Park



 

Megosztás
 

 Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Abigail Etwood
Abigail Etwood

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 8
❦ Join date : 2014. Aug. 17.
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       Icon_minitimeKedd Szept. 02, 2014 1:02 pm





Abi & Lucy
Talán ha egy gyerek nem tanul, csak játszik, csakugyan szamárfülei nőnek.

A legtöbb felnőtt, azt hiszi, hogy amitől valaki kicsi, attól buta is. Pedig ez nagyon nem így van, és ezt nekik is tudniuk kéne, hiszen ők sem születtek ekkorán. Majd egyszer belőlem is olyan, nagy és erős lesz, mint amilyen Charles is, addig pedig majd Ő vigyáz rám... mert ez a nagy testvérek dolga. Vigyázni a kicsire. Csak azt nem értem, hogy akkor minek megy dolgozni? Utálom, ha nincs velem. Mert mi van akkor, ha egyszer rám un és elhagy? Vagy, ha gyereke lesz. Lehet, hogy akkor már kevésbé fog szeretni. Jajj... utálom, ha valaki még kicsi, mert olyankor nem csak rám figyelnek, hanem rá is, és mindig osztoznom kell mindenemen.
A parkba érve tudom, hogy hamarosan el kell köszönnöm Charles-tól. Mert mindig az a fránya munka. Folyton azzal jön, hogy kell a pénz, meg blábláblá... de miért nem lehet csak egy napot kibírni nélküle? Na én biztosan sosem fogok dolgozni, ha nagy leszek... az olyan unalmas lehet. Örülök, hogy Lucy néni ennyire szereti az én nyuszimat, és remélem, hogy tényleg vesz nyalókát nekem is. Mert akkor azt is megehetem legalább én. Mert egy játék nyuszi, hogy is tudná megenni? Látjátok? Mégsem vagyok annyira kicsi, mert tudom, hogy ilyen nem lehet. Pedig olyan jó lenne azért néha, ha tényleg életre kelne, és akkor valóban a legjobb barátom lehetne... de úgy igazán.
- De azért engem jobban szeretsz, mint Őt, ugye? – kérdem, majd mikor megsimogatja Peggie-t, durcásan közelebb húzom magamhoz. Jó, persze tudom, hogy nem szabad ilyen magamnak való lennem (azt hiszem így mondják annak), de nem akarom, hogy a játékomat is imádják. Bőven elég, ha Őt én szeretem, és mindenki más engem. Mert én élek, a nyuszim meg nem. Buta felnőttek! Mikor rám kacsint, tudom, hogy benne van a dologban. Kapok nyalókát, aminek iszonyúan örülök. Vigyorogva összecsapom a tenyeremet és ugrok egy nagyot. Nem is értem, hogy Charles miért haragszik, ha sok édeset eszek. Csak azért, mert Ő nem szereti, attól én szerethetem, nem? Ő a magának való, mert rám akarja erőltetni azt, ahogyan Ő él. És én azt utálom!
