Főtér



 

Megosztás
 

 Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzomb. Okt. 25, 2014 2:47 pm


† My sis and I †


Megsajnáltam-e az egyetlen nővéremet, akit a szüleink tönkretettek? Még szép, hogy igen. Azonban nem emiatt akartam rajta segíteni. Vissza akartam őt kapni, azt akartam, hogy olyanok legyünk, mint a sok rossz előtt, hogy vére normális legyen a kapcsolatunk és bátran támaszkodhassunk egymásra. Jelenleg semmit sem szerettem volna jobban, mint visszakapni a nővéremet.
- Azért akarok segíteni, mert vissza akarlak kapni! Csak engedd, hogy segítsek… - a mondat végére egészen elhalkult a hangom, arcomra kiült, hogy mennyire vágyom rá, hogy minden rendbe jöjjön köztünk. Igen, ez az a naivság, amire a nővérem mindig olyan kegyesen felhívta a figyelmemet, minden egyes beszélgetésünk alkalmával, már egészen kicsi gyerekkorunk óta. Pedig igazából sosem voltam az a naiv típus, mindig csak ő előtte mutatkozott meg ez a rejtett tulajdonságom. Mindegy is, csak azt szeretném, ha felfogná, hogy én ugyan úgy szeretem őt, ahogyan régen. S ha lenne több időm és nem kéne azon aggódnom, ha nem érek vissza a házba, akkor elevenen megnyúznak, akkor több időt töltenék el Amberrel, hogy ezt az egészet átbeszéljük. De legnagyobb sajnálatomra rövid az a bizonyos póráz és nem akartam ennél is jobban kihúzni Klausnál a gyufát, így is elég sok dolog van már a rovásomon. Már csak az hiányzott volna, ha a késésimet is lelkesen jegyzeteli magának és később emiatt is kitalál nekem valami frappáns és emlékezetes büntetést.
Figyeltem, ahogy Amber turkál a zsebében, s halottam, ahogy az apró papír megzizzen a zsebben, majd már láttam is azt a fehér villanást, amivel előhúzta onnan, amit egy törött ceruza követett. Számítottam rá, hogy nem lesz olyan egyszerű ez a számcsere dolog, ezért is gondoltam, hogy inkább csak lediktálom neki a számomat, ő pedig majd keres, ha szüksége van rám, vagy ha csak látni akar. Az ezer százalék, hogy én ugrani fogok minden hívására és nem fog érdekelni, ha emiatt bajba kerülök.
- Érthető. Megadom mind a kettőt, a mobilom számát is és a birtok számát is, ha a mobilomon valami miatt nem érnél el. Viszont a birtokot csak tényleg vészhelyzet esetén hívd, nem kockáztatnám hogy bajba keveredj. – mondtam neki, aztán lediktáltam neki a két telefonszámot. Figyeltem őt, ahogy azzal a jellegzetes írásával felfirkantja a számokat, s reménykedtem benne, hogy a papírt nem fogja elhagyni. – Nekem most mennem kell vissza a pokolba… - kezdetem bele  a búcsúzkodásba – Nagyon örülök neki, hogy végre újra láttalak. Ígérd meg, hogy felhívsz! Ha nem teszed, akkor nekem kell megkeresnem téged és hidd el, azt nem akarod. – vigyorogtam rá, vidámság érződött ki a hangomból. Még egyszer utoljára átszeltem a kettőnk között lévő távolságot és kissé esetlenül, de megöleltem a nővéremet.
Vigyázz magadra! – motyogtam neki, aztán elengedtem őt, s eltűntem a szeme elől, mintha soha arra sem jártam volna.

