Asztalok



 

Megosztás
 

 Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimePént. Dec. 12, 2014 9:51 pm



Hayley & Bekah

music:  Miss Jackson notes: bocsánat a késésért Very Happy words: secret Smile

Egész kellemes hangulata van ennek a bárnak. Többet is járhatnék ide.  Mint látom, nem csak nekem tetszik ez a hely, rajtunk kívül többen is itt vannak, néhányan a pultnál ülnek, másik asztaloknál, akárcsak mi, vagy itt-ott mászkálnak.
- Igen. De azért sok dolog van, amiben reménykedjünk, hogy nem a mi családunkra hasonlít…- Nos, a kitartás igen fontos, emellett vannak még jó tulajdonságaink, valljuk be, de ha mindezt összehasonlítjuk a rossz tulajdonságainkkal, fölényesen az utóbbi nyer.
Isten ments, hogy Hope-nak küszködni kelljen a családdal, vagy, hogy szenvedjen. Vannak dolgok, amikben jobb lenne, hogy ha az anyucira hasonlítana. A vérfarkasok olyan összetartóak, tisztelik a családjukat.
- Ő csak egy fiatal lány, akit túl sokszor vertek át és akinek, valljuk be, nincs túl sok barátja. – Marcel végig csak kihasználta, Nik-nek sem voltak jó szándékai, az egyetlen, aki mellette áll még, az Camille.
- Mindenkit lehet motiválni valamivel, kedvesem. – Valójában mindenkinek van egy gyenge pontja.
Nem akarom bántani azt a lányt, nem gondolok semmi rossz dologra, csupán vannak dolgok, amiket felajánlhatok neki.
- Egyébként, mi a helyzet Elijahval és veled? – pillantok rá ravaszul, majd kortyolok még egyet az italomból.




Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 11:12 am

Bekah & Hayley
Hello darling!
Csillogó szemekkel nézek a poharam aljára. Igaz, csak pár másodperce tolta elém az ezüstös tárgyat Rebekah, mégis olyan mintha már egy évtizede ezt nézegetném.
Amíg Hope-ról van szó, addig valamiért nem tudom felemelni a szememet.  Attól félek ugyanis, hogy a homályos világítás mégis megmutatná csillogókönnyeim sokaságát íriszeimben.  
Majd egy kics idő elteltével a poharamat egy kicsit megemelem és bele is kortyolok. Mikor a folyadék a nyelvemet éri, olyan ízorgia kerekedik a számba mint még soha. Igaz nem rég ittam vért, de akkor is. Ezt a reakciót, még egy magamfajta kezdővámpírnak nagyon, de nagyon meg kell szoknia. Szemeim hirtelen felpattannak, amik most már az élvezettől, mit sem a bánattól csillognak.
Ugyanakkor nem igen hagyom elcsusszanni fülem mellet Rebekah válaszát.
- A kitartásotok elismerésre méltó. Remélem ezt a ti ágatokról örökli Hope. - vallottam be elismerően, hisz én már rég veszni hagytam volna Davinát. Bár erős és  jó tudású boszorkány, még is nagyon nagy a lázadó szellem benne, és nem könnyű kordában tartani a kislányt. Az pedig nagyon fontos, hogy a mi "szabályaink" szerint működjön. Koccintásra emeltem a poharamat Rebekah felé.
- Ugyanakkor attól félek, hogy már lehetetlen lesz így "motiválni".  - kezdtem bele állításomba, amit komolyan is gondoltam. Hisz Davinának Camille-n kívül jelenleg semmilyen élő kapcsolata nincs a földön, amivel esetleg "motiválni lehetne". A kis Cami-t meg egészen nehéz lenne becserkészni, hisz azt jelen körülmények közt  őt is elég nehéz fellelni... Bár ennek okát sem tudom. Még...

zeneszám • szeretettel <3 • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeSzer. Nov. 05, 2014 4:22 pm



