Ösvény



 

Megosztás
 

 Ösvény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Richard Redway Weston
Richard Redway Weston

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 77
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 515

Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeSzomb. Nov. 29, 2014 3:35 pm

Játék Lezárva!
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Richard Redway Weston
Richard Redway Weston

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 77
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 515

Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:57 pm

Jackie & Richard
zene: Avoid.. | megjegyzés: Ezt élvezni fogom Cool
Az, hogy egy vérfarkassal állok szembe engem egyáltalán nem rémít meg, sőt olyan számomra ez az egész, mint egy játszma, amelyet kedvem szerint irányíthatok, avagy űzhettek. A csapdák, a kimenekülő utak, a számítások, a tervek, és az eszközök.. minden-minden egy élvezetet nyújtó szép lehetőség, melynek a kivitele lehet, hogy nehéznek látszik, de végül tudom, hogy én nyerek, hisz mindig úgy történnek a dolgok, ahogy a számításaim végbe mennek. Fel vagyok készülve minden eshetőségre. Annyiszor elgondolkoztam már azon, hogy az életet ki is érdemli meg, és ki nem.. végül már csak úgy voltam vele, hogy aki meghal az haljon is meg, aki meg nem, nos annak szerencséje lesz általam. Mind az arcomon, mind a szemeimben egyetlen egy érzelem sem fut végig, mert valljuk be nem érzek.. sohasem éreztem, csak megjátszottam azt, hogy mindenki bevegye a mesémet, miszerint én - , mint Richard, avagy legyek Edward - kicsit sem érzek. Ha azt hiszi, hogy ő diktálhatja a játék menetét, akkor hatalmasat kell csalódnia ezen feltételezésében hamarosan.
-Ez nem szemtelenség, és úgy látszik, hogy a vérfarkas ösztöneid cserben hagytak, kedvesem.-Rázom meg mosolyogva a fejemet.-Az emberek is hullandóak nekem.. szóval simán megölöm őket, mint ahogy téged is. Azt hiszed különbséget teszek bárki közt is? Senki sem kegyelmezett nekem soha, hát akkor én sem fogok.-Döntöm oldalra méregetően a fejem, ahogy őt figyelem mindvégig. Számítok arra, hogy lépni fog.. ez nem is kérdéses.-Most te vagy a soros, csillagom, ha meg nem tetszik, akkor szólj hamarabb is végezhettünk, mint gondolnád.-Kacsintok pimaszul, és egy szemtelen mosoly van az arcomon eközben. Nézem, ahogy hirtelen kikapva a kezemből eldobja az íjat a nyíllal együtt. Leveszem magamról a tegezt, és a többi után dobom.
-A vérfarkas ösztönöd sosem súgja meg neked, hogy mikor is állsz szembe egy.. vámpírral?-Kérdezem meg kicsit megemelt hangon, ahogy egy hirtelen mozdulattal a fának szegezem, hogy még mozdulni se tudjon.-A látszat néha csal, én nem ember vagyok, avagy csak egy sima vadászka, hanem vámpír, kedves, és most kihúztad nálam azt a bizonyos gyufát.-Egyre ridegebbek, kegyetlenebbek, és érzéstelenebbek a szavaim, ahogy finoman formálom mégis egyúttal őket.-Szóval..-Húzok elő hirtelen egy karót a belső zsebemből, majd egy jól irányzott mozdulattal a gyomrába szúrom, ezáltal a fára tűzve úgy, hogy ez a bizonyos fadarab a hátán átfúródjon.-Hogy tetszik?-Teszem fel a kérdést, ahogy hátrébb lépve nézem őt. Ha mozog, akkor egyre több vér fogja elhagyni a testét, és ha elvérzik meghal, ha kihúzza ugyancsak ez történik.. viszont ha nem mozog meglassíthatja a folyamatot.-Mond az ellenségem leszel, vagy együtt működsz?-Szóval ha alapjában jobban átgondolja, akkor nem teszek semmit, és állok kategória a legjobb számára, de ha meg akar halni, csak hajrá!