//Köszönöm a játékot, babe! :38: Minél hamarabb újat! izgi//


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzer. Okt. 22, 2014 6:33 pm

Isabella & Amber
Hello, little sister!
Bevallom, szégyelltem, hogy ilyen kellemetlenül éreztem magam a testéverem ölelése után. De nem tudtam mit tenni... én ilyen vagyok. Belőlem ezt váltja ki ez a cselekedet. Én nem tudok olyan jó és szerethető ember lenni, mint amilyen ő maga az. Én... én érzem, hogy soha  a büdös életbe nem leszek és lehetek olyan, mint amilyen most ő velem. Emberi. Olyan kedves és tiszta közeledést érzek meg, amire még sosem volt lehetőségem. Hisz a szüleim utáltak és megvetettetek, talán már a  születésem óta. És a kapcsolataim. Nos azok is csak testiek voltak és az összes férfi mind durván közeledett felém. De nem is hibáztatom őket, hisz én sem játszottam meg a nehezen adhatót. Sőt... azt hiszem akkoriban is még lázadtam és hagytam, hogy a férfiak úgy járjanak és keljenek rajtam, mint az országúton.  
- Csak azért akarsz segíteni, mert megsajnáltál, igaz?! De ne aggódj, nem kell engem félteni. Jól megvagyok. - teszem fel a kérdést és meg sem lepődnék ha igen lenne a válasz. Hisz nézzek csak magamra. _ Már ha az olyan könnyű lenne... - Szánni valóan nézek ki. A szétaludt felsőmben és a zsíros kócos hajammal. Mégis tudom, hogy a személyiségemnek köszönhetően nem vagyok teljesen szánalomra méltó.
Mikor a telefon felől kérdez, akkor csak lassan a zsebembe nyúlok. Volt egy készülékem, sőt éveim során nem is egy, de körülbelül minden átváltozásomkor el is rontottam/törtem az összeset, így nálam az elektromos "kütyü" nem mindennapi használati eszköz. Ez van. Kicsit régimódi vagyok ilyen szempontból...  
Kicsit matatok a zsebembe, mikor találok egy darab papírt és egy félbetört ceruzát kopott heggyel, de legalább még fog. Bal tenyerembe teszem a cetlit és a jobban pedig a ceruzát tartom. Igazából a csere lehetősége is fent állhatna, hisz mind a két kezemmel ugyanolyan ronda macskakaparásban írok, mint régen még kisiskoláskoromba.
- Jobb ha te adod meg a számod. Mivel az enyém... nos sokszor változik. - mondtam kicsit zavarodottan, majd szorgosan jegyzeteltem és elsőként a testvérem nevét írtam fel, hogy tudjam kihez is tartozik ez a hét számkombináció. Aztán jobb lesz ha megyek, hisz látom, hogy már ő is menne a dolgára.
És ugye nekem is van egy-két dolgom...
• részemről lehet ez egy záró is, de ha gondolod, majd még a tiedre írok egyet. majd meglátjuk, de köszönöma játékot Honey! <3 folytassuk mikor lehet. *.* • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeVas. Okt. 19, 2014 10:13 am


† My sis and I †


Sejtettem, hogy nem lesz egyszerű. Sosem az. Még is abban reménykedtem, hogy egy picit megtöröm a jeget és előcsalogatom testvéremből azt a lányt, akit maga alá temettek az évek, akit nagyon mélyre igyekezett száműzni magában, hogy a lelke ne sérülhessen tovább. Kicsit rosszul esett, hogy ez most nem sikerült, de legalább elmondhattam magamról, hogy megpróbáltam. Azonban van még remény. Nem egy ölelés fogja kettőnk között megváltani a világot, ennél több kell. Hisz a sebek, amiket a lelke elszenvedett, eléggé mélyek, és ahogy látom még nem begyógyultak. Hiába is mutatta magát erősnek előttem, én tudtam, hogy a felszín alatt egy megtört, megkeseredett lélek lakozott. Reménykedtem benne, hogy idővel, s közös erővel majd megoldhatjuk ezt és végre visszakaphatom a testvéremet, akit a sok rossz ellenére mindennél sokkal jobban szerettem.
- Amber, a nővérem vagy és és szeretlek. Tudom, hogy min mentél keresztül és bár elképzelésem sincs, hogy mennyire volt neked nehéz, az egész nyilvánvaló, hogy sikerült a sok rossznak megtörnie téged. De kérlek, hidd el, hogy ketten együtt túl leszünk ezen. – néztem rá biztatóan, a szemeimben úgy éreztem lángra lobbant a remény tüze. Jobb kezemmel az ő keze után nyúltam, és megszorítottam azt. Azt akartam, hogy érezze mennyire komolyan beszélek, hogy mennyire hiszek benne, hogy minden jobbra fordulhat. Igen, lehet ez naívnak tűnik, de én tényleg hittem benne, még így is, hogy tisztán láttam rajta, hogy ő nem hiszi el ezt ilyen könnyen. Azt hiszem, hogy ő talán már feladhatta, már meg sem próbálná jobbá tenni. De nem hagyhattam, hogy ezt tegye. Szüksége volt rám, ezért keresett meg. Ez egy afféle segély kiáltás lehet a részéről, nem? Olyan, mintha a lelke mélyén ő is változni szeretne, szeretetre éhezve, keservesen keresné a kiutat a sok rosszból. Én pedig segíteni akartam neki ebben. Ki akartam rángatni belőle. – Talán nem sikerül egyből, s nem leszel túl mind ezen már holnap, de idővel menni fog. Azonban neked is akarnod kell. Én nem hagylak el, itt leszek veled, fogni fogom a kezed – megint megszorítottam a kezét -, még akkor is, amikor úgy látod, hogy teljesen értelmetlen az egész. Hidd el, ketten együtt sikerülni fog. – mosolyodtam el végezetül és még utoljára megszorítottam a kezét, mielőtt elengedtem. Aztán hátrébb léptem és figyeltem őt. Csak néztem az arcát, kutattam a szemeit, látni akartam, hogy mi forog a fejében. Tudni szerettem volna, hogy elgondolkozik-e mind ezen, amit mondtam neki, vagy egyszerűen rávágja a legegyszerűbb választ, ami hirtelen csak az eszébe jut.
Benyúltam a zsebembe, előhúztam belőle a telefonomat és megnéztem mennyi az idő. Lassan ideje lennem visszatérni a poklok házába, ha nem akarok újabb csonttörést elszenvedni. Azonban még nem akartam itt hagyni Ambert, főleg nem így. Kemény volt ez a viszontlátás, nem akartam, hogy így érjen véget. Azt pedig pláne nem, hogy ezek után csak úgy eltűnjön megint az életemből.
Visszacsúsztattam a telefont a zsebembe, majd a testvéremre emeltem a tekintetemet.
- Van mobilod, ugye, Amber? – kérdeztem tőle. Szándékomban állt megadni neki a számomat, hogy akkor keressen fel, amikor csak akar. Ha telefonja nem is lenne, az utcai fülkékből ugyan úgy elérhetett volna. A lényeg az volt, hogy megtaláljon, ha szüksége lenne rám. Ugyanis én nem akartam ráerőltetni magamat. Megtehetném, hogy a nyakára járok majd és ellenőrizgetem, de az nem én lennék, ráadásul ő sem díjazná ezt olyan nagy lelkesedéssel. Feszélyezve érezné tőle magát, akár csak én a Mikaelson házban, ahol Klaus előszeretettel követte minden lépésemet és ellenőrizgetett, amikor csak tehette. Ezt pedig nem akartam, nem akartam ráakaszkodni a nővéremre.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzomb. Okt. 11, 2014 10:33 am