Hayley & Bekah

music:  Miss Jackson notes: bocsánat a késésért Very Happy words: secret Smile

A kért italunk hamar megérkezik, az ifjú pincér gyors mozdulattal teszi az asztalra az üveget, mellé pedig szépen elrendezve két ezüstösen csillogó poharat. Már nyúlok is, hogy öntsek magunknak,  Hayley elé csúsztatom a teletöltött a poharát, felemelem az enyémet, bólintok egyet, majd nyelek egy nagyot. Szemeimet erősen összeszorítom, majd, mint aki felfrissült, kinyitom a szemem.
-  Te csak a gyermekedért tetted. Mind érte tettük. – nem egyedül az ő hibája. Mi, akik részt vettünk ebben az egészben, mind csak azt akartuk, hogy Hope biztonságban legyen. Hogy ne használják fel a vérét hibridek teremtésére. Hogy ne így kelljen felnőnie… De elbuktunk. Nem egyedül Hayley hibája, azt hiszem, inkább én vagyok hibás, mert a bátyám megtalálta az Isától kapott leveleket.
Ezután Mikaelre terelődik a szó. A név hallatán hideg söpör végig az egész testemen. Kiráz a hideg tőle.
Utoljára akkor hallottam felőle, mikor Elijahval beszéltem, ami már hosszú ideje volt. Azóta nem bukkant fel, nem keresett minket, nem adott semmi féle jelet. Olyan, mintha már itt sem lenne, de mégis tudom, hogy ez nem így van. Ha egyszer megtalál minket, miért adná fel? Valószínűleg valamit tervezget. Valamit már hosszú ideje tervezget. Ahhoz pedig, hogy tudjunk tenni ellene akármit is, össze kéne tartanunk. Legalábbis az érintetteknek legfőképpen. De a testvéreimmel egyáltalán nem állunk úgy, hogy bármiben is össze tudnánk fogni.
-  Valóban. – Davina önszántából sosem segítene nekünk semmiben. A családunk csak a bajt hozta rá, talán még bosszút is tervezget ellenünk. – De nem igazán érdekel, hogy hajlandó e segíteni vagy nem. – nem igazán számítok arra, hogy önszántából tegye meg. Csak egy kicsit rá kell segíteni.
- Csupán motivációra van szüksége… – Ördögi mosoly húzódik arcomon, majd iszok még egy kortyot a poharamból, elfogyasztva mindazt, ami benne volt.



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimePént. Okt. 17, 2014 6:43 pm

Bekah & Hayley
Hello darling!
A fejemet ellepte a teljes üresség. Nem tudtam és nem is akartam agykerekeimet feleslegesen és hasztalanul forgatni. Hisz számomra a mai nap egyenlő volt a teljes feledéssel és elfogadással.
Semmi, egyetlen gondolat sem cikázott a fejemben. Csak azt tudtam ami most jelen pillanatban körülöttem fogott, ami meghatározta az életemet. Vagyis, hogy a  gyerekem él és jól van, viszont én talán már kevésbé. Mert bárhogy próbálom elfogadni a mivoltomat, igazából nem megy valami könnyen. Egyszerűen eddig nem volt rá annyi időm, hogy megemésszem az egészet. A szülést, majd a menekülést és a gyors halált. A vérről meg ne is beszéljünk. A mostanra édessé vált folyadékról -ami meghatározza az "életemet" mostantól-, és amitől régen úgy irtóztam. Most a rabja lettem. Kár is lenne tagadnom.
Üres semmitevéssel nézek ki a fejemből egészen addig míg egy enyhén búgós hangara fel nem figyelek.
Már egy jó ideje élek a Mikaelsonokkkal szóval könnyedén és gyorsan felfogom, hogy Rebekah jelenlegi tette mit is jelent. Valakit megidéz... Kissé gyorsabban kapom el a fejem, így még pont elérem a  pincérsrác idétlen mosolyát. Én is magamra öltök egy kis grimaszt és alig várom, hogy végre lelépjen hisz akkor végre talán megkapom a kérdéseimre, a keresett válaszokat.  
- Nem kell sajnálnod Rebekah. Magamnak okoztam ezt az egészet. Én... én csak egy jobb életet akartam biztosítani Hope-nak, amiben Klausnak nem kéne szerepelnie. Megtudtam volna őt védeni. Érzem. - feleltem majd vártam, hogy jöjjön a folyékony bátorság, amit a szőke rendelt, hogy kicsit könnyebben  megjöjjön a beszédhez a kedvem.
- Azt hittem Davina már rég kicsusszant a "karmaitok közül". - vallottam be hitemet afelől, hogy a kis boszorkány élete egy 360 fokos kanyart vett. Nem régiben pedig az a hír járta felőle a mocsárban, hogy ismét kicsit visszább húzódott, pedig már Marcel körében sem látni.
De ezek csak mind pletykák. Ostoba és tudatlan vérfarkasok pletykáik, akik feleolyan beavatottak sem, mint például én, vagy Rebekah. Ezért is van szükségem az ő információira, hisz tudtom kell, hogy vajon Hope biztonságban van-e.

zeneszám • szeretettel <3 bár borzalmas lett és ezt légyszi nézd el :S • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 4:04 pm