// Remek lett, csak így tovább, vagyis.. még több kifejezés módot alkalmazz Wink
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Jackie Anne Mahoney
Jackie Anne Mahoney

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 8
❦ Join date : 2014. Aug. 12.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : >> mystic falls
❦ Job/hobbies : >> protect supernaturals

Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 12:19 pm

Richard & Jackie



Már majdnem kezdtem azt hinni, hogy egy percig is nyugodtan leülhetek és csendben, egyedül írogathatom a naplómat, de erről ennyit is, mert úgy látszik, ma már ez nem fog megtörténni. Egy vadász jelenik meg, és már el kezd nekem valami hegyi beszédet mondani, hogy ne mozduljak, meg stb... Most rám próbál ijeszteni vagy mi? Rideg, de magabiztos tekintettel néz rám, ahogy hozzám szegezi a fegyverét. Tudom, hogy nem fog megölni, szerintem nem tenné meg. Érzem a gyengeséget benne, valami talán bántja őt. Nagyon különös, messziről kiszagolta, azt, hogy vérfarkas vagyok, de ez kb. olyan mintha egy idegen emberre csak úgy rátámadna valaki. Nem értem ezt az egészet. A szemébe nézve várom, hogy mit fog most cselekedni, talán valahogy kiszedem a kezéből a fegyverét, mielőtt elsütné, vagy megengedem, hogy végezzen velem. - Már bocsánat, de nem gondolod, hogy ez egy kissé pofátlanság? Mi van, ha csak egy ember lennék, te meg idedugnád az agyadat és lelőnél? Ennél jobb terved nem volt? - Szólalok meg én is, felháborodottan. A szemem az ő tekintetét követi, s közben tervelek, hogy mit is csináljak most. Talán beszélni fogok, igen, ez a legjobb ötlet. - Én csak nyugisan akartam írni a naplómat, erre ideállítasz, valami ne mozdulj szarral és megzavarod a nyugalmamat! Mi lenne ha keresnél valaki mást és azzal szórakoznál?! - Nem volt a legjobb ötlet ezt mondani neki, még ha vadászokra is vadászom, ő nem lehet egy könnyű eset, talán tényleg megöl engem. Vagy nem. Mielőtt bármit is mondhatna újra, vagy cselekedne, elkapom a kezéből a fegyvert és minél messzebbre dobom el, bár tudom, hogy biztosan van nála tartalék. Mit fog most csinálni? Előkapja azt és végez velem? Ha beveszem a fejembe, hogy nem tenné meg, úgy kevésbé lesz zavaró, az, hogy most írtam alá, a halálos ítéletet. - Szóval kedves idegen vadászkám, gondolom most következik az a része, amikor előveszed a tartalékodat és megölsz! Sok sikert hozzá! - fejezem be a mondandómat.
Vissza az elejére Go down
http://www.grandviewrpg.gportal.hu
Hello darling, call me by my name
Richard Redway Weston
Richard Redway Weston

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 77
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 515

Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 2:12 pm

Jackie & Richard
zene: Avoid.. | megjegyzés: Itt is lenne a reagom <3
Sohasem fogok már az életem során bízni senkiben, hisz nem éri meg a szenvedés árnyalatának közelsége, az élet fakó képe, és a kín mardosó kaparása, mely belülről emészt fel mindinkább az idő lassú telésével egy időben. Minden elejtett mondat értelmet kapott abban a percben, amikor végleg megszűnt a hittem, s ha őszinte akarok lenni, akkor még mindig előttem van ugyanaz a kép, és jelenet, amely meghatározta a jövőmet. Mintha csak ma történt volna, hogy közlik velem; "nem szeretnek". Beleégette ezen mondat magát az elmémbe, és úgy érzem, hogy ezen emléktől nem tudok megszabadulni immár, hisz súlyos teherként nehezedik rám, mintha meg akarná nehezíteni az életem minden egyes pillanatát, mintha szánt szándékkal gondot akarna okozni számomra, pedig én próbálok ezen túllépni, hisz tudom nem érezhettek emberi érzelmeket, melyek szánalmas módon mindig csak a padlóra kényszerítenek. Az élet nem könnyed lebegés, és az érzelem mentesség sem csak egy csettintésre jön, hanem mindehhez lépeseket kell tenni. Én mondom bonyolult, de ha egyszer megteszed onnan már nincs visszaút. Tudom, hogy legtöbbször nehéz, és hogy a magány kínzó gyötrődés, de mindez homály lesz egy idő után, ahogy megszokjuk, s tán kegyetlennek tűnik, de mindez csupán a látszat, s nem több. Magunknak alakítjuk ki a sorsunkat, és ezáltal csak mi tudhatjuk, hogy mit akarunk elérni az életünk során. A célok változhatnak, az idő elrepülhet, de mi magunk meg maradunk olyannak, amilyennek lennünk kell. Tán kiszámíthatatlan a sors, s az élet maga kegyetlen, de ahhoz, hogy boldogok legyünk lépéseket kell tenni. Én már sohasem leszek jó sorsra ítélve, hisz olyat fogok örökre szeretni, aki engem sohase, s úgy érzem megérdemlem mindezt, mert csak egy kegyetlen, s szánalmas alak vagyok, aki mit sem ér. Fakó, el mulandó, soha meg nem történt kép leszek csupán, mely megtéveszt majd mindenkit, hisz ha senki vagyok, akkor ki is leszek igazán? A kegyetlenségem nem fog alább hagyni, de az érzelmeim végleg megszűnnek, ahogy én magam üres leszek. Lassú, mégis határozott léptekkel haladok a terepen, ahogy a gondolataimba vagyok révedve. Kezemben egy íj, és nyíl párosítása van, ahogy kifeszítve tartom egy adott irányra célozva. Ha lépnem kell megteszem, hisz nem esik nehezemre végezni a szánalmas egyedekkel, akik csak úgy megszülettek a semmiért. Felsóhajtva hagyom abba a gondolkozást, ahogy figyelem az előttem elterülő terepet, mely bizonyára véve meglepetést tartogat nekem. Mindig történik valami váratlan fordulat, avagy cselekmény, ezért is figyelek magára a részletekre, hisz nem szeretem a meglepetéseket. Ezt nevezhetném úgy, hogy utálom a váratlan dolgokat, mert ki tudja, hogy ki mikor támad meg éppenséggel. Az élet nem megmondható előre, hisz a sors mindig rejteget valami hirtelen szerű ötletet, amely megváltoztatja az egész eddigi történetet. Néha egy mondat, míg máskor csupán egy szó okoz jelentős átértékelést az élet területén, mely már így is romokban hever. A világ helyzete súlyos, romlandó, hanyatló.. Az életem értelme a vadászat, enélkül semmi sem lennék, sőt az életnek értelme sem lenne. Végül lassacskán kilyukkadok az ösvénynél, ahogy meghallok valakit, aki épp azon a kijelölt helyen sétál. Talán a vesztébe fut ezúttal. Megállva, meglapulva, s elrejtőzve figyelek, amíg meg nem pillantom őt. Érzem jól, hogy egy farkassal lesz dolgom, mintha Nicolas lenne, ő is farkas. Megrázom a fejemet, mert nem szabad ő rá gondolnom, hisz nekem ő senki.. senkinek kell lennie! Nem kötődhettek másokhoz mindig, mint valami szánalmas egyed.. Egy mosolyt öltök az arcomra, ahogy kilépve a lányra irányítom az eszközt; pontosan úgy, hogy lássa mindezt. Nem hinném, hogy meg fog ijedni, de jobb, ha elkezdi számlálni a hátra lévő perceit. Ha ügyes, és okos, akkor talán meggyőzve engem életben maradhat, de ha ez nem történik meg, akkor a halál vár rá. Nos tehát.. kegyetlen mosollyal nézem őt megtartva azt a bizonyos távolságot, ahogy rászegeződik az eszköz, mely fenyegetést is jelenthet. Vajon mit fog lépni? Csendbe maradva hallgat rám, vagy nekem ugrik? Abban a helyzetben nagyon rosszul járna, esküszöm! Ennek a jelenetnek úgy kell lezajlania, ahogy én akarom azt.. s másképpen nem is történhet meg a cselekmény szál, hisz akinek itt döntési joga van megint csak én vagyok..
-Nem ígérhetem, hogy kegyes leszek hozzád..-Hangom ridegsége töri meg a néma csendet.-Ne tégy hirtelen mozdulatot, vagy Isten rá a tanúm, hogy lelőlek, és a szívecskédbe fog állni ez a szép nyíl, mely csak arra vár, hogy átkot hozhasson neked, szóval.. szépen megállsz, farkaska.-Hangom továbbra is érzelem mentes, rideg, és kegyetlen, amilyennek épp lennie kell.-Jól gondold át mielőtt cselekszel!-Elszántan szegezem rá az eszközt, és ha el mer mozdulni, akkor el is engedem, így akár szabadon eltalálhatja az a bizonyos nyíl.