Türelmesen megvárom, hogy beszéljék ki magukat a felnőttek, addig is nem kell még elköszönnöm a testvéremtől. Miközben a többi gyereket figyelem, megfordul a fejemben, hogy én is oda szaladjak hozzuk, de... nem akarom, hogy Charles mérges legyen rám, mert mindig az, ha szó nélkül megyek el. És ha kéredznék... akkor meg amúgy sem engedne, szóval mindegy.
- De én nem tudok táncolni. – motyogom, majd a lesütöm a szemeimet. Jó... hát igazából tudok, de nem úgy, mint a nagyok. Egyszer meglestem a testvéremet táncolni egy lánnyal este. Azt hitték, hogy alszok. És egyáltalán nem úgy csinálták, mint ahogyan azt nekem tanította Charles. Mi lesz ha leesek tánc közbe? Vagy mi lesz, ha kikacagnak, mert nem úgy csinálom, ahogyan kell? Szomorúan köszönök el a testvéremtől, de tudom, hogy csak egy kis ideig leszek nélküle, mert aztán haza jön, és reggel mikor felkelek már játszhatunk is. Sőt, jobb ötletem támadt. Talán le sem fekszek addig, amíg nem jön haza. És akkor még este is játszhatunk. Vagy úgy teszek, mintha mégis aludnék és mikor be jön, hogy betakarjon és leoltsa a lámpát, ahogyan szokta... bumm. Megijesztem. Tök muri lenne.
- Áll az alku. – mondom izgatottam, majd én is tartom a kisujjamat és az övéhez érintve, megrázom. Ezt, hogy tudjam betartani mégis? A kedvenc játékomról mondjak le? Hát... végül is a sütiig csak kibírom. Aztán meg... megpróbálok nagyon jó kislány lenni, de nem biztos ám. Egy kicsit sosem árt füllenteni. Kíváncsian figyelőzök, hogy mit hozhatott nekem. Szeretek ajándékot kapni, főleg, ha csak úgy kapom. Mert nincs szülinapom. Vagyis azt hiszem, valójában elfelejtettem, hogy az mikor is van nekem. De Charles biztosan szólt volna akkor. Mindig szól, és tőle is kaptam volna eddig valamit. Izgatottam bontom ki az ajándékomat, aztán eláll a lélegzetem. Egy nagyon szép nyaklánc az. Csillogó szemekkel nézek Lucy nénire. A kezembe fogom az ékszert, majd boldogan átölelem a Lucy nyakát.
- Köszönöm. Ez nagyon szép. – motyogom, aztán el is engedem. – Segíts feltenni, jó?
 