Hayley & Bekah

music:  Miss Jackson notes: bocsánat a késésért Very Happy words: secret Smile

A kért italunk hamar megérkezik, az ifjú pincér gyors mozdulattal teszi az asztalra az üveget, mellé pedig szépen elrendezve két ezüstösen csillogó poharat. Már nyúlok is, hogy öntsek magunknak,  Hayley elé csúsztatom a teletöltött a poharát, felemelem az enyémet, bólintok egyet, majd nyelek egy nagyot. Szemeimet erősen összeszorítom, majd, mint aki felfrissült, kinyitom a szemem.
-  Te csak a gyermekedért tetted. Mind érte tettük. – nem egyedül az ő hibája. Mi, akik részt vettünk ebben az egészben, mind csak azt akartuk, hogy Hope biztonságban legyen. Hogy ne használják fel a vérét hibridek teremtésére. Hogy ne így kelljen felnőnie… De elbuktunk. Nem egyedül Hayley hibája, azt hiszem, inkább én vagyok hibás, mert a bátyám megtalálta az Isától kapott leveleket.
Ezután Mikaelre terelődik a szó. A név hallatán hideg söpör végig az egész testemen. Kiráz a hideg tőle.
Utoljára akkor hallottam felőle, mikor Elijahval beszéltem, ami már hosszú ideje volt. Azóta nem bukkant fel, nem keresett minket, nem adott semmi féle jelet. Olyan, mintha már itt sem lenne, de mégis tudom, hogy ez nem így van. Ha egyszer megtalál minket, miért adná fel? Valószínűleg valamit tervezget. Valamit már hosszú ideje tervezget. Ahhoz pedig, hogy tudjunk tenni ellene akármit is, össze kéne tartanunk. Legalábbis az érintetteknek legfőképpen. De a testvéreimmel egyáltalán nem állunk úgy, hogy bármiben is össze tudnánk fogni.
-  Valóban. – Davina önszántából sosem segítene nekünk semmiben. A családunk csak a bajt hozta rá, talán még bosszút is tervezget ellenünk. – De nem igazán érdekel, hogy hajlandó e segíteni vagy nem. – nem igazán számítok arra, hogy önszántából tegye meg. Csak egy kicsit rá kell segíteni.
- Csupán motivációra van szüksége… – Ördögi mosoly húzódik arcomon, majd iszok még egy kortyot a poharamból, elfogyasztva mindazt, ami benne volt.





A hozzászólást Rebekah Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Nov. 05, 2014 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeSzomb. Aug. 30, 2014 10:20 am

Bekah & Hayley
Hello darling!
Bevallom... jól esett most a találkozó Rebekahval. Bár ő is csak egy Mikaelsonnak látszik, mégis annyi mindenben segített nekem a terhességem alatt és utána is. Biztosra veszem, hogy nagyon mardosta a bűntudat, mikor mi elmentünk és Klaus úgy kiakadt, de még sem szólta el magát. És ezzel garantálta azt, hogy megvéd minket. De Klaus valahogy még is rájött hol is vagyunk és értünk jött, így az ő cselekedetei mind hiábavalóaknak bizonyultak, valamint miattunk most nem is a kedvence a hibridnek. Akkor érkezett el életem egyik nagy döntéshozatala. Nem akartam meghalni. Nem látni, ahogy Hope felnő, ezért inkább megalázva, de visszatértem. És a neheze még csak ezután következett, mivel olyan dolgok történtek, amikre az életben nem gondoltam volna, hogy egyszer én élem majd át őket.
A hibriddé válásom, aminek az egyik tradicionális eleme a kislányom vére volt. Az volt életem egyik legrosszabb dolga, mikor meg kellett ízlelnem a vért, amit az én kis pocaklakóm termelt. És akkor ne beszéljünk az éhségről, amit mai napig nehezen lehet leküzdeni. Igaz csak fél vámpír vagyok, de a vér így is csábító. El nem tudom képzelni mi is lenne, ha ténylegesen vámpír lennék és egy csepp vérfarkas gén sem lenne ereimben.
Szótlanságomat Rebekah valószínűleg lefülelte, hisz a legfogósabb kérdést tette fel nekem. Kíváncsi vagyok vajon tud-e már a hibridlétemről. Hisz én eddig még nem találkoztam vele, így nem tudtam elmondani mi is történt velem.
- Csak azt tette, ami várható volt egy ilyen szökés után... Megtalálta a legjobb büntetést!- felelem lesütött szemekkel, hisz nagyon nehéz még ezt elfogadnom. Nem várhatom el, hogy Rebekah ezt előbb megértse. Azt hiszem még neki is fel kell fognia, hogy szeretett unokahúga mit élt át, mikor az anyjának nem is kevés vérére volt szüksége az átváltozáshoz. Egyenlőre az okokat nem akarom megosztani Rebekahval, mivel ezt még nekem is nehéz elfogadni, valamint, hogy ismételjem magam, felfogni.
Ismét a szeszes italhoz nyúlok, a céllal, hogy bátorságot merítsek és nagyot kortyolok, majd egy kézmozdulattal intek a pincérnek, hogy hozzon egyet a beszélgetőtársamnak is. Maximum ha nem kéri a Mikaelson lány, majd én megiszom az övét is.  Mikor már kezd a torkomból eltűnni az erős és füstös íz, ismét beszédhez nyitom ajkaim.
- Na és mond... mit tudtok Mikaelről?- teszem fel a kérdést kíváncsian, ugyanakkor kicsit félve is. Hisz már egy jó ideje Elijahval sem tudtam beszélni, többek közt erről sem.

