Nappali



 

Megosztás
 

 Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 11:18 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

I'M THE ANCHOR, I'M THE KEY

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Jan. 03.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimePént. Május 30, 2014 4:13 pm

The Dead Vampire and The Dead Witch


"I'm dead, and you too. And our friends are alive."

Érdeklődve hallgatom Lexi minden egyes szavát. Érdekel ez a történt Stefanról és Lexi múltjáról. Végtére is, elvileg az első benyomás a legfontosabb… Már pedig, az ő találkozásuk igen mély nyomot hagyhatott mindkettőjükben, pláne, hogy még az én szám is széles mosolyra húzódik a sztori hallatán. Egészen nevetségesen hangzik, hogy Stefan Lexiből próbált meg inni mg anno. Ha nem tudnám, hogy kiről van szó, valószínűleg elképzelhetőnek tartanám a dolgot. Így viszont, hogy egy jól ismert, mókus diétás barátomról van szó… már csak viccesnek és kicsit talán abszurdnak mondható.
Semmit nem kell mondanom erre azt hiszem, hisz a nevetgélésem elárulja mit gondolok. Szóval, inkább csak figyelem tovább Lexit, majd pedig a fiúk beszélgetését. Nézem, ahogy idők közben pozíciót változtattak és végül mind ketten helyet foglalnak valahol. Mosolyogva nyugtázom, hogy már nem vitatkoznak, sőt! Mondhatni egészen nyugodtnak tűnnek. A kép már csak akkor lehetne ennél is idillibb, ha mondjuk a többiek is itt lennének. Ó igen… a többiek. Azt hiszem lassacskán nekem is mennem kellene. Ha már Lexi is indulni készül, talán jobb lenne nekem is.
- Én is örülök. Viszlát, Lexi. – mosolygok még a távozó lányra, majd csak figyelem egyre távolodó, majd pedig elhalványult alakját. Még pár pillanat erejéig, egy helyben maradok és nézelődök még egy kicsit, aztán egy utolsó pillantást vetve a fivérekre, jómagam is tovább állok.

tag: Lexi <3 Very Happy| words: 216 | notes: NAGYON KÖSZÖNÖM A JÁTÉKOT, BABE! Love You *.*



▲▲▲
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 12:44 pm




To my love




Egyszerűen próbáltam magam valahogy elengedni, de sehogy sem sikerült. Hisz... most, hogy Damonnek is meséltem Tatia Petrováról, így jelen pillanatban csak  erre a nőre tudok gondolni. A hasonmásomra. Hisz ő (is) az. Csak azt nem tudom pontosan hanyadik... ebbe már igen csak könnyen belelehet zavarodni.
Idegesen haraptam az ajkamba, mikor Damon visszakérdezett a dologról. Igazából nem tudtam, hogy is avassam be ebbe az egészbe. Hogy az utolsó itt töltött hetem egyik estéjén kiszöktem és vért, mármint egy igazai élő emberkacsót nyújtottam éhes elődöm felé szánakozás végett.
Erre nem voltam büszke, de megsajnáltam Tatiát és ezért megtettem. Persze nem hagytam, hogy meg is ölje a nőt, csak azt engedtem, hogy kapjon annyi vért amennyire az adott helyzetben szüksége volt.  
Idegességembe ajkamba haraptam és a nyaka köré font karjaimat gyorsan visszahúztam a testem mellé. Most tisztes távolságot tartva néztem szemeibe.
Ismerem már, ezért elég egy pillantása és már tudom is, hogy vajon majd hogy is reagál erre az egészre.
- Én... - kezdtem bele egészen bizonytalanul. - Az egyik este találkoztam Tatia Petrovával. Gondolom a Petrova név ismerős, hisz ugye már számomra is az, de Tatiáról még sosem hallottam. Elvileg ő a Katherine előtti hasonmás, akibe a Mikaelson testvérek halálosan beleszerettek. És nagy valószínűséggel az ő vérét használta fel anno Ester. -hadartam el az égeszét és csak remélni tudtam, hogy megértette és nem kell ismét elmondanom, mivel először sem volt könnyű feladat.
- Tudod ő nem olyan mint Katherine. Ő kedves és aranyos, csak a vérrel van egy kis problémája. -folytattam, miközben ismét -akaratlanul- felvillant az a kép. Ahogy Tatia a nőcsuklójának esett és én azt élveztem. Jó volt nézni ahogy a meleg és friss vér a torkán lecsurog. Ennél már csak az lett volna szebb ha én éltem volna meg ezt az egészet.
De mire is gondolok?!! Hisz én nem bántok embert.... ezért is van most roppant nagy bűntudatom. Mert nem bírtam ki, nem voltam erős.





Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeHétf. Május 19, 2014 1:58 pm



Bon & Lexi


Akaratlanul is, de elmosolyodok kérdésén. Mai napig tisztán emlékszem az első találkozásunkra.
- Háború volt, 100 meg 100 halottal a földön. Képzelheted, hogy Stefan miket művelt. - mondom barátságosan mosolyogva miközben vissza emlékszem arra a bizonyos találkozóra. Sosem fogom elfelejteni, és nem bánom, hogy találkoztunk.
- Aztán indultam haza, mikor kiszúrt magának. Azt hitte, hogy én is ember vagyok akit csak úgy szárazra csapolhat. Aztán meglepetésben volt része mikor rájött, hogy vámpír vagyok. És attól a naptól kezdve terelgetem őt mindig a jó útra. - záróm le a mondandómat, majd mosolyogva Stefanra nézek ahogy mellettem ül, hisz én még mindig a szék karfáján ülök és figyelem a beszélgetésüket.
- Most viszont mennem kell, örülök, hogy megismerhettelek Bonnie. Remélem még találkozunk, szia. - mondtam a lány felé fordulva, majd felálltam és kimentem az ajtón. Ma még meg kell látogatnom egy személyt.





A JÁTÉKTÉR SZABAD!
//köszi a játékot. Smile <3
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeCsüt. Május 15, 2014 5:31 pm


 

Yesterday is history, today is a gift, tomorrow is mystery.

 

 

 


Nagyon nem szeretek nemleges választ kapni, de Ő az egyetlen, akinek elnézem mindezt. Mondjuk azt nem mondtam, hogy nem fogok bepróbálkozni, és megtenni mindent annak érdekében, hogy egy pár boldog percet szerezzek neki. De ha túlságosan is ragaszkodik a nem válaszhoz, ám legyen. Fejet hajtok Őméltósága előtt. Csak egy a lényeg. Hogy boldognak lássam őt. Őt, aki a világon mindennél fontosabb számomra. Őt, aki bearanyozza mindennapjaim. Ő az egyetlen, aki miatt jó lettem, s magam mögött hagytam azt a vadállatot, aki voltam.
- Naaa, látom rajtad, hogy nem akarsz nemet mondani nekem. - suttogom ajkaiba, majd az enyéimet rátapasztom. A módszerem egyszerű, de tökéletes. Mikor abbahagytam az igen meggyőző cselekedetemet, egyenesen a szemeibe néztem, s mikor feltette azt a bizonyos kérdést, tudtam, hogy történt valami, amit fél elmondani, vagy csak nem akar. - Miért érdekel mindez? - szegezem neki a kérdést, bár kissé gyanakvó vagyok. - Elena, történt valami? - tudja, hogy nem tud nekem hazudni, mert egyből észreveszem rajta, ha meg bajban van, akkor azt most rögtön el kell mondani nekem.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

I'M THE ANCHOR, I'M THE KEY

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Jan. 03.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeHétf. Ápr. 14, 2014 3:23 pm

The Dead Vampire and The Dead Witch


"I'm dead, and you too. And our friends are alive."

