Városszéli házak



 

Megosztás
 

 Városszéli házak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 11:50 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1024
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 2:58 pm




Demetri & Klaus




A ház ajtaja hatalmas robajjal csapódik be Demetri mögött, amely engem egyetlen egy mozdulatra sem késztet, meg sem rezzenek, bele sem borzongok, a tekintetem fagyos és kegyetlen marad, ahogy távolodó alakja lassan elveszik az éjszaka sötétségében, én magam pedig újra a mélységes magánnyal kezdek vad és veszélyes keringőbe. Percekig bámulom az égen fényesen ragyogó holdat körülötte pedig a kicsiny kis pontokat, melyeket csillagoknak nevezünk, majd egy határozott mozdulattal fordulok meg és lassú léptekkel indulok el a ház belseje felé, amikor is ismételten megakad a tekintetem a zongorán és meredten bámulva a billentyűket állok feszesen, a ház kellős közepén. Kellemes dallamok csapnak fel az emlékeim által a fülembe, majd lerántva a hangszer előtt lévő székről a lepedőt, helyet foglalok előtte és az ujjaim óvatosan veszik birtokba az apró billentyűket. Az idejére sem emlékszem, hogy mikor zongoráztam utoljára, hiszen annyi minden elvette a figyelmem, hogy az egyetlen dolog, ami még meg tudod mozgatni benne valamit, a művészet, komolyan háttérbe szorult. Hagyjuk kiveszni magunkból azokat a dolgokat, amiket szeretünk ,mégis néha - néha egy pillanat képes minket visszarángatni eltűnő múltunk emlékképeibe, melyben úgy járhatjuk utunkat, mintha éppen most történne velünk minden cselekedet, mintha a szavakat most hallanánk először és a látványt most villanyozva minket fel az ismeretlenségből. Rejtett gondolatok ezek, melyeket nem szívesen osztunk meg másokkal, mint ahogy én sem teszem, most is csak egy valaki láthatja őket, én magam.
- Niklaus! Mit műveltél ma a belvárosban?! - hallom meg a sötétségben megbújva fivérem számon kérő hangját, kinek mindig és mindenkor sokkal fontosabb volt mások nyomorúságos élete, mint a sajátunk. Hát nem ironikus? Egy testvér ki végig melletted áll és azt hangoztatja, hogy támogat, hogy testvérként viselkedik, hogy megment, hogy ott fog állni melletted és mégis midőn a döntő pillanatban igényelnéd ezen dolgokat, rá kell ébredned, hogy az egész csak hazugság. Persze Elijah-nak elnézhető, hiszen ő Elijah, és a cél szentesíti az eszközt, mert róla beszélünk, engem viszont már nagyon nem érdekel, sem mások nyomora, sem az övé.
- Csak egy kicsit szórakoztam. - nyomom fel a villanyt a nappaliban, ahogy mosolyra húzom a számat és szemem égő zöld csillogása megvillan a sötétségben.
- Te szórakozásnak nevezed azt, hogy lemészároltad a fél várost és nyilvános égetést rendeztél egy véres zongorán? - lép  közelebb és úgy suttogja felém szemrehányóan a szavakat, mintha bármi joga is volna számom kérnie rajtam a tetteim. A szavai olyan halkan csendülnek fel, hogy ha a falnak füle volna sem hallaná meg, hiszen jól tudom óva int ezektől a tettektől és ezért nem kiabál. De ki is ő nekem, hogy megszabja, hogy mit miért teszek?
- Ha tombolni van kedvem, akkor tombolni fogok! - állok fel hirtelen az eddig kényelmes ülési pozíciómból, hogy farkasszemet nézzek testvéremmel, aki bár állandóan hangoztatja, hogy engem véd, mégis minden egyes tettéből sugárzik, hogy engem tart a legnagyobb ellenségének. - És ha megpróbálsz az utamba állni, téged is megöllek. - suttogom a fülébe, majd ellépve előle távozom a nappaliból, melybe oly sokszor tértem be, akkor, amikor még otthonomnak tekintettem azt a helyet.

Mindenki maga döntheti, hogy milyen úton jár és ennek következményeit is magával kell hordania midőn az örökkévalóság nyomja majd egyre súlyosabban a vállunkat. Nem a terhek, nem a bűntudat és nem is a következmények, hanem az örökkévalóság. Egy laza mozdulattal állok fel a zongora mellől majd sietős léptekkel indulok kifelé és az ajtó szinte ordítva csapódik ki előttem, a mozdulat erejének megadva magát pedig le is szakad a helyéről, midőn azt kiabálja utánam: " Niklaus Mikaelson ismét tombolni fog! " Választ azonban már csak egy valami adhat neki: a magányos csend.




/ Nos akkor részemről is záró, köszönöm a játékot, a következőnél pedig kiderül, hogy Klaus majd hogyan fog reagálni. Smile/
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 43
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 5:06 pm

Klaus Mikaelson & Demetri Westford

"Mi a jogos büntetésünk a tetteink után..?"


