Damon szobája



 

Megosztás
 

 Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Damon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája   Damon szobája Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 11:17 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Damon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája   Damon szobája Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 8:39 am

Katherine ittléte nem épp a legkellemesebb dolog az életemben. Az, amit tett velem, és Stefannal, arra késztet, hogy megöljem végre ezt az átkozott nőt. De mielőtt bármit is tennék, jót mulatok azon, hogy nem csak én vagyok ezen a véleményen.
Lent voltam a konyhában, s a szokásos italomat szürcsölgettem, s közben füleltem. Katherine nem éppen az a -képes-vagyok-egy-helyben-ülni vámpír. Sokáig menekült Klaus elöl, de hát, mindenki tudja, hogy előbb-utóbb utoléri a karma... engem is.
Felsiettem a szobába, majd az ajtófélfának dőltem, s onnan figyeltem, ahogy kutat a holmijaim közt. - Nocsak, Katherine Pierce nem tud a formás kis popsiján ülni, és természetesen más dolgai közt kutat. Micsoda meglepetés. - mosolygok rá, bár nem lehet őt zavarba hozni.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Damon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája   Damon szobája Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2014 1:46 pm


Kath & Damon
...
Fáradt vagyok és nyűgös. Nem tudok mit kezdeni magammal, le-fel járkálok a házban és unatkozom. Mivel Damon itthon van ezért meg sem próbálok kimenni, hisz nem mehetek sehova. Hogy miért is? Azért, mert egy több ezer éves Silas hasonmás járkál Mystic Falls utcáin aki a halálomat akarja. - nem mintha más nem ezt akarná - Klausról nem is beszélve... De ő a kisebb bajom, hisz New Orleansban tartózkodik.
Mivel nagyon untam magam ezért úgy döntöttem, hogy fel megyek Damon szobájába egy kis pénzért, hisz elakarok menni sétálni. Unom már ezt a négy falat.
Bementem, szerencsére senki sincs itt. Oda mentem Damon szekrényéhez, majd kihúzom az egyik fiókot és el veszek pár papír pénzt tőle.

Δ zene Δ remélem megfelel Smile Δ ©


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Damon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Damon szobája   Damon szobája Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 9:54 am

***
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Damon szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon szobája   Damon szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Damon szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damon Salvatore
» Stefan szobája
» Liv szobája
» Kol szobája
» Jeremy szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Lakónegyed :: Salvatore ház-