Azt hiszem eddig is sejtettem, hogy Stefan mindig is jó szívvel rendelkezett. Ellenben a bátyjával, akinek elég volt az első szerelmi koppanás ahhoz, hogy egy vérszlopáló szörnyeteg legyen. Persze, nem hibáztatom érte. Hiszen az akkori szerelme nem csak előtte húzta el a mézesmadzagot, hanem a saját öccse előtt is. Katherine szégyentelen módon szédítette mindkettejüket, aminek a vége csúnya vérontással zárult, mind a két testvér részéről. Először Stefan lett vérengző szörnyeteg, majd Damon. A különbség szimplán annyi volt, hogy Lexi Stefanon tudott segíteni, Damonon azonban már nem.
- Hogyan találkoztatok először, mármint Stefannal? – érdeklődöm ártatlan kíváncsisággal. Azt tudom, hogy éppen a… „rossz” korszakát élte, de azon belül? Milyen volt vele akkor megismerkedni? – kíváncsiskodom tovább. Persze a történet azon részét én is ismertem, hogy hosszú éveken keresztül kellett Lexinek támogatnia őt abban, hogy leálljon és olyan legyen, mint most. Tudom, hogy ez egy kemény feladat, mind kettejüknek az volt. De az volt az, ami összehozta őket és egy életre a legjobb baráttá tette őket. Egy életre és még azon túl is… ebben biztos vagyok.
Csöndben hallgatom Lexi meséjét, miközben tekintetem a civakodó testvéreket nézi. A vitájuk ugyan most nem olyan zajos és már-már dulakodásszerű, mint ahogy azt korábban megszokhattuk tőlük, de azért még mindig erősen emlékezetet arra az időre, mikor még Damon is problémás volt. Most ugyan nem nagyon értem, hogy miről vitatkoznak már megint. Őszintén szólva, nem is köt le annyira. Ami inkább érdekel az Lexi mondanivalója, melyen úgy csüngök, akár csak gyümölcs a fán.

tag: Lexi <3 Very Happy| words: 244 | notes: Elég rövidke lett. :roll:De azért remélem tetszik *.*



▲▲▲
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeVas. Ápr. 13, 2014 2:56 pm


Bon & Lexi
...


Felnevetek mikor eszembe jut a Gilbert lánnyal való első találkozásom. Hm... Az biztos, hogy emlékezetes volt, szerintem ő sem felejtette el, vagy ha még is akkor... Akkor nem volt számára elég emlékezetes. Jó mondjuk ez érthető, hisz akkor még Stefannal jártak. Oh, azok a szép idők... Nagyon nem örülök, hogy Elena Damonnel jár. Bár Damon kezd megváltozni, kezd újra a régi lenni a maga fura módján még jónak is nevezhető a viselkedése. De bármi van, én jobban örültem akkor mikor Stefannal voltak együtt, erősítették egymást, valahogy annyira összeillettek. De mindegy, ez az ő életük, és nem szólhatunk bele. A saját hibáikból kell tanulniuk.
Mosolyogva Bonniera nézek, és vissza emlékszek a régi időkre, hisz eléggé jó kérdést tett fel, amire jól meggondolt választ szeretnék adni. Össze hasonlítom a régi énjüket és az újakat, és elnevetem magamat.
- Damon egész elviselhető volt emberként, küzdött Katherine kegyeiért, de nem volt ennyire kibírhatatlan. Azután kezdett megváltozni a rossz irányba, mikor átváltozott vámpírrá. - mondom és közben vissza gondolok arra az időre, illetve arra a mondatokra amiket Stefan mesélt nekem a bátyjáról.
- Stefan emberként is ilyen volt, segítőkész. Mindenkinek segíteni akart, és ha történt valami baj, magát hibáztatta. - mondom halványan elmosolyodva. Azt nem kezdem el regélni, hogy milyen volt az amikor nem bírt a vérszomjával, hiszen azt Bonnie is jól tudja.



||Notes: Remélem tetszik, bocsi, hogy rövid lett Sad  ||

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

I'M THE ANCHOR, I'M THE KEY

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Jan. 03.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeHétf. Ápr. 07, 2014 4:35 pm

The Dead Vampire and The Dead Witch


"I'm dead, and you too. And our friends are alive."

