcel elrejtsen, mert így van egy parányi esély rá, hogy nem találnak rám és lejár az idő. Bekövetkezik a csoda mielőtt vége lenne mindennek. Nem várom el, hogy megértsd. – Kezdetben, amilyen földöntúli határozottság megszállt, az úgy halványodott mondandóm vége felé. Már nem volt bennem egy parányi magabiztosság sem. Csak reménykedve bámultam az előttem ülő farkas lányra.
- Nem akarok annyira belemenni a dolgokba, majd minden megy szépen a maga tempójában. Viszont kifejezetten lelkizős hangulatban vagyok, úgy hogy mondd mit vársz a gyermekedtől? Ha egyszer oda kerül a sor… Nem várhatod el tőle, hogy döntsön. 
- Most rajtam volt a sor, hogy egy kicsit elhatározottan kiderítsek egy két dolgot.


 
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 15, 2014 2:57 pm




Davina & Hayley




Meglepett a lány kellő komolysága, hisz nem találkozik az ember mindennap egy ilyen fiatal és talpraesett lánnyal.
Persze azért valamilyen szintem ezt is képzeltem el, hogy Davina nem lehet sokkal másabb. Hisz ez a kislány, nagy erővel lett megáldva, aminek bizony rengeteg a hátlütője is...
Olyan erővel, ami arra készteti, hogy komolyan és reálisan gondolkodjon ebbe a világba, máskülönben a hatalma felemészti ebbe az Istenverte nehéz világban.
- Rendben van. Igazad is van. Nem akadhatunk fent ilyen lényegtelen dolgokon. Hisz ez a napnál is világosabb még számomra is. Te Marcel kis bábja vagy. Szóval... biztos szereztél már annyi jó pontot, hogy elárulja hol is lakik a hibrid.- magam sem értem miért lettem hirtelen ilyen bőbeszédű de valahogy éreztem, hogy ezt most meg kell osztanom a boszorkánnyal.
Mert van egy olyan érzésem, hogy Marcel pusztán csak kihasználja a lányt és a mérhetetlenül nagy erejét. Sőt... inkább csak az erejét és a gyermeki észjárását.
- Velük élek. De kimondta, hogy megbízok bennük? Amúgy is... jobb ha erre te is odafigyelsz, mivel -ha az információim jók-  Marcel volt Klaus legjobb kisdiákja. És ez idő alatt rengeteg mindent eltanult/eltanulhatott tőle.- jegyeztem meg egy cinkos kis mosollyal az arcomon. Le sem tagadhatnám, hogy élvezem a szituációt.
Kezdetben nem az volt a célom ezzel, hogy elbizonytalanítsam... csak szórakozni akartam, de mostanra ez is egy jó kis hobbynak számított. Amúgy is... unalmasak itt a napjaim. Néha kijár egy kis ilyenfajta szórakozás.
- Első kérdés...- mutattam az ujjaimon az adott számot.
- Mi a fenéért hiszel Marcelnek és hagyod, hogy egy padlásra rejtsen hercegnő? - kérdeztem tőle kíváncsian. Azt hiszem egyből sikerült a lényegre tapintanom...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 3:34 pm