▼ note: bocsi, hogy csak most Rolling Eyes ▼ music:  zenécske



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Lucy Huntington
Lucy Huntington

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 11
❦ Join date : 2014. Aug. 18.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : mystic falls

Park       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 8:54 pm

Abigail & Lucy

Sokszor eltűnődöm azon, vajon jó ötlet-e ennyire közel engednem magamhoz ezt a csöppséget. Hisz nem tudhatom mit hoz a jövő, melyik pillanatban fogunk tovább állni. Akkor meg mi értelme engednem, hogy megszeressen és én is megszeressem? A baj az, hogy nem igazán tudok tenni ellene. Munkát még nem találtam magamnak és őszinte leszek, ha még egy percet egyedül kell töltenem abban a hülye hotelszobában, akkor megbolondulok. Szükségem van a kimozdulásra és arra is, hogy emberek között legyek.
- Látom és imádom ezt a cukorpofit. - Mondom, közben megsimítom imádott Peggie nyuszijának a feje tetejét. Kiskoromban nekem is volt egy plüssöm, amitől sose akartam megválni. Egy kölyök bernáthegyi volt, akit kreatívan Beethoven-nek neveztem el. Talán még tinédzser koromban is a szobám egyik ékköve volt, most viszont nem is tudom hol lehet. Valószínűleg Chicago-ban, Suzanne nénikéméknél. A nyalókás kérdésére csak kacsintottam egyet és tudom, hogy ebből meg is értett engem. Okos kislány, jól tudja, hogy nem állok a boldogsága útjába. Bár az is igaz, hogy fél öt után már nem adok neki semmi ilyet, mert aztán Charles kikészül, ha nem alszik el időben.
- Nem, dehogy, szeretek vele lenni. - Válaszolom Charles felé fordulva és gyorsan átbeszélem vele a délután részleteit. Illetve halkan megjegyzem, hogy szeretnék adni egy kis ajándékot Abi-nek, ha nincs ellenére.
- Ebben a sorrendben csinálhatjuk is. De ígérd meg, hogy mielőtt lefekszel, még táncolsz és énekelsz velem egyet. - Szemöldökömet emelgetem és szélesen mosolygok rá. Nagyon aktív kisgyerek, aki legszívesebben állandóan csak rohangálna és valami rosszaságot csinálna, ezért mellette nagyon észnél kell lenni. És ezért szeretem, hogyha együtt táncolunk, mert akkor nem szokott elkószálni, így nem kell aggódnom, ráadásképpen pedig mindketten jól szórakozunk. Míg Charles szokásához híven elbúcsúzik kishúgától, addig én felhangosítom a telefonomat, hogy meghalljam, ha keresnének. Miután feláll Abi mellől, rám néz és int egyet köszönésképpen. Visszaintegetek neki és gyorsan odafutok a Picurhoz, leguggolok elé.
- Kapsz nyalókát is, sőt sütizni is elmegyünk, de csak akkor, ha megígéred, hogy nem fogsz elbújni előlem. Na? Áll az alku? - Nyújtom felé a kisujjamat az ünnepélyes eskütételre. Nagyon bízom benne, hogy együtt működik majd velem, mert ez az egy játék, amit ki nem állhatok. Főleg azért, mert tudom milyen teremtményekkel van megáldva a világ és tudom, hogy mennyire veszélyesek. Ráadásul ilyenkor mindig a frász kerülget, hogy vajon hol lehet... Akkor inkább fogócskázzunk, úgy mindig szem előtt van, plusz bármikor el tudom kapni. Legalább ennyi előnyöm származzon abból, hogy vagy úgy nyolcvan centiméterrel még én vagyok a magasabb.
- Hoztam neked valamit... - Mondom halkan, majd előbányászom az apró kis dobozkát a zsebemből és a tenyeremen tartva felemelem. Alig várom, hogy kinyissa és lássa azt a szép kis nyakláncot a verbénát rejtő medáljával együtt. Gondolom Charles már megtette a szükséges óvintézkedéseket, de én is szerettem volna még rátenni egy lapáttal. Szeretem ezt a Picurt és nem akarom, hogy bármi baja essék.