Hónapok óta figyelem már a barátaimat. Azonban az érzést, miszerint kívülállónak érzem magam minden alkalommal, mikor bekukkantuk az életükbe, azt hiszem, talán sosem fogom megszokni. Ahogy figyelem az előttem vitázó Stefant és Damont, megint csak ez az érzés kerít hatalmába. Reménykedtem benne, hogy talán a napok, hónapok múlásával hozzászokom, de nem. Mára már rég rá kellett jönnöm, hogy a hiányukat semmi az ég egy adta világon nem feledtetheti el velem.
- De legalább hatásos és emlékezetes bemutatkozás volt. – jegyzem meg nevetgélve. Elena nagyon ki volt akadva, miután eljött onnan. Tele volt téves elképzelésekkel és szegény azt sem tudta, hogy mit kellett volna akkor tennie, vagy, hogy egyáltalán meg kellett volna említenie ezt Stefannak. Szerencsére a félreérts tisztázódott, viszont Lexi balszerencséjére pedig, ő maga nem sokkal ezután meghalt. Az, hogy a halála kinek volt köszönhető, gondolom egyáltalán nem meglepő mód… Damon. Azt hiszem, nem kell ezt tovább ragoznom, hogy akkor még ő volt a rossztestvér. A nagyon, nagyon rossz testvér. Valójában szerintem, még emberkorukban is ő volt a rosszabbik. Mára viszont megváltozott. Nap mint nap látom, hogy milyen, látom a jó oldalát még annak ellenére is, hogy még mindig vannak vele szemben aggályaim. Viszont, mostanra megtanultam bízni és hinni benne. Apropó személyiség változás… Kíváncsi lennék Lexi szemszögéből milyen ez a két jómadár.
- Te már elég régóta ismered őket. Milyenek voltak régen? Mármint… mindig is ilyenek voltak? Azt tudom, hogy Damon változott, hihetetlen, de a jobbik irányba. – forgatom meg szórakozottan a szemeimet, miközben mosolyt engedek az arcomra. – De Stefan? Ő akkor is ilyen volt? Vagy ő is változott valamelyest az elmúlt évek alatt? – bombázom meg őt rengeteg kérdésemmel. Igazán nem akarok tolakodó lenni vagy valami, szimplán csak érdekel, hogy milyenek voltak akkor a barátaink.

tag: Lexi <3 Very Happy| words: 283 | notes: Sry, ez rövid lett Sad De azért remélem tetszik *.*



▲▲▲
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 6:22 pm


Bon & Lexi
...


Mosolyogva nézem Damonéket ahogy épp veszekedni kezdenek. Hát most erre mit mondjak? Megint egy hülyeség miatt veszekednek. Fogadjunk, hogy ők élvezik ha veszekedhetnek. Legalább is nekem ez az egész úgy jön le.
Vissza emlékeztem arra a napra mikor először találkoztam Elenával. Hm... Stefan születésnapjára jöttem, éppen zuhanyoztam és mivel Stefan mással volt elfoglalva - nem félre érteni - én mentem le ajtót nyitni. Egy szál törölközőben. Nah, ekkor találkoztam először Elena Gilberttel.
- Az az incidens csak egy kis félreértés volt. - mondom Bonnienak nevetve. Akik Stefannal láttak azok mind azt hitték, hogy együtt járunk, és hogy Elenával szakítottak, vagy megcsalja, és egyéb hülye pletykák terjengtek rólunk. Pedig aki ismer minket az jól tudja, hogy mi csak is barátok voltunk, és maradunk is örökre. Bár... Mindegy, hagyjuk!
- Mindig is figyeltem Stefanra, távolról figyeltem őt. És ha rossz útra tért én ott voltam neki segíteni. - mondom a lánynak lágy mosoly kíséretében.



||Notes: Remélem tetszik, bocsi, hogy rövid lett Sad  ||

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

I'M THE ANCHOR, I'M THE KEY

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Jan. 03.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 11:08 am

The Dead Vampire and The Dead Witch


"I'm dead, and you too. And our friends are alive."