Hayley & Davina




I gazság szerint cseppet sem lepődtem meg rajta, hogy utálja a titkokat és egyébként is egyenes „embernek” tűnik. Bármennyire egy vérfarkas természetfeletti valahol tudat alatt mindenki vágyik egy normális életre és megint csak az jut eszembe, hogy én semmi mást nem akarok csak elérni azt, mikor eljön a nap és végre mágia nélkül szabad lehetek. Azonban úgy érzem ez a nap soha nem jön el. Mondanám, hogy csalódott leszek, dühös és haragom még talán a világot is beterítené, de nem jutnék vele előrébb. Egy lépést előre… Két lépést hátra… Mint valami buta társasjáték.  Ha belegondolok, akkor a világot és a döntéseinket is egy ehhez hasonló csiki-csuki játékhoz tudnám hasonlítani. Mert, mint a malomban egyszer megvan az aduászod, majd egy rossz, egy téves lépés következtében kinyitsz. A másik fél kapva kap az alkalmon és behúzza a fekete kis korongot ezzel pedig aláírja neked a halálos ítéletet.  Ám mielőtt vége a játéknak bevetsz mindent, hogy sikerüljön, de az ellenfeled piszkos játszmába kezd és elkezdi meghiúsítani minden egyes tervedet.  Mielőtt megkapnád, az utolsó tőrdöfést feleszmélsz, hogy csaltak ellened, de már késő a játszmát elveztetted. Itt van az a pont mikor feladjuk. Én is feladnám, de nem tehetem. Tudom, hogy egy forduló mit sem ér, hiszen nem egy nap alatt lett a világ sem.  Ezért aztán következő csatákba elegyedünk. Mikor pedig a vége közeledik el dől, hogy kinyeri meg a háborút, ha pedig rajtam múlik minden követ megmozgatok azért, hogy a győzelem az enyém legyen. Nem tud semmi és senki eltántorítani. A hatalom… mindenkit tönkre tesz. Úgy érzem, hogy lelkileg tönkre mennek a hatalom éhségbe, a tudat megőrjíti őket. Valahol félek azért, hogy ez velem is megtörténik, de elhatározásom pontos és célba érek, bármi történjék.
A farkas lány magabiztos hangja tudatta velem, hogy elkalandoztam, hozzáteszem már megint…  Ám érződött a feszültség a levegőben, aminek az lett a hatása, hogy azonnal választ adtam kérdésére.
- Jöttöm célja egyenlőre legyen lényegtelen, nem akadhatunk le ilyen jelentéktelen dolgokon, úgy hiszem köntörfalazás nélkül tudom mondani, hogy majd mindenre fény derül számodra miután elmentem innen.  – Normális hangnemmel válaszoltam első, inkább kijelentésére, mint sem kérdésére.
- Gondoltam hidd el én ugyan nem kövezlek meg érte,  csak jobb, ha tudod mivel állsz szemben és itt nem magamra céloztam sokkal inkább néhány ősire, akikben nem ajánlatos megbízni. Nos ami azt illeti, nem igazán csinálok mást, mint figyelek és talán még örömömet is lelem a sok információ átvizsgálásában.  – Keresztbe fontam magam előtt karjaimat így kinyilvánítva és nyomatékosítva szavam legapróbb hitelét is.
- Rendben van, nem most ejtünk szót a kis, nagy problémádról… Ugyan mégis mit szeretnél rólam tudni? Nem elég, hogy itt állok előtted? Más nem igazán látott még testközelből, persze akinek nem kellene. De mivel úgy látom nem igazán bízol bennem, ezért  kérdezz. Én pedig eleget teszek előbbi kérésednek és szép sorjában válaszolok, minden egyes kérdésedre. – A pimasz mosoly nekem is felcsúszott arcomra, ám különösebben nem zavartattam magam. Helyet foglaltam a farkas lány mellett és vártam a kérdés áradatot. Hiszen minden bizonnyal mindent tudni akar rólam, azonban nem adom ki magam egykönnyen. Azt hiszem így is többet mondtam, mint amit kellett volna
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Feb. 27, 2014 7:12 pm