Isabella & Amber
Hello, little sister!
Testvér harc. Háború. Ezzel lehet jellemezni a köztünk felállt helyzetet. És bizony el kell ismernem.. hogy talán nem csak a szüleink hibája a köztünk kialakult helyzet. Talán mi is hibások vagyunk és a kettőnk közül is bizony én viszem az első helyezést. Hisz ki ne szeretné Isabellat?
Ki nem szeretne egy ilyen mézédes lánynak a testvére lenni?! Én. És ezt itt a baj. De feltehetőleg nem is miatta van ez így. Valószínűleg az én saram. Mint minden egyéb más is.. Az én személyiségem és az én életem. De mi van ha ezen változtatni akarnék? Vajon képes lennék rá? És egyáltalán akarom?! De talán teljesen felesleges, hisz úgyis elvéreznék ebbe a nagy feladatba. "Beletörne a bicskám".
Ezt mondta az anyám, mikor elmentem otthonról. Úgyis beletörne a bicskám az egész egyedüllétbe. A nagybetűs ÉLETBE. Hisz szerinte én mindig is a hátukra nőtt, levakarhatatlan púp voltam. Ezáltal pedig egyenlővé érett az a tudat is, hogy képtelen vagyok az önállóságra. Pedig ez nem igaz. Mert bár kezdetben féltem és tartottam a rám nehezedő nagy nyomástól -ismétlem... a nagybetűs élettől- de mostanra végre megtaláltam a helyes utat. És bár nem úgy élek mint az orosz cárnő mégis azt hiszem boldog vagyok. Talán most az autentikus lét végre nálam is elidőzik egy kis ideig.
Viszont... ha most a testvéremet is "belerángatom" az életembe, akkor vele együtt jönnek majd kis csomagként a családi emlékek is. Kitudja... egy-egy levél anyától ás apától, amit neki írtak, vagy pár érdekes story amit akarva, vagy akaratlanul Isabella, biztosra veszem, hogy felhozna.
Én meg ezt nem akarom. Nem akarom, hogy egy ilyen szép illúzió, amiben most élek ilyen gyorsan és könnyen elillanjon, csak azért mert Isabella után vonzott a kíváncsiságom.
- Talán mondtam valami vicceset?! - kérdem értetlenül, amint egy meglehetősen hosszúra nyúló vigyort vélek felfedezni az arcán. És ezt az egészet valamiért nem tudom hova tenni, hisz az előbb még meglehetősen szomorú témák voltak a beszélőviszonyban.   
Értetlenül nézek még mindig rá, egészen addig míg cselekvésre nem emeli lábait és a köztünk lévő teret rohamosan gyorsan megszünteti. Ölelésében érzem a szeretet, ugyanakkor tudom, hogy ezt most -és talán örökké- képtelen vagyok viszonozni. Államat a testvérem vállára hajtom, igaz csak egy másodpercre majd nagyot sóhajtok.
- Pont ez a baj... hogy nem rád haragszom. - mondom alig hallhatóan a sóhajtás után, majd mikor elválunk érzem, hogy valamit mondanom kell, hogy ne ringassam tévhitbe a húgomat, aki most annyira naivnak tűnik.
- Sajnálom Isabella, de én erre képtelen vagyok. Nem tudok a szerethető és szerető nővérkéd lenni. Belőlem... belőlem egyszerűen kiölték -vagy talán én magam tettem- a szeretet a család felé. Sőt azt hiszem mindenki felé. - mondtam neki komoly arccal, de a hangomba megpróbáltam egy kis gyengédséget csempészni.
Viszont nem akartam neki hazudni. Ezért válogattam meg a szavaimat ilyen pontosan.
nincs zene • sajnálom a késést honey :S • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeHétf. Szept. 22, 2014 2:47 pm