// Jó lett az előző reagod, kedvesem *.*
Na de; először is azt gyakoroljuk be, hogy amit írsz azt át is érezd, szóval.. jobban fejezz ki egy-egy érzelmet, vagy cselekményt, és figyelj arra is, hogy az egymás után jövő mondatok kapcsolódjanak. Olyan legyen, hogy folyékonyan egymás után lehessen olvasni Wink
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Jackie Anne Mahoney
Jackie Anne Mahoney

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 8
❦ Join date : 2014. Aug. 12.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : >> mystic falls
❦ Job/hobbies : >> protect supernaturals

Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeSzer. Aug. 13, 2014 10:52 am

Richard and Jackie



Hosszú idő után most először, úgymond letelepedtem valahová. Idáig Mystic Falls egy egészen békés városkának tűnik, de szerintem nem így van. Valamit érzek, mintha valami nem lenne rendben itt, vagy nem tudom. Az is lehet, hogy csak beképzelem magamnak ezt az egészet. Tehát megérkeztem a városba, egy kicsit körülnéztem és most egy ösvényen kóborlok, ami valahol az erdőben van. Remélem, hogy nem fogok eltévedni, ha mégis, hát akkor ez van, majd kitalálok valahogy, ha meg nem akkor nem. Mi vár vajon itt rám? Nem igazán van itt ismerősöm, se barátom, senkim nincs , csak magamra számíthatok. Talán újra elkezdek vadászni a vadászokra, mert gondolom van itt belőlük. Még mindig elveszettnek érzem magam. Hiányoznak a szüleim, nem tudok mit kezdeni magammal, nem tudom, hogy miért van ez. Egyáltalán nem tudom. De még mindig él bennem a remény. Talán ez a város lesz az, ahol újjászületek, ahol újrakezdek mindent. Na hát majd meglátjuk. Tovább sétálok az ösvényen, majd egy kis padra ülök le, hogy tovább gondolkodjak azon, hogy mit kezdjek magammal, majd egyszer csak hangokat hallok. Ez kezd rémisztő lenni, de hát vérfarkas vagyok és még nappal is van, szóval nem hinném, hogy bármitől is félnem kéne, tehát nem is vigyelek oda. Előveszem a naplómat és elkezdem írogatni, szép csöndben. Ki kéne kapcsolnom az agyamat, jelenleg csak Joel-re tudok gondolni, hogy hol járhat most. Egyálltalán el fog jönni ide Mystic Fallsba, vagy soha többé nem fogom látni őt? Hát ez is a jövő titka...
// bocsi, hogy ilyen rövid lett, de még mindig nem vagyok jó a kezdőkben Sad //
Vissza az elejére Go down
http://www.grandviewrpg.gportal.hu
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 6:45 pm

Enzo & Sophie
Who are you?

Pasik… Néha olyanok, mint ha meg sem hallanák az ember mondandóját. Ez alól úgy látszik Enzo sem kivétel. Úgy engedte el a füle mellett amit mondtam és kérdeztem, mint ha egyáltalán nem is mondtam volna semmit. Eszméletlen. De végül is már megszokhattam volna. Annak idején Chad is ilyen volt. Még jó, hogy rövid úton lezártam azt a kapcsolatot. Nem hiányzott nekem az a sok civakodás.
- Hát… A Damon Salvatoreról szóló részhez nem igazán tudnék mit hozzáfűzni, viszont örülök a találkozásnak, és máskor is szívesen összefutnék veled. Persze csak akkor ha nem akarsz belőlem vacsit csinálni. – mosolyogtam rá cinkosan, miközben ő régi stílusban, egy úriemberhez méltóan kezet csókolt nekem, majd egy kedves viszlát után már ott is hagyott a padon ücsörögni.
Pár rövid percig még ücsörögtem ott egy kicsit, elmerengve a történteken, majd felálltam, és elindultam visszafelé a városba, az otthonom felé.

Játék lezárva, szabad a játéktér!

