Mosdók



 

Megosztás
 

 Mosdók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Mosdók      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mosdók    Mosdók      Icon_minitimeSzomb. Aug. 16, 2014 11:02 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Mosdók      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mosdók    Mosdók      Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 1:08 pm


Tatia & Elena



Jó volt látni, hogy ilyen jól van. Mármint felém most ezt mutatta lehet, hogy akarva, de lehet, hogy akaratlanul is.
Mikor a mosdóba lépett ő is kis mosolyra húztam ajkaimat. Kár lett volna tagadni... jó őt újra látni. A hasonmást, aki talán személyiségben is nagyon hasonlít rám.
Nagyon jól mutatott a jelmezében, bár egyáltalán nem volt az enyémmel azonos. De ez nem is baj, hisz így legalább a hasonmás"átok" is kicsit eltorzult. Legalábbis az én szememben.
Igen, én sem gondoltam volna, hogy eljövök ide, de végül is a kíváncsiságom legyőzött -főleg a te ittléted miatt, mivel talán kicsit féltettem az ember diákokat. -és jelmezbe bújtam.
Talán ezt kellett volna válaszolnom, de helyette inkább csak annyit mondtam, hogy...
- Szívesen jöttem, jó rég láttam már ezt a helyet. De én sem gondoltam volna, hogy te itt leszel. Tényleg ez ilyen összejövetelek állnak hozzád közel? - kérdeztem tőle miközben még mindig egy kicsit mosolyogtam és fejemmel az ajtó felé intettem, ami egy kis részben szigetelt ezért az ordító zene sem volt már olyan elviselhetetlen.
Na jó hazudtam... vagyis inkább csak füllentettem. Tudtam, hogy ide fog jönni, de csak ezért már mert egy ideje elég aktívan figyeltem én és a barátaim is egyaránt.
- Nos igazából csak megakarok bizonyosodni arról, hogy minden rendben van-e veled. Beilleszkedtél-e, találtál-e valami lakást. És az is nagyon érdekelne, hogy... mi is van ezzel a vérproblémával. Ugye tudod, hogy számíthatsz rám és a barátaimra?- nem köntörfalaztam azonnal megmondtam neki amit kellett, hisz úgy gondolom megérdemli az őszinteséget. Ő is nagyon őszinte volt velem anno. Még amikor egy későeste összetalálkoztunk.
Δ szószám: non lo so :S Δ
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Mosdók      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mosdók    Mosdók      Icon_minitimeKedd Május 13, 2014 2:04 pm

Poor Elena... and bloody bitch

Mikor azt gondoltam, hogy eljönni egy ilyen buliba jó ötlet… nem is tévedtem olyan nagyot. Igaz, hogy bonyolult út vezetett el addig, míg megtaláltam a módját hogyan juthatnék be a tornaterembe, amiben egy Elena imádó és egy lovag is akadályozott. De az akadály elhárult, én pedig itt vagyok. Valami puncsszerűséget szürcsölgetve, - amit természetesen vérrel higítottam – ringatom testemet a zene ütemére. Körülöttem fiatal fiúcskák próbálják felhívni magukra a figyelmemet, több-kevesebb sikerrel. Hiszen annyit mindenféleképpen sikerül elérniük, hogy rájuk nézzek, de annyira nem érdekel a parádézásuk, hogy hamar hátat is fordítok nekik és bevetem magam a táncolók közé. A Gyors, hangosan dübörgő zene betölti az egész helyet, s szinte fájdalmasan hatol be az én tudatomba is. Mindennek ellenére, én teljességgel élvezem. Élvezem, hogy itt lehetek, hogy részeg fiatalok vesznek körbe, akik meg sem próbálják eltitkolni, hogy tiltott alkoholt fogyasztottak. Ennél egyszerűbb vadászatom, még sosem volt. Elég egyszerűen csak odalibbennem valaki mellé, az pedig szinte önszántából kínálja fel nekem a vénáját. Hát nem csodálatos? Mintha ezt a bulit direkt nekem találták volna ki. Legalább is, amikor ennyire sok idióta vesz körül, csak erre tudok gondolni.
Behunyom szemeimet és élvezem, ahogy a zene végig áramlik testemen és táncra hívja azt. Teljesen belefeledkezve a táncikálásba, már csak egy kéznek az érintésére figyelek fel. Érdeklődve fordulok a kézhez tartozó személyhez, aki nem más, mint az én kicsi hasonmásom, Elena. Bár tölcsért formál kezeiből, így is nehézkesen veszem ki szavait a zene miatt, bár azt felfogom, hogy beszélni akar velem. Szóval, megindulok utána a mosdó felé, majd becsukva magunk mögött az ajtót rávigyorgok.
- Elena! Nem gondoltam, hogy te is eljössz erre a bulira. – mosolygok rá, azzal a „minden a legnagyobb rendben” mosolyommal. Valóban. Minden rendben van velem, kivéve, ami nincs. Más vagyok és mégis, csak emiatt a más miatt élek most igazán. Meg sem próbálom letagadni a jókedvemet, hogy egész felszabadultnak érzem magam. Vagy nem is érzek semmit? Ezt nehéz elmagyarázni. A lényeg, hogy jól vagyok és nekem ez teljesen tökéletes.
- Na, miről akarsz velem beszélgetni? – kérdezem tőle, majd nagyot szürcsölök a puncsból a szívószálon keresztül, mely rózsaszín helyett, inkább barnás színben pompázik a hozzákevert vértől. Igaz is! Majd elfelejtettem, hogy Elena még nem tud róla milyen súly esett le a szívemről most, hogy többé már nincs szükségem a pesztrálásra, s nincs többé bűntudatom semmi miatt. Na nem baj. Most hogy tudja, várom, hogy megkapjam tőle a magamét emiatt. Nyílván csalódik bennem emiatt. Vagy nekiáll majd kioktatni engem. De ez kit érdekel? A magam ura vagyok, azt teszek, amit akarok.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Mosdók      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mosdók    Mosdók      Icon_minitimePént. Május 02, 2014 1:06 pm