Számomra nem létezik jobb elfoglaltság, mint, hogy a barátaimat nézegessem, amint tovább élik nem is olyan könnyű életüket. Valahogy, már az elején sejtettem, hogy sosem fog véget érni ez az őrület, hogy soha sem lesz egy perc nyugtunk sem. Nyugtunk… nekem ez már megadatott. Persze, ebben a városban, ebben a világban még a holtakat sem lehet békén hagyni. Érzem, hogy szükségük van rám a barátaimnak. Ha nem is arra kellek, hogy hókuszpókuszoljak, akkor csak barátként kellek nekik. A minap is kerestek telefonon. Jeremy rengetegszer üzent már nekik már vissza a nevemben, de Elena és Caroline üzeneteiből látszik, hogy mennyire hiányzom nekik. Ők is hiányoznak nekem, pedig itt vagyok és figyelek rájuk. Hiányoznak a közösen eltöltött pillanatok, a csajos bulik és az ivászat. Ugyan így hiányoznak a többiek is, bár… velük nem igazán szoktam ilyesmiket művelni. Jeremy napok óta kérlel, hogy mondjuk el, mi történt velem. De én nem tudom, nem vagyok rá képes. Nem akarom, hogy megtudják és, hogy ők is összetörjenek. Nem lennék képes ártani nekik. Most is, ahogy elnézem Damont és Stefant, nem lennék képes még jobban összezavarni az életüket.
- Igen, Bonnie vagyok. – mosolygom rá kedvesen. Lexiről szinte alig tudok valamit. Amit tudok, azt is csak néhány elcsípett mondatból hallottam. Illetve Elenától, mikor elmesélte, hogy Stefan valami törülközős nővel üti el az idejét. Na igen, de Lexi és Stefan szigorúan csak barátok voltak és azok is.
- Én is hallottam rólad, ezt-azt. Bár emlékeimben leginkább Elena beszámolója maradt meg a törülközős incidensről. – viccelődök vele egy kicsikét. Ajkaimon nagy mosoly csücsül, ami hihetetlen, mert mióta csak szellemként vagyok jelen, azóta nagyon ritkán nem mosolyogtam így. Talán csak azért, mert senki sem volt, akivel így beszélhettem volna, Jeremyt leszámítva.
Követem Lexit és míg ő kényelembe helyezi magát, én csak összefonom mellkasom előtt karjaimat, picikét oldalra döntöm a fejem és nézem tovább a beszélgető testvéreket.
- Azóta figyelem őket, mióta meghaltam. Figyelem az össze barátom és próbálok nekik segíteni, ha tudok. Jeremy lát engem és az ő segítségével vagyok jelen az életükben. – mosolygok. – Illetve, nem teljesen. Ők nem tudják, hogy meghaltam. Úgy tudják, hogy nyaralni vagyok és világot látok. – vallom be a teljes igazságot. Úgy érzem, hogy Lexinek elmondhatom. Rendes lánynak tűnik, ráadásul Stefan legjobb barátja. Nincs okom rá, hogy miért ne bízhatnék benne.
- Na és te? Mindig nyomon követted Stefan életét? – kérdezem meg tőle, lágyan elmosolyodva. kíváncsi vagyok rá, milyen lehetett akkor, amikor megismerte Stefant, és milyennek látja most őt. Változott? Vagy még mindig ugyan? Vagy a változások ellenére hű maradt magához?

tag: Lexi <3 Very Happy| words: 414 | notes: Remélem tetszik *.*



▲▲▲
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeSzomb. Márc. 29, 2014 7:14 pm



Bon & Lexi


- Szia, igen én lennék az. - mondom a lánynak lágyan mosolyogva. - Te biztosan Bonnie Bennett vagy. Sokat hallottam rólad. - mondom mosolyogva majd oda megyek Stefan mögé és rátámaszkodok a fotel szélére és úgy nézem őket. Halkan felnevetek mikor felfedezem azt, hogy semmit sem változtak az évek alatt. Sőt, Stefan még mindig ugyan annyira szereti Elenát. Szerintem ha a Gilbert lány vissza szeretne menni hozzá, akkor ő ott lesz neki. Mert szereti, és újra akarja kezdeni az elrontott dolgokat. De eközben szereti a bátyját, és a legjobbat akarja neki, még akkor is ha az exével kell látnia.
Miközben a beszélgető fiúkat hallgatom ránézek Bonniera. - És te hogy hogy itt vagy? - kérdezem és a lágy mosoly még mindig megvan. Nem szeretek senkivel sem rosszban lenni, mondjuk amiket hallottam a lányról vele nem tudnék rosszba lenni, olyan mint én. A barátjain, és a szerelmén segített. És így halt meg.



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Bonnie Bennett
Bonnie Bennett

I'M THE ANCHOR, I'M THE KEY

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Jan. 03.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 5:00 pm

The Dead Vampire and The Dead Witch


"I'm dead, and you too. And our friends are alive."