zeneszám • nézd el Hayley szótlanságát Razz • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 8:30 pm



Hayley & Bekah

music:  Miss Jackson notes: <3 words: secret Smile

Miért gondoltam, hogy ha Niknek megszületik ez a ’csoda babája’, akkor talán minden megváltozhat? Hogy hihettem el, hogy a gyermek megváltoztathatja a bátyámat? Már akkor is olyan lehetetlennek tűnt, de mégis ott volt bennem a reménynek egy kicsi szikrája, hogy hátha.
De nem. Az égvilágon semmi nem változott, sőt, talán így még rosszabb lett. A gyermek által valamiféle hatalomra tett szert, amit persze más is akar. Ez pedig csak még több zűrt és harcot jelent. Hope nem volt biztonságban. Veszélyes volt itt maradnia, s ezért is állok Hayley és Isabella pártján. Azért mentek el, hogy őt védjék, ahogyan én is azért tartottam titokban mindezt, hogy őt védjem.
Tudom, hogy helyesen cselekedtem, mégis úgy érzem hibáztam. Pedig ez nem igaz. Talán csak azért érzem, mert a testvéreimet megsértettem ezzel, illetve Niket nem csak megsértettem… úgy érezheti elárultam. De ő sosem fogja megérteni miért tettem. Ő csak a saját előnyeit nézi, Hope birtoklása neki előnye… Ezt pedig nem szabadott hagynom. Szóval tudom, hogy jól cselekedtem, a családom miatt mégis lelkiismeret furdalásom van. Utálom, hogy nem tudok elszakadni ettől az átkozott családtól, mert bizony mi szó szerint átkozottak vagyunk.
- Valóban. – helyeselem kijelentését. Egyikünk sem szeretne most otthon tartózkodni.
- Nem találkoztunk egy ideje és nem tudom, hogy mi történt veled. Nik tett valamit? Mert tudod, amíg volt beleszólásom meg tudtalak védeni, de egy ideje már szóba sem áll velem… - panaszkodom el magam és tekintek rá aggódóan. Már nem tudom védeni őt, magát kell védenie.
Egyelőre igazából jó nekem, hogy még nem beszéltem a bátyámmal. Kicsit félek is. Ki tudok állni az igazamért, ez biztos. De egy tőr ellen már nehezebben állok ki.





Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 10:49 am

Bekah & Hayley
Hello darling!
Azt hiszem kis túlzással Rebekah maradt az egyetlen Mikaelson aki hajlandó velem civilizáltan beszélgetni és meghallgatni. Előtte már rég nem félek dolgokat és titkokat megnyitni, elárulni. Talán mióta elmentem innen Hopeal, vele lett a legjobb a kapcsolatom. Pedig kezdetben nagyon mérges voltam Isabellára, hogy így informálta a hátam mögött Rebekaht.
De végül is jól tette a hibrid lány. Hisz lehet, hogy most a Mikaelson lány nélkül már életben sem lennék. Mivel Klaus haragja nem éppen lett volna elkerülhető, ha ő nincs... S tudjuk, hogy az ilyesfajta haraggal mi is egyenlő. A testedtől jó messzire heverő szív.
Mélyet kortyoltam a kezemben lévő szeszes italból. Már olyan rég nem éreztem ezt a kis füstös ízt. Hisz a terhességem alatt semmi ilyesmit nem ittam, de nem is akartam. Azt akartam, hogy Hope ilyen szép és egészséges legyen, mint amilyen most. Persze semelyik anya nem akarja, hogy a gyereke ilyen gyors ütemben nőjön, mivel (én váltig állítom, hogy)a kedvenc időszak mindenki számára a gyermeke pólyás kora lehet. Még ha akkor ezt be sem vallják, a fáradtságtól, alváshiánytól, valamint a sok sírástól. Le tettem az italt, majd Rebekah tekintetét kerestem. Mikor azt mondja, hogy legalább mi tartsunk össze, kicsi mosolyra húzom a számat. Igen... nem árt, ha legalább mi hű szövetségesek, esetleges barátok maradunk. Mint a két legerősebb lények egyike.
- Akkor valamiben egyetértünk. - felelem, mikor az "otthonra" kerül a szó. Bár nekem az a hely egyáltalán nem az. Pusztán csak ott élek. És ez a kettő nem összekeverhető, max egyesíthető!     