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Márc. 09, 2014 7:35 am


Sophie & Enzo


Őszintén szólva egyáltalán nem lepett meg az, hogy a lány tud a titkunkról, hisz az ilyen dolgok egy kisvárosban nem maradnak meg sokáig titoknak. Engem nem zavar, sőt örülök neki, hogy ugymond nem fél egy ilyen magamfajta vadálattól. Szinte már biztos vagyok benne, hogy ismeri Damont, vagy legalábbis hallott róla, de most nem szeretném tovább faggatni őt erről. Nem tudok már sok mindent mondani neki, kedves lánynak tűnik és fura módon most nem akarom semmibe se belekeverni így inkább békén hagyom őt. - Kedvesem, azt hiszem, hogy most eljött az ideje annak, hogy egy kicsit még kutakodjak az én régi barátom Damon után. A közös múltunkban volt ám jó és rossz is, de ezt most nem fogom neked ecsetelni ha nem baj. Biztos vagyok benne, hogy nem ez volt az utolsó találkozásunk, mert ebben a kisvárosban könnyen összefuthatunk bármikor, ha szeretnénk ha nem. - Lassankán felállok, majd kezet csókolok neki és már ezzel is jelzem, hogy most elmegyek egy kicsit szétvézni a városban! - Viszlát! - Búcsúzom el tőle, majd el is indulok, végig az ösvényen, bár magam sem tudom, hogy hová vezet.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeKedd Márc. 04, 2014 5:30 pm

Enzo & Sophie
Who are you?

- Az attól függ, hogy az adott vadállat hogyan viszonyul hozzám. – válaszoltam egy sejtelmes mosollyal az arcomon.
Mind a ketten tisztában vagyunk azzal, hogy miről beszélünk. De ha jobban belegondolok fura, hogy így megkérdezte tőlem, és az is hogy ő az első, aki ennyire nyíltan rákérdezett. Nem tudom, hogy a többiek csak nem akarták megkérdezni, hogy mi a véleményem a vámpírokról, vagy csak magától értetődőnek érezték. Nem tudom, de őszintén szólva, nem is lényeges.
- Vedd csak, hiszen annak szántam. Hát bocsi, hogy nem tudtam segíteni. – mondtam egy kis bűnbánást színlelve.
Annyira azért nincs bűntudatom, mint amennyire látszik, de mit is tehetnék, ha egyszer Damon-t szorosabb kapocs fűzi hozzánk, mint Lorenzo-t. Szóval mondhat bárki bármit én biztos nem fogom hátba támadni, még így ismeretlenül sem.
- Tudod, én azt gondolom, hogy mindenki megérdemel még egy lehetőséget. Vagy legalább azt, hogy megpróbálja megmagyarázni a dolgokat. Azt, hogy mit és miért tett. – csacsogtam, mint ha én lennék a nagy és bölcs nagytestvér.
Számtalanszor szekáltak azzal még New York-ban, hogy milyen kis tudálékos és kis okos tóni vagyok, de ez sosem zavart. Mindig is szerettem bebizonyítani, hogy nem vagyok az a buta szőke, akinek mindenki gondol.
- Hát mit mondhatnék. Most költöztem ide. A helyi gimibe járok. Szinte mindent tudok a titkotokról és ömmm… őszintén szólva, semmi izgit nem tudok elmondani magamról. Viszont te… Te igazán érdekes múlttal rendelkezhetsz, ahogy így elnézlek. – mosolyogtam rá barátságosan, miközben leültem mellé a padra, amire ő is még csak az előbb ült le.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeHétf. Márc. 03, 2014 3:02 pm


Sophie & Enzo


- Na és szereted a vadállatokat? - Kérdezem tőle, még mindíg mosoly kíséretében. Van egy olyan érzésem, hogy nem a sima vadállatokra gondol, hanem a vámpírokra, de úgy érzem, hogy ő nem tartozik a vámpírok közé. - Ezt azt hiszem most dícséretnek veszem szépségem! Sajnálattal hallom, hogy nem tudod merre van, de hát ha nem tudod, akkor nem tudod, nincs mit tenni ellene. - Azt a fintort nem tudom mire vélni, talán tudja csak nem akarja elmondani? Nekem nem lehet egykönnyen hazudni, mivel hamar észreveszem és ha tud valamit akkor majd szépen elmondja. Még mindig csak arra tudok gondolmi ami a múltban történt, pedig már nagyon rég volt, mégis egyszerűen nem bírom kitörölni a fejemből. Ha kell akkor az egész várost megkérdezem csak hogy megtalálhassam Damont. - Megértelek, hogy nem akarsz segíteni a bosszúhadjáratomban, tudom, hogy nem szívesen segít senki az ilyesmiben és ezt el is kell fogadnom, de tudom, hogy előbb-utóbb úgyis megtalálom őt. - Úgy tűnik, hogy a lány eléggé visszahúzódó, legalábbis most elsőre ezt tudom mondani róla. Nem szereti a bosszúhadjáratokat így gondolom a gonoszkodást sem. Hogy tereljem a témát most inkább valami más kérdést szeretnék neki feltenni, hogy legalább egy percig is ne csak arra a féregre gondoljak. - Nos, mesélj magadról egy kicsit! - Sétálok lassan egy padhoz őt is odacsalogatva, majd leülök.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 4:13 pm

Enzo & Sophie
Who are you?