A halál nem is olyan rossz, nem is olyan szörnyű, mint amilyet mindenki vár. A halál békés, csöndes és… magányos. Határozottan magányos. De ennek ellenére semmiképp nem rossz. Hiszen együtt lehetek a halott szeretteimmel. Itt van például a nagyi, aki egész életemben mellettem állt és támogatott. Követtem el hibákat, hatalmas nagy hibákat, s ő még is mellettem volt és kitartott. Óva intett minden veszélytől és bajtól, de makacs mód, a szeretteimért újra meg újra nekifeszültem az erőm határának, mígnem ez lett az én végem is. A vég, amit a szerelmem megmentéséért, a legjobb barátnőm öccséért vállaltam és semmi pénzért nem is csinálnám vissza. Ó Elena, ha tudnád, tudnátok, hogy mennyire hiányoztok nekem, ha csak sejtésetek lenne róla, hogy a szívem szakad meg értetek. De itt vagyok, figyelem minden lépéseteket és támogatlak titeket a háttérből. Most is itt vagyok és ti még csak észre sem vesztek. Átnéztek – és keresztülgázoltok rajtam. Most is pontosan ezt teszitek és ti még csak észre sem veszitek. Beszélgettek, s látom, hogy lassan megint egymás torkának fogtok ugrani, még sem tudok közétek ugrani, vagy megálljt kiáltani.
Csak figyelem, ahogy Stefan és Damon beszélgetnek. Figyelek minden egyes kiejtett szavukra, még sem tudom már, hogy pontosan miről is folyik a szó. Néha úgy érzem sikerül újra megragadnom a téma fonalát, de aztán úgy érzem, hogy megint sikerül elveszítenem. Ezért inkább csak az arcukat figyelem, ahogy egymásra néznek, ahogy megfeszülnek az arcizmaik és, ahogy ráncolják a nózijukat. Figyelmem az sem kerüli el, hogy már nem vagyok egyedül. Egy szőke hajkorona bukkan fel nem is olyan messze tőlem. Nem emlékszem rá, hogy láttam volna valaha, még is úgy hiszem, hogy ismerem. Az a tekintet, amivel Stefant kíséri figyelemmel, mindent elárul. Úgy hiszem ő az a bizonyos Lexi, akivel Stefan el akart menni, mikor Elena végérvényesen is Damont választotta és nem őt.
Lassan odalépdelek mellé, ajkaimra egy kedves mosolyt engedek, miközben megállok mellette és tekintetemet róla, most újra visszavezetem a beszélgető fiúk felé.
- Te Lexi vagy, ugye? Stefan jó barátja. – Hangom kedves, lágy tónusú. Ő az első szellem, akivel itt találkoztam és szóba is elegyedtem vele. Merthogy, biztos vagyok benne, hogy halott. Úgy tudom, hogy Damon megölte őt is, hogy ne lepleződjön le a Serif előtt. Ezen kívül Stefan és Damon bitosan észrevették volna őt, ha még mindig az élők sorait erősítené. De mivel egyikőjük sem fordult hátra felénk, nyilván valóvá vált, hogy tényleg halott, hogy mind a ketten halottak vagyunk.

tag: Lexi <3 Very Happy| words: 400 | notes: Remélem tetszik *.*



▲▲▲
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 3:48 pm


Bon & Lexi

Már hetek óta tervezem a vissza térésemet, és keresek egy boszorkányt is hozzá. Illetve a boszorkányom megvan, Loren szívesen segít nekem - főleg, hogy annyi szívességet tettem meg neki - viszont ő is jól tudja, hogy vissza hozni valakit a halálból elég kemény varázslat, és sok erő kell hozzá. Neki meg is van az ereje, de nem akarom nála ezt erőltetni. Majd egyik nap megkeresem és beszélek vele, hisz azért ne akarok életem végéig szellem lenni és látni a barátaimat, de ők nem látnak engem. Ez a legrosszabb, nézni őket ahogy élik tovább az életüket nélküled, vagy amikor bajban vannak és te nem tudsz rajtuk segíteni... Egyszerűen ez az érzés kegyetlen. És én mindig is segítettem a barátaimnak, és ezt a tulajdonságomat meg akarom tartani, mert ez a tulajdonság emlékeztet az emberi létemre, mert ilyen voltam. És ilyen is akarok maradni.
Mivel nagyon unatkoztam ezért úgy döntöttem, hogy elsétálok a Salvatore házhoz, hiszen időm van mint a tenger, és egy szellem úgy sem tud mit tenni. Pár perc után ott is voltam a háznál. A régi emlékek egyből eszembe jutottak. Az az este mikor Stefannak volt a születésnapja és megleptem, vagy mikor Elena volt itt és volt egy kis félreértésünk. Vagy Stefannal az utolsó találkozásom, mikor Elena választott. És Damont választotta. Egyszóval régen voltam itt, és furcsa újra itt lenni. A régi emlékek, az érzések. A jó pillanatok amiket Stefannal töltöttem itt.... Hiányoznak...
Bementem a nappaliba és láttam ahogy Stefan és Damon beszélgetnek, illetve éppen veszekedni fognak, ahogy én ismerem őket. Illetve egy ismerős arcot is láttam a szobában tartózkodni. Bonnie Bennett.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeSzomb. Jan. 11, 2014 11:04 am




