Kápolna



 

Megosztás
 

 Kápolna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 12:41 am

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimePént. Aug. 01, 2014 8:45 pm




Lezárt játéktér!



Davina, köszönöm tőled a játékot, én viszont már lezárom, hogy szabad játéktér lehessen. (:
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeKedd Május 13, 2014 12:34 pm






Davina &


Kol



A gyertya lángja, még apró is volt, de még is hogy elszédített. Homályosan láttam magam előtt az oltárt, s gondolataim minden felé kavarogtak, de most nem azon, hogy miként fogok bosszút állni. Nem, van életem, és nem szeretném elrondítani a bosszúszomjam miatt. Nem érzem magamat egy tetűnek, mert nem csak magamért akarok bosszút állni. Bár az érzésem sokszor gondolják meg magukat, de nem mehetek úgy el Klaus mellett, hogy ne nyomatékosítsam azt, hogy mit tett velem. Annyira magamat még nem sajnálom, de Henrik halála megviselt, és nem is kicsit. Másrészt meg egyedül vagyok. Lehet hogy azt gondolják, hogy nekem nem mindegy az? De, hiszen 800 évig feküdtem koporsóban, egyértelmű, hogy magányban. De még is... olyan fura élőlenek lenni. Hirtelen rám nehezednek a felelősségek, és ez most hirtelen sok nekem.
Halk léptek zavartak meg gondolataimba, s szemem egy fiatal lányra rebbentek. Szemeimet ki-be csukogattam, halványan megrázva fejemet, hiszen az a gyertyaláng teljesen megszédített. Arcom azonban még mindig közömbös, bármennyire is fenyegetőzött a lány. A gyertyát eloltotta, anélkül hogy odamenve elfújta volna. Bizonyára ő lehet Davina. Más, kisded boszorkány nem merne velem így beszélni. Davina biztosan tudja, hogy nem akármilyen vámpír vagyok. Nem szeretném bántani, mert nem azért jöttem. Sőt, egyáltalán nem is akarok. Fáradt vagyok én a vitatkozáshoz.
Megigazítva szövetkabátomat álltam fel, majd kihúztam magamat udvariasan, s még mindig nem mutattam Davina felé semmilyen negatívumot.
- A nevem Kol Mikaelson. - Mutatkoztam be udvariasan, erkölcshöz méltóan. Nem vagyok arrogáns ősi, bár ez talán meglepi Davinát, hiszen mint ősi, nagyon ritka az amelyik normális. Én csak addig vagyok az, meddig úgy tartom jónak. Bár ha Davinára nem lenne szükségem, könnyedén előfordulhat, hogy akkor nem lett volna feje. Igen, talán ennek az az oka, hogy szükségem van Davinara.
- Azt hiszem, a templom nem áll romokban, hogy idejöttem. - Emeltem fel karomat, s mutatóujjamat felemelve, amolyan pótcselekvésképpen. Bár a mutatásom a templom épségére utalt, s hangom akárcsak az arcom;semleges.
- A gyűlölet rossz tanácsadó. - Utalásom arra a szavára vágott, hogy utálja az ősieket.
Karomat magam mellé engedtem vissza, és szövetkabátomba csúsztattam tenyereimet.
- Ha akarod, kimegyek innét. - Léptem ki a padok közül, és egy lépést vettem a kijárat felé.- De csak akkor vagyok hajlandó távozni, ha te is kijössz. Bár, gondolom, hogy nem mehetsz ki. Csak az a helyzet, hogy én addig nem megyek innét, ameddig veled nem beszéltem.- Hoztam tudtára, hogy engem nehezen fog tudni kirakni, ha nem beszél velem. Tudom, hogy az ősiek a legkórottabb vámpírok, de én most perpillanat nem rossz szándékkal vagyok itt.
De jut eszembe...!
Jobban jár, hogy ha nem rak ki. Felfedte, hogy hol van. Könnyedén eljárhat a szám, míg nem megtalálják, és megölik, akiknek éppen útjában van Davina. Annyira nem szeretnék odáig fajulni, de ha nem engedelmeskedik, akkor kénytelen leszek megtenni.
- Engem ne hasonlíts olyan vámpírokhoz, akik kihasználnak téged. Emelném ki ezzel Marcelt, aki csak azért mentett meg téged, hogy őt szolgáld. Ha olyan lennék mint ő, akkor én is csak azért tettem volna. -  Szemeim összeszűkültek, hogy lássa, nem beszélek badarságokat. Az igazság fáj, Davina pedig elfogadja a sorsát.
- Én nem Klaus, Elijah, Bekah, vagy Marcel csapatában játszom. - Léptem egyet Davina elé, s már elég közel voltam hozzá, hogy érezze, nem akarom bántani. Erre sok jel mutat. Olyan vagyok, mint valami harmatos libafos, tehát nem gyilkolásra kész. Másrészt pedig tenyereim a zsebembe, mi nem utal olyan cselekedetre, hogy letépjem a lány fejét. Persze, gyereket nem is akarok ölni.
- Én pont, hogy ő ellenük vagyok, és bizonyára te is. Nem akarok veled egyességet kötni, mert nem erőltetlek semmire sem. Másrészt pedig azért sem, mert nem akarom azt tenni veled, mint Marcel, vagy bárki más, aki a halálodat kívánja, szerintem tudod, hogy mi célból. - Hangom elevenebb lett, mert szeretném végre elérni azt, hogy mindenki szabad legyen, aki nem érdemli meg a "rabszolga" sorsot. Nekem nem érdekem senki szabadsága sem, de annyiból megéri, hogy Klaus szenvedni fog, amikor mindenki ellene fordul. Beférkőzök New Orleans emberei közé, és épp eleget toborzok össze, hogy azok meggyőzik a többit, hogy rossz úton haladnak. Az a sereg addig fog tartani, ameddig Klaus el nem botlik. Utána mindenki szabad lehet, New Orleans pedig felszabadul a vámpírok alól!
- Ha akarod, akkor elmegyek. De ne feledd, akkor nagy hibát követsz el. - Lépek egyet arrébb, hogy ha elküld, akkor már meg is tehessem. Nem akarom magamat kéretni, bár Davina, és a többi természetfeletti érdeke, amit akarok. Nekem mindegy, én anélkül is bosszút tudok forralni Klaus ellen.











Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 8:51 pm




Kol & Davina





Örlődök állandó jeleggel. Nem tudom mi is lenne a helyes lépés, mindig csak arra tudok gondolni, hogy most ebben a pillanatban ki az, aki megszeretne gyilkolni vagy csak keresztbe tenne nekem… Mikor Marcel megmentett engem, valójában akkor írta alá halálos ítéletemet még hozzá egy olyan momentummal, hogy nem engedett meghalni a természet oltárán, természetesen örülök neki, hogy akkor nem kellett meghalnom, de most úgy érzem, hogy hiba volt minden cselekedetem, már az is hiba, hogy létezem. A gyomrom mindig görcsbe rándul, és ilyenkor fejjel rohannék neki a falnak, hogy valami biztos pontot kereshessek az életemben. Nem volt hiába való az, amit tettem… Amit tettem? Valójában semmi mást nem cselekedtem még csak gyáván megfutamodtam és nem akartam életemet áldozni egy felsőbbrendű célért. Átfut az agyamon, hogy vajon mi lett volna, ha a jóslat tényleg igaz. Mi van, ha valójában feltámadtunk volna? Lehetséges, hogy az ősöktől ez egy védekezés volt, a túl nagy boszorkány erő elszabadulása ellen. Hiszen mindenki ismeri az ős boszorkányok legendáját, akik leigázták egész New Orleanst. Az ősiek, akik hatalmas energiákkal rendelkeztek és mindig választottak maguknak utódot, akik tovább örökíthetik ezt az óriási áldást, ő nem inkább átkot. De persze mint, minden hazugságban itt van egy apropó ugyan is túlságosan hatalom éhesek voltak, nagy pehhükre pedig ez lett a vesztük. Nem  kellene mindenbe bele avatkoznom, de úgy érzem, hogy ilyenkor az én saram lehet visszaállítani azt a megszokott régi kerékvágást, aminek alapból kellene lennie, de tudom jól, hogy az igazi háború még csak most fog elkezdődni. A helyzet pedig az, hogy valahol a lelkem legmélyén tisztában vagyok vele teljesen, hogy nem az ősök jöttével indult el ez-az egész. Már korábban elkezdődött a játszma, és, ami a legsajnálatosabb, hogy nem csak természetfeletti körökben, hanem igen is felpaprikázva, és mindent bevetve az emberek sem hagyják magukat megfélemlíteni.
Nagy elmélkedésem közepette hangokra lettem figyelmes, ám ezek amolyan nagyon halk, ilyen vámpírsettenkedés vagy suhanás lehetett ugyan is nem emlékszem rá, hogy egy ember ne tudna kiadni csattanó hangot, főleg az öreg kápolna padlón, ami eléggé kilehelte már lelkét és reccsenéssel jelzi, ha valaki még jobban megtapossa. Azonnal megzavarta nyugalmamat és, szinte rohantam le a kápolnába megkockáztatva most már körülbelül századik alkalomra, hogy észre vesz valaki olyan, akinek nem kellene.
- Nem gondolod, hogy rossz felé jársz? Tudod nem szeretem, ha valaki settenkedik a templomban, még akkor sem, ha nyugodtan bámulja az égő gyertyalángot. – Megnyomva minden egyes szót mondom pimaszul az ismeretlen személynek, amit úgy érzek, hogy ilyenkor jobb lesz közölni, majd mikor meggyőződtem róla, hogy vámpír kezemet a láng irányába tartottam és egy hirtelen mozdulattal eloltottam azt.
- Nem szeretem a vámpírokat, különösen az ősöket nem! Arról nem is beszélve, hogy szent helyre tetted be a lábad! Jobban teszed, ha elmész, mert ha nem, akkor könnyen megérezheted, a gyertyaláng érzését mikor kihuny a fénye! – Nem érdekel, mit gondolhat rólam, látom rajta, hogy nem fog elmenni, és hogy valószínűleg engem keresett, de nyomatékosítottam, hogy mi történhet vele, ha továbbra is ezen a helyen marad. Úgyhogy kedves ős jól gondold meg kivel húzol ujjat!