† My sis and I †


Vajon meddig kell még ezt csinálnunk? Itt álltunk, a nővérem és én annyi év után végre egymással szemben és mást sem csináltunk, mint martuk egymást. Mindkettőnket magával ragadott a múlt fájdalma, ami nem csak szavainkban, de testbeszédünkben is megmutatkozott. Nem gondoltam volna, hogy mikor újra látom, egy ilyen beszélgetésbe fogunk bonyolódni. A normális testvérek az évek utáni viszontlátásoknál általában megbocsájtanak a másiknak és tisztalappal indítanak. De mi? Mi közel sem tartoztunk az átlagba, nem voltunk normális testvérek. A szüleink hibájából sosem volt meg kettőnk között az a kapocs, aminek meg kellett volna lennie. Ennek ellenére én mindig szerettem őt, felnéztem rá, olyan akartam lenni, mint ő és sosem érdekelt, hogy anyuék szerint ő volt a lehető legrosszabb példakép, vagy hogy Amber maga utált ki az életéből, pontosan anyáék miatt. Minden kettőnkkel történt jónak az elrontója két személy volt, még pedig a szüleink. Így utólag elég könnyű őket hibáztatni mindenért, de be kellene már látnunk nekünk is, hogy mi is benne voltunk ebben a dologban, anya ráhatása pedig mindent megnehezített számunkra. Én végre beláttam ezeket a dolgokat, attól a perctől kezdve, hogy most újra láttam Ambert. Mégsem voltam képes úgy viselkedni, mint egy rendes kishúg. Sértett voltam, tudat alatt – bár nem mutattam – nagyon is fájt, ahogy ő most itt beszélt velem és akarva-akaratlanul, de én is vissza gyúrogattam neki. Nem értem miért csináltam tovább, amikor olyan egyszerűnek tűnt a megoldás. Bocsáss meg neki! Mindössze ennyi lenne a dolgom, hogy mindent elrendezzek kettőnk között, mégsem teszem. Még nem. Hiszen nem csak rajtam áll ez a történet, nem csak nekem kell megbocsátanom és elfogadnom őt. Neki is meg kell bocsátania nekem a múltbéli dolgokért, még az elmúlt percekért is. Mert nélküle nem megy.
Még most is, hogy egy pillanatra együttérzést vélek felfedezni a hangjában, ahogy csupán tényleg csak egy pillanatra egy hullámhosszon vagyunk, pille könnyű lenne megragadni az alkalmat és fátylat borítani a múltra. El is játszottam a gondolattal, szinte már láttam magam előtt, hogy milyen lenne. Tetszett, jó érzés fogott el, még ha csak a saját elmémben történt képzelgések miatt is. De aztán ő lerombolta a pillanatot, a bennem felépült képet a békülésünkről. Pedig olyan jó lett volna..! Nem is tudom, hogy most meg kellene-e sértődnöm, vagy elismerésnek kellene-e vennem a szavait. Arra nem voltam büszke, hogy a Mikaelsonok csicskája voltam – Amber meglátása szerint-, de arra viszont nagyon is, hogy én voltam az egyetlen olyan hibrid, aki mert ellenkezni a nagy és hatalmas „királlyal”, még ha ennek az is volt az ára, hogy moshattam a szennyesét és takaríthattam utána. Ezektől a kellemetlenségektől eltekintve, ez egy egészen szép ár volt, a szabadságom megtartásáért.
Megpróbálhattam volna elmagyarázni Ambernek újra, hogy önszántamból sosem lettem volna hibrid, de feleslegesnek tartottam. Biztosra vettem, hogy ezzel ő is tisztában van. Sőt! Azt hiszem kezdem megérteni, hogy miért beszél így velem, miért próbál mindig kicsit is belém rúgni. Hogy nem vettem eddig észre? Hiszen annyira nyilvánvaló, hogy az már fáj. Ő is pontosan annyira szeretne végre kibékülni velem, mint én ő vele. Istenem... annyira lefoglalt engem is, hogy a szavaival megpróbáljak valamit kezdeni, hogy a valóságról, a szavak mögötti értelemről teljesen meg is feledkeztem.
Mosolyra húztam ajkaimat és percekig csak így néztem rá, egy kanyi szó nélkül. Kíváncsi voltam, mit kezd ezzel a kellemetlen(?) helyzettel, de nem akartam sokáig lógva hagyni és arra várni, hogy majd ő megtegye az első lépést. Elegem volt már a testvér harcból, nem akartam rosszba lenni vele. Most pedig itt volt a kínálkozó alkalom, amit ideje volt megragadnom.
- Mondd; meddig csináljuk még ezt? – szegeztem neki egyenesen a kérdést. Választ azt mondjuk nem nagyon vártam rá, szerintem nem is tudott volna mit mondani. Ha a helyében lettem volna, kissé talán összezavarodtam volna a saját szavaimtól. Szerencsére én nem voltam zavart. Ami azt illeti, nagyon is tisztán láttam, tudtam, hogy mi a teendőm. Eljött az idő, hogy tisztalappal kezdjünk újra mindent. Nem kell több vicsor, csak őszinte vigyor...
Nem vártam meg, míg megszólal. Egyetlen lépéssel kettészeltem a kettőnk között lévő távolságot és megöleltem őt. Úgy öleltem, mint gyerekkorunkban, mielőtt a rossz dolgok bekövetkeztek volna. Ez őszinte és tiszta volt, minden szeretetemmel átitatva. Mert mindkettőnknek csak erre volt szüksége. Szükségünk volt a szeretetre, a testvérünkre, azaz egymásra.
- Ne haragudj. – kértem bocsánatot mindenért a világon. A gyerekkoráért, a magányban eltöltött évei miatt, azért amik percekkel ezelőtt történtek. Szerettem volna visszakapni a testvéremet, ehhez nekem is igazi testvérré kellett válnom. Lássuk be, egymáson kívül másra nem is számíthatunk ezen a világon. Én pedig számítani szerettem volna rá, s szerettem volna, ha tudja ; ő is számíthat rám.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzomb. Szept. 20, 2014 8:12 am

