Sikátorok



 

Megosztás
 

 Sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Dory Krytal
Dory Krytal

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 4
❦ Join date : 2014. Nov. 24.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeVas. Dec. 14, 2014 3:17 pm

Dalen and Dory
Hey brother!

Azt hittem, hogy a bátyám megtalálása egyszerű feladat lesz, de tévedtem. Mystic Falls volt az első megállóm, mivel sokan ott látták utoljára, de mára már sikerült elhúznia onnan is. A gyáva féreg csak menekül, de nem mer a szemembe nézni. Most New Orleans-ba látogattam, van egy-ét boszorkány ismerősöm, akik hát nem a legnagyobb kedvességgel, de elvezettek hozzá. Még soha nem jártam ebben a városban, de egész hangulatos, tetszik, de nem várost nézni jöttem. Az utam, most a sikátorokhoz vezetett, hiszen annyira ismerem Dalent, hogy tudjam, nem egy virágosréten lesz. Halkan lopkaodok be a sikátorba, s már látok is egy férfit, hátulról, de hasonlít Dalenhez, épp valaki vérét szívja. Hangosan nevetve tapsolok, majd megszólalok. - Látom nem változtál semmit, Dalen. Még mindig az a seggfej gyilkológép vagy. Te hülye állat! Nem mintha én jobb lennék, de te még mindig egy idióta vagy szerintem. New Orleans? Hogy kerülsz te ide? - kérdezem - Nem mintha annyira érdekelnél, felőlem oda mész ahová akarsz, mert szarok rád. - Normális esetben ha a testvérek nem látják egymást, nem az az első mondatuk, hogy leszarlak. De nem érdemli meg, hogy azt mondjam neki, hiányzott, mert hogy nem is hiányzott egy kicsit sem. Sőt lehetne már halott is, annak örülnék igazán. De azért fura őt újra látni, évek teltek el és nem is hallottam felőle semmit, de hát a rejtőzködésben király. Utálom őt, még mindig, pedig igazából túlléptem azon az ügyön, de akkor is megölte azt az embert, aki mindennél fontosabb volt a számomra. Most már nem érdekelnek a pasik, csak fájdalmat okoznak, de boldogságot nem. Aztán jön egy ilyen kegyetlen, seggfej mint Dalen Krytal és bumm kinyírja őket a francba. - Gondolom most jön az a része, amikor elmondod, hogy de jó, hogy végre itt vagyok és kinyírhatsz ahogy vele is tetted, mert az a könnyebb út. Legalább nem kell félned többé, hogy a ribanc húgicád levágja a töködet!
• kicsit késve, de remélem tetszik Smile©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Dalen Krytal
Dalen Krytal

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 24
❦ Join date : 2013. Dec. 20.
❦ Age : 1000
❦ Tartózkodási hely : Myistic Falls
❦ Job/hobbies : Haverkodás Freyaval

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeVas. Nov. 30, 2014 2:40 pm


Hey Sister!


Lassan egy éve, hogy elhagytam Mystic Falls-ot, a régi életemet. Nem való nekem ez a letelepedés, mindig is vándoroltam egész életemben, több száz hullát hagytam magam mögött. De most ez újra el fog kezdődni, mert kikapcsoltam. Kikapcsoltam, minden emberi érzést, csak a bosszú maradt bennem a húgom miatt. Eddig folyamatosan tűrtem neki, mert nem akartam bántani. Dory minden jót tönkretett az életembe és tudtam, hogy ha vannak érzéseim soha sem tudnám elkapni. Ezért kapcsoltam ki. Egy éve folyamatosan csak üldözöm, de mindig eltünteti a nyomait. Mindig csak foszlányokat találok. Most New-Orleans felé vezet az útam, segítséget kérni egy boszorkány ismerősömtől, hogy segítsen megtalálni a testvéremet és végleg leszámoljak a kis szajhával. Aztán pedig természetesen megölöm a boszorkányokat is, mert utálom őket. Aztán a városba az összes vadászt és úgy indulok tovább. Az öltözékem, egy kék farmering, egy kék farmer, és egy bőrcsizma. Motoron szálguldok a város felé. Amint beértem a belvárosba, egyből megcsapott a száraz vér, a tömérdek  alkohol szaga.  Ezektől a szagoktól én is éhes lettem, szóval ezért elkezdtem motorozni a városba, hogy megtaláljam a "szerencsést". Betérek egy sikátorba, szerencsémre három "bűnöző" felém közeledik.
-Pakolj ki a zsebedből! Ha együtt működsz akkor nem bántunk.Felém közeledik az egyik majd vékony hangon megszólalok.
-Kérlek ne! Ne bántsatok!Elvigyorodom, majd a hátuk mögé suhantam, kettőnek eltörtem a nyakát, a harmadiknak pedig elkapom a torkát és a falnak vágom, majd a nyakába harapok, hogy táplálkozzak. Mohón szürcsölöm az éltető nedűt, majd addig szívom ameddig meg nem hal.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Birdie Heaven Gilbert
Birdie Heaven Gilbert

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 13
❦ Join date : 2014. Jul. 28.
❦ Age : 27
❦ Tartózkodási hely : ◊ Everywhere
❦ Job/hobbies : ◊ Enjoy life

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimePént. Szept. 19, 2014 3:47 pm

Birdie & Ayana
I was looking for you.

Pontosan tudom, hogy nem kellene itt lennem. Nem lenne szabad, hogy itt legyek, mert veszélyes, de annyi ideig éltem hazugságban, hogy már többé nem akarok így élni. Tudni szeretném az igazságot, tudni akarom azt, hogy mi miért történt és én miért vagyok itt. Nem kellene itt lennem, sokkal fiatalabbnak kellene lennem, de olyan, mintha minden a feje tetejére állt volna egy szép napon. Eleinte nem tudtam mit kezdeni a sok új információval. Fogalmam sem volt arról, hogy mit kellene tennem, vagy mondanom. Egyszerűen úgy éreztem, hogy nem fogok tudni ezzel az egésszel megbirkózni, de idővel szép lassan minden a helyére került. Az a személy, aki képes lett volna válaszokat adni nekem eltűnt, mintha a föld nyelte volna el. Nem volt ott, amikor szembe kellett néznem azzal, hogy egy teljesen másik családba tartozom. Tisztán emlékszem arra a napra, amikor találkoztam az igazi édesanyámmal. Ő volt az anyukám, de annyira idegennek éreztem őt. Szerettem volna visszamenni oda, ahova korábban is éltem, ahova tartoztam. Szinte alig hasonlítottunk egymásra, de ennek ellenére idővel úgy éreztem, hogy mégis oda tartozom ahol ő van.
Miután sikerült megszoknom az új életemet, az új családomat szép lassan rájöttem, hogy legfőképpen Ayana hiányzik. Ő az egyedüli személy, aki minden kérdésre választ tud adni. Hiába kaptam vissza az emlékeimet túl sok titok vett körül. Alig engedtek meg bármit is, mintha attól félnének, hogy valaki elrabol engem. Nem tudtam, hogy kitől akarnak megvédeni, de amikor megkérdeztem, akkor csak hallgatás volt a válasz, vagy pedig teljesen kitértek a válaszadás elől. Olyan volt az egész, mintha nem lenne szabad kiejteni ezt a nevet. Nehezen tudtam elhinni, hogy ennyire félelmetes lehet az személy, de szép lassan ezt is elfogadtam, mert közben már másik tervet szövögettem. Egyik este végül útra indultam, hogy megismerjem New Orleans-t és megtaláljam a régi barátomat. Ayana, erős boszorkány volt, illetve idős is, így pontosan tudta azt, hogy hogyan rejtse el a nyomait, de mégis sikerült több hónap után rátalálnom.
Kicsit féltem idejönni, mert egyáltalán nem ismertem ezt a várost, de a kíváncsiság erősebb volt és most már itt is vagyok. Lassan szeltem az utcákat, s fogalmam nem volt, hogy hova fogok menni. Érdekes alakok mellett haladtam el, mire kicsit még inkább összehúztam magamon a dzsekit, mintha az képes lenne elrejteni. Talán most nekem is jól jönne egy láthatatlanná tévő köpeny, majd amikor hosszú sötét utcák után befordultam az egyik kicsit világos sikátorban, akkor megpillantottam őt. Nem úgy tűnt, mintha örülne nekem, de ez talán annyira nem is meglepő. Sok bajt okoztam már neki, de most csak válaszokat szerettem volna.
Mosolyogva figyelem őt, majd pedig odarohannók hozzá. Szorosan megölelem őt és úgy érzem, hogy most már biztonságban vagyok és senki se tud bántani. Régóta nem éreztem már így magamat, de jó érzés volt újra látni őt. Elmosolyodtam, amikor ő is megölelt engem. Hiányzott Elena is, de most úgy éreztem jó kicsit távol lennem tőle. Sok mindent át kell még gondolnom.
Hiányoztál. - mondtam neki kedvesen, majd egy apró mosollyal pillantottam fel rá. Figyeltem őt és szinte semmit se változott. Vajon ő soha nem fog megöregedni? Talán egyszer tudni fogom erre is a választ, de most nem emiatt jöttem, hanem sokkal inkább saját magam miatt.
Válaszokat szeretnék kapni. - mondtam neki sietve, majd pedig óvatosan körbepillantottam, hogy figyel-e valaki. Amióta betettem eme városba a lábamat úgy éreztem, hogy nem vagyok biztonságban.
Esetleg nem mehetnénk valami biztonságosabb helyre? - kérdeztem tőle kedvesen, mert addig nem szerettem volna semmit se mondani. Egy dolgot tudtam már, hogy vannak vámpírok, emberek és farkasok is, de biztosan sok olyan dolog van, amit még nem tudok. Szeretnék válaszokat kapni erről az egész helyzetről.