Az élet mindig oda sodor, vagy épp olyat mutat fel számunkra, amelyet sohasem gondolnánk. Nos.. nem hittem volna, hogy egy szép napon szembe találom magamat azon térképvázlattal, amelyiken rajta szerepel az elhagyatott területi egység, mely már önmagában azt sugallja számomra, hogy ott van a rejtekhelyem.. a rejtekhelyünk. Lehet, hogy a tetteim nem helyén valóak, és Klaus akaratával ellenkeznek, de hát miért is ne ölhetnék meg egy-két olyan vámpírt, akit tök feleslegesnek találok? Marcel védelme ezáltal gyengül, míg maga Klausnak csak hátradőlve kellene néznie, hogy annak az ifjú uralkodónak hogyan fogyatkozik a védelmet jelentő bandája. De miért érzem azt, hogy akárhogyan is hozom elő számára ezt a jelenetet számára.. abból büntetés lesz? Ha egy másik személyt hozok elé, akkor is mérges lesz, ha meg magamat akkor még jobban, és nem mellesleg csalódik is bennem, de csupán csak azért, mert nem közöltem vele azon tényt, hogy egyben nem csak egy hibrid, de egy vadász is vagyok. S ez miért bűn? Megrázom a fejemet, és próbálok minden eddigi átsuhanó gondolatot kizárni az elmémből, hisz egyszerűen képtelenség, hogy pont ez határozzon meg. Ez, amelyen még gondolkozhatok épp eleget, és nem most kellene gyötörnöm magamat lelkiekben, de hát egyszerű; gyáva módon meghúzódok, és nem vallom be neki a dolgot, hanem mást hozok a szeme elé, avagy vele szembe állok, és bevallom, hogy íme én lennék az? Melyiket tenném meg? Egyáltalán melyik lenne helyén való, és egyben helyes? Minden bizonnyal nem vagyok gyáva, ezért.. ha akarom, ha nem muszáj bevallanom neki, hogy mi is a helyzet, és talán emiatt megöl, de megeshet, hogy kínozni fog.. nem is érdekel. Ha nem bízik bennem ezek után, bár eddig se bízott, de hogy most csalódni fog az... végtelen százalék. S én okozok számára csalódást, akire rábízhatott dolgokat, aki mellette volt, aki intézte az ügyeket, és egyben én leszek az a szerencsétlenül szánalmas hülye is, aki majdan felbontja ezt a harmóniát, és magára vonzza élesen Klaus haragját, de hát kell ez nekem, nem de bár? Már hiányzott egy adagos balhé az életemből, ezért tessék meg kellett teremteni magamnak valamit, amiből sehogy sem jöhettek ki jól, mert ez vagyok én.. egy idióta, aki feltűnést kelt, és a nagyságos hibrid háta mögött szervezkedik..
-Igen, igen.. világos, máris hozzá látok, vagyis kezdem a keresést, és eléd fog állni mielőbb!-Mondom miután pár perccel később leesik számomra, hogy már rég válaszolnom kellett volna, de hát nem mindig lehet pontos az ember, nem? Nálam is lehet kilengés, mint mondjuk ez, mert ezek a gondolatok megőrjítenek, de sebaj, hisz én mindent kibírok; a jót, és a rosszat, a kínt, és a poklot.. Jaj, hogy én mit fogok kapni azért, hogy én, mint Klaus által kreált hibrid az ő beleegyezése nélkül műveltem ezt. Poklot már nem adhat nekem, mert az eddigi életemben, vagyis a múltamban jócskán meg volt, és ez már nem is hiányzik.. szóval, amit adhat az egy halál, vagy pedig egy hosszas kínzás, amiért ezt műveltem.. én. Nagyot nyelve lépek pár lépést hátrébb, és úgy nézek vissza még Klausra mielőtt elhagynám ezt a helyet, hisz mi értelme itt lennem? Égetni magamat, hogy milyen egy hülye vagyok? Nos majd megkapom nem sokára a jutalmamat, addig pedig még szeretnék legalább egy doboz whiskyt meginni, vagy legalábbis pár üveggel.
-Rendben. Mindenképp meg lesz a válasz, és ha csak ennyi, akkor mentem is. Van egy bizonyos sejtésem már ezen üggyel kapcsolatban.-Mondom sejtelmesen, míg egyben tudom jól, hogy én magam vagyok azon személy, akit elé kell vonszolni.. vagyis magammal viszem magamat Klaus elé. Valami ilyesmi a helyzet..-Nos addig is viszlát.-Suttogom magam elé, és határozottan közelítem meg az ajtót, majdan kinyitva azt kilépek az utcára, és miután bezáródott mögöttem az ajtó azután úgy tűnök el, mintha soha itt sem lettem volna.. egyszóval elsuhanok könnyedén, és már hűlt nyoma sincs annak, hogy valaha azon a helyen, avagy környéken jártam az életem során..

Játék Vége!
// Köszöntem a játékot, és közben van egy olyan sejtésem, hogy miután bevallottam neked a dolgokat.. nos nekem ajaj lesz Very Happy xDDD
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1024
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeCsüt. Május 01, 2014 11:07 pm




Demetri & Klaus




Nekünk, kik a hazugság mélységes tengerében vívott csatáinkat minden egyes karcsapással fuldoklóan vívjuk meg, nekünk kik a földi pokol kellős közepén az égő tűz árnyékában szívjuk a mérgező levegőt, nekünk kiknek a vér látványa mámorító boldogság, a szívfájdalom a bosszú legkevesebb hagyatéka, nekünk... egy kimondott őszinte szó, semmisé válik, ahogy eltűnik a minket körülölelő ködben. Felismeri az ösztönös hazudozó, ha neki nem mondanak igazat és vajon érdekli-e annyira az elferdített igazság, ha saját maga jellemére nincsen kihatással? Természetesen én, kinek a manipuláció és hazugság az eszköztárában a legnagyobb fegyver, még egy lélegzetvétel után is könnyűszerrel meg tudom mondani, hogy az vajon igazság volt-e éppen vagy a csúf hazugság. És felróhatom-e én, a legkegyetlenebb hazudozó eme tényt bárkinek is? Míg hűség vár miatta minden egyes nap, míg alázat és tisztelet kísér, addig nem firtatom ezen kérdést, amolyan tényként kezelem az elmém egy részletében és ráérünk akkor és csak akkor foglalkozni vele, ha eljött az ideje. Most másra kell koncentrálnunk, nincs idő ostoba módon azon vitázni, hogy a szemekben őszinteség vagy hitetlenség villan-e meg a sötét éjszakának kellős közepén. Egy laza mozdulattal veszem magam elé a térképet majd szét hajtogatva, a tekintetemmel óvatosan követem figyelemmel a szinte érzésre is nekem megrajzolt útvonalat, majd minden szó nélkül visszahajtogatva leteszem egy fehér lepedővel betakart bútordarab tetejére.
- Nos a feladat a következő, hozd elém a vezetőt, a többit később. - adom szinte parancsba, a hangom erőszakosan tölti ki a teret, majd egy villanásnyi időre lehunyom a szemem és alig tart ez egy pillanatnál tovább, mégis ez a látomásnak nevezett kép, mely belső szemhéjaimra vetül, tovább tart, mint egy egész örökkévalóság. Hosszú folyosón állok, melynek kanyargós falai soha véget nem érő láthatatlansága tűnő horizontképet alkotnak a szemem előtt, két oldalon a hófehér vakolatot vízesésként ömlő vér festi vörös színűre, amerre csak a szem ellát. Lábam alatt ingoványos és nedves talaj szalad, hiába indulnék, lábaim gyökeret vertek, melyek nem engednek mozdulni és hogy honnan indultam és merre lesz érkezésem magam sem tudom, hiszen lábnyomaim már régen odavesztek. Vadul csapkolódó tűz fénye vakít, füstje mardossa a tüdőmet míg szép lassan ráismerek az épületre, tudom már merre járok. Ösztönösen kezdek végig rohanni a folyosón, melynek kijárata egyre távolabb és távolabb sodródik tőlem, amikor megtorpanok egy ismerős hang suttogja immáron a nevem. Hát visszajöttél. Önmagam képmása vagyok, ki után szaladok és még sem érhetem el, csak egy hazugság van ezen a világon, mikor átesem saját magamba és ez kényszerít szempilláim megemelkedésére, majd egy újabb kényszeres levegővételre. Jól tudom, hogy csak pár pillanat telt el, mégis olyan mintha egy egész élet gyötrelme szédült volna el a belső elmém egy eldugott pontjában. Teszek egy lépést hűséges hibridem irányába, majdan méregetve kezdek el beszélni hozzá.
- Majd ha visszatérsz hozzám meg kell válaszolnod egy kérdésre, ami a következő. A napfelkelte vagy a naplemente hordoz magában több lehetőséget? - lépek közelebb, majd az ajtó felé indulok. Miért teszek fel ilyen kérdéseket neki? Nos ez egyenlőre maradjon az én titkom. Ahogy a sötétedő égre nézek az ablak alól, ahol a csillagok vörösben úsznak a szemem előtt, miközben gondolataim már teljesen máshol járnak és nem itt. Már átestem saját magamba és lám itt állok én, ennek a földi pokolnak közepén.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 43
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeSzer. Ápr. 30, 2014 4:18 pm