Isabella & Amber
Hello, little sister!
„Szándékos emberölés”. Még a hideg is kirázott mikor kimondta ezen szavakat. Mert bár én sem vagyok egy ártatlan kis bárány, mégis a szándékos gyilkolás iszonyat távol áll tőlem és a személyiségemtől. Ugyanakkor képtelen vagyok legyürkőzni azt az álcámat, ami megmutatná a húgomnak, hogy tényleg rosszul esett / elbotránkoztatott az amit mondott. A rövid és tartalmas története.
- Nem… ezt pont nem kell jellemezned. -  válaszoltam röviden és tömören arra, hogy pontosan tudom mekkora szerepe volt az én gyilkolásomban is a farkasgéneimnek. Azoknak a nyamvadt géneknek… hisz míg más rossz szemet, vagy éppen egy kicsit mellet örököl az elődeitől, addig mi ezt a csúfos és fájdalmas átok kiváltásának lehetőségét kaparintjuk meg. És talán az átváltozás után ezt utálom a legjobban a mivoltomban. Hogy ezen gének irányítják és nagy részben -teljességben- ők alakítják a személyiségemet. Hisz kitudja milyen is lennék ha ezek nem lennének bennem… Talán még egy egészen kedves és normális nő is válhatott volna belőlem… aki most nem egy lakókocsiban élne a világ legnagyobb pöcegödrén...
- Várjunk-várjunk. Szóval te azt akarod mondani, hogy még emberként lenyomtál a földre egy srácot?! - emelkedett a szemöldököm hirtelenjében, ami csak a meglepettségemmel volt egyenlőre.  Hisz… én valami egész más sztoryt képzeltem el az édes, kis Isabella Sanders történetének. De, hogy még „a kezét is bemocskolta”... a szó legszorosabb értelmében. Hát ezzel egyszerre nyűgözött le és váltott ki bennem egy kisebb undort. - Az a legszörnyűbb, hogy mind élvezzük. Hisz ez is bennünk van /belénk van génelve. - felelem és próbálom a lehető legegyütérzőbb hangomat elővenni, de ez aztán elég nehéz feladatnak bizonyul.  Majd mikor számon kéri rajtam a legegyszerűbb / legésszerűbb dolgokat én csak egy kis mosolyra húzom ajkaimat. Magam előtt keresztezem a kezeimet és kicsit oldalra fordítom a fejem.
- Megöltél egy embert. Én is ugyan ezt tettem valamivel korábban. Lázadok Isabella, de csak akkor ha igazam van, ami megjegyzem apáék körében elég sokszor volt. Kiváltottad az átkod, emiatt senki nem lehet mérges rád, hisz tudom, hogy mekkora volt a csábítás. Engem csak az „szomorított” el, hogy egy kis egyszerű csicskának álltál és behódoltál a Mikaelsonnak. Azt hittem a húgom ennél sokkal nagyobb r*banc. - nevettem el magamat, hisz a szóhasználatom borzalmas volt, de még mindig nem felejtettem el, hogy hol vagyunk. Ezért is kellett úgy fogalmaznom ahogy, hisz kitudja ki - mikor akar pont ezen sál és sapkagyűjteményhez társulni, ami már egy ideje a mi kis traccshelyünk.

nincs zene • sajnálom a késést honey :S • ©
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzomb. Aug. 30, 2014 5:41 pm