Terhesnek lenni gáz. Igen, ezt már az első pillanatban megállapítottam, amint megéreztem a kis gyerek egyik nagy rúgását, onnan... - igen, ezt nem könnyű megemésztenem - belülről, belőlem. Még most is furcsa kimondani, sőt belegondolni is abba, hogy az a gyerek bennem van. Hogy egy élet nő bennem és hogy ő onnan egyszer - már nem is olyan sokára - de kifog jönni. De ne siessünk ennyire előre, mert a gondolatok sokaságától, mindjárt lefordulok a székről. Miért kell nekem ennyire előre terveznem?! Talán a látszat az ami még megtéveszt, hisz a hasam nem túl nagy. Viszont a lurkó minden egyes kis mozzanatát megérzem. És ez csak egyet jelent azzal, hogy fejlődik, és ha megszületik kitudja mi lesz majd a sorsom... Viszont itt a másik nagy kérdés...:
Hogy milyen érzés terhes vérfarkasnak lenni?! A lehető legázabb, és akkor még a lehető legszebben fejeztem ki magamat. A tudat, hogy jelenleg vérfarkas képességeimnek pusztán az egyhatodát birtoklom igazán dühbe hoz. Mert igen, pont a forrófejűségemnek kellett megmaradnia...
Így volt ez ma is. A nap egészen jól indult, míg fel nem keltem. Mert akkor megéreztem a hátamban azt az erős nyilallást, amit mostanában egyre többször érzek. Igen, a terhesség - egyik a sok közül - velejárója, hogy lassan már nem csak a saját súlyomat kell elbírnom hanem azt a plusz pár grammot amit a kis hibrid trónörökös nyom. Mármint a gyerek...
Vajon én miért nem kötődök ehhez a babához annyira, mint ahogy azt kéne? Miért gondolok folyton rá, ha közben nem érzem azt amit kellene? Hogy nem tervezem majd megvédeni... hisz nem is kell majd. Két évesen már biztos a szemét kikaparja egy 100 éves vámpírnak. Na jó ez azért nagy túlzás, de az egyszer biztos, hogy az a gyerek, a gyerekem nem lesz egy kis piskóta. És mi van ha egy védetlen kislány lesz, aki fél majd a képességeitől? Jajj, nem tudom... de azt hiszem az nem is bosszant.
Ismét bevettem egy nagykanál müzlit a számba, miközben a napi/heti/hónapi, vagy bánom is én mikor híreket olvastam. Jelenleg semmi érdekes nincs az életembe. Isabella épp az ő kis "főnökével" dumcsizik, és Elijah sem tölti perceit unalmas dolgokkal, vagy  jelenlétemmel. Elegem van abból, hogy ebben a házban csak egy rabszolga - jajj nem is, egy bebörtönzött rab - vagyok, akit a hasa miatt tartanak el. Azt hiszem senki felől nem érzem azt a fajta megnyilvánulást, hogy bárkinek is fontos lennék. Talán néha Rebekah az, aki érezteti velem, hogy rá számíthatok. Bizonyos időkben... Persze ha éppen nem azon agyal, hogy hogyan is szúrja hátba a fivérét. Hát komolyan ilyen családba kerül majd ez a gyerek?! Na jó nem kezdem elölről...  
Gyorsan végeztem a reggelivel, majd el is mosogattam. Azt hiszem a  vámpírok nem csípik a koszt, vagy a romlott kaja szagot... bár ez csak egy megérzés. Pedig - ha engem kérdeztek - szerintem az odaszáradt vérnél mégis jobb az illata. Talán csak pár fokkal is, de jobb.
Gyorsan megtöröltem a kezem, majd elindultam volna  szobám felé, mikor egy meglehetősen fiatal lánnyal  találtam szembe magam a nappali közepén. A megvetését és lenézését már az első pillanatban kiszagoltam/ észrevettem de a tudat, hogy unszimpatikus vagyok számára kicsit sem csigázott fel. Sőt ugyanolyan fanyar arccal álltam vele szemben, mint ahogy ő velem.
- Utalom a rejtvényeket, szóval köntörfalazás nélkül mond el, hogy mi a fenét is keresel te itt.- reagáltam a  lány első mondatára, amit meghallottam. Nem akartam, hogy azt higgye elment a hangom, vagy hogy meglepett, nem. Éberen álltam és figyeltem minden egyes kis mozdulatát. Miközben gyorsan fel is mértem. Megállapítottam, hogy roppant fiatal de talpra esett, hogy biztos nem vámpír... és hogy talán ő a kis Marcel zsákbamacskája. A kis aduász, akivel lenyűgözné Klaust.
- Rossz pillanataim egyike volt. De már túltettem magam rajta... elfogadtam a dolgokat. Viszont az meglep, hogy te ennyi mindent tudsz, kislány.- feleltem miközben lezserebbre vettem a hangszínemet és helyet foglaltam a lépcsőn. A körmömet kezdtem el piszkálni, ezzel kifejezvén mennyire hidegen hagy a kis "meglepi" látogatása.
- Szerintem a fajtámról ne ez első kis tea délutánunkon beszéljünk. Inkább valami másra lennék kíváncsi... rád, Davina.- feleltem is éreztem, ahogy a kis ravasz mosolyom megmutatkozik.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimePént. Feb. 21, 2014 4:59 pm