Bad blood • Bocsánat a késés miatt & Lesz még jobb is. :23:©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ayana
Ayana

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Aug. 03.
❦ Age : 1260
❦ Tartózkodási hely : ∆ New Orleans.
❦ Job/hobbies : ∆ You.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 4:28 pm



Birdie & Ayana

Fogalmam sincs, hogyan rejtegetem a világ elől, hogy én ki vagyok igazából. Nem akarom, hogy erre fény derüljön, hiszen ezzel soha nem akartam dicsekedni. Sőt, inkább csak szégyenlem mélységesen a múltamat, és azokat a tetteket, miket még ezer évvel ezelőtt elkövettem a Mikaelsonok érdekééért. A jószívűség nem gond, az tény. De az a helyzet, hogy erre én magam is rá mentem, és ha akkor nem segítettem volna rajtuk, talán ebben a világban nem lenne zűrzavar és anarchia. A hasonmások még aránylag elmennek, hiszen mi a bűnük? Nem tudom, miért szálltak rájuk az utazók, -amit jogilag, és kötelességemként nekem is tennem kéne -, de nem ártottak semmit sem. Már amelyik nem vámpír. Tudok egy párról, sőt, talán mindegyikről, bár nem tudom, hogy a haton kívül még van -e több, bár nem hiszem. Ez korhoz kötött. Amara volt az első, ő hozzá kötötte az univerzum azt a félkegyelműt. Aztán ott van Tatiana, akinek nem jutott ilyesféle hímnemű. Szerintem abban a korban megette valami medve, vagy nem is tudom. Nem mellesleg érdekes, de ez mellékes. Humorizálhatnám ezt tovább, de kitudja, hogy akkor mik voltak. Illetve tudom, azt, hogy akkor nem láttam egy Silas pofát sem. Aztán ott van Katherine, aki végül is nem maradt "egyedül", ő hozzá Stefant ajándékozta az univerzum masnival a fején, aztán azóta nem tudom mi lett velük. Passz. Ők utánuk pedig napvilágot látott Elena, aki végül is Katherinenek adott hasonmásban lelt fel némi szenvedélyt. Érdekes, mert amelyik női hasonmás napvilágot látott, mindig kellett lennie egy férfinek is. Érdekes, bár ha akarnám ezt tovább le is vezethetném, hogy mi van Elenának szánt féle hasonmással, de mivel nem vagyok vérbeli utazó, ezért még tovább boncolgatni sem fogom a dolgot. Megteszik helyettem ezeket a dolgokat a többi utazók. Engem csak a Mikaelsonok érdekelnek, és a lány, Birdie, aki különös módon vált érett nővé. Nem szerettem volna ott hagyni, de ezer évet vártam, hogy jóvá tegyem a hibáimat. Illetve hogy megbosszuljak mindent. Az univerzum soha nem fog nekem megbocsájtani, de talán a természet dühét enyhíthetem egy kicsit. A mágia minden kaput megnyit előttünk.
Egyre hidegebb kezdett lenni. A helyi járati repülőn sokkalta melegebb volt, bár nem csoda. Az volt az első repülőutam, hiszen eléggé konzervatív voltam mindig is ilyen téren. Kissé nehezen fogadtam a kor változásait, de örülök, hogy eddig elélhettem karcolások nélkül, mert esélyt kaptam arra, hogy véghez vigyek pár dolgot.
A sikátor már nemsokára a végére ér szerencsére, és onnantól találhatóak a különféle villák, ami azt illeti, gondolom a Mikaelsonok is. Legalábbis némi nyomkövetős varázsige erre vezetett ki, így nagyon is jól tudom, hogy melyik Mikaelson hol van. Kol közelebb van, ami azt illeti pár házzal arrább, talán először ő neki magyaráznám el a dolgokat. Amúgy sem ápol túl jó viszonyokat drága testvéreivel, Elijahval, Klaussal, valamint a Barbie Klaussal sem, de mint említettem, mágiával mindent elérhetek. Kol pedig ráfogja magát venni a csatlakozásra, különben az nagyon fájni fog. De nekem ez mindegy, hiszen én csak mosolyogni fogok az egészen. Attól, hogy segíteni akarok nekik, az is meglehet, hogy mindez ellenük fog elsülni, ha csak bármi kikötést, és megjegyzést tesz akármelyik. Különleges dolgokra vagyok képes, amit még magam sem tudok pontosan. Majd tesztelem rajtuk, ha arra kényszerülök. És az nagyon fog fájni, arra már garancia is van.
Szemem sarkán végighúzom mutatóujjamat, hogy a smink még helyén maradjon, ugyanis ez a párás idő... olyan, mintha könnyek potyognának a szememből.
De mire kiértem volna, valami megragadta a tekintetemet. Ajkaim pár milliméterre megnyíltak, s a levegő is megakadt az orromban. Úgy éreztem, hogy a gyomrom a torkomban fészkelt magának helyet. Párat pislogok, de még mindig úgy éreztem, hogy az agyamra ment az, hogy nem láthatom Birdiet többé talán. A hallucináció nem éppen barátságos, de talán ez nem az.
Baromira erős az idegzetem, és a felfogóképességem, jobban mint hinné is akárki, de ez a látvány kikezdett velem.
- Birdie? - kérdezem végül is a levegőbe, ugyanis tőlem egy kicsit távolabb volt, körülbelül húsz méterre, majdnem a sikátor végén.
Bélezerem sarkához nyúltam, nem is tudom miért, talán hogy idegből őt képzeljem el, és szorongassam aprócska nyakát. Persze, semmi félre értés ne essék, nem azért. Azért, mert tudja jól, hogy New Orleans nehéz, és ha bárkinek is a fülébe jut, hogy a mai korból származó hasonmásnak gyermeke született, kitudja, hogy azaz elvetemült mire nem képes. Birdie... - gondoltam csupán csak ezt magamban, miközben megráztam a fejemet. Nem szabadott volna idejönnie! Nem véletlenül titkolózom én is fű-fa előtt, hogy ki vagyok. Engem is könnyedén használhatnak az ősök ellen, amit nem akarok megélni.
De persze, drága Birdie is felismert. Csak nézem őt, és rideg tekintetemmel tudtára hozom, hogy igen, én vagyok az, és remélem sejti, hogy nagyon veszélyes erre.
- Birdie.- Mondom már ki a nevét alig halhatóan.
Nagyot nyelek, éppen hogy csak nem hallatszott, bár most olyannyira a torkomba futott a gyomrom, hogy a nyelés is fájt most. Annyira féltem őt. Mi van akkor, ha valami baja esik itt? Elena tudni fogja merre megy, és ha megtudja hogy New Orleansba ment a lánya, tudni fogja, kit kell ilyenkor felkeresni. Nem akarom elvinni a balhét, mert Elena az úgy fogja védeni a lányát, akárcsak egy anyaoroszlán. És mivel bennem is ott van az "utazó"-i ösztön, könnyedén megeshet, hogy bántom, hogy ha ellenem szegül akármelyik hasonmás, legyen az Elena. Nem akarom bántani, de sajnos az utazói vér ellen nem tudok sokat tenni.
Elindulok felé, és ahogyan alig láthatóan karjaimat széttárom, hogy magamhoz ölelhessem, s csak az járt a fejemben, hogy hiába is nőtt fel, de még mindig segítségre szorul, amit bármikor megadok neki. De ha Elena sejteni fogja, hogy velem van, valószínű nem lesz elragadtatva. Nem tudom, hogy Elena miként néz Birdie védelmére, de remélem tudja, hogy Birdieért akár a lelkemet is eladnám az ördögnek.
- Gyere ide...- mondom suttogva, és végül is óvatosan magamhoz ölelem. Óvatosan? Azt szerintem csak én éreztem úgy, hiszen szerintem most egy kicsit szerintem összeszorongattam. Nem akartam elengedni, hiszen hiába is vagyok mérges rá azért, hogy utánam jött. Veszélyes hely neki, és nem élném túl, hogy ha valami baja esne. Talán jobban belebolondulnék, mint Elena. Nem tudom. De nagyon félek még most is, aztán pedig csak most láttam meg.
- Miért jöttél utánam? -kérdezem tőle halkan, bár még mindig nem engedtem karjaim közül. De aztán tudom, már nem az az aprócska kislány, így jobbnak láttam elengedni őt. Végül karjaimat magam mellett tartottam, és vártam, hogy mit mond erre. Remélem, hogy csak utánam jött, és nem az ősök után kíváncsiskodni. Klaus klikkel Elenára, és a többi hasonmásra. És ha Klaus megtudja, hogy Elenának lánya van, onnantól a hibrid boss tudni fogja, hogy hol kell beletaposni a hasonmásba.