† My sis and I †


„Mi történt? Hogy váltottad ki?”
Csengtek nővérem szavai a fülemben, visszhangot verve az egész elmémben, ezzel előcsalogatva minden eltemetett emléket, amit jobb lett volna, ha nem bolygatunk fel. De már késő, nincs visszakozás. Az emlékek csak úgy jöttek és csak jöttek… nem volt megállás. Lelki szemem előtt láttam magamat gyerekként, láttam a másikat is, azt a fiút, ahogy tekergett alattam és próbált lelökni. Kívülről figyeltem, ahogy a fiatalabbik változatom megragadja a gyerek vállát és többször is a betonhoz, egész pontosan a padkához üti őt. Orromba benyomult a vérszaga is, mely a fiú koponyájából szivárgott. Betöltötte a teret, az egész valóságot. Csak amikor vér serkent a tenyeremből, hála a túlzottan is ökölbeszorított kezeimnek, csak akkor vettem észre, hogy még mindig a főtéren álltam, a nővérem pedig velem szembe, valószínűleg a válaszomra várt. Nem tudom, talán a tekintetem is eléggé… fátyolos volt az imént, lehet még a színe is megváltozott. Legalább is abból, ahogy a nővéremre fókuszáltam, mintha láttam volna rajta valamit. A felismerést, hogy rájött mi is folyhatott le éppen bennem néhány pillanattal ezelőtt.
Ellazítottam az öklömet, s a seb már valószínűleg nem volt rajta a vér nem tűnt el. Megráztam egy kicsit a fejem, hátha össze tudom kapni magam. S mikor már biztos voltam benne, hogy nincsenek bennem újabb emlékképek, melyek akár csak a gejzír, arra vártak, hogy előtörjenek, megszólaltam.
- Szándékos emberölés. – ez volt minden, amit elsőre sikerült kinyögnöm. Kerültem Amber tekintetét, ezért inkább másfelé tekintgettem, hol a többi embert, hol pedig a földet pásztázva. Nem tudtam hogyan is mondhatnám el neki az egész történetet. Miféle szörnyeteg lennék, ha csak úgy azt mondanám, hogy miatta tettem? Kicsit olyan lenne, mintha hibáztatnám, mintha ezt is rá akarnám kenni. Pedig erről szó sincs. Én élveztem a farkas létet, bár a telihold sosem volt a kedvencem. Ettől eltekintve nekem semmi problémám nem volt vele. Valahol még ezt a hibrides dolgot sem bánom. Kivéve ezt a kötelékes részt, mert ettől még a hideg is kirázott néha napján. Mindent egybevéve, semmit sem bántam meg, amit tettem az életben. – Csak egy kissrác volt. Mint tudjuk, én sem voltam valami „hű de” idős. – Fanyarú mosoly… s végül egy pillantás, mellyel megjutalmaztam a nővéremet. – Veszekedtünk. Már nem is tudom, hogy min vesztünk össze, de a vita nagy és heves volt. A farkas géneknek meg hát meg van a maguk szerepe ebben a sztoriban, de gondolom, nem kell elmagyaráznom a heves vérmérséklet átkát. – Hangom keserű volt, arról árulkodott, hogy nem tölt el jó érzéssel ennek az emléknek a felidézése. Bár, egy csöppnyi megbánás sem szorult belém, vagy a hangomba, de szerintem még a tekintetembe sem. Habár a mai napig sajnáltam a fiút, amit tettem, egyetlen egyszer sem bántam meg. – A vita eldurvult, mi pedig verekedni kezdtünk. Én pedig, hát… nyerésre álltam. Megragadtam a vállát… - egy pillanatra elhallgattam, talán csak a hatásfokozás kedvéért, vagy csak a megfelelő szóért. – aztán pedig addig ütöttem a járda szegélyének, míg nem mozdult többet. – Elnéztem a nővérem mellett, egy pontot bámultam a földön, de ha ő csak egy kicsit is figyelt rám, láthatta, hogy az ajkaimat összepréseltem. Még nem fejeztem be. – De tudod mi volt a legrosszabb? Hogy élveztem. – Most néztem bele egyenesen Amber szemeibe. S ahogy a tekintetünk találkozott, megláttam a saját szemem tükörképében az igazságot. Tényleg élveztem. Ez volt az, ami miatt egy cseppet sem bánkódtam a történtek miatt. Eddig nem tudtam, de most már tudom. Ennek tudatában, már semmi értelmét nem láttam azt is elmondani, hogy Amber miatt is tettem. Hogy olyan akartam lenni, mint ő. Hogy ne lógjak ki a sorból és, ne csak őt bántsák ezért. A dolgok azonban nem úgy alakultak, ahogyan én azt elképzeltem. Minden rosszabb lett és felfordult.
Kíváncsi voltam, vajon Amber mit szól ehhez az egészhez. Még mindig úgy gondolja, hogy jó kislány voltam? Szeretném tudni, vajon a szüleink elmondták-e neki, hogy mit művelt az ő húgicája?
- Na? Mondj valamit. Vágd a fejemhez, hogy egy szörnyeteg vagyok, csak essünk túl ezen. – Mellkasom előtt összefontam karjaimat, a fejemet egy kissé oldalra billentettem, testsúlyomat a jobb lábamra helyeztem. Így vártam, hogy a nővérem végre kiadjon magából valami hangot és elmondja nekem, hogy micsoda szörnyeteg vagyok, hogy ezt sosem hitte volna, hogy talán csalódott…


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzer. Aug. 06, 2014 9:05 am

""A testvér olyan valaki, aki sosem engedi, hogy elfeledd az őrült dolgokat, amiket tettél.""