Klaus Mikaelson & Demetri Westford


"Mégis mit rejt magában a titkos kis rejtekhely?"


Megfelelni az elvárásoknak, avagy a kötelezettségeknek? Nos ez könnyű dolog abban az esetben, ha hajlandó vagy céltudatosan, és eléggé figyelmesen hozzáállni a feladathoz, de ez csupán nem csak ennyiből áll, hisz kell hozzá kitartás, nem feladás, és elsősorban precízség, melynek kidolgozása aprólékos, viszont ha pontosan meg van a terv, és az összeállított információ, akkor sikeresen végre tudjuk hajtani azt, amit kell, és épp ezért végzem el oly tökéletesen azt, amit rám bíznak. Nem ejtek hibát, hisz számításba veszem a következményeket, és előtte persze van egy tervezeti sorrend, ami szerint haladok, hisz azért mégsem ugorhattok fejest az ismeretlenbe, ezért is kell előkészülni mindig. Tudom jól, hogy milyen elzárkózni, és ezzel Klaus Mikaelson is tökéletesen tisztában van, hisz a rideg, sőt már-már kegyetlen stílusa innen származik, de én ebbe nem fogok beleszólni, persze ha már itt tartunk, akkor megemlíthető, hogy bizalmatlan, amivel én tisztában vagyok, de ezidáig panaszra nem lehetett oka rám, hisz a kötődés nélküli állapotom ellenére hűséges vagyok, és teljes mértékben szolgálom őt. S lehet, hogy őrültséget művelek, de legalább tiszteletben tartom azt, hogy ő a teremtőm. Nem vagyok vele szemben egoista, hisz tudom jól, hogy hol a helyem, sőt felfogom a "halhatatlanság" fogalmát, hisz őt nem lehet elpusztítani.. nem ellenkezem, mint mondjuk Tyler, aki Klaussal szembe fordult, de persze megérhető, hisz akaratán kívül lett hibrid, aztán meg a családját is elvette tőle; Niklaus. Nos nekem ezzel nem kell törődnöm, hisz ilyennel nem büntethet, mert nincs senkim, akihez köthető lehetnék, ugyanakkor pedig tűrőm a fájdalmat magamban csendesen. Miután megöltem a saját testvérem úgy érzem, hogy jogosan állíthatom azt, hogy nem mindent jelent a családi kötődés.. a saját véremet öltem meg.. a vér szerinti testvérem, de hát mit tehettem? Kiakartam váltani az átkot, és ő volt a legjobb jelöltem erre, majdan ezek után a szüleim szánalmasságát néztem végig, ahogy egymást követően meghaltak.. undorító férgek, aljas alakok! Gyűlölöm őket, de végre már nem élnek mostanra, és ez a lényeg!
-Tudom jól, és én bármit felvállalok ezzel.-Mondom a szavakat egyszerűen intézve Klaus felé. Ezidáig hűséges voltam, és azután is az leszek, ha pedig meg kell halnom emiatt meghalok, ha felakar áldozni Klaus állok elébe, amit kér azt teljesítem. Számomra a parancsa egyenlő a szabályzati könyvel, vagy mint egy hívőnek a Biblia. Néha csodálkozom azon, hogy miket meg nem teszek, de már rég nem számít. A kezeimhez vér tapad, és hogy eggyel több, avagy kevesebb lesz az áldozatom az csak múló csekélységnek számító tett. Jobban belegondolva ebbe az egész helyzetbe arra jutottam, hogy ideje felfedni talán magamat Klaus előtt, és azt mondani neki, hogy én vagyok, azaz ember, vagyis természetfeletti, aki vadászgatja Marcel egyedeit. Az áldozatok száma eddig a 10-15 közötti számot súrolja, de ezen felül még rengetegen vannak, és hogy őszinte legyek, ha ez bűn neki, akkor legyen az. Mivel büntethet? Nem hazudtam, csak nem mondtam el egy részletet.. na igen, majd megadja a halált, mert csak azzal tud fájdalmat adni, és mással nem.
-Értettem.-Vágom rá a szavai után egyből, és mélyen magamba szívom a levegőt, majdan ugyanúgy ki is fújom.. bár most erre miért is volt szükség? Nos nem is tudom! Hallgatom a parancsot, és ezáltal nem távozhatok, nos rendben, ahogy kívánja.-Azonnal!-Indulok meg egy határozott mozdulattal az adott helyre, majd alaposan szemügyre veszem, hisz egy ilyet kinyitni sosem könnyű feladat.. Nem sokára találok egy rejtett, és szinte alig látható pici lyukat. Előkapok a zsebemből egy érdekesnek titulálható dolgot.. még hozzá egy igen csak éles drótot, és ezt követően belepiszkálva mindösszesen tíz másodperc lefolyása alatt kinyitom. Talán kissé túl gyakorlott vagyok ebbe, ami lehet meglepő, de hát na.. de még mielőtt teljes örömöt lelhetnék ebben kinyitom a reteszt is, amivel el van még ráadásképen zárva, és csak ezt követően tárom ki, hogy láthatóvá váljék a tartalma. Kiveszem belőle a papírdarabot, amit ahogy magam elé tárok egy térképet ábrázol. Hátrébb lépek rögtönzötten, és nem törődve semmivel hajtogatom szét, majd terítem le egy lepedővel lefedett szekrényre. Ujjamat finoman húzom végig egy egészen különös útvonalon, és a felismerés kétségtelenné válik. A teljes elhagyatott terület feltérképezett ábrázolata ez.. egy határozott mozdulattal hajtogatom vissza, majd Klaus elé lépve átnyújtom neki minden szó nélkül, hisz ehhez nem kívánok semmit sem hozzáfűzni.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1024
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 8:20 pm