- Azt hiszem, elég jól ismerem már ezeket a vadállatokat. – mondtam dacosan.
Tudom, hogy nem kellene, de szeretek játszadozni. Senki nem nézné ki belőlem, hogy a lételemem a félelem és a természetfeletti. A legjobb barátnőm vámpír, a nővérem vámpír, az ő összes barátja természetfeletti, az apám vadász volt. Az lenne a csoda, ha nem ilyen lennék én is.
- Köszönöm. Bár nem olyan különleges hangzású, mint a tiéd, de azért szeretem. – mosolyogtam Enzo felé.
Valahogy nem értem, miért de kedvelem. Pedig nem kellene, tudom jól. Az a helyzet, hogy valami különleges dolgot érzek körülötte. Csak éppen fogalmam sincs miért.
- Ohh, értem. Hát, ami azt illeti hallottam már róla, de nem igazán tudok neked segíteni. Én is még csak most költöztem ide és még csak most ismerkedem a várossal és a lakókkal. – mondtam neki egy kis fintor kíséretében.
Igazából nagyon is jól tudom, hogy kicsoda és azt is, hogy hol van Damon, de nem mondhatom meg neki. Hiszen Elena a nővérem legjobb barátnője és ő szereti azt a vámpír akármennyire is gonosz és kegyetlen tudott lenni. Viszont az a része tényleg igaz, hogy nem igazán ismerem jól a várost és az is, hogy most költöztem ide nem régen.
- Tudod elég nagy ez a város és elég kevés emberrel sikerült még megismerkednem, meg amúgy is nem szívesen segítenék neked a bosszúhadjáratodban. – feleltem neki harciasan .
Még hogy részt vegyek a kisded játékaiban? Na nem. Azt jobb ha elfelejti. Bármennyire is unszimpatikus nekem ez a Damon Salvatore, annyira mégsem az, hogy a halálát kívánjam. Amúgy meg ha nagyon akarja Enzo, akkor keresse meg magának.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 12:44 pm


Sophie & Enzo


Szerintem a lány pontosan tudja, hogy kivel avgy mivel van dolga s mégsem rohant el előlem, szóval azt hiszem, hogy ez már nagy bátorságnak számít. Pontosan hallotta az ádozatom sikítását, valószínű, hogy azokról a hangokról beszél. Nem fogom őt bántani, hisz' már teljesen jól laktam, csupán egy kis beszélgetést folytatok vele, ha már ilyen kedves lánynak tűnik, nem vagyo annyira kegyetlen, hogy elvegyem az életét. - Igen, hát eléggé fura hangokat hallottam én is, de gondolom csak a vadállatok, de azért jobb ha vigyázol kislány, nehogy bajod essen! - A vigyor még mindig a számon van, miközben tovább folytatom a mondandómat. - Sophie... Nagyon szép neved van! - Most hogy már megkérdezte, hogy mi járatban vagyok errefelé, ideje beszámolnom neki a kis Damonről, reménykedem, hogy tudja majd, hogy kiről beszélek, mert ez most fontos. - Eléggé hosszú történet az, hogy mi járatban vagyok itt errefelé, s nem is kellemes dolog errős beszélnem, hisz' eléggé rossz dolog az ami miatt itt vagyok én. Egy férfit keresek, kinek neve Damon Salvatore. Tönkretette az életem és most idejöttem, hogy megkeressem őt és én is tönkretegyem az övét. Tudod nem vagyok ennyire bosszúálló típus, de most nagyon megbánott engem, sőt majdnem az életem vesztettem miatta, ezért most megkapja a méltó büntetését. Gondolom ennél többet nem is kell részleteznem neked, hisz' ez félig-meddig magánügy és amúgy sem akarlak semmi rosszba belekeverni kedvesem! De azért egy kérdésem még van hozzád: Ismered őt? Nem tudod, hogy merre találnám meg? - Mindössze csak ennyit akartam, erre az utolsó kérdésre szeretném megtudni a választ, mert egyszerűen már nem bírom kivárni azt, hogy Damont a pokol fenekén lássam szétrohadva sőt porrá égetem őt, úgy ahogy én is majdnem porrá égtem miatta, csakis MIATTA...
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 10:43 am

Enzo & Sophie
Who are you?