Picuuuuuur *--*
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Abigail Etwood
Abigail Etwood

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 8
❦ Join date : 2014. Aug. 17.
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Park       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 2:42 pm





Abi & Lucy
Talán ha egy gyerek nem tanul, csak játszik, csakugyan szamárfülei nőnek.

Charles szerint a jó kislányok mindig szót fogadnak. Márpedig ez nem igaz. Mert én nem szeretek szót fogadni, és mégis jó kislány vagyok. Ezt onnan tudom, hogy máskülönben nem szeretne senki. Jó persze sokszor haragszik meg rám a testvérem, de akkor is tudom, hogy szeret, mert mindig nagyon hamar újból jóban leszünk. Utálom amikor dolgozni kell menjen, mert én sosem mehetek vele, pedig annyira szeretnék mindig. Erre Ő kezdi azt a buta szöveget, hogy nem kislányoknak való hely, meg, hogy úgyis unatkoznék és nem lenne ideje, hogy velem foglalkozzon. Blábláblá. Ez hazugság, mert velem nem kell foglalkozni, én egyedül is tudok játszani. Csak vele akarok menni, mert akármikor elmegy, mindig félek attól, hogy többet nem jön vissza. Ő is el fog majd egyszer hagyni, mint anyu és apu... és azt nem akarom.
Egész úton szorítottam a Charles kezét, miközben Ő a szokásos mondókájával jött. Fogadjak szót, ne menjek olyan helyre ahol Lucy néni nem lát, ne követelőzzek sokat és legyek az ágyba mire Ő hazaér a munkából. Ezeket minden egyes alkalommal el szokta mondani, nem tudom, hogy minek. Én nem vagyok öreg, hogy elfelejtsem és folyamatosan ismételgetnie keljen. De hát ilyenek a felnőttek. A másik kezemben a kedvenc plüssmacimat fogom, aki nélkül sehová sem vagyok hajlandó elmenni. A parkba érve a bátyám elengedi a kezemet mondta, hogy ott már nyugodtan futkározhatok, amíg Lucy néni megjön. De nekem nincs kedvem szaladni, ezért csak a macimat szorongatva totyogok Charles előtt és közben egy kőre koncentrálok és rugdosom, azt kézelve, hogy focista vagyok. Hangosan felnevetek, majd hátra pillantok Charlesra, csak, hogy biztos lehessek abban, hogy még mindig itt van, nem megy sehová köszönés nélkül. De Ő mosolyogva figyel. Közben azon töröm a fejemet, hogy mit is találhatnék ki, hogy minél hamarabb haza tudja csalni a munkahelyéről. Mondjuk, ha lebetegedek akkor kénytelen lenne haza jönni, nem? Vagy úgy csinálok, mintha leesnék és sírni kezdek és, akkor még el se megy. És akkor pedig nem kell azon fáradoznom, hogy haza csalogassam. Gondolataimból egy ismerős hang ébreszt fel. Rémülten pillantok Lucy felé. Hű, de megijedtem. Ezt még vissza fogja kapni.
- Lucy néni! - A nyakába csimpaszkodok és én is adok neki egy puszit. Biztosan azért vigyáz mindig rám, mert szereti a testvéremet. Az is lehet, hogy majd össze fognak házasodni nem? Ezt egy kicsit szeretném is, de... mégse. Mert akkor mi lesz velem? Én nem akarom, hogy a testvérem mást is szeressen. – Igen. Peggie nyuszit is magammal hoztam. Veszel nekünk nyalókát? – Kérdezem, abban reménykedve, hogy Charles nem hallja meg. Ő azt mondta, hogy senkitől nem fogadhatok el semmit, meg, hogy nem szabad követelőzzek, de Lucy nem idegen és Ő nem szereti, ha nyalókát eszek, mert akkor állítása szerint mindent csak össze ragacsozok. De hát mit tegyek, ha a nyalóka olyan ragadós? Fogadom, hogy Ő sem tudná másképp enni.
- Remélem nem baj, hogy megint rád sózom. – szólal meg a testvérem, és én tudom, hogy most jön egy csomó pillanat, amit csak ketten fognak beszélni. Nem is foglalkozok azzal, hogy miről van szó, inkább csak nézem a tőlünk nem messze levő gyerekeket, akik labdáznak. Vajon mi lenne, ha oda mennék hozzuk? Mielőtt azonban bármit is csinálhatnék Lucy néni ismét megszólít.
- Hát... labdázzunk. És fogócskázzunk is. És szeretek bújócskázni, meg mennyünk sütizni is. – Charlesra pillantok, aki csúnya szemekkel néz, de nem szól semmit, csak Ő is leguggol hozzám és magához ölel. Ad egy utolsó puszit, aztán már távozik is. Így legalább nem fog beleszólni abba, hogy ezt szabad, meg azt szabad, meg semmit sem szabad.  


▼ note: :DD ▼ music:  zenécske



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Lucy Huntington
Lucy Huntington

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 11
❦ Join date : 2014. Aug. 18.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : mystic falls