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeHétf. Május 12, 2014 7:38 pm






Davina &

Kol



New Orleans. Hm, mennyit bolyongtam itt szellemként, és néztem testvéreimet, ahogyan egymást nyúzzák, és kínozzák. Annyira nem volt rossz halottnak lenni, hiszen egyedül voltam, magányban...
Ez mind rossznak hangzik, de valahol örülök neki, hogy 800 évig nem szóltam senkihez, hanem csak néztem, ahogyan a világ fejlődik, s miként mond csődöt Klaus. Végignéztem, ahogyan Katherine Pierce menekült előle, s míg végül megtalálta a másik Hasonmást, Elenát. A közepén ott már sikerült kimásznom a koporsóból, így ott már én magam is közbeléptem. Azóta nem sikerült Klausnak száműzni engem újra a koporsóba, ami öreg hiba, hiszen a bosszúm még nem jött el. Tönkreteszem, kerüljék az bármibe is! Elveszek tőle mindent, ami kedves volt neki!
Bár erre egyedül nem vagyok képes. Klaust nem ismerem igazán, hogy tényleg sikeresen megkeserítsem az életét. És amit eltereztem, azt véghez is viszem! Addig le nem állok, ameddig meg nem öl; Maga Niklaus Mikaelson! Addig nem nyugszom, míg ő nem végez velem! És azt hiszem, a mostani helyzete eléggé rizikós, hiszen szerzett pár ellenséget, de azonban bajtársakat is az erőltetett hűség miatt. Klaus el fog bukni, érzem. Nekem semmi hasznom sem lesz azzal, hogy ha megkeserítem az életét, viszont legalább ő is átérezheti, hogy én hogyan éreztem magamat.
Gondoltam, megkeresem azt a boszorkányt, aki bizonyára több boszi erejével is bír. Sok mindenről tudok, így nem vagyok lemaradva, mint múltban. 800 évig voltam szellem, és volt időm kutakodni. Klaus nem is sejti, hogy még mennyi baj fog szállni rá.
A New Orleansi templom elé mentem, s körbenéztem. Az utca üres volt, habár nem csoda. Marcel csapata nem igen szokott erre járni, hiszen a templom az szent, így nem igen ajánlatos ha mindenféle huligán erre jár. Amit viszont szeretek, hogy nem sok vámpír van, aki az én véremből való. Lehet hogy már egy sincs, így a lelkiismeretem tiszta afelől, hogy ha meghalnék. Nem igen volt rá alkalmam, hogy egy sajátos sereget toborozzak össze, de lassan abba is bele kéne kezdenem.
A templomról süvített a titokzatosság, és nem a vallás, hanem valami gonoszság. Olyan.. taszító volt. Nem éreztem benne semmi hitet, hanem... valami mást. Pont nekem való.
A kerítés mögé mentem, s zsebre tett kézzel sétáltam a bejárata felé. Nem tudom miért jövök a templomba, talán csak reménykedem, hogy itt van az a titokzatos Davina, akit Marcel kihasznál. Marcel is mit képzel magáról...
Szörnyű, hogy egyesek mit meg nem tesznek!
A templom bejáratánál meghallottam a magnóról játszó orgona hangját. Mély, és mogorva hangok. Ez a templom nem olyan, mint a többi. Hanem valami más. Az biztos, hogy nem vallás alapra épült.
Mikor beléptem, hatalmas nagy sötétség tárult elém. Az oltár a terem végén helyezkedett el. Ott volt egyedül világos, hogyan a táncoló, olvadozott viaszos gyertyák megvilágították. A színes ablakok minden színben ábrázolták a keresztet, de nem is angyalokat, mint ahogyan azt szokás. Mondom, ez a templom valami más.
Az illat olyan tömör, mintha ezer éve nem lett volna kiszellőztetve. Hullaszag, és egyéb hasonlóság. Bár nem csoda, hallottam, mik történtek itt.
Az oltárnál a hosszú asztalnál, fehér, csipkés terítő volt leterítve, s azon volta az érdekes alakú gyertyatartók, égő, azonban már olvadt viaszú gyertyákkal. Szép templom, habár nagyon a halálra emlékeztet.
A hosszú sorokra futó padok üresen ácsingóztak. A vörös szőnyegen végigléptem, de még mindig nem engedtem ki fekete szövetkabátomból tenyereimet. Szinte hallani lehetett a lélegzetemet is, olyan csend volt, leszámítva a halk, mély orgona hangját.
A padok végére értem, s egyet megfordulva tekintgettem körbe. Kellemes hely, s olyan titokzatos.
Hátradőlve ültem le a padra, s szememet kibökte a kisméretű bibliák. Gondosan voltak sorba rakva, bármennyire sem járnak ide, akik hisznek valamiben is. Ez a templom nagyon fura nekem. Bár, jobb mint a koporsóban rothadni.
Elbambulva tekintettem előre az oltárra, elszédítve a táncoló gyertyalángok, s már csak arra vártam, hogy megjelenjen az, akire várok.















Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeHétf. Jan. 06, 2014 1:31 pm

Rebekah Mikaelson írta:

to Amber


Hogy őszinte legyek, jobb dolgom is lenne, mint ezzel az ismeretlen lánnyal cseverészni, de valami azt súgja, hogy itt kell maradnom. Ha Marcel tudná, hogy vérfarkas van a városában, azonnal ráküldené pár testőrét. De jelenleg nem áll szándékomban értesíteni őt. Majd meglátom, talán hasznomra lehet a lány. És ha jól hallom, a lány mit sem sejtett eddig a tilalomról. Valami Isabelt keres. Személy szerint fogalmam sincs ki az. Mivel még csak nem rég érkeztem a városba, nem igazán ismerem a lakosságot. Időm sem volt ismerkedni.
- Nem igazán hallottam erről a névről. De nem baj, ha az emberek nem tudják, hogy itt van. Így talán biztonságosabb, ha tényleg itt tartózkodik. – mondom neki. Már nem nézem őt annyira. Tekintetem a másik irányba
- Nos Amber,  az én nevem Rebekah. Rebekah Mikaelson. Talán te hallottál rólam… - kezet nem nyújtok neki, nem barátot keresek. De nem megyek el. Szeretnék többet meg tudni erről a lányról. Van valami rejtélyes benne. És vajon tényleg itt van a húga? Ha itt van, mégis hogyan élte túl a vámpírok vérfarkas űzését? Bár talán akkor még nem volt itt… Viszont, hogy nem tűnt fel Marcel-nek, hogy itt van egy farkas?
- Most jöttél a városba? – teszem fel kedvesen a kérdésem.
Majd közelebb sétálok, és leülök mellé a padra. Közben kissé körülnézek a kápolnában. Régies hangulata oly gyönyörű számomra. A mennyezet enyhén kúp alakú, a falon freskók díszelegnek, s az ablakokat gyönyörű mozaik képek alkotják. Régen jártam imádkozni. De manapság már rájöttem, hogy az olyan fajta lényeknek, mint én, nem érdemes imádkozniuk.