Abban a pillanatban, amikor odaértem mellé már tudtam, hogy kivel van dolgom. Valahogy megéreztem. Arról fogalmam sincs, hogy hogyan, de megéreztem. Máskor is volt már ilyen, de ez valahogy még intenzívebb volt, mint akkor. Megmagyarázhatatlan és furcsa. Talán ez az a két szó amivel tökéletesen tudnám jellemezni az érzéseimet amik abban a pillanatban kavarogtak bennem.
Hangja kellemesnek és melegséggel telinek hatott ebben a hidegnek ígérkező éjszakában, és bármennyire is tisztában voltam vele, hogy nem lenne szabad mélyreható beszélgetésbe bonyolódnom vele, még sem tudtam megállni, hogy ne kedvesen és barátságosan válaszoljak a kérdésére.
- Hát igazából egy picit, de már hozzászoktam a veszélyhez. Meg egyébként is éppen hazafelé indultam, amikor meghallottam valamit. – mondtam kissé érzelemmentes hangon, de mégis barátságosan.
Amióta összetalálkoztam Heather-el azóta tudom, hogy nem szabad beleártani magunkat egy vámpír étkezési szokásaiba, ha csak nem szeretnénk mi is terítékre kerülni. Tehát bármennyire is zavar, hogy akár Ő vagy a többi emberek vénájából táplálkozó vámpír mit csinál, nem szólok egy szót sem, hiszen ha nem vagyok hajlandó megtenni azt amit apa és a többi vadász csinált akkor jobb ha csendben maradok.
- Örülök, hogy megismerhetlek Enzo. Az én nevem Sophie. – mosolyogtam rá kedvesen, miközben ő kezet csókolt nekem.
Enzo…Enzo…Enzo… Kutakodtam az elmémben ez után a különleges hangzású név után, de semmi nem ugrott be. Nyilvánvaló, hogy nem tudhatok mindenkiről mindent, de azért hála apának és a legjobb barátnőmnek sok olyan infó van a birtokomban, amiről csak keveseknek van tudomásuk. De erről a férfiról semmi információm nincs. Ez pedig ha nagyon őszinte szeretnék lenni, akkor igazán frusztrálttá tesz.
- Na és te mi járatban errefelé ebben a késői időben? – néztem rá csillogó és kíváncsi tekintettel.
Jó azzal tisztában lenni, hogy mire számítsunk egy idegentől. Főleg akkor, ha egy titokzatos és enyhén kiszámíthatatlan egyénről van szó. A férfi vámpírok már pedig nagyon is azok.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 6:29 am


Sophie & Enzo


Mikor a lány már odaér hozzám és szemtől-szembe állunk, szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy ő csak egy ártatlan emberke. A szépsége, na az egyáltalán nem olyan mint a többi emberé, középhosszú szőke haj és gyönyörű kék szemek. Biztos vagyok benne, hogy őt ma nem eszem meg vacsorára, ha már eg embert darabokra téptem legalább őt most itt hagyom ebben a gonosz világban. Mit is tegyek most? Hát köszöntöm őt, úriemberek módjára és majd meglátjuk, hogy mi lesz. Mivel tudtom szerint a városban a legtöbb ember tuf a vámpírokról talán ő is tud róla, de ha nem akkor már nem sokáig él tudatlanul. - Itt kószálsz egyedül a sötétben, nem veszélyes ez egy kicsit, főleg ezen az elhagyatott helyiségen? - Kérdezem tőle és közben a gonosz, ám szexi vigyorom is megjelenik az arcomon, persze próbálok én is egy olyan ártatlan kis emberkének tűnni mint ő, de mivel már több mint 600 éves vagyok ez egy csöppet sem lesz egyszerű. Na most következik az a része, hogy előkapom a kedves énem aztán próbálom megtudakolni tőle, hogy tudja-e merre van Damon Salvatore és ha tudja akkor most nagy mázlim van, ha meg nem akkor itt hagyom és boldogan eltávozhat, hogy nem ettem meg őt. - A nevem Lorenzo, de szólíts csak Enzo-nak kedvesem! - Miközben e szavakat mondom neki, kezet csókolok ahogy azt illik, aztán várakozom, hogy tud-e valamit majd vagy sem.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 8:49 pm

Enzo & Sophie
Who are you?