Park       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 8:44 pm

Abigail & Lucy

Még szinte be sem tettem a lábamat Mystic Fallsba, amikor összefutottam egy kis királylánnyal. A bátyja, akit először az apukájának hittem egészen szimpatikusnak tűnt, ahogyan a picur is. Így mikor először etettük együtt a kacsákat, nagyon jól elbeszélgettünk. Mindig is bírtam a gyerekeket, de valahogy sehogy sem tudtam egy óránál többet el lenni velük. Nem tudtam lekötni őket, így előbb utóbb jött valami csintalankodás. Utóbbi nem zavart még volna, ha szót fogadtak volna. Nem egyszer fordult elő, hogy előre láttam: sírás lesz a "játék" vége. Kérleltem őket, hogy nem másszanak fel ide vagy oda, mert leesnek, kinevettek, nyelvet nyújtottak, majd mire nagy nehezen felértek, le is estek. A szerencse az volt, hogy sohasem esett komolyabb bajuk. De ezek után már nem szándékoztam bébiszitterkedéssel tölteni a nyaraimat. Erre ideköltöztünk és egyszer csak jött ez a kislány. Vele egy csapásra megértettem magam és olyan könnyedén elszórakozunk. Tudom, hogy a bátyja mennyire félti őt, ezért úgy vigyázok rá, akárcsak a szemem fényére és az összes alkalmat kihasználom, mikor Noah és Charles is éppen munkába van. Olyankor már futok is az én kis barátnőmhöz, hogy vele töltsem a napot. Nem tudom megmondani mi fogott meg ennyire a kislányban, de talán a túlságosan is hasonló múltunk miatt van. Persze egy ilyen kis picurinak nincsenek még évtizedei a háta mögött, de akkor is. Ő is túl korán veszítette el a szüleit, akárcsak én. Mindkettőnknek van egy fivére, bár szerencsére az övé legalább törődik is vele. Engem nagyon megviselt, mikor elszakítottak a testvéremtől, de az még jobban fájt, hogy ő nem is erőltette a találkozást.
Ahogyan felvillan emlékeimben a bátyám arcképe, úgy hallom meg Abigail csilingelő nevetését a parkban. Pislogok párat, ha már Föld hívja Lucy-t helyzet állt elő, mikor azonban megpillantom Picurt és Charles-t, azonnal elfelejtem a saját múltamat és boldog mosoly ül ki az arcomra. Nem látom, hogy vajon Abi mit csinál ebben a pillanatban, de amint Charles rám néz, gyorsan a szám elé emelem a kezem, jelezve ezzel, hogy ne áruljon el. Ő engedelmesen visszanéz a hugicájára én pedig Picur mögé lopózom és hirtelen magamhoz ölelem.

- Sziaaaa, Prücsök! - Nyújtom el a köszönést, miközben hajamat arrébb dobom, hogy lehetőleg ne álljon közénk és egy hatalmas cuppanós puszit nyomhassak az arcocskájára. - Készen állsz arra, hogy velem töltsd a délutánt? - Kérdezem, közben mosolygok rá és bízok abban, hogy nem ijesztettem meg nagyon.
Igaz, hogy még Charles is pár lépésre áll tőlünk, de már most hallom, ahogy perceken belül elkezdi a szokásos hegyibeszédet. Ne vigyem idegen helyre. Ne adjak neki sok cukrot vagy édességet, mert attól bepörög. Sötétedés előtt érjünk haza és a többi és a többi. Pontosan tudom, mitől szeretné megóvni a húgát és én is azt szeretném, hogyha Abi később szerezne tudomást a világ sötét oldaláról. De annak ellenére, hogy én is egy kis egyszerű halandó vagyok, van pár trükk, amire Noah tanított meg. Nem utolsó sorban pedig itt a verbénás nyakláncom. És épp ma készülök egyet ajándékként adni a Picurnak is, amit természetesen előtte egyeztettem már Charles-al is.
Kicsit távolabb lépek, majd leguggolok mellé és rá szegezem kíváncsi tekintetemet.
- Mondjad Szépségem, mit szeretnél csinálni? - Érdeklődöm és reménykedem, hogy nem valami extra hiperaktív elfoglaltságot szeretne. Egy piknikezést vagy mesedélutánt mára jobban el tudnék képzelni, mint fogócskázást, az egyszer már biztos.

bocsánat, amiért eddig tartott. ez életem első kódja, amit unokatestvérem segítségével hoztam össze és kb 2 órámba telt. xD azért remélem maga a reag tetszeni fog, Picur *-*
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Park       Empty
TémanyitásTárgy: Park    Park       Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 9:50 am

***
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Park       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Park    Park       Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Park
» Park
» park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Belváros-