Sok szeretettel *.*
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Birdie Heaven Gilbert
Birdie Heaven Gilbert

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 13
❦ Join date : 2014. Jul. 28.
❦ Age : 27
❦ Tartózkodási hely : ◊ Everywhere
❦ Job/hobbies : ◊ Enjoy life

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimePént. Aug. 29, 2014 7:05 pm

Birdie & Ayana
I was looking for you.

Jó pár hónapja már ez volt a külsőm, de az emlékeimben még mindig ott lt a gyerekkori énem. Hiányzott az, hogy újra az a pici ártatlan és naiv baba lehessek. Mindig is azt hittem, hogy az igazi szüleim nevelnek, de ebbél nagyobbat nem is tévedhettem volna. Talán hálásnak kellene lennem azért, hogy ez kiderült, illetve hogy balul sült el ez az egész varázslat, de még se ment. Egyszerűen nem tudtam elfogadni azt a tényt, hogy most jelenleg akár az édesanyám húga is lehetnék. Igen, mert így nem volt túl sok korkülönbség köztük kinézetre, de annál inkább zavart ez a dolog. Szerettem volna megtudni azt, hogy pontosan miért titkolta el ezt a dolgot, illetve azt is szeretném megtudni, hogy pontosan milyen világban élek én. Tudom, hogy vannak vámpírok, boszorkányok és sokan mások, de még mindig rengeteg kérdésre szerettem volna választ kapni.
Egy bizonyos személyt szerettem volna megtalálni. Ayana volt az egyetlen, aki mindent tudott rólam. Először nem tudtam, hogy merre keressem őt, de a kitartó kutatásnak meg lett az eredménye. Megtudtam, hogy New Orleansban fogom megtalálni őt. Nem volt éppen közel ehhez a városhoz, de most ez se zavart. A mai világban senkinek sem lesz gyanús az, hogy egy magam fajta lány egyedül utazik, illetve magamra is tudok vigyázni. Hagytam egy búcsúlevelet a "szüleimnél", majd pedig útra keltem. Nem tudtam, hogy hol is keressem őt, illetve egyáltalán nem ismertem ezt a várost. Volt térképem, de még így is sikerült elvesznem.
Minden utca egyre inkább kezdett hasonlítani egymásra, illetve egyre sötétebb is kezdett lenni. Meglepő módon az utca nem halt ki, hanem egyre többen lettek, de mindenkinek jó kedve volt, illetve úgy tűnt itt nagyon is élvezik az életet. Összefogtam magam előtt a dzsekimet, illetve a táskámat is megigazítottam a vállaimon. Nem szerettem volna bajba keveredni, de az a tény, hogy itt vannak emberek is és ez kicsit biztatóbbá tette ezt az estét. Végül pedig egy sötét sikátorba keveredtem a nagy forgatag közepette, de hirtelen egy ismerőst pillantottam meg.
Ayana? Tényleg te vagy az? - kérdeztem reménykedő hanggal és egyre közelebb sétáltam az ismerős nőhöz.

Bad blood • Bocsánat a késés miatt & Lesz még jobb is. :23:©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ayana
Ayana

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Aug. 03.
❦ Age : 1260
❦ Tartózkodási hely : ∆ New Orleans.
❦ Job/hobbies : ∆ You.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 9:08 pm

Birdie & Ayana
A váratlan soha nem véletlen.