Tudom, hogy őrültség az éjszaka kellős közepén kint sétálnom, de ez számomra olyan jól megszokott napi rutin. New York-ben is minden nap sétáltam egy jókora kört a háztömbünk körül és őszintén megvallva erről a szokásomról most sem szeretnék lemondani. Ha meg valami történne velem, akkor hát állok elébe. Végül is egyszer mindenkinek meg kell halnia, nem de?
Már vagy egy órája sétálgatok az erdő mentén és őszintén szólva kezdek egy picit fázni, szóval azt hiszem jobb lenne ha elindulnék hazafelé. De Még mielőtt elindulhattam volna visszafelé, tőlem nem olyan messze igazán zavaró és furcsa hangok ütötték meg a fülemet. Fogalmam sem volt, hogy hová tegyem az egészet, de aztán megláttam azt a furcsa, de mégis vonzó külsejű férfit, aki valahogy olyan furcsán volt vonzó. Benne volt mind az a gonoszság és vérszomjasság, amitől kiváló vadász lehet, viszont megvan benne mind az a kedvesség amit az ember elvárna egy belevaló pasinál.
Fogalmam sincs róla, hogy kivel állok szemben, de azt tudom, hogy bárki, bármi is legyen meg kell vele ismerkednem. Így aztán vettem egy nagy levegőt és elindultam felé, annak a tudatában, hogy bármi megeshet.
Sietős léptekkel indultam meg felé és csak reménykedni mertem benne, hogy legalább olyan jól fog alakulni a túlélési esélyem mint amikor Heather-el futottam össze először.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeSzomb. Márc. 01, 2014 6:15 pm


Sophie & Enzo


Csak pár órája érkeztem Mystic Fallsba és most egy ösvényen kóborlok ami nem tudom, hogy merre vezet. Őszintén szólva még egy városban sem voltam ennyire eltévedve, de úgy hallottam, hogy ez néhányhoz képest elég pici mégis olyan kihalt errefelé mintha a világ végén lennék, ahol csak egyedül vagyok a magányban. Azt hittem, hogy legalább egy állattal találkozom errefelé, de ezek szerint nagy tévedésben élek, s nem tudom, hogy mit csináljak. Egy kis padot látok ami felé indulni kezdek, amikor meglátok egy lányt felém közeledni. Szőke haja már messziről jól látszik az éjszakában. Megállok, hogy majd ő jöjjön felém. Talán ő lesz a vacsorám, vagy talán ő is egy vámpír aki majd útba igazít, hogy merre találom Damont? Minden esetre most bárkire szükségem van aki itt él ebben a városban és tudja, hogy hol van az a kis semmirevaló Damon Salvatore. Alig várom, hogy megtaláljam és a két csúnya kis szemét kiszedjem a helyéről és megetessem valakivel. Igen, akármennyire is undorító ez minden vágyam, csak ezt akarom most és semmi mást. Talán túl szigorú és gonosz lennék? Ha ezt mondaná most egy olyan aki belelátna a gondolataimban, igen annak gondolna, de nem ismeri a múltat. Tönkretett engem az a férfi, az egyetlen barátom akire számíthattam, még azt a csöppnyi véradagomat is nekiadtam csak, hogy egy kicsit is erősebb legye ő mint én. Közben az ösvényen nem csak az a szőke lány halad, hanem valami pasas is, aki elmegy mellettem és érzem ahogy vérzik. Rögtön odasuhanok hozzá, mivel amúgy is gyötör az éhség, majd minden csöpp vérét ami a testében van kiszívom. Könyörtelen vagyok ha egyszer a kajáról van szó, nem igézek meg senkt, mert élvezem ha valaki ordít, sikít meg mindenféle hangot ad ki a fájdalomtól. Én is rengeteg fájdalmat éltem át, hát most szenvedjenek ők is és ne csak én. A hullát nekidobom egy fának majd hagyom ott rohadni és most már várom, hogy a kis szöszi is ideérjen hozzám.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Ösvény    Ösvény     Icon_minitimeSzomb. Nov. 16, 2013 6:38 pm

***
Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Ösvény     Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ösvény    Ösvény     Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ösvény

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to Mystic Falls! :: Külváros :: Erdõs terület-