Demetri & Klaus




Kérések. Ezek szörnyen borzalmas dolgok, hiszen meg van benne a lehetőség, hogy vagy teljesítjük őket vagy éppen az ellenkezője történik és teljességgel figyelmen kívül hagyjuk őket. Mindez nagyon sok tényezőtől függ, helyzetekről, történésektől és bármily hihetetlen, de még magától a kérő személytől, illetve attól, akitől kérik azt. Parancsokat én egyértelműen nem teljesítek, hanem kiosztok, de sajnálatos módon még a kéréseket sem szoktam teljesíteni, kivéve, hogyha olyan kedvem van, most pedig reakciómból épp annyira futja, hogy ezen kijelentésre megrántsam a vállam, mivel ez nem dicséret volt, hanem kijelentés, pusztán elvégezte a neki szánt munkát és én a végeredményt nyugtáztam.
- A hűségnek borzasztó súlyos ára van, Demetri. - fűzöm hozzá egyszerűen, bár azt hiszem ő teljes mértékben tisztában van azzal, hogy amikor nekem fogadott hűséget, amikor mellém szegődött, mint egyik főszövetséges és egyben hibridem, akkor jól tudta, hogy magának az ördögnek adja el épp a lelkét. Bár jó kis üzlet volt számra ezt igazéán bevallhatja és természetesen számomra is, hiszen az átkozott bolhás Tyler után lassan minden épkézláb hibridemre számítok, akit még nem öltem meg ilyen - olyan okok miatt. Tyler is csak azért maradhatott még életben, mert látni akarom, ahogy szenved, ahogy kínlódva éli a nyomorúságos életét, majd egyes - egyedül gyötrelmek között fordul át a túlvilágra. Vagy épp nem? Mindenki kínlódásait ki lehet még tolni vagy épp magasabb szintekre emelve fokozni és amint elsődleges terveim végbementek, természetesen erre fogok koncentrálni. Tyler, az áruló és felbujtó bűnhődni fog, olyannyira bűnhődni fog, ahogy még soha senki nem tette ezen a világon. Lám, lám, csak nem a harag ütötte fel fejét, üdvözöllek kedves hűtlen társ, már vártalak, hogy mikor érkezel meg, kicsit késtél, de talán képes leszek megbocsájtani.
- Lenne itt valami. Nem csípem ha magáznak, térj át a tegeződésre és ez nem kérés volt. - pillantok rá, hogy finoman jelezzem ez parancsba lett adva, szóval ha lehet, akkor minél előbb fejezze be, mind a ketten csak jól járunk vele. Sosem tudtam eldönteni, hogy ösztönből magáz engem vagy tiszteletből esetleg mindkettő, de most már amúgy is teljesen jelentéktelen dolog. - Valamint még mielőtt távoznál, szántam neked egy kis rejtvényt. Tied a megtiszteltetés, hogy kinyisd azt a reteszt, ami ott található a falban. - fordítom a fejemet lassan a fal felé, ahonnan érkezése előtt leemeltem azt a festményt, amely egyáltalán nem is volt oda való és tulajdonképpen be sem volt fejezve. Jelen pillanatban ez a jelenet is ilyen, még nincs befejezve a játék, de ő felteheti az i-re azt a bizonyos pontot. Én pedig kíváncsian várni fogom.  


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 43
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimePént. Ápr. 18, 2014 11:00 am

Klaus Mikaelson & Demetri Westford


"Minden egyes szó, és parancs számomra a lehető legkomolyabb dolog.."


