my born enemy, Isis



 

Megosztás
 

 my born enemy, Isis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Anubis Kazemde
Anubis Kazemde

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 20
❦ Join date : 2014. Oct. 28.
❦ Age : 30
❦ Tartózkodási hely : ಓ mindig máshol.
❦ Job/hobbies : ಓ all good.

my born enemy, Isis Empty
TémanyitásTárgy: my born enemy, Isis   my born enemy, Isis Icon_minitimeCsüt. Dec. 25, 2014 1:36 am



Isis Husani






❦ Státusz: Szabad
❦ Teljes név: Isis Husani
❦ Kor: 20
❦ Faj:  Vadász
❦ Play by: Taissa Farmiga
❦ Kapcsolat: Született ellenségek. Te őseid ölték az enyéimet, mi pedig a jelenben visszavágtunk; elvettük a szüleid. Ezt te nem tudtad feldolgozni, így az elkövetők kisebbik lányával kezdtél ki. Kiskorunk óta öljük egymást.


Valójában te egy egész kedves lány vagy, de tudod mindketten követjük a családi szokásokat. Te egy vadász családba születtél, én egy vérfarkaséba, így hát nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, sőt mi több, gyűlölsz. De miért? Én mit tettem ellened?
Ok nélkül vádolsz engem, pedig nem én tettem azt veled, hogy megöltem a családod, hanem az én szüleim voltak. Bosszút akarsz rajtam állni, azt akarod, hogy érezzem azt amit te még olyan régen. Akarod, hogy a szürkeség elöntse az én életem, de egy dolgot nem tudsz amit én tudok. A szüleid nem halottak, máshol élnek, más körülmények között, nélküled. Fáj az igazság? Vámpírok segítségével eltüntettük őket Egyiptomból, sőt, egész Afrikából, és mivel kiürült a verbéna a szervezetükből, az apró lányukat a feledésbe vittük.
Ha éppen nem ellenségekről van szó, te egy odaadó lány vagy, aki bármit megtenne a barátaiért. Rendkívül ügyes, de kicsit forrófejű. Tudsz szeretni, de egyben gyűlölni is, hiszen az utálat az a szeretet amely a hátát mutatja.

Vissza az elejére Go down
 

my born enemy, Isis

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-