Megérkeztem. New Orleans birtokába kerültem a mai nap folyamán. és, hogy ennek mi a jelentősége nekem? Nagyon egyszerű! Bosszút akarok állni a Mikaelson családon, jobban mondva a család két tagján. Estheren, és Mikaelen. Mind a két fél tudja, hogy még régen mekkora hibát követett el egész népem ellen, így most már annyira összeszedtem minden egyes erőm porcikáját, hogy bármikor tönkre tudjam őket tenni. Esther számomra jelentéktelen! Nem tud engem legyőzni, mert akkoriban sem volt valami erős boszorkány, ami azonban a mai napra talán változott. A helyzet, hogy míg ő erősödött, nem csak ő volt egyedül, hiszen ebből a természeti folyamatból én sem maradtam ki. Az erő hatalmas, főleg, hogy ha az a természetet kontrollálja, valamint irányítsa. De, szabad is közrejátszani a természet dolgaiban? Tulajdonképpen nem szabadna, mert innentől felborulna az egész világ rendje. Ezért is csoda tán, hogy mikor a vámpírok a földre helyezték talpukat, nem történt "világvége". De ez már mind filozófia rész, ebbe nem is akarok belefolyni. A lényeg, hogy abszolút nem szabadott volna nekem anno megvédenem emberek századát abban a korban, hiszen mindenki olyan önző lett akkor. Irigyelték egymás életét, s itt ezt szó szerint kell értelmezni, mert valóban ez volt akkor a "divat". Nagyon nehéz volt megállítani azt is nekem, hogy ne öljék meg egymást az emberek azért, mert valaki több élettel volt megáldva. Ezért is inkább azokat az embereket engedtem a védett földre lépni, akikről megállapítottam, hogy olyan tiszta a lelkük, hogy már a föld összes gyémántja is összetörhetett volna mellettük. Ugyanakkor megnőtt bennem a jószívűség, valamint a bőkezűség, és egy idő után nem néztem azt, hogy ki érdemli meg az igazi földi paradicsomot. Az első hibám, egyben utolsó is a Mikaelsonok voltak. Esther, és Mikael. Ők voltak azok, akik felborították a népem életét. Ugyanakkor természetesen gyengültem, ami még kölcsönvett testemen is meglátszódott. Valójában már örülök, hogy végre szabad boszorkányként élhetem az életet, aki képes megfizettetni nemsokára másokkal azokat a tetteket, amiket nem lehet tétlenül hagyni; egészen a mai naptól fogva. A Mikaelsonok két tagja térdepelni fog azért, hogy megöljem őket. Könyörögni fognak a halálért! S, én, mint kegyes ősboszorkány, megteszem! hallani akarom a sikolyukat, a könyörgésüket, mit még akkor népek ezre kiáltott miattuk, mikor  a halál magával rántotta őket. De nem! Mindenki nevében véghez viszem a bosszúm!
Ugyanakkor a bosszúm része áldozattal is járt. Nem láthatom többé Birdiet, akit még magára hagytam, pár hónappal ezelőtt. Nem tudom, hogy most mi van vele, hiszen úgy jöttem el, hogy se szó, se beszéd; Angolosan távoztam. Nem tehettem mást, hiszen nem derülhetett ki az igazság, az, hogy aki Birdiere vigyázott végig, az valójában az a nő volt, aki még valamikor a múltszázadban a Mikaelsonoknak menedéket nyújtott, mára pedig védelmet nyújt.
A sikátor szűk utcáján mentem. magassarkúm kopogása oly halk volt, hiszen kis lépésekben vettem az iramot, lehajtott fejjel, kissé túl borultan lélekben. Meg vagyok sebezve.
Fekete, gombos szövetkabátom zsebébe csúsztattam két tenyeremet, hogy melengesse, hiszen nincs valami pirittó idő. Fent az ég olyan, mintha egy nagy fehér tálat tettek volna a föld felszínére. Hideg, párás, borús. Akárcsak a kedvem. S, ha az eső is elkezd megeredni, akkor a természet most az én kedvemet követi, mert akkor könnyeim is kicsordulnak szemem sarkából.
De, mindegy. A legfontosabb az, hogy keressek valami szállást, azután pedig szépen, okosan, ügyesen, rafináltan, stb, elinduljak a Mikaelsonokhoz már holnap. Most ez éltet, és az, hogy egyszer ráleljek Birdiere.  
Bad blood • megjegyzés:  jujj  • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 5:37 pm

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Constance Leighton
Constance Leighton

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 79
❦ Join date : 2014. Aug. 06.
❦ Age : 38
❦ Tartózkodási hely : Ψ new orleans.
❦ Job/hobbies : Ψ felnevelni a porontyomat.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeHétf. Aug. 11, 2014 12:16 am


Heath & Coni
Végre megtaláltalak!
Kol miatt próbálom adni a legjobb formámat, de ennek a lánynak az arroganciája illetve irritáló arckifejezése, pluszba még a felháborítóan csitris hangja kikerget a világból. Az agyam úgy érzi legszívesebben felmondaná a szolgálatot, csak essünk már túl rajta. Nem válaszoltam neki, hogy honnan tudom ki ő, hiszen semmi köze sincs hozzám. Szerintem nem voltam annyira bunkó, mint most ő, és köztudottan nem tűröm az ilyesfajta viselkedést senkitől. Inkább leléptem volna a helyszínről, egy "felejtsd el angyalkám" mondat kíséretében, de nem vagyok a feladós típus. Bár ez a nőszemély, vagy minek is nevezzem, eléggé érdekes nekem. Könnyű préda, de nagyra tartja magát. Körülbelül 160 cm magas lehet, így ha nekem szeretne jönni csak kinyújtom a kezem és lefogom a homlokánál.
- Az okos fejeddel képes voltál rájönni, hogy nem bájcsevejre jöttem?! - vontam fel az egyik szemöldököm, afféle lenéző pillantásként, a hangsúlyomban érződött a szarkazmus. - Csoda. - nevettem fel gúnyosan, ahogy ezzel a kis szóval kiegészítettem a teljes beoltásom.- Először is, kislány.. - lépek hozzá közelebb, belekezdve egy mondatba, hogy vegye azt a kis dolgot, hogy éppen egy szavába kerül az élete.- Ha Kol miattad szenvedni fog, egyenként tépem ki a bordáidat, majd lassan kínok között öllek meg. - fenyegetőztem, őszintén szólva most is kész lennék ezt megtenni vele, de ott a Mikaelson családban van egy barátságom, ami megakadályozza a vérengzést.- Másodszor.. Hova indultál? - mosolyodtam el kedvesen, persze előadtam magam, mert én egyáltalán nem vagyok ilyen. Hátráltam pár lépést, mégis csak zavaró volt a közelsége, főleg ennek az izének a közelsége.

Δ SAIL Δ sok szeretettel <3
©


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeSzomb. Aug. 09, 2014 10:00 am


Coni & Heath
Váratlan találkozás!

Nagyon gyanús ez a lány, nem ismerem őt, de ő még is tudja, hogy ki vagyok.
- Honnan tudtad, hogy ki vagyok? Ismerjük egymást? - kérdezem tőle érdeklődve és kicsit vissza veszek a stílusomból. Főleg azért, mert nem akarok magaménak tudni, egy vérfarkas harapást. Kitudja, hogy Klaus mit kérne cserébe pár csepp vérért... Inkább kihagyom, nem akarom, hogy Kolnak baja legyen, momentán ő a legfontosabb nekem, csak ő maradt az életemben. Persze nem azt mondom, hogy Lydiát nem szeretem meg minden, csak úgy érzem, hogy elárult... Cserbenhagyott...
- Előbb mond el, hogy mit akarsz tőlem. Mert kétlem, hogy este csak egy bájcsevej miatt kerestél meg! - mondom neki nyersen. Senki ne mondja azt nekem, hogy szimplán egy "szia, mizu?" miatt keresett engem oly annyira. Azt pedig ne várja el tőlem, hogy olyan kedves leszek hozzá mint Kolhoz, hisz ezt a lányt nem is ismerem. Az idegenekkel pedig nem szokásom aranyosnak lenni. Majd ha megismertem őt rendesen, és bízok benne akkor TALÁN megmutatom neki azt az énemet amit a barátaim is ismernek, de addig nagyon nem akarom, hisz kitudja, hogy ő milyen... Viszont ha bántani mer én egy pillanat alatt töröm ki a szép kis nyakacskáját!