Tatia & Elena



Végül is csak eljöttem. Ugyan egyedül, ami kicsit furcsa érzés. Hisz eddig mindig akadt partnerem/vagy barátnőm aki elkísért ilyen helyekre.
Damonnal már jó pár napja nem tudtam beszélni, ami aggaszt, Caroline pedig inkább otthon maradt mivel érte elég meglepetés így is a napokban. Nem akar itt is újabb megrázkódtatásokba botlani.
Engem rávett a kényszer, hogy eljöjjek. Mármint... muszájnak éreztem, amint meghallottam, hogy Tatia Petrova és az ő kis "csemetéje" is részt vesz a Mystic Falls-i rendezvényen. Igazából nem csupán a kíváncsiság, hanem az értetlenség is vezérelt. Hisz csak a minap tudtam meg, hogy a "kislány" bizony elég komolyan nyomoz utánam.  Így talán még egy kis düh is motoszkált bennem a lány iránt.
Az anyjával eddig semmi bajom sem volt. Szívből szeretnék segíteni Tatia Petrován és remélem sikerülni is fog. Mivel pontosan olyan problémái vannak amiket pár segítőkézzel nagyon, de nagyon gyorsan egyszer és mindenkorra letud győzni.
Tehát én is eljöttem. Beöltöztem, ahogy a szükség kívánta, bár nem nagyon szeretek jelmezt kapni magamra. Mivel az egyszerűség hívének tartom magamat.
Fogtam egy retro ruhát, amit még egy ilyen típusú összejövetelre vettem meg és magamra kaptam. Azután pár alapkelléket pakoltam a táskámba (főleg felhígított vért!!) és a kulcsaim után nyúltam, amit most először rögtön meg is találtam.
Gyorsan a kocsiba szálltam és már le is vezettem egykori iskolám parkolójába. A motort leállítottam, kikaptam a kulcsot és már be is léptem a party szívébe, vagyis a tornaterembe.
Az erős zene hallatán még a saját gondoldataimat sem hallottam meg. Jobbra - balra kémleltem, majd bő öt perc elteltével végre megtaláltam Tatiat. Már ha ő az. Mert ugye most már két másik hasonmás is nehezíti meg az amúgy sem unalmas életemet.
Lassan már a fülem is megbarátkozott az erős zenével, ezért kicsit magabiztosabban lépkedtem előre a tömegben. Mikor megérkeztem ősöm elé óvatosan megveregettem a vállát, hogy észre vegyen. Mikor velem szembe fordult, szám előtt tölcsérpózba tettem a kezeimet és megpróbáltam túl kiabálni a zenét.
- Szeretnék veled beszélni. Kint!- intettem a mosdó felé. Talán az egy viszonylag nyugodt hely lesz.
Δ szószám: 337 Δ
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Mosdók      Empty
TémanyitásTárgy: Mosdók    Mosdók      Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 8:50 am

***
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Mosdók      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mosdók    Mosdók      Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Mosdók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mosdók

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Belváros :: Gimnázium-