▽▽▽

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 10:48 am

Rebekah & Amber


Igazából semmi kedvem a templomban ücsörögni, de talán kapok egy jó társaságot, és talán ez most megtörténik, mert egy elég gyönyörű szőke hajú lány jött ide aki rögtön hozzám is szólt és figyelmeztetett, hogy nem kéne itt lennem. Nem tudtam, hogy New Orleans-ban nem szívesen fogadottak a vérfarkasok, de nem érdekel akkor is meg kell találnom a húgomat, ha megölnek akkor is, legalább talán azzal a tudattal halok meg, hogy kibékültünk, már ha sikerül ezt összehozni. Miután befejeztem a gondolkodást végre, én is köszöntöm a lányt, próbálok vele minél kedvesebb lenni, ha már ő az első személy akivel a városban találkoztam. - Hát nem tudtam erről, hogy nem szívesen látottak erre a farkasok, csak épp keresek valakit, pontosabban a húgomat, azt mondták, hogy itt van, talán ismered, a neve Isabella Sanders. Hallottál már róla? Én a nővére vagyok, Amber! Miért nem vagyunk szívesen látottak errefelé? - kérdezem a lánytól, és olyan érzésem van mintha már hallottam volna róla, a kinézete alapján mintha már egész közelről ismernénk egymást, ő lenne Rebekah Mikaelson? - teszem fel magamnak a kérdést, és talán erre választ is kapok a késöbbiekben. 
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 6:22 pm


to Amber


Olykor-olykor, ha ezeken az utcákon sétálok, mindig a múltra gondolok. Arra, ahogy a testvéreimmel felépítettük ezt a várost, és arra az estére, amikor el kellet hagynunk. Néha megbánom, hogy itt hagytam ezt a gyönyörű települést, de ha itt maradtam volna, az az életembe került volna. Apánk nem törődött volna azzal, hogy a lánya vagyok, végzett volna velem.
Már itt vagyok egy ideje, de már mióta nem sétálgattam a városban. Minden időmet Klaus gyermekének annyával töltöm. Legalábbis azzal, hogy vigyázok rá. Kedves lány, kezdem meg kedvelni. De most egy kis szabadságra vágyom. Elijah úgy is ott van neki, mostanában úgy is úgy összemelegedtek. Már észrevehetően izzik köztük a levegő. Talán nem is baj, hogy kettesben hagytam őket. Nik pedig… fogalmam sincs, hogy hol lehet. Biztos Marcel ellen szövögeti terveit valahol.
A templom előtt megyek el, ami akkor lett felépítve, mikor régen itt éltünk. Látom már felújították, de még mindig úgy néz ki, mint akkor. Jártam is itt néhányszor, de sosem voltam az a nagy hívő. Igazán most sem szeretnék bemenni de valami mintha azt súgná, hogy tegyem meg.
Különös illatot éreztem onnan. Olyat, amit ebben a városban nem szabadna. Hiszen Marcel minden vérfarkast kiűzött innen. Nem tudom milyen eltévedt farkaska lehet, de ki kell derítenem, hogy mit keres itt. Egyáltalán tisztában van vele, hogy veszélyben van az élete? Ha Marcel valamelyik testőre észreveszi, azonnal végeznek vele.
Az illat egy fiatal lány felől jön, aki egy padon ült. Hosszú barna hajú és barna szemű. Miután beazonosítottam, elindulok felé. Talán hallott már rólam.
Megállok előtte és észrevehetően bámulom. Persze nem csorgó nyállal, csak úgy visszafogottan.
- Nem kellene itt lenned. – mondom neki. Tekintetem az arcára szegeződik.
Biztosan nem tudja miről beszélek. Talán beavathatnám, mielőtt azt hiszi meg akarom ölni.
- A vérfarkasokat nem kedvelik erre felé.


▽▽▽

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 4:20 pm

Pár órája érkeztem New Orleansba, eléggé kimerült vagyok de azért eljöttem a templomba mielőtt lakhelyet keresnék. Remélem valahogy sikerül megtalálnom a tesómat és elrendezzük a zűrös kis múltunkat, bár tudom, hogy semmi nem lesz tökéletes. Minden eléggé gyönyörű itt, a templom, a város az épületek, úgy ahogy vannak. Hallottam már egy-két dolgot erről a helyről, de nem tudom mi igaz belőle és mi nem. Először a Mikaelson család hozta létre ezt a várost, akik az ősi vámpírcsalád, nem szeretnék egyikükkel sem összefutni, kitudja mennyire bírják a farkasokat, nem szeretnék egyáltalán meghalni, szóval megtalálom a tesómat és ha minden jól megy elhúzok innen, vele együtt. Tovább ücsörgök egyedül és várom amig megjelenik végre egy jó társaság, de ha ez nem történik meg, akkor keresek egy hotelt ahol elalszom pár hétig.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Kápolna    Kápolna    Icon_minitimeVas. Dec. 15, 2013 12:38 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Kápolna    Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kápolna    Kápolna    Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kápolna

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Belváros :: St. Anne Templom-