Isabella & I

Utáltam felidézni azokat a napokat. Talán ezért is reagáltam erre úgy ahogy, hisz még a mai napig szörnyen nehéz beszélnem erről. Nevetek, miközben a legszívesebben bőgnék és üvöltenék... de utálok gyengének látszani...
- Nem azért nevetek, mert ez olyan vicces lenne. - feleltem neki, valamivel keserűbb hangon és arc kifejezéssel. Miközben az ő mosolyát figyeltem.
Úgy állunk egymás előtt mintha két idegen... vagyis inkább mintha két ellenség fogadná egymást. Vajon még mindig neheztelek a testvéremre? Vagy csak titkon, legbelül irigylem az életéért, az elért dolgaiért és azért amiért és ahogyan itt áll előttem?
Lehet. Sőt.. talán biztos, hisz a leggyengébb személyiségi elemem nem más mint a féltékenység. Ezt utálom nagyon, de nagyon magamban. Ugyanakkor erre fel mindig találok valami praktikát arra, hogy ezt az érzést legyűrjem.
Most például az, hogy én sosem lennék egy kis "rabszolga" csak azért, hogy ekkora és ilyen erőre tegyek szert. Jó az nekem amim van. Aki vagyok.
Hisz bár nem épp egy ötcsillagos hotelben élek és nem vár otthon senki a lakókocsiban én tudom ki vagyok. Ezzel szemben talán a húgom nem. Hisz Klaus Mikaelson nem éppen az év főnöke és biztos vagyok benne, hogy nem úgy bánik vele mint ahogy a szüleink tették vele anno. A kis kedvencükkel... na tessék.
Itt van egy r*handt kis pillanat, mikor már majdnem megsajnálom a húgom és azt érzem talán kezdhet valami családi szál köztünk kialakulni, de ekkor megint valami keserű lepi el a számat persze csak képletesen. Megint eszembe jut, hogy most szenvedhet akármennyire a nyomás alatt, de neki -hála a szüleinknek- mindig is jobb élete lesz és volt így összességben, mint nekem valaha lehet.
Talán a szüleink tették ezt velünk? Miattuk sosem lesz rendes kapcsolatom még a testvéremmel sem?!! Hát ez szuper...
- Sajnálom.. egy pillanatra el is felejtettem, hogy ebben a döntésben biztos nem volt sok szereped. - felelem és a tekintetem ismét a távolba szökik olyan messzire amennyire csak tud.
Van nálam ez a kényszer, mikor egyszerűen csak vágyok valaki jelenlétére, majd ezután minél jobban eltaszítanám. Most is ez a helyzet alakult ki. Jó volt kicsit kommunikálni, de lassan már nagyon kényelmetlenül éreztem magamat a beszélgetésbe.
- Nem is az, hogy te nem váltod ki hanem, hogy ezt a szüleink nem gátolják meg... - feleltem és bevallom ezért (is) mérges voltam anyámékra. Hogy-hogy nem gátolták meg azt, hogy Isabella embert öljön? Egyáltalán, hogy...?
- Mi történt? Hogy váltottad ki? - kérdeztem automatikusan. Tudom, hogy ő sem volt egy angyalka, de akkor is... Az emberölés komoly dolog.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimePént. Júl. 25, 2014 9:45 pm


† My sis and I †


Testvérnek lenni nem könnyű. Az pedig teljesen mindegy, hogy idősebb testvérnek, vagy fiatalabbnak. A lényegen nem változtat; nehéz és kész. Ami családunkban úgy tűnt ez különösen bonyolultnak és megterhelő feladatnak bizonyult. Gyerekként, mikor a veszekedéseink kezdődtek Amberrel, a szüleink mindig azt mondták nekünk, hogy fontos az összetartás, hogy kiálljunk egymásért, mert igazán csak egymásra számíthatunk. Nekem nagyon úgy tűnik, mikor ezt mondták, ők sem mondták komolyan. Olyan, mintha csak azért mondták volna, mert ilyenkor minden jó szülő ezt papolja a gyerekeinek. De anya és apa közel sem voltak jó szülők. Hát miféle szülő az olyan, aki bezárja a gyermekét egy szutykos, hideg és sötét pincébe, csak azért, mert az ellenkezik, vagy éppen arra készül, hogy kiálljon a saját testvére mellett?! Nem is szülő az ilyen és nekünk még is ez jutott… A legrosszabb, hogy ameddig engem nem zárt be oda, észre sem vettem mi folyik körülöttem. Akkor ébredtem rá arra, hogy az a sok éves vita anyám és Amber között nem volt véletlen. Az a sárkány mindig keresett valami okot, hogy beleköthessen a nővérembe és lehetősége legyen megszabadulni tőle. Apánk meg… ő nem tett semmit. A mi „családunkban” nem a férfi hordta a nadrágot…
- Nem hinném, hogy ez olyan vicces lenne. – reagáltam le a nevetését és szavait, egy fanyarú, de legalább őszinte mosoly keretében. Tudom, hogy ez nem az a fajta nevetése volt, ami jó ízből fakadt, ez sokkal inkább az a fajta, amit keserűségében hallatott általában az ember lánya. Furcsa, hogy életünkben először értettünk egyet valamiben. Még furcsább, hogy ez egy a szüleinket is érintő témában. Azt kell, mondjam; ez legalább haladás volt a kapcsolatunkban. Ami pedig újra megrekesztette ezt, az, az előbbi kérdésem volt, melytől úgy néz ki egy életre megkukult a nővérem. Láttam rajta, hogy nem épp ez a kedvenc témája, hogy nem szívesen beszélne erről. Talán kellemetlenül érinthette a tény, hogy igen is fontos voltam számára. Ő is fontos volt nekem, csak sajnos az évek alatt nem igazán tanultam meg, hogyan mutathatnám ezt ki irányába. Így hát percek röppentek el teljes némaságban, egymást szemlélve, míg végül megszólalt.
- Elhiheted, hogy nem önként és dalolva szegődtem el hozzá hibridnek. Rosszkor voltam rossz helyen és esélyem sem volt választani vagy elmenekülni. – mondtam neki és reménykedtem benne, hogy többet nem kell erről beszélnünk, mert semmi kedvem Klaus Mikaelsonról társalogni, pláne nem a nővéremmel. – Miért nem hitted, hogy kiváltom az átkot? – kérdeztem meg tőle. Tényleg, miért? Nem voltam jó gyerek, örökké a bajt kerestem… csupán igyekeztem biztonságos keretek között mozogni. A vicc az egészben, hogy másokkal ellentétben én nem véletlenül törtem meg az átkot. Teljesen tudatában voltam mit teszek azzal, ha kicsit erősebben verem a srác fejét a földbe. Nem voltam rá büszke, de akkor úgy éreztem nem akarok kilógni a sorból és a nővérem után nekem is ki kell váltanom az átkot. Talán egy kicsit azért is tettem, hogy ne haragudjanak Amberre. Az ő ügye merő véletlenség volt, az enyém viszont szándékos emberölés egy bunyó keretében. Tulajdonképpen ezért sem értettem a szüleink logikáját, hogy miért volt mégis Amber a bűnösebb kettőnk közül.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeVas. Júl. 20, 2014 4:23 pm