zeneszám • remélem nem lett borzalmas  :27: valamint bocsi, hogy ennyit késtem • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeHétf. Aug. 25, 2014 8:32 pm



Hayley & Bekah

music:  Miss Jackson notes: <3 words: secret Smile

Az elmúlt négy év olyan gyorsan eltelt. Repül az idő. A kicsi Hope, már nem is olyan kicsi, a családunkban azonban annál nagyobb a baj. Átgondoltam, a történteket,de még most sem gondolom, hogy hiba volt, amit tettem. Mikor meg kaptam az első leveleket Isabelltől, úgy voltam vele, hogy idővel mindent elmondok róla Niknek, de végül jó magam is rájöttem, hogy nem szabad. Az, hogy ők hárman elvitték a gyermeket, csak a javát szolgálta. Ott biztonságban lehetett. Az egyetlen hiba, amit elkövettem, az az volt, hogy nem tartottam elég titkos helyen a leveleket, mert akkor a bátyám nem lelt volna rá.
Valójában sajnálom egy kicsit, de én csak Hope érdekeit néztem. Legalább neki legyen jobb élete, a miénknél.
A történtek óta nem beszéltem egyik bátyámmal sem. Elijaht lehet, hogy egy kicsit sértette a dolog, hogy neki sem mondtam el. Niklaus pedig… nos, vele még biztosan lesz egy izgalmas beszélgetésem, mert még nem volt benne részem.
Megértem, hogy farkas anyuci, ó elnézést, az immáron hibrid anyuci, miért ezt a helyet választotta találkozó helynek. Ő sem szívesen tartózkodik mostanában otthon. A történtek után, én sem szívesen vagyok ott, ha tehetem, elmegyek valahová.
Már messziről kiszúrtam a rám várakozó lányt, s azonnal felé vettem az irányt. Először helyet foglaltam, majd csak azután kezdem bele mondandómban, elsősorban a köszönésbe.
- Tudod, mindig úgy voltam vele, hogy legalább mi csajok tartsunk össze. – mosolygok rá – Egyébként meg inkább vagyok itt, mint otthon. – mint mondtam, nem szeretnék otthon lenni én sem.




Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 3:43 pm

Bekah & Hayley
Hello darling!
Már-már kényszert érzek arra, hogy kimozduljak a Mikaelson házból. Egyszerűen nem tudok egy légtérben lenni Klaussal és talán egész nap Hopeal sem. Pedig a kicsit tényleg nem tehet semmiről… mind ez az én hibám.
Tudom, hogy az most szörnyen hangozhat tőlem, de ahogy nézem őt... csak arra emlékeztet, hogy mekkora bajba is kevertem magam anno. Mikor lefeküdtem az apjával… Persze nagyon örülök neki, hogy Ő van nekem, hisz egy csodálatos kislány, de akkor is. Ő miatta váltam hibriddé. Egy olyan lénnyé, ami igazán sosem akartam lenni. És egy ilyen lényként, mint Klaus talpnyalója nem szívesen mozgok egy légtérben velük. Mert érzem az „alsóbbságomat” mellettük. Talán ezért is esett a választásom a Rousseau's-ra. Hisz itt szinte senki nem tudja kiszagolni, hogy pontosan mi és ki is vagyok. Csendben meg tudom magam húzni egy asztalnál és úgy érezem, magam mintha egy lennék a tömegből...
Mert talán az is vagyok. Most már csak azzá lettem. Hisz már nem hordom ki a világ legerősebb lényét, nem vagyok kiemelkedő figyelemben New Olrleans krémje előtt. Olyanban nem, mint egykoron voltam.
- Örülök, hogy eljöttél. - még fel sem emelem a fejem, de hallom léptei hangját, majd a parfümjét. Ismerem. Óóó de még milyen jól. Ő nem más, mint Rebekah Mikaelson.

zeneszám • remélem nem lett borzalmas :27:©

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Asztalok    Asztalok       Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 2:39 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Asztalok       Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asztalok    Asztalok       Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Asztalok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Asztalok
» Asztalok
» Asztalok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Belváros :: Rousseau's Bar-