To my love




Hihetetlen mennyi fele el tud kalandozni a figyelmem. Az előbb még a főiskoláról álmodoztam, majd egy perc alatt a figyelmem Tatiara és a vérproblémáira vándoroltak át. Persze ez sem tartott túl sokáig, csak addig míg Damon meg nem jelent a nappali szegletében. Akkor már Tatiara sem tudtam fókuszálni. Mármint Damon egészen ügyes abban, hogyan vonja magára, magunkra a figyelmét.
- A megszokás...- ráztam meg a fejem, sokkal inkább magamnak intézve a mondatomat. Következő lépésén már annyira nem tudtam meglepődni. Annyira jó érzés és egyben megkönnyebbülés volt, hogy ennyire ismerem Damont. Óvatosan a nyaka köré fontam karjaimat és a lehető legjobban hozzásimultam, hogy az orrom ismét érezze azt az ismerős illatot, ami nap, mint nap elárasztja őt. Ötlete hallatán csak egy kis, ravasz mosolyra húztam ajkaimat. Mi sem lenne jobb ha most minden problémát magam mögött hagyhatnék… legalább egy kis időre.
- Jó lenne, nagyon. De..- haraptam gyengéden az ajkaimba, hogy elfojtsam a suttogásomat. Annyira feszült lettem hirtelen, ahogy belegondoltam a fejem felett sokasodó problémákba, hogy képtelen lennék most teljesen elengedni magamat. Karjaimat a mellkasára csúsztattam, hogy kicsit eltoljam magamtól és a szemébe tudjak nézni. Mély levegőt vettem és megpróbáltam a leghiggadtabban és legnyugodtabban elmondani, hogy mi is történt a minap itt Mystic Falls-ban. Hogy találkoztam még egy Petrovával, még egy hasonmással.
- Mond.. mennyi az esélye annak, hogy Katherine előtt létezett még egy hasonmás? - ismét vettem egy nagy levegőt, amint kinyögtem az első kérdő mondatomat Tatiat illetően. Persze azt már hallottam, ismertem a történetet arról, hogy Klausnak és Elijahnak volt egy közös szerelme…  de még álmomba sem gondoltam volna, hogy ez Tatia lehetett.





Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimeCsüt. Jan. 09, 2014 1:29 pm


 

Yesterday is history, today is a gift, tomorrow is mystery.

 

 

 


A tegnap este felejthetetlen volt számomra. Ismét egy csodálatos éjszakát tölthettem azzal, akit a világon a legjobban szeretek. Azt hittem, hogy az, amit Katherine iránt érzek, az az érzések netovábbja, hogy őrülten, és halálosan szeretem őt. De rájöttem, hogy ahhoz képest, amit most érzek, az semmi nem volt. Nem tagadom, szerettem őt, de fel sem ér Elenához. Elena... annyira tökéletes, és ártatlan. Törékeny, ami Kathről nem mondható el. Katherine csak játszadozott velem, míg Elena érzései őszinték hozzám. Azt hittem, hogy megint úgy fogok járni, mint Az elődjével, de nem. Ilyen boldog még sosem voltam, mint amilyen Ő mellette vagyok most. Képes vagyok elnyomni magamban a rosszat, és képes vagyok érezni. Képes vagyok törődni az emberekkel, és meghallgatni őket. Na persze, azért túlzásba nem viszem, de igyekszem. Megváltoztatni úgy sem fog tudni, de próbálkozni lehet.
Az ágyban feküdtem, ahol felidéztem az előző esti történéseket. Mosolyogtam, ahogy a képek bevillantak. Őrület, ami velem történik, nehéz nekem is elhinnem, de ez a valóság, nem hallucinálok. Körbenézve konstatáltam, hogy Elena már nincsen mellettem. Biztosan annyira izgatott volt, hogy indul a fősulira, hogy már viszi a cuccait az autóba.
Felhúztam egy alsónadrágot, majd elindultam lefelé a lépcsőn, amikor láttam, hogy elejti a dobozt, és annak tartalma apró darabokra törik. Még barátkozik ezzel a vámpír gondolattal, de majd segítek neki, amiben tudok. Amikor rám néz, mindig mosolyog, és az én szám sem tud nyugton maradni. Odasiettem hozzá, majd egyik kezemet a nyakára helyeztem, és egyenesen a szemeibe néztem.
- Már rég felkeltem. - mosolyogtam rá. - Nem kell mindenért bocsánatot kérned. - nyugtattam meg, majd egy apró csókot leheltem ajkaira. Egész nap rájuk tudnék tapadni, de sajnálatos módon ez nem kivitelezhető.
- Mit szólnál, ha inkább a szobában folytatnánk? Látom, ez most nem megy neked. - Odahajolok nyakához, majd érzékien elkezdem csókolgatni az említett testrészt. Teljesen tűzbe hoz, egy percet sem akarok nélküle eltölteni.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 6:38 pm


