Damon Salvatore



 

Megosztás
 

 Damon Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Admin
Admin


❦ Hozzászólások száma : 19
❦ Join date : 2013. Oct. 06.

Damon Salvatore  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon Salvatore    Damon Salvatore  Icon_minitimeVas. Dec. 22, 2013 3:40 pm


Sajnáljuk, de...!
Nahh ha ma azt mondtam a Kath-eknél, hogy nagyon nehéz döntés volt, akkor itt el kell ismernem, hogy piszkosul nehéz helyzetbe hozatok minket. Mind a két lap nagyon jó, és ami fontosabb nagyon Damon-os lett. :)De hosszú körmölés után arra jutottunk, hogy a másik Damon lapját fogadjuk el.
Nos, mindenesetre köszönjük a fáradalmaidat, reméljük hogy ez az apró kis kudarc nem vette el a kedved. :)Más bőrben visszavárunk! Smile
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Damon Salvatore  Empty
TémanyitásTárgy: Damon Salvatore    Damon Salvatore  Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 8:45 pm



Damon Salvatore

Takes a licking. Keeps on ticking.





Sexbomb



Név:Damon Salvatore
Becenevek:Damon
Születési hely::Mystic Falls
Születési idő: 1840. október 15
Kor:163
Faj: Vámpír
PlayBy:Ian Somerhalder
Ez vagyok én: A hajszínem, a sötétbarna és a fekete árnyalatában pompázik. A szemem tenger kék, mely a napon és a sötétben is gyönyörűen csillog, és bármely nőt levesz a lábáról. A szemmel nem szükséges igéznem, már a pillantásom is az, ha valakire ránézek. Sokan, bunkónak, és seggfejnek tartanak, miben igazuk is van, de ha akarok, tudok kedves is lenni, ahhoz aki fontos nekem, vagy meg akarom győzni valamiről. Olykor nagyképű vagyok, és egoista, de ez adja a személyiségemet. Nekem is vannak érzelmeim nem csak az embereknek, de nem mutathatom ezt ki, csak is egyetlen személynek. Érzelmeimet, tettekkel is kifejezem ha kell. Ha, valami nem úgy sikerül, ahogyan én azt elterveztem, nagyon ideges leszek, és csak ölni tudok, vagy azon adom ki, aki a legfontosabb számomra. Ha belekötnek abba amit szeretnék csinálni akkor elszakad a cérna nálam és bármire képes vagyok. A megsértődés nem az én stílusom, de ha eljön az idő visszaadom minden sérelmemet. A kedvencem, a fekete holló forma és amit a köddel művelek. Ha, ezeket a jeleket látod, hidd el nem beszélgetni megyek. A holló a kezdet, amikor a közeledben járok. Ha, már a köd is körülötted jár, nincs menekvés a rabom maradsz, és az életet adó véred már a testemet ékesíti.

Előtörténetem




Mystic Fall’s a szülővárosom, itt kezdődött az életem. Itt kezdődött az egész történet. Minden egy nő hibája volt, aki engem és az öcsémet az ujjai közé csavart. A neve Katherine Pierce/Petrova volt. Hihetetlen gyönyörű, és kívánatos nő, és nagyon szerettem is majdnem 160 évig. Egy sötét éjszaka, amikor Katherine-t, és engem elfogott a vágy, ekkor nem tiltakoztunk ellene, engedtünk érzéseinknek,és szeretkeztünk. Azon az éjszakán, meg mutattam, hogy ki is ő valójában. Az ami ellen mindig is gyűlöletet táplált az egész város. Ami, nem más mint egy vámpír. Ez, csak apánknak lett volna ellenére így titkoltuk előle. Én is azzá szerettem volna válni, hogy örökké vele maradhassak boldogságban, de, amikor megtudtam, hogy az öcsémet Stefan Salvatore-t már előttem átváltoztatta, és csak aztán engem, nem akartam emberi vért inni, mert ha Stefan is örökké velünk lesz, akkor Katherine nem lehet az enyém, mert őt jobban szereti. Ezért, a vámpír vérrel a szervezetemben akartam meghalni, hogy aztán meghallhassak. Ennek ellenére, amikor készültem hogy meghaljak vér nélkül, és a napon égve, de az öcsém rám erőszakolta a vért, és az átváltozást ami miatt, a mai napig gyűlölöm, és hálás is vagyok részben. Eljött a nap, amikor az összes vámpírt begyűjtötték, apám Joseppe Salvazore vezetésével. A találmány amivel kiderítették hogy ki a vámpír Jonathan Gilbert-től származott. (Egy iránytű.) Katherinet, a többi vámpír közé begyűjtötték, mi segíteni akartunk neki, de néhány száz év után kiderült, hogy ő ezt mind eltervezte. Viszont azt akarta, hogy mi abban a tudatban éljünk hogy ő mind végig a sírban volt. Feledni akartam ezért városról városra jártam majd 163 évig, kiéltem magam minden nőn, és ittam, táplálkoztam majd töröltem az emlékezetet, de így sem ment, valahogy mind végig szerettem és hiányzott, de közben a gyűlöletemet is táplálta. Ezért az öcsémmel egy időre meg is szakítottam a kapcsolatot. Úgy gondoltam hogy a sok bujkálás után itt legyen vége, és nézzek vissza a szülővárosomba, Mystic Fall’sba. Útközben Nem pocsékoltam a vérrel, ezzel tudatva az öcsikémmel, hogy megjöttem és „várom a testvéri ölelését”. Azok a hírek járták a várost, hogy egy különösen hasonló nő járkál az útszákon. Ezért nincs más dolgom, mint megszerezni magamnak. Persze az is a célom, hogy Stefan bűntudatát növeljem egy ici picikét. Mindent elfogok követni, hogy megszerezem magamnak a lányt és ezt az öcsém szeme láttán fogom megtenni. Kíváncsian várom az arcán lévő megdöbbenést mikor meglátja, hogy az elveszet bátya visszatért a városba és nem igazán mondhatni békés szándékokkal vagy tervekkel.
Vissza az elejére Go down
 

Damon Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damon Salvatore
» Damon szobája
» ł Stefan Salvatore..
» Régi Salvatore ház
» ł Stefan Salvatore..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakteralkotás :: Elutasított karakterlapok-