ઈ Zene : Avicii - Lay Me Down
ઈ Note : Még egy darabig itt kéne maradnunk, mivel ide még nem írtunk sokat és nem akarok vitát, hogy 2-3 reag miatt írtunk ide! :/
ઈ Words : xxx


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Constance Leighton
Constance Leighton

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 79
❦ Join date : 2014. Aug. 06.
❦ Age : 38
❦ Tartózkodási hely : Ψ new orleans.
❦ Job/hobbies : Ψ felnevelni a porontyomat.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 5:05 pm


Heath & Coni
Végre megtaláltalak!
Gondoltam már jobb belépőre is, mint a mostanira; például eltöröm a nyakát, elhurcolom, odakötözöm valamihez és kikérdezem, de Kol miatt inkább nem teszem. Elképesztően rosszul esik, hogy emiatt a lány miatt képes lenne odadobni a barátságunkat, de elfogadtam, inkább nem csinálok balhét. Láttam kicsit megijedt, de nem is csodálkozom rajta.
- Ne félj, nem foglak bántani. Kol egyik barátja vagyok, Constance. Hívj csak Coninak. - mutatkoztam be úgy, ahogy illik. Az illemem a helyén van, nem, mint neki.
- Örülnék ha visszavennél egy kicsit.  - beszéltem nyugodtan, mégis parancsolóan, mert nem tűröm sokáig ha így beszélnek velem. - Szeretnék veled beszélni, eljönnél velem valamerre ami nem egy sötét sikátor?! - állapítottam meg a helyzetünket, miszerint nem épp idilli helyen vagyunk. Gondolnák én a pubra, vagy esetleg valami nyugisabb helyre. Az jobban megfelelne az elvárásaimnak.

Δ SAIL Δ sok szeretettel <3
©


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 3:12 pm


Coni & Heath
Váratlan találkozás!

Holnap megyek haza Mystic Fallsba és itt hagyom Kolt. Pár napról van szó, de még is olyan furcsa elmenni innen és őt itt hagyni. Legszívesebben itt maradnék, de otthon van minden cuccom, és a barátaim is ott vannak... Kol hiányozni fog, de hamar vissza jövök, főleg, hogy vissza kell majd hoznom a kocsiját.
Úgy döntöttem, hogy elmegyek kicsit sétálni, kiszellőztetni a fejemet. Össze-vissza sétálok mígnem egy sikátorban kötök ki. Körbe nézek, hogy van e itt valaki, majd mikor épp indulnék vissza Kolhoz elém suhan valaki. Valaki olyan aki tudja, hogy én ki vagyok...
- Helló! Nem ismerlek, szóval elárulnád drágaságom, hogy honnan tudod, hogy ki vagyok?! - teszem fel neki gonoszan, de még is érdeklődve a kérdést. Nem rémlik, hogy bármikor is találkoztam volna vele, de azt már az első pillanatban megállapítottam, hogy vámpír.
- Ki vagy te? - mondom ugyan olyan stílusban amikor közli velem, hogy nagyon várta a találkozásunkat.

ઈ Zene : Avicii - Lay Me Down
ઈ Note : bocsi, hogy ilyen rövid lett Sad
ઈ Words : xxx


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Constance Leighton
Constance Leighton

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 79
❦ Join date : 2014. Aug. 06.
❦ Age : 38
❦ Tartózkodási hely : Ψ new orleans.
❦ Job/hobbies : Ψ felnevelni a porontyomat.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 10:42 am


Heath & Coni
Végre megtaláltalak!
Miután legnagyobb örömömre visszakaptam a legjobb barátom, teljes épségben testileg, ideje lenne meglátogatnom az újdonsült barátnőjét, aki most tudomásom szerint a városban tartózkodik. Hol is lenne?! Csodálkozom, hogy nem csüng állandóan Kol nyakán, általában ezek a fiatal csinos lányok ezt szokták produkálni. Testileg fiatal, de valójában idősebb, mint én. Engem ez a legkevésbé tart vissza, mert nem tud nekem ártani. Ha megpróbálja, csak megharapom, Klaus-t távol tartom tőle, és szép lassan meghal. Nem szándékozom megölni, de ha okot ad rá, hidegvérrel megteszem.
Nem tudom hol lehet, ezen a helyen kiválóan ellehet bújni, bár szerintem ő nem számít rosszra. Hallottam róla egy s mást, legtöbbször annyit, hogy mérhetetlenül önző, és könnyen manipulál. Azt hiszem megvan az én zsánerem, mert ennél én triplán rosszabb vagyok; megöltem a testvérem, csak, hogy én megmeneküljek! Ha ő megöli Lydia-t, akkor kedvelni fogom. Láttam Kol-on, hogy szereti, hogy bármit megtenne érte.. Ha neki fájdalmat okoz ez a kislány, én nem állok jót magamért. A barátaimat nem bánthatja.. Bár nem mintha annyi barátom lenne. Gyakorlatilag egy van, szóval, nincs sok eshetőség, hogy kit tudna megbántani.
Ismertem a szagát, jól. Mivel most Kol bőrén is rajta volt, így frissebb mintát vehettem, ezzel eljuthattam hozzá. Nem lehettem feltűnő azzal, hogy keresem az utat, amin megtalálom Heather illatát, de nem volt más megoldás. Úgy mentem az utcán, hogy ne tűnjek fel senkinek, nagyon sokat mentem. A főúton megtaláltam amit akartam, és megkönnyebbülve sóhajtottam egyet. Végre meg van a kis szuka!
Követtem, és egy sikátorhoz érkeztem. Ott állt, mintha keresne valamit, és ez nyugtalanított. Vámpírsebességemet használva odasuhantam elé, majd egy önbizalommal teli mosolyt villantottam felé.
- Heather. - méregettem az ördögi vigyorral az arcomon.
- El sem tudod képzelni mióta vártam erre a találkozásra. - beszéltem lassan, ijesztően, fenyegetően, és minden rosszindulatot sugározó hangsúlyban. Szépen kimért szavaimat halkan ejtettem ki a számon, hiszen közel állunk egymáshoz, gondolom ő sem süket.

Δ SAIL Δ sok szeretettel <3
©


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Georgina Carter
Georgina Carter

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 64
❦ Join date : 2014. May. 15.
❦ Age : 37
❦ Tartózkodási hely : ł Everywhere.. wherever..
❦ Job/hobbies : ł Magic..