 

 To my love

 

 

 

 Mióta az eszemet tudom, nem akartam magamnak egy ikertesót sem. Pedig sok kisgyerek arról fantáziál, hogy milyen lenne látni a tükörképét tükör nélkül is... velem nem ez volt a helyzet. Persze az ikertestvér és a hasonmás - vagy több - között jó nagy  a különbség. Katherine-t már elviselem. Megszoktam, hogy eleinte csak azért tartotta velem a kapcsolatot a két Salvatore testvér, mert tényleg a kiköpött mása vagyok a Pierce lánynak. Mostanra viszont bele törődtem, sőt talán megszoktam, hogy Katherine külsőleg a másom, a tükörképem, elfogadtam, hogy ez így van. Talán csak azért mert tudom, hogy a belsőnk teljesen más... Igen, pontosan ezért! De most találkoztam Tatiaval. Ő annyira hasonlít rám. Belsőleg és külsőleg is, ami megijeszt. Csak a vérrel való problémái az ami különbség kettőnk közt. Persze hanem lennének az életemben Carolineék, kitudja... talán még én is ilyen lennék mint ő. Kontrollálatlan. Vértől függő.
Ahogy ebbe belegondoltam rögtön kivert a víz. Nem szabad, hogy a gondolataim elkalandozzanak... Ismét letéptem egy ragasztószalagot, majd a nagy, kartondobozra ragasztotta. Utolsó "törékeny" holmik egyike. Lassan innen, ebből a házból is kipakolok mindent, ami az enyém.  Hihetetlen, hogy már tényleg csak egy lépés választ el attól, hogy elkezdjem a főiskoláséveimet. Persze mint minden jóban, ebben is van egy pici rossz.  Itt kell hagynom csomó embert akit szeretek. Tekintetem gyorsan felvándorolt a felső emeletre és gondolatba beléptem ismét Damon szobájába. Még mindig ott aludt, vagyis akkor még aludt mikor felkeltem és ott hagytam fent.
Nagyot sóhajtok, majd megemelem a jó két kilós dobozt. Nem túl nehéz, főleg egy vámpír számára nem.  Elindulok, határozottan az ajtó felé, mikor hirtelen megbotlom a szőnyegben. Ezzel addig nem is lenne semmi probléma míg ezt önfeledten, üres kézzel tenném, de nem. Az összeragasztózott, becsomagolt dobozt egy nagy koppanással a földre esik és a benne lévő dolgok szétszóródnak. Némelyek össze is törnek.  
Ezt jól megcsináltad, Elena! Sziszegek magamra, majd nagy nehezen talpra kecmergek. Kis mosolyra húzom ajkaimat, mikor meglátom lejönni Damont az emeltről.
- Jó reggelt! Bocsánat, hogy erre kellet kelned.- tudom nem kéne, de már a jelenlétével is mosolyt csal az arcomra.

 

 

 
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Nappali    Nappali    Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 1:22 pm

***
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Nappali    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nappali    Nappali    Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Lakónegyed :: Salvatore ház-