Demetri Westford az a név, melyet felvettem az álcámhoz. Mindenki oly gyorsan elhitte, hogy ez a valódi nevem, hogy ez az, amely engem jogosan születésemtől kezdve képvisel, de nem.. ez nem az. Csupán nevet változtattam, mert szükséges volt ahhoz, hogy ne bukjak le, hogy ne jöjjenek rá a családi hátteremre, ha ez bűn, akkor sajnálom, de a múltam, csak a sajátom! Ha valaki akar erről valamit tudni, akkor kérdezze meg, és ne a hátam mögött settenkedjen, mint ahogy az a Marcel-féle vámpír is tette. Lemerem fogadni, hogy őfelsége; Klaus Mikaelson is kutatott utánam elég sokat.. de hát, amit megtudhatott az egyenlő a nagy semmivel, mert ezen névvel egy információ sincs, amely hozzám köthető lenne. A valódi nevem rejtély, és senkinek sem fogom elárulni.. soha! Ehhez vagy hozzászoknak, vagy pedig nem, bár ez engem kicsit sem érdekel, de annyit megjegyeznék itt magamnak, hogy Klausnak egy szava sem lehet ellenem, mert tökéletesen elvégzem a feladatot, amelyet kiszab, és soha egy hiba sincs benne. Hűséges vagyok, és nem árulóm el, kivétel persze azon pont, hogy éjszakánként vadászgatok, de ez nem árulás.. ez nem az! Persze igaz, hogy Marcel emberei halálát adom, de ez nem lehet akkora bűn..
-Ugyan, kérem.. ez a feladatom!-Válaszolom a dicséretére. Néha azt mondom, hogy jól esik, de kegyetlen énem nem tűri az ilyesmit, és nyilván ő sem szeret dicsérni másokat.. nos erről ennyit.-Hűségből teszem, amit teszek.-Biccentek udvariasan az irányába, és ehhez voltaképpen ennyit kívántam hozzárakni, viszont felettébb érdekelne, hogy a késésért mi jár majd ki nekem. Kínzás, vagy esetleg más? Mert ugyebár, mint tudjuk a halál nem büntetés, hanem csak megváltás! A többi hibridhez képest nekem nincs családom, sőt senkim sincs, így pedig azokkal nem tud kínozni, míg másrészről a kínzást halkan eltűrőm magamban, hisz annyi mindent megéltem már gyerekkoromtól kezdve. Hirtelen megrázom a fejem, és talán kissé furcsa lehet, de hát valahogy el kell terelnem a hülye gondolataimat, és persze kötelezően figyelnem kell Klaus szavaira, amelyek igencsak érdekesen hangzanak el.. hozzam elé azt a bizonyos személyt, nos én kétségtelenül nem vallhatok színt.. nem fogok! Nem tehettem meg.. Miután befejezte a beszédet a teremtőm, én csak szótlanul állok néhány percig átgondolva a dolgokat, de észhez térve végül erősítésképen bólintok. Valahogy sejtettem, hogy előbb-utóbb ebből ez lesz, de hogy ilyen hamar..
-Mindent úgy fogok tenni, ahogy parancsolja, de szeretném megkérni önt..-Pillantok Klausra eléggé bizalmasan.-Ne dicsérgessen.. ilyesmire nincs szükségem. Végzem a munkámat, ahogy kell, ezért cserébe nem várok semmit sem.-Hangom őszinte, és egyben komoly. Klaus jól tudja, hogy az a fajta hibridje vagyok, aki megtörte az átkát, de mégis szolgálja őt, ugyanakkor azzal is tisztábban van, hogy én bátran felvállalom a véleményemet minden körülmény közt, és ez most sincs másképpen - úgy hiszem. Nem szokott érdekelni az, hogy Klaus erre mit reagál, vagy mit gondol magában, hisz a lényeg azon van, hogy kimondom, és ezáltal őszintén kifejezem magamat. Figyelni kezdem őt, és ha csak ennyi, akkor gondolom indulhattok is.. mert hát ez a szép ügy nem tűrhet halasztást - gondolom valami ilyesmit mondana minden bizonnyal. Hátrébb lépek egyet, majdan megszólalok, ezáltal megtörve a csendet.-Ha csak ennyi lenne, akkor máris intézném az ügyet, hogy mielőbb megtaláljam önnek ezt az embert.-Mondom komoly hangszínen, hisz a rám bízott feladatkört mindig minden körülmény között komolyan veszem. Tekintettem Klaus hátát nézi, és amennyiben azt mondja, hogy mehettek, akkor már itt sem vagyok..
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1024
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2014 9:09 am




Demetri & Klaus




Demetri nem véletlenül az egyik legjobb hibridem, hiszen eddig bármit bíztam rá, mindig tisztességgel elvégezte, kerüljön, ami kerül. Hűsége megkérdőjelezhetetlen is lehetne akár, ha nem lengené körül az a bizonyos köd, amit jól tudom, hogy megpróbál elrejteni előlem, de egy végtelenül bizalmatlan személy számára ez lehetetlen, mert paranoia mindig itt cseng a fülemben. Suttogása örök léptű kín, melytől szabadulni még ebben a földi pokolban sem tudnék, holott már réges rég kárhozatra van ítélve romlandó, halott lelkem. A késése felett talán hajlandó leszek szemet hunyni, amennyiben többet nem fordul elő és teljesíti azon kérésemet, amit hozzá kívánok intézni, ugyanis a hallottak alapján szükségesnek érzek egy találkozót ezzel a méltán híres vezetővel, kinek személye legalább olyan rejtélyes, mint ez az egész ügy. Olyan homály telepszik rá, amely igenis zavaró tényezőként áll fent velem szemben, így aztán egy mozdulattal szeretném lerántani róla a leplet, akár ebben az elhagyatott házban bármelyik poros tárgyról a szakadó lepedőt. Óvatos mozdulatokkal járom be a terepet, ahogy végig mérem az előttem álló hibridet, majd jól láthatóan elismerő bólintással díjazom az információ áradatot.
- Szép munka Demetri, ezt várom el mindig tőled. - szólalok meg végül, hogy ne maradjon elismerés nélkül a minden bizonnyal nem sok időbe tellő, de befektetett munka, igazán díjazom valaki igyekszik és ez még hasznos is számomra. Szükségesnek érzem ugyanis a tárgyalást ezzel a vezetővel, mivel ha kinyírja nekem itt az összes idiótát, az nekem annyira nem jön jól. Néhányukra ugyanis szükségem lesz a legbelsőbb körökből, amit Marcel kiépített, hiszen olykor bizony a hülyék is igen csak jól tudnak jönni, ha másért nem is, a manipuláció végett mindenképpen.
- Szeretnék kiosztani neked egy következő feladatot, amire az hiszem megfelelőbb személyt nálad keresve sem találnék, tekintve, hogy te vagy az egyik legjobb emberem, illetve hogy eddig is te vitted az ügyet. - mosolyodom el sejtelmesen, amiből jól látható, hogy ismételten készülök valamire és nem is akármire. Ideje, hogy végre a kezembe vegyem a város irányítását, mert ezekkel az idiótákkal semmire sem megyek és miután jól alakulnak a dolgok, igazán okom sincs a panaszra. - Nos tehát szeretném, ha elém hoznád ezt a vezetőt, van egy kis megbeszélnivalóm vele. - folytatom, közben az egyik bútorról felrántom a lepedőt, amitől az egész helységet egy hatalmas porfelhő teríti be. - Keresd meg és hozd elém, üzentetem, hogy nem kevesebb személy kívánja látni, mint Klaus Mikaelson. - zárom le végül a mondatom, miközben szemügyre veszem, milyen berendezési tárgyról voltam szíves lerántani a leplet és amint a porfelhő kissé alább hagy, a szemem elé tárul a régi, ám ennek ellenére tökéletes állapotban lévő sötét színű zongora. Óvatosan lépek hozzá közelebb és egy kézzel felnyitva a tetejét lenyomok egy billentyűt rajta és ez az apró és jellegzetes hang tölti ki egy pillanatra az üres teret. Elképesztően szép és hát nem furcsa, hogy egy tárggyal szemben mennyire alázatos tudok lenni, míg az embereket szó nélkül eltaposom? Talán azért van ez így, mert ezekben nem lehet csalódni, minden bizonnyal egy zongora vagy egy festmény sosem verne át, hiszen az árulásnál rosszabbul semmit sem tűrök, még akkor sem, ha én magam rengeteg embert árultam már el. De ez én vagyok, amit a királynak lehet, azt másnak nem biztos. Én már pedig király vagyok és uralmam alá fogom ezt a népséget hajtani, tetszik vagy sem.




Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 43
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2014 5:22 pm

Klaus Mikaelson & Demetri Westford


"Csak is tökéletes munkát adok ki a kezemből, és hibát egyetlen egyszer sem vétek.."


Tudom jól, hogy a késésem ára mit fog megkövetelni, hisz Klaus nem tolerálja.. nem vagyok süket, sem pedig értetlen, mint a legtöbbek, de mégis mi a francot tegyek, amikor követnek? Talán vezessem el idáig, akkor meg az lett volna a gond.. Veszek egy mély levegőt, és kitörlök mindent, hisz joggal megérdemlem a büntetésem zálogát, ha bármitől is megakar vonni, akkor vonjon, ha elakarja venni az életemet tegye, ha kínozni kíván itt vagyok. Más hibridje nem lenne ennyire szívélyes, hogy ezek után elé áll, és felvállalja a Klaussal való szembenézést, de bennem meg van a bátorság, és a határozott kiállás, ezért sem mondok nemet, hanem kiállva elé vállalom a tettem súlyát, és ha emiatt kegyetlenül sújt le rám, akkor tegye, mert ő megteheti, mert ő eszményien felettem áll, és mert tisztelem tőle bármit.. - ismétlem bármit - elviselek. Hallgatom szavait, amelyek tökéletesen tudatják velem, hogy eme témát későbbre akarja helyezni, ezáltal pedig szerintem még nem találta ki a nekem szánt büntetést.. de nem gond, én türelmes vagyok, mint mindig. Határozottan, és egyben udvariasan bólintok, majd ezzel le is zártam eme témakört, hisz nem szeretnék ehhez semmit sem hozzáfűzni. Tekintettem óvatosan áll meg a szemein, és egyben bizalmasan hathat, bár ettől függetlenül nem ismer; sem ő, és sem más. Rejtve szoktam tartani mindent, ami a múltamhoz tartózik, ezért néha elgondolkoztathatóvá válhat, hogy egyáltalán bízhat-e bennem? Lemerem fogadni, hogy végzett már kutatást utánam.. sőt biztos vagyok benne, hisz Klausra tökéletesen illik a bizalmatlanság jele, de nem csodálom. Kissé eltöprengve állok így, míg nem arra figyelek fel, hogy megszólal egy kérdéssel utalva arra, hogy ideje lennem hozzákezdeni. Gondolom értékelhető választ vár, ami a hasznára lehet, és nem mellesleg nem szereti a körbe beszélést, amit én sem, ezért a tárgyra is térek.
-Először is azzal kezdeném, hogy eléggé érdekes dolgok derültek ki a nyomozásom alatt.-Kezdek bele immár a mesémbe.-Jobban beleásva magamat megtudtam, hogy az a személy, aki állítólag egyedül öli meg Marcel vámpírjait nincs is olyan egyedül. Egy csoportot épített fel maga körül, ami több tagból áll. Vadászokból jóformán, akik igencsak képzettek, és mindenki kiveszi az ölésből a részét. Az a személy, aki után pedig nyomoztam, nos.. ő a fővezető, és mindenki úgy szólítja, hogy az 'íjász'. Ezek mellett álarcot, hang elváltoztatott használ, és egy zöld álruhába öltözik, amit ismertetőjegyként lehet venni a részéről. Felismerhető a zöld színű nyilairól.-Végül hirtelen ugrok el a téma ezen részéről, hisz gondolom nem az öltözék érdekli, de ezt is muszáj megemlítenem, ha már ennyire kérte azt a részletes információt.-A csoport gyülekező helye, és főhelyszíne az elhagyatott házak környékén található meg. Csoport találkozókat rendeznek ott, és egy eldugott helyen van a bázisuk, ahol fejlett számítógépes technikával, és modern kiegészítőkkel dolgoznak.. jóformán sok mindent tudnak erről a városról. Ugyanakkor az egész csoport csak is kizárólag egy feljegyzett lista alapján öli meg az egyedeket. Ez a lista Marcel vámpírjainak azon egyedeit tartalmazza, akiket nem vélnek megfelelőnek ezen városban való életre. Egyszóval a céljuk kiiktatni a felesleges vámpírokat, és a gyenge személyeket.. ezzel csökkentik Marcel embereinek a számát, illetve erősen meghatározzák, hogy a trónt át kell vennie másnak. Ezen személy pedig ön lenne.-Szavaim tökéletesen tiszták, őszinték, és egyben komolyak. Az információk teljesen valódiak, és olyan tökéletesen elmondottak, hogy szerintem elégedett lehet velem, hisz mindent elmondtam neki, amit kellett.-Az ön javára dolgoznak.. illetve azon személyről.. személyes információt nem tudok, de helyette.-Belső zsebembe nyúlva előhúzok egy papírt.-Ezen a lapon lévő személyek dolgoznak neki.-Lépek Klaus elé átnyújtva a lapot, mely körülbelül húsz nevet tartalmaz.-Képük, nevük, életkoruk, és a csoportban betöltött szerepük található rajta. Illetve, hogy melyik milyen kiképzésben részesült.. gondoltam csak ennyi lényeges, ugyanakkor nem árt megemlíteni, hogy ezen személyek egyikének sincs családja, így azzal fenyegetni őket nem lehetne..-Jegyzem meg, és ezzel ezen témának ennyit szenteltem, ha csak nem kérdez rá valamire, de szerintem mindent tökéletesen ismertettem..
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1024
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2014 9:27 am