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 6:40 pm

Sédric & Georgina
zene: Gimme, Gimme, Gimme.. | megjegyzés: Imádlak, fiam! ♥
Minden egyes kiejtett szó, mely elhangzott a számból egykor, minden egyes lélegzetvételem, mely lezajlott, és minden egyes szívdobbanásom, mely éltetett valamikor, nos.. a lehető legnagyobb bűn volt az életem lefolyása alatt, amely övezhetett. Elrontottam mindent, ártottam a saját szeretteimnek, és ezek után hogyan vagyok képes még tükörbe nézni a napok telése során? Én miattam haltak meg a szüleim, sőt a testvéreim, hisz ha nem vétkezem, hogy ha nem állok Marcel mellé, mint boszorkány, hogy ha nem keveredem bele abba az ügybe, akkor élhetnek, akkor nem ez lenne.. Más már rég a föld alá süllyedt volna a szégyenébe, de én nem tudom ezt megtenni, mert kegyetlen vagyok, mégis az örökös rablánc a kezeimen visszahúz a valóságba, és a bensőm pontosan emlékeztet azon napra, azon dologra, és azon vétkemre, mely az én hibám.. csak is az enyém, hisz mindenről én tehettek. S lám itt a fiam, akit eldobtam magamtól, minthogy felneveltem volna, és most hogy magamhoz vettem varázslat által felnőttet csináltam belőle, de az ára ennek az, hogy meg kell halnom.. mit adtam én Sédricnek, ami valós? A múltját sem tudom, nem ismerem a saját gyermekem.. s miért? Mert egy önző idióta voltam, és az is maradok.. Ki tudja kik nevelték, ki tudja mit műveltek vele, és én mindösszesen annyit csináltam naphosszakat, hogy varázslatokat mormoltam, és erősen gyakoroltam, de minek? Fekete mágiát űzök, s lám a fiam látja a varázslatomat, mintha egybe lennénk kötve, mintha hozzám lenne láncolva.. ez így nem élet a számára, és épp ezért is jobb, hogy egy ilyen önző, magának való, szívtelen, sőt érzéketlen boszorkány, mint én.. meghal. Szeretem őt az életemnél is jobban, és csak úgy védhettem, ha távozok az élők sorából, hisz én földi pokollá tettem az életét.. mindent, ami számára jó lehetett tönkretettem. Ez egy őrült boszi tette; az enyém. Arcomat könnyek hadai áztatják el, és amint el tol magától próbálok valami olyasmit kialakítani, hogy ne lásson gyengének, de nem megy, mintha minden egyes érzelmemnek most kellene jelen lennie, pedig eddig eltudtam nyomni.. eddig ment, de nála? Nem tudom megtenni, mintha neki feltétlenül meg kellene mutatnom ezen oldalamat. Hallgatom csendben a szavait, és amikor ő befejezte, akkor én veszek egy mély levegőt, hogy nyugodt lehessek, de persze nem megy..
-Igen, csináltam valamit.-Vallom be, ahogy elengedve hátrébb lépek tőle jóval.-Elrontottam az egész életet.. miattam halt meg minden családtagunk, és miattam volt pokoli életed.-Török ki sírásban, ahogy végül hátat fordítok neki.-Ha nem állok Marcel mellé fiatalon, akkor mára mindenki élne, akkor nem kellett volna téged eldobnom magamtól.. Én annyira sajnálom.-Suttogom magam elé a szavakat.-Nem tudom kikhez kerültél, vagy hogy mit kellett megélned, de sajnálom.. sajnálok mindent. Bocsáss meg nekem.-Essek térddel a földre, ahogy további könnyek folynak le az arcomon.-Én annyira szeretlek, de mégis tönkretettem mindent, sőt magát az életedet.-Nézek rá végül, ahogy óvatosan felállok, majd megindulok előre, és mit sem szólok a halálomról.. ez lesz a legjobb, ha elmegyek szépen csendben az élők sorai közül, hisz egy ilyen anya nem érdemel életet, egy ilyen nő, mint én, mit sem érdemel a kegyetlenségen kívül.. Lassú, határozatlan, és erőtlen léptekkel megyek egyre előrébb, ahogy az előttem lévő terep kirajzolódik a szemeim előtt. Lassan úgy érzem már magam sem tudom, hogy hol vagyok, csak megyek előre, és előre.. ha nem jön utánam eltűnök, vagy nem is tudom.. de nem maradhatok itt.. így nem..

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Sédric Carter
Sédric Carter

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 17
❦ Join date : 2014. May. 30.
❦ Tartózkodási hely : I'm on the highway to hell.
❦ Job/hobbies : You are the next.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeHétf. Jún. 16, 2014 10:01 am

Gina & Sédric

Igazán furcsa érzés az, ha valaki megölel. Úgy értem, engem az édesanyámon, az igazin, Ginán kívül még soha senki nem ölelt meg, mégis képes vagyok megállapítani minden egyes alkalommal, hogy mikor mit közvetít egy - egy mozdulata, egy - egy szó, amit kimond és egy - egy gondolat, amit épp elhallgat. Ez az ölelés pedig elveszett volt, mégis ragaszkodó, olyan mintha búcsúzni kívánna, de ezzel együtt mégis kapaszkodna belém, mintha nem akarna elmenni. Lassú és óvatos mozdulattal csúsztatom a kezem a hátára, az ujjaim szinte elvesznek a ruhájának anyagában, ahogy a fejem a vállára hajtom és ezzel viszonozom az ölelését, amely akármennyire is fájó érzésekkel van tele, nekem igenis is jól esik.
- Én is szeretlek, anya. - válaszolom, ahogy egy apró mégis átfutó mosoly kerül az arcomra, hiszen az ő hangja annyira komoly és szomorú, az elém táruló jelekből pedig egyöntetűen meg tudom állapítani, hogy valami olyat tett, amit nem kellett volna és ezért fizetnie kell. Az édesanyámat soha nem érdekelték a következmények és azt hiszem, hogy ebben a tekintetben rá hasonlítok, valószínűleg akkor is ezt állítanám, ha ismerném az apámat, akinek még csak a nevét sem tudom. Sosem gondolkoztam azon, hogy vajon milyen férfi is lehetett ő, vajon miért is nincs az életemben vagy miért nem ismerhettem soha és talán ebből kifolyólag, nem is hiányzik nekem. Talán nem is igazán tudom, hogy mit jelent az a szó, apa. Volt egy mostohaapám, de őróla nem őrzök jó emlékeket, ahogy gyermekileg megcsillanó szemeim elé idézem azokat a napokat, amiket a nevelő szüleimmel kellett töltenem, ahogy hallom a szavakat, amiket egykoron, ahogy elfog egy rettegő érzés, csak szorosabban kapaszkodom az édesanyámban, most már az én ölelésem is ragaszkodóvá és egészen érzelmessé válik. Mással szemben nem is igazán tudok érzéseket tanúsítani, bár nem is ismerek olyan sok embert, hogy ezt gyakoroljam, de azt hiszem nem is igazán szeretnék, ugyanis az a tapasztalatom, hogy az emberek elrontják egymást. Belerángatják a másikat olyan tettekben, amelyek megnyomorítják a másikat, olyan érzelmi csapdákba csalják őket, amely egy életre összetöri őket, nem megtöri, hanem összetöri, akkor pedig nem tehetsz mást, mint arra vársz, hogy a lehetetlen is megvalósuljon. Ezért nem meséltem el mélyen az édesanyámnak, hogy milyen volt a gyermekkorom és ezért nem mesélek neki nagyon arról sem, hogy Marcel-t saját kezűleg akarom a pokolra küldeni, hiszen én nem akarom őt egy érzelmi kalitkába lökni, nem akarom teljesen összetörni, sokkal inkább szeretném ha megnyugodna, ha végre megtalálná a saját békéjét és boldog lehetne. Velem vagy akár nélkülem, hiszen nekem ő a legfontosabb és azt hiszem végre megérdemli mindezt, bárhogy legyen is, megbosszulom az ő fájdalmát.
- Mond el nekem, hogy mi a baj? - húzódom el tőle egy picit, hogy a szemébe nézhessek, tudni akarom ugyanis, hogy mit tett, amiért így viselkedik, hiszen a szemében ülő fájdalom, talán most sokkal hatalmasabb, mint bármikor máskor, amikor láttam. Tudom, hogy meg akar kímélni engem, de miután nekünk senki másunk nincs a világon, úgy érzem nekem kell rá vigyáznom. Hogy is szokták ezt mondani: " Jól jön a férfi a háznál. "
- Tudom, hogy csináltál valamit és ne mond azt, hogy nem, ismerlek téged. - mutatom felé a tenyerem, amelyen már csak halvány pirosan égnek a vonalak, melyek minden egyes varázslatánál olyan erősen mélyedve villannak fel, akár a sötétségben utat mutató fénysugár. - És a fiad vagyok, jogom van tudni róla. - nézek rá, szeretem az anyámat és azt hiszem ő az egyetlen, akiért bármit megtennék, akiért az életemet is odadobnám és ami azt illeti oda is fogom. Egyszer még eljön Marcel és az én időm.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Georgina Carter
Georgina Carter

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 64
❦ Join date : 2014. May. 15.
❦ Age : 37
❦ Tartózkodási hely : ł Everywhere.. wherever..
❦ Job/hobbies : ł Magic..