Hayley & Davina




T alán mindenki azt hiszi, hogy naiv vagyok és elhiszek minden szóbeszédet, ami erre-arra terjeng a levegőben.  Mivel hozzám is eljutnak a légből kapott pletykák vagy éppen igazságok ráadásul nagy unalmamban még a végére is szoktam járni… akkor nem nevezném magamat hiszékeny kislánynak, akinek ha mondanak valamit azonnal el is hiszi. Már nem ilyen világot élünk. A boszorkányok kiöltek belőlem minden bizalmat. Nem tudok egyenrangú partnerként fordulni egyes személyekhez, az emberekhez. Megszűnt… csak is akkor vagyok hajlandó elfogadni egy személy közeledését, ha az kivívta a bizalmamat. Amit lássuk be elég nehéz megszerezni. Talán még Marcelnek sem adtam oda lelkem egy azon részét, ami feltétel nélkül megbízik benne. Egy ember, illetve vámpír nem is akármilyen vámpír az kinek teljes egészében neki adtam feltétlen barátságom és a hozzá tartozó minden erényt, amit csak egy számodra közel álló személynek adhatsz.  A családomban is csalódtam és még jó néhány emberben, boszorkányban. Már csak az lepne meg, ha valaki őszinte támaszt nyújtana, és nem tenne keresztbe, nem verne át. Ám, mint mondtam a hírek gyorsan röpülnek, így minden eljut hozzám is. Viszont, amit most halottam az teljességgel kizárt és lehetetlen.  Nem fordulhatott elő ilyesmi. De ahogy halottam van neki valóság alapja. Még nem mertem megkérdezni Marceltől, hogy mi az igazság, bár úgy gondolom nem is fogom.  A tények szerint, ami szerintem hazugság még is van bennem egy olyan dopping, hogy minden áron ki akarom deríteni, igaz-e a pletyka… vagy valóban csak egy kitaláció. Hiszen a negyedben élőknek az évek alatt, a sok borzalom után eléggé… fanyar ízlése lett. Nem válogatnak a módszerekben, így hab a tortán, hogy  bárki bármit kitalálhat, ami inkább csak egy fajta pánikot kelt és zsigereiben óhajtja kiiktatni már csak azt a célozgatást is, hogy mi van ha… Aki viszont itt nőtt fel, az tudja, hogy az ilyen vészjósló momentumoknak ára van, és az igazság ebben az esetben a legkézenfekvőbb dolog.  
Nincs más választásom, ha tudni akarom akkor kiderítek mindent én magam. Mióta kiszökök a "cellámból” ez csak egy kis vérpezsdítő séta… legalábbis azt hiszem, szinte igénylem, hogy valami rosszat tegyek, ami alapjában véve nem rossz csak az ilyet nem igazán díjazzák az én esetemben. De nem vagyok kislány egy erős … fegyver lennék… vagy micsoda… Tudom, hogy céljai vannak velem a vámpíroknak és nagy sajnálatomra ebbe a kategóriába bele tartozik Marcel is. Fel a fejjel Davina. Amire most készülsz az tényleg csak a te érdekedet képezi… Legalábbis azt hiszem. Minden szavamnak van egy ellentéte, amit bár nem mondok ki, sajnos érezhető és gondolataim központjában motoszkálnak. Ez pedig csak egy elemi okból kifolyólag van… még pedig abból, hogy mindennek két oldala van… Most nem foglalkozhatok ilyenekkel. Céltudatos vagyok és minden kérdésemre választ fogok kapni, ha rajtam múlik.
Így indultam el arra a helyre, ahova legszívesebben sosem tenném be a lában, de persze nekem is vannak hátsó szándékaim egy bizonyos személlyel…Hát megtörtént, álltam és csak bámultam… Micsoda hatalmas ház.  Nem értem, hogy képes egy érzéketlen ősi hibrid ilyen pompát építeni maga köré. Ha jobban bele gondolok nem is nagyon érdekel csak próbálom elterelni mindennel az igazi célomat. – Úgy gondoltam inkább beteszem a lábam és ezzel még jobban okot adok annak, hogy majd, ha létezésemről tudni fognak, hogy is mondjam… gyűlöljenek? Nem ez enyhe kifejezés. Határozottan indultam meg a nappali felé, ám ezt az előbbi mozdulatsorozatot megtörte az a jelenség, hogy hangokat halottam nagyon is közelről. Azonnal a hang irányába kaptam fejemet és nem csalódtam, úgy volt mint ahogy azt én elgondoltam. Egy terhes vérfarkas lánnyal találtam szembe magam.
- Nem csalódtam sokat. Valóban úgy volt, ahogy azt elképzeltem. – Hangom cinikus volt, valahol éreztem azt a hatalmas erőt, ami a lányból árad, de nem vérfarkas energia, hanem boszorkány… Szinte elrettentő jelenség volt, de nem adtam tudtára, hogy megrázott az a… Nem hiszen ez képtelenség. Mindenképpen utána fogok nézni. Valami magyarázat biztos van, amit nem óhajtottam  megkérdezni tőle.
- Nem tartod egy kicsit rossz ómennek, hogy pont egy ezer éves ősi hibridbe gabalyodtál bele… ilyen szinten? – Stílusom nem sokat változott, de egy kicsit visszafogtam magam és próbáltam nem mindent neki vágni, hiszen tudom milyen érzés, mikor valaki a saját hibájának issza a levét, de nem tetszésemet eléggé kinyilvánítottam, végig vezettem rajta pillantásomat, majd szemem egy ponton állt meg, a hasán. Bár még nem látszik annyira, de mivel sok mindent megérzek ezért ez számomra nem kérdés.  Az igazság pedig mindenki számára fájhat…
- Davina vagyok! Itt volt az ideje, hogy egy kicsit megismerjük egymást. Gondolom nem vagy valami, boldog a mocsaras dologtól, farkasok, hold…  tudod mire gondolok és legfőképpen egy ős, kinek gyermekét a szíved alatt hordod.  Szerintem egy más segítségére lehetnénk. – Lelkem legmélyén tudtam, hogy nem sok eredményt hozhat ez beszélgetés már csak koromból ítélve sem. Más nem hiszem, hogy képes lenne ilyen határozottsággal kiállni egy várandós farkas elé és ilyen komoly témáról faggatózni, beszélni. Valójában már el is felejtettem valódi célom, valami jobb terv kezd körvonalazódni fejemben. Már csak az áhított csodának kell megérkeznie, ami jelen pillanatban egy általam a negyedből száműzött faj, egy farkas kezében volt.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 9:22 pm