Demetri & Klaus




A késés az egyik olyan dolog, amelyet kifejezetten nem tudok tolerálni, hogyha nem én teszem mindezt természetesen, ha én kések az általában mindig utal valamire, legtöbbször pedig arra, hogy nagy belépőt tervezek. Hiszen tudjátok, hogy van ez, csak egy kis késés és máris minden tekintet rád szegeződik és aki élvezi a pillantások sokaságát, annak ez maga a gyönyör tud lenni. Én kellően tudom élvezni, de hogy más késsen, ráadásul mikor hozzáteszem, hogy az ügy kiemelt fontosságot élvez, akkor mindig felmerül a kérdés bennem, hogy vajon a hallásával van-e a probléma vagy a felfogásával. Micsoda szerencse, hogy ma egészen nyugodt kedvemben vagyok és miután a dolgok jó irányba haladnak, nem azonnal fogom megtorolni a dolgot, még várok vele egy kicsit, hátha szórakoztatóbb dolgot is ki tudok találni a repkedő szíveken és fejeken kívül. Gonosz mosoly húzódik az arcomra, ahogy még mindig a reteszt bámulom, közben fülemben szökik egy apró nesz, amely számomra is azt jelzi, hogy a hibridem végre méltóztatott megjelenni, lassan már ott tartunk, hogy nekem kell tőle időpontot kérni egy találkozóra, ami valljuk be igen csak nevetséges elképzelés.
- Tedd félre kérlek a mellébeszélést és a lényeget mond, a késést majd később megbeszéljük. - fordulok végül feléje mosollyal az arcomon, remélem használható információra bukkant, ki nem állhatom ha valaki valaki fölöslegesen rabolja, az amúgy végtelenségig kitartó drága időmet, különben is mi hasznom volna abból, hogy " baráti " bájcsevegésre hívjam, ha ilyenre készülnék akkor majd Stefan-nal elkávézgatok a házamban, bár egyenlőre azt hiszem még benne sem lehetek biztos néhány dolog  tekintetében, azonban nagyon jó úton halad a terveimet illetően a Salvatore. Tehát erősen remélem, hogy Demetri értékes dolgokat tudott meg az ügyet illetően, ugyanis feltűnő számomra is, hogy valaki előszeretettel gyilkolja Marcel vámpírjait, amit nem mondok, hogy bánok, mert nincs így, de azért szeretném tudni kivégzi el a piszkos munkát, az én hátam mögött. Egyszerűbb volna ha elém járulna és áttárgyalnánk ezt az egészet, mert akadhat olyan momentum, ami nem biztos, hogy elnyerné a tetszésemet. Még mielőtt kinyírná az összes idiótát, szeretnék megosztani vele egy bizonyos információt, amit nem árt ha tud erről a söpredék népségről, de mivel egyenlőre az ismeretlenség álarcába burkolózik, ezért nehéz vele tárgyalást lebonyolítanom. És erre van itt Demetri, akit voltam szíves megkérni, hogy nézzen utána a dolognak, hiszen egyik legjobb hibridem lévén, ez pontosan neki való feladat, arról nem is beszélve, hogy másokhoz képest egészen hűséges és alázatos.
- Nos tehát? - lépek közelebb, ahogy végig húzom a kezem a letakart asztalon, ahogy a tekintetemmel tüntetem ki immáron jó ideje és arra várok, hogy a megfelelő választ adja, arról nem is beszélve, hogy volna még itt valami, amit nekünk kettőnknek át kellene beszélnünk és az sem lesz éppen kettő perces dolog.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 43
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimeSzomb. Ápr. 05, 2014 4:53 pm

Klaus Mikaelson & Demetri Westford


"Az életben megesik, hogy késünk valamiért.."


Éjszakánként háztetőkön ugrálni, vadászgatni Marcel vámpírjait, és mindeközben élvezni ezt.. nos igazán egyszerű, bár a két életemet élni, van, hogy igen csak nehéz feladat. Az egyiket napközben használom, míg a másikat éjszaka, és ha véletlenségből éjszakára kellene egyszerre két helyen lennem, akkor a választás sosem könnyű, de hát mindig az adott helyzettől függ. Lassú léptekkel haladok egyre előrébb a megadott találkozó hely felé, míg a gondolataim teljesen zavarosak. A minap meghalt az egyik igencsak fontos emberem - valaki által - , akivel voltaképpen találkozom lett volna.. de mielőtt bármilyen infót is közölhetett meghalt hirtelen. Gondolom olyat tudott meg, amit nem lett volna szabad, és épp ez vezetett a halálához. Viszont esküszöm, ha megtalálom azt a személyt, aki megölte, akkor a torkán fogom ledugni azt az átkozott szívét, hisz mégis mi joga van bárkinek is a 'íjász' embereihez nyúlni? Veszek egy mély levegőt, és megrázom a fejem, míg a mellettem haladókat nézem, akik boldogan, és vidáman élvezik ezt a nem átlagos életét, mely valójában borzalom.. Nem is olyan sokára arra leszek figyelmes, hogy a hátamnál tartózkodik egy személy, aki követ nem mellesleg. Azért annyira nem vagyok hülye, hogy ezt ne szúrjam ki.. így a megadott irány helyett másfelé indulok el.. most már meg van pecsételve az a sorsom, hogy késni fogok, de hát Klaus is elnézheti nekem, amikor egy Marcel-féle vámpír követ.. Mosolyogva megállok, és a kezembe veszem a telefont, majd úgy teszek, mintha épp most fogadnék egy hívást, eközben az ismeretlen alak megközelít engem. Egy hirtelen mozdulattal fordulok felé, és teszem zsebre a telefonom, majd a nyakától fogva megemelem a vámpírt.. Hisz mégis mit képzel ez magáról, hogy követ engem? Talán Marcelék engem szemeltek ki új áldozatnak, vagy valamilyen tervet akarnak velem véghez vinni? Na nem fog menni, mert hűséges vagyok Klaushoz, szóval.. rossz címet választottak arra, hogy Klausról bármiféle infót is megtudjanak. Érdeklődően pillantok végig a férfin, aki nagyon próbálkozik a szabadulásával, de nem engedem.. bár erősebbnek kellene lennie nálam, de valahogy ez mégsem látszik meg jelen esetben. Finoman rángatom az egyik elhagyatottabb részhez, majd úgy nyomom neki a ház falának, hogy majd nem áttöri a falt..
-Mégis mit képzelsz magadról mond, hogy csak úgy követsz engem?-Ordítok rá, és teljes idegességem átjön rajtam.-Ha valamit szeretnél, akkor kérdezz, és ne tarts megfigyelés alatt, mert azt egy kicsit sem szeretem..-Egy hirtelen mozdulattal engedem el.-Ha még egyszer bárki is követni mer, ígérem, hogy kitépem a szívét minden szó nélkül.. most pedig fogd magad, és üzenem annak, aki küldött, hogy nem érdemes utánam járkálni, sem nézelődni, sőt még leskelődni sem.. szóval fogd magad, és tűnj el, amíg kedves vagyok hozzád.. Legközelebb már nem leszek ilyen elnéző, nos.. viszlát.-Egy hirtelen mozdulattal elsuhanok, és visszatérek az eredeti úti célomhoz, hisz ideje lenne ott is megjelenem. Eleinte oda is indultam, de ez a nem normális feltartott.. Tekintettemet az órámra szegezem, és az idő igencsak jelzi, hogy néhány perce már ott kellene lennem. Lépteimet szaporábbra veszem, és így indulok meg sietősen az adott épülethez, amely már nem messze esik tőlem. Gondolatmenetemben lejátszom, hogy mit fogok mondani az adott személyről Klausnak, hisz a múltkor azzal bízott meg, hogy nézek utána a különös halál eseteknek, amit voltaképpen én okozok, és a csapatom, de erről nem igen fogok beszámolni Klausnak, szóval.. ezért is dolgoztam ki egy apró részlet tervet, amelyet előadok neki. Arcomon, és egyáltalán semmiből sem lehet lesz azt látni, hogy hazudok, mert nem fogok, csupán egy apró részletet titkolok el, és ennyi.
Megközelítem végül az épületet, amelynek az ajtaján egy laza mozdulattal belépek, majd úgy hallgatom azt, hogy Klaus merre található. Most vagy leszedi a fejem azért, amiért késtem, vagy nem.. Lépteimet lassabbra veszem, de egyben határozottan közelítem meg az ősi hibridet. Végül megállok nem messze tőle, és így nézek rá komolyan.-Elnézését kérem, amiért késtem.-Hangom komolyan csendül fel, míg lehajtom a fejem, ezáltal beismerve a bűnömet.-De.. követtek.-Teszem még hozzá röviden ehhez az egészhez, és ezzel le is zártam ezt.-Illetve van információm azt a dolgot illetően.-Célzok arra, hogy megtudtam az ölésekkel kapcsolatban valamit. Megemelem a fejemet, és végül ránézek az előttem álló Klausra, de csak óvatosan.. nem kívánom a haragját kivívni..
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1024
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 6:05 pm