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 4:02 pm

Sédric & Georgina
zene: Gimme, Gimme, Gimme.. | megjegyzés: Imádlak, fiam! ♥
A kihalt elém táruló utca már magában jelzi a csendességet, a kései órák pedig magát az éjszakát tükrözik, bár tagadhatatlanul rég rá kellett jönni, hisz teljes sötétség honol a tájon. Mindkét oldalt épületek falai rajzolódnak ki, s ha lehetne egy tippem, akkor az elhagyatottsággal jellemezném ezen házakat, avagy építményeket. Hűvös esti szél fut végig a kikövezett utcán, majdan belém ütközve megy át rajtam keresztül. Kiráz tőle a hidegség érzete, míg a hajamat teljesen szétszedi a jelenlegi állapotából. Megemelve a fejemet az ég felé tekintettem a sötét égbolton siklik végig. A Hold fénye nyújt némi világosságot, és a sötétségbe immár így tör fény. Az elém táruló kép csillagokat mutat, és egy igencsak jól ismert Holdat, míg maga a többi feketeségben úszik. Óra sem kellene ahhoz, hogy az ember megállapítsa, hogy éjnek évadja ez ahol jelenleg járunk. Kezem szorítani kezdi az üveget, miközben a benne rejlő italra nézek. Érdekes, hogy most először fojtom italba a bánatom.. Haldoklom, s ezt már azelőtt tudtam, hogy így lesz, amikor még meg sem tettem a varázslatot. Nem magam miatt cselekedtem, hanem Sédric érdekében. Ha kisfiú maradt volna, akkor Marcel rátalálva kivégzi, s én ezt nem hagyhattam. Az egyetlen igazi érzelmet keltő személy; a fiam, hisz ő az, ki a kegyetlenségemet a saját maga közelébe semmissé teszi, ő az, akit még képes vagyok tiszta, s őszinte szívvel szeretni. Talán nem voltam sohase a legjobb anya, de csak az ő szempontját tartottam magam előtt, s íme meghalok, mert bevállaltam érte. Sarah figyelni fog rá, s vigyázva óvja majd helyettem is a távozásom után. Sose lesz egyedül Sédric! Szívem halk, lassú, és ütemes verést, avagy dobbanást folytat, a lélegzetvételem eközben nyugodt, s már-már elhaló. Egyetlen szó van, amelyet sohasem mondtam ki, de most mégis kifogom ejteni a számon, hisz tudnia kell erről. A számhoz emelve az üveget iszom belőle, az alkohol kaparva folyik végig a torkomon, de mégis jó érzést nyújt, egyszerűen jól esik minden egyes apró korty belőle. Egykoron boldog családban nevelkedtem; a szüleimmel, és a testvéreimmel, míg mostanra mind múló homállyá vált, mintha senki se létezett volna közülük. Egykoron boldog voltam, míg mára kegyetlen lettem. Fény jellemzett engem, s ím lám most mégis mi ural? Hát a sötétség maga! Mély levegőt veszek, és a figyelmem az előttem álló útra szökken, míg nem végül megállok. Kezemben az üveget szorongatom, és léptek hangja töri meg a beállt csendet. Nem fordulok a hang irányába, mert feleslegesnek tartom, úgy is kikerül majd engem az adott illető, de nem sokára tévednem kell, hisz mellém érve lelassít, sőt megáll az a bizonyos személy. Óvatosan emelem rá a tekintettemet, s csak most esik le az iménti kérdés, amelyet pár perccel ezelőtt feltett. Arcom vonásai egyenlőre nyugodtak, míg a szemeimben ott csillog azaz őrült vágy; a halál, bár nem szeretném megélni, de már kellően beletörődtem ebbe a fogalomba. Ugyanakkor a fájdalom egyvelege játszik közre, hisz fájó arra gondolni, hogy meghalok.. meg fogok halni..
-Egyetlen fiam.-Suttogom, ahogy vele szembe kerülve állok előtte. Tekintettemet az övébe vésem.-Bár ünnep lenne.-Suttogásom már-már érthetetlenné válik. Bal kezemet a vállára helyezem, és úgy nézek rajta végig végül. Hirtelen húzom ezt követően magamhoz közelebb, s ezáltal átölelem őt. Megsimogatom a hátát, és szemeimből pár könnycsepp szökik ki, amely végig folyik az arcomon.-Nagyon szeretlek!-Jelentem ki, és az egész jelenet tőlem nem megszokott dolog, de muszáj volt ezt megtennem még mielőtt meghalok. Arcomat végül a nyakába temettem, s ezáltal érezheti, hogy könnyes a bőröm felülete. Jobb kezemet megemelve a fejére helyezem, és finoman, óvatosan, gyengéden simogatni kezdem azt - a fejét, avagy a haját.-Te vagy az egyetlen, aki eme világon sokat jelent nekem.. Szeretlek, és szeretni is foglak örökre!-Suttogom, majdan elhalkulok. Teljesen erőtlenné válok, lélegzetem már szinte nem is hallatszik, s mintha már itt sem lennék, mert megszűntem volna létezni..

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Sédric Carter
Sédric Carter

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 17
❦ Join date : 2014. May. 30.
❦ Tartózkodási hely : I'm on the highway to hell.
❦ Job/hobbies : You are the next.