Kol & Rebekah & Hayley



A mai kiruccanásom után azt tartottam a  legjobbnak, ha kicsit visszavonulok a szobámba és át is gondolom, hogy mi tévő legyek. Amit biztosan tudok, hogy még 6 - 7 teljes hónapom van arra, hogy rájöjjek mit kezdjek az eléggé izgalmassá vált életemmel, ha megtervezem tartani. Mivel van egy olyan "érzésem", hogy amint megszülöm ezt a  gyereket nagy valószínűséggel nem csak a házból, de talán ebből a világból is kilakoltat majd Klaus. Stresszen ültem le az ágyamra, majd mikor már egy kicsit lassabban vert a hirtelen felgyorsuló szívem, képes voltam, remegésmentes kézzel levenni magamról a kardigánomat. Jobb kezemmel enyhén megmasszíroztam a merev nyakamat és nagyot sóhajtottam, mert a mozdulat egy kis fájdalommal járt. Tudtam, hogy ez is a terhesség kis negatívumának sorolható be, amitől még jó sokára fogok megszabadulni. Mikor már eléggé elmasszíroztam a nyakamban helyezkedő óriási görcsöt, sikerült felállnom az ágyról. Léptem pár lépest, sőt igazából fel és le járkáltam, hátha a mozgás segít majd a helyzetemre megfelelő ötletet találni.  Ekkor hallattam meg Rebekah nyugtalan hangját lentről. Már az első mondatból kiszűrtem, hogy nincs egyedül, de a másik hang számomra enyhén ismeretlennek tűnt. Vagy két percen át csak az ajtómra tapasztott fülekkel figyeltem figyelmesen, egészen addig míg a kíváncsiságom utat nem tört magának és - még engem is meglepő - határozottsággal le nem sétáltam a nappaliba. Megnéztem a két alakot, majd mikor megállapítottam, hogy igazam van, nagy és elégedett mosoly ülepedett le ajkaimra.  
- Sziasztok! Csak nem egy kupaktanácsot zavarok meg?- felelem, majd mit sem törődve azzal, hogy mit gondolnak, leülök Rebekah mellé a díványra és az ismerős férfira nézek, hátha így beugrik hol láthattam már.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Nappali      - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali      - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Lakónegyed :: Mikaelson birtok-