Demetri & Klaus




Éles csattanás veri fel a mélységes csendbe boruló helységet, ahogy lerántom a letakart tükörről a valaha fehérben pompázó vásznat, amely ma már csak árnyéka önmagának és egy megkopott könnyen szakadó rongydarab. A lendület hatására a tükör saját maga fordul át önmagából és apró darabokra törik a lábaim elé zuhanva, miközben a kis szilánkok pattognak vissza a padlóról és az ablakon egy - egy pontos beszökő napfényben kezdenek megkapóan csillogni. A lepedő aláhull a kezem szorításából, amikor ezzel egy időben lassan guggolok le a kis darabkákhoz, melyek fölé hajolva tisztán kivehető az arcomnak összes vonása. Minden kis részletében egészen máshogy fest, egészen más szemszögből láthatom magam és most először tárul szemem elé az az igazság, amit már én is régóta tudok, de mégis most először pillanthatom meg így. Klaus Mikaelson-nak bizony ezeregy arca van. A kezeim közé emelek egy apró szilánkot, amely elővigyázatlanságomból megvágja a tenyerem, de a seb mintha sosem lett volna ott, egy varázslatos szempillantás alatt eltűnik a tenyerem közepéről. Tetszik ez a kompozíció a poros berendezési tárgyakkal, a földre hulló sárgás és megfakult lenvászonnal, az összetört tükör darabkáival, melyre éppen az előbb csepegett egy kis vér a tenyerem felületéről és amelynek minden apró kis cseppje oly értékes lehet. Óvatosan egyenesedem ki, majd ledobom a kezemben lévő tükördarabot és megfordulok, amikor a velem szemben lévő falon szemem elé tárul egy kimondottan szépen kidolgozott, de láthatóan még befejezetlen festmény. A kép kissé el van ferdülve, a rálógó tapétadarabok lassan megadják magukat és végleg lehullanak a koszos padlóra, átszakítva az idők alatt megszőtt pókhálókat, amelyekkel keretezve vagyon ez a művészi értékű látkép. Ismerem a helyet, melyet ráfestettek, annak idején magam is rengeteget jártam abban a színházban, kimondottan értettek ott az igazi színészet kimagasló művészetéhez. Még most is magam elé tudom idézni azon napokat és a fülemben egész hangosan csap fel a tapsvihar, mely akkoriban mindegy egyes este tiszteletet mutatva élettette a társulatot. Mondanám, hogy szép idők voltak azok és talán ha nem tudnám azokat, amiket ma már bizonyosan tudok, azt is megemlíteném, hogy szerettem azt a kort. De miután az egész csak egy jól megkomponált hazugság része volt, így azt mondom, hogy a taps valójában a családomnak nevezett személyeket illeti. És ezt kicsit sem jó értelemben állapíthatom meg, bár eddig sem voltam túlságosan jó véleménnyel róluk, hiszen mi okom is lett volna ilyesmire? Semmi, innentől kezdve pedig ezt a témát le is zárhatjuk, mert amúgy is beszélünk róla eleget, főképpen mikor belebotlom Elijah-ba, igaz szerencsére mostanában ez nem sokszor fordult elő és Rebekah-ra pedig egyáltalán nem jellemző, hogy magától keressen engem, rám pedig ez végképp nem mondható el fordítva. Gondolkodóan felvonom a szemem, ahogy közelebb lépek és a kezemmel lefejtem a pókhálót a kép elől, majd megtámasztva azt, kattan egyet és leemelem a helyéről, ezért elém tárul egy titkos kis rekesz, melyet ezzel kívántak elrejteni. Pont, ahogy sejtettem, hiszen egyáltalán nem illett ez a kép ide, borzasztóan kirítt a környezetéből. Elmosolyodom a kezemben tartva a festményt,majd a nem messze lévő szintén letakart asztalra helyezem és közben a retesz elé lépek, illendő volna megtudni mit rejt, de erre a nemes feladatra most mást jelölök ki, aki bár késik, de hamarosan, mint az árnyékom, meg fog jelenni.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Városszéli házak Empty
TémanyitásTárgy: Re: Városszéli házak   Városszéli házak Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Városszéli házak

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Romos házak

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Külváros-