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 11:42 pm

Gina & Sédric

Hűvös szél borzongatóan simogatja arcomat, ahogy meredten bámulok a tetőtérről lefelé az előttem csendességbe és sötétségbe burkolózó tájra, hol a kimondottan nyugodt főteret léptek határozottsága, mégis egyben roppant halk zaja veri fel, midőn a szemem elé kerül azon személy, kit már napok óta figyelemmel kísérhettem, mikor éjszakánként eljött ide, hogy minden alkalommal ugyanazon a padon foglaljon helyet, felbámulva az égi palettán tündöklő, ezüstös fényű Holdra. Egy furcsa véletlennek köszönhetően találkoztunk mi itt először, mikor néhány napja felfedeztem, hogy itt ül a padon és bár a forrongó bosszúm szétáradva testemben, szinte ordítva csapott fel bennem és mozdulatra készülve követelte tőlem, hogy szólítsam meg az itt helyet foglaló személyt, mégsem tettem meg, mert úgy gondolom még nincs itt az ideje. Jobb kivárni a megfelelő pillanatot, egy nap úgyis szemtől szemben ott fogunk állni és akkor talán minden kérdésre választ kapunk, minden történés értelmet nyer és minden mit annyira szerettem volna, végre nem csak kezdetét veheti, de be is zárulhat egy kör vele. Lassan sétálok közelebb az épület széléhez, amikor a tenyerem szinte izzani kezd és ahogy magam elé emelem, látom ahogy a vonalak egyre élesednek benne, míg halvány színe csak egyre vörösebbé és vörösebbé válik, ahogy az ereimbe összetódulva vöröslik a vér. Pár percig szemlélem a kezeimet a megfeszülő mellkasom előtt, a szemem egy pislogást sem enged magának, míg az ajkaim egészen picire szorulnak össze.
- Anyám. - suttogom szinte a semmiben, hiszen jól tudom, hogy ő varázsol, hiszen a fekete mágia gyakorlói oly kevesen maradtak már a világban, hogy szinte egy láthatatlan kapocs köti össze őket, magam pedig valami ennél személyesebb kötelék miatt, folyton érzem ha édesanyám varázsol. A mai napig furcsa kiejtenem a számon ezt a nevet, de tudom, hogy hozzáköt a vérem, tudom, hogy ő az anyám és szeretem őt, bármi is történt velünk a múltban, bár ha jól sejtem őt nem tudja, hogy mi mindent éltem át, amikor ő elhagyott engem, Marcel kényszerű önkényuralma miatt. Ő valami oknál fogva sosem kérdezett rá, én pedig magamtól nem igazán szeretnék ezekről beszélni, nem tudom, hogy a varázslat által vagy pusztán magamtól is ilyen bezárkóvá váltam volna, de nehéz egy olyan anyával, aki szintúgy tartja a három lépés távolságot tőlem, mint fordítva. Azt hiszem a legnagyobb hibám, hogy én félek az anyámtól, mert nem tudom, hogy neki miféle érzései vannak az irányomba, hisz tény és való visszavett magához, felnőttet csinált belőlem, de az okairól sohasem beszélt és lehet, hogy csupán a bűntudata vezérelte. Egy határozott mozdulattal fordulok az ellentétes irányba, majd egy csapódó ajtó jelzi, hogy valaki dühösen távozott az adott épület tetőteréről és a lépcsőkön lavírozva, szinte szaladva gyűröm magam alá a lépcsőfokokat, míg újra a szabadban nem találom magam. Jó megérzésekkel és megfigyelőképességekkel áldott meg a...sors? Hiszen azt sem tudom, milyen vagyok valójában, lehet mindezt csak a varázslat okozta, lehet ilyennek akart látni, olyan vagyok mint egy kreált kép, semmi sem biztos, talán még az sem, hogy én, én vagyok. Lépéseim ingerültek, de határozottak, az utamba kerülő pár embert minden szó nélkül kerülöm ki, amíg lekanyarodok egy sarkon és elém tárul anyám képe, aki egy wiskey-s üveget szorongat.
- Mit ünneplünk? - teszem fel a kérdést, ahogy megszólítom és végül közelebb sétálva lépek mellé, hogy ráemeljem jégkék színű szemeim és, ahogy a tekintetembe hatolnak arcának kedves vonásai, magam is felengedek fagyos stílusomból és elmosolyodom, ha van valami, ami jelent számomra még valamit, akkor az az édesanyám, legyen bárhogy is ez az egész.



A hozzászólást Sédric Carter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Jún. 16, 2014 9:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Georgina Carter
Georgina Carter

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 64
❦ Join date : 2014. May. 15.
❦ Age : 37
❦ Tartózkodási hely : ł Everywhere.. wherever..
❦ Job/hobbies : ł Magic..

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 2:15 pm

Sédric Carter & Georgina Carter
My Son..


"Az élet értékes percei nem sokáig tartanak.."


Egyetlen egy dolog maradt meg nekem, és az a fiam, akit tiszta szívemből szeretek, de mégis jogosan elítélhet, amiért ilyen anyja van, mint én.. Egy kegyetlen, szívtelen, és velejéig romlott nő vagyok, aki nem volt képes felnevelni, hanem eldobta őt, persze ennek a hátterében az a szemét áll; Marcel, ha nem hagyom el a fiam, akkor megtalálja, és megöli őt is a szemeim előtt, mint ahogy a teljes családomat. Mindennél jobban gyűlölöm azt az átokverte vámpírt, azt a hatalomra éhes zsarnokot, aki emberek százait állította maga mellé; elnézést vámpírok a helyes szó, hisz azok nem emberek, hanem kegyetlen szörnyek. Lépteim gyorsak, kimértek, és határozottak, miközben betölti a sötét esti utcán a hangjával a terepet. Egy fekete magas szárú, de ugyanakkor magassarkú csizmában vagyok, amit egy fekete nadrág követ felfelé haladva majd egy fehér-fekete kockás felső, amelyen egy fekete dzsekit viselek ráadásként. Tökéletesen kifejezi a szín a lelkivilágom, és önmagamat; a sötétségemet, amely átjár szüntelenül. Felsóhajtok, ahogy immár lekanyarodva jobbra kikötök a sikátoros helyiségben. A dzsekim belső zsebéből előhúzom a tőrt, majdan felvágom vele a bal kezemet, amely rögtön vérezni kezd. Sietős léptekkel haladok tovább, és egy olyan helyen állok meg nem sokára ahol senki sincs, így nem is láthatja emberi szem a tetteimet. Egy varázslat által az égbe emelem az éles pengéjű tárgyat, és halk varázslat suttogásába kezdek, miközben a bal kezemet összeszorítom egyre csak erősebben, s ezáltal koncentrálok rá a varázslatra. Minden mágia alkalmazás tettekkel, és következményekkel jár, és ez nem volt másképpen akkor sem, amikor a fiamból felnőtt férfit varázsoltam, viszont minden bizonnyal élvezi.. hisz valljuk be szép, és önálló nagy fiúvá.. párdon férfivé cseperedett az én kis drágám. A tőr segítségével átjelenítek ide egy embert, aki nem sokára kirajzolódik előttem, majdan ezt követően az eszköz a földre hullik. Egy apró kézmozdulattal elérem, hogy a kezembe kerüljön, majdan zsebre teszem, és úgy figyelem a velem szembe álló nőt, akihez bizalmasan közelebb sétálok. Hirtelen furcsa érzés fut rajtam végig, mintha valaki figyelne, és a szemtanúja lenne ennek... de nem, az kizárt, csak paranoiás vagyok. Erről senki sem tudhat még maga a fiam sem, pedig előtte nem kellene titkolóznom, de ez.. most így alakult; nem tehettek róla. Sajnálom, hogy nem mondhatom el neki, de az ő érdekében teszem, és mint felnőtt boldogulni fog.
-Itt vagyok, és most már kíváncsian érdekelne, drága Gina, hogy minek hívattál ide.. avagy minek jelenítettél meg ilyenkor.-Mutat körbe a helyen, ahogy rám szegezi a tekintetét.-Szóval kezd el a mesélést, hisz tudom, hogy fontos dologról van szó, szóval.. ne halogasd.-Lép bizalmasan közelebb hozzám.
-A múltkori varázslatra emlékszel?-Nézek oldalra, ahogy felsóhajtok.-A fiamat felnőtté változtattam, és tudtam jól mivel fog járni..-Hirtelen elhalkulok, ahogy a földre szegezem a tekintettemet.
-Csak nem vállaltad be azt.. Gina?-Teszi fel a kérdést, miközben a vállaimra helyezi a kezeit, és próbál megnyugtatni, de a dühöm, és a fájdalmam belső érzete nem csillapodik egy pillanatra sem.
-Csak annyit kérek, hogy figyeld őt, és sose hagyd magára.. egyedül csak benned bízok ilyen ügyben, hisz nem sokára megfizetem az árát a varázslatnak.-Mondom immár ráemelve a tekintetemet, majd átölelem őt búcsúzás féleségként, és elengedve hátrébb lépek, de ekkora ő már el is tűnik. Ezen jelenet is le lett zárva az életemben úgy látszik. Végezetül megjelenítek magamnak hirtelen egy whiskys üveget, amely még kibontatlan, ezért felbontom lassan, és amikor ez megtörtént meghúzom. A keserű ital végig folyva a torkomon kaparó érzést nyújt, és egyben jól esően átjárja a testem minden egyes pontját. Még egyszer meghúzom, majd tovább indulok az úton, hisz immár ezt is lerendeztem.. le lett rendezve..
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 5:38 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Sikátorok    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátorok    Sikátorok    Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sikátorok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Belváros-