""A testvér olyan valaki, aki sosem engedi, hogy elfeledd az őrült dolgokat, amiket tettél.""

Isabella & I

Az a nap. Még mindig... az emlékezetemben olyan erősen nyomott hagyott, hogy azt onnan bizony semmi el nem fedi, tarkítja. Úgy emlékszem arra a napra, mintha csak a tegnap esti vacsorámat kellene felidéznem. De egészen eddig Isabella szemszögét még sosem hallottam.
De mindegy is! Nem akarom az ő szemszögét hallani, hisz semmit sem változtatna a helyzetemen. Hisz a lényeg így is ugyan az volt. Senki nem marasztalt. Sőt mindenki ellökött.
Már majdnem megszólaltam és közbevágtam a  mesélésében, de inkább egy kisebb, elfojtott nyeléssel megakadályoztam a cselekedetemet. Az egész olyan szituáció volt mintha nem is magamat gátoltam volna meg, hanem egy különálló személyt a testemben. Mert bár ép eszem azt sugallta szakítsam félbe a meséjét, a testem és a cselekedeteim máshogy irányultak a dolgokhoz. Hallani akarták. Hallani akarták, hogy végre egyszer nem csak én kaptam "a hideget".
Furcsa volt hallani, hogy a pincébe zárták. Velem ilyet csak egyszer csinált anyám, mikor valamiben nagyon ellenkeztem vele. Már nem is emlékszem az estere -mivel akkor még kisebb voltam-, csak arra, hogy akkor gyűlöltem meg igazán. A saját anyámat.
Valahogy mindig éreztette velem, hogy engem nem úgy szeret, mint a húgomat. Persze mikor ezt hangosan kijelentettem, mindig csak ellenkezett, ezért felesleges volt ezen érveket felhoznom. Talán pont csak a cserfes szám miatt volt köztünk ilyen parázs hőmérsékletű ellenszenv, ami bizony néha gondolkodás nélkül járt.  De akkor sem szabadott volna így viselkednie velem. Hisz mindig mikor velem beszélt... a hangja olyan lekezelő és gúnyos volt, míg pedig Isabellával mindig olyan mézes - mázos. Szeretett teljes.Ezért sem hiszem el, hogy ezt tette vele.  
- Hihetetlen. Mindig arról papoltak, hogy álljunk ki egymás mellett, erre mikor megtennéd bezárnak a pincébe. Most akkor mit csináljon szegény gyerek? - nevetem el magam, de sokkal inkább sírnék. Olyan nagy fájdalom van a szívemben, amit eddig még sosem mutattam ki. Mert bár titkon csupán, de mindig is vágytam a a szüleim gyengédségére, -talán ezért is lázadtam- de sosem kaptam meg. Sosem éreztették velem, hogy szeretnek.
És igen, azt hiszem követtem a húgomat mikor megtudtam, hogy itt él a közelemben, de talán csak emiatt az érzés miatt. Mert szeretettem volna látni a szemében azt, amit a szüleimébe sosem látnék. A hiánylást, a viszontlátás örömét és azt, hogy talán még szeret és fontos vagyok neki. Azt akartam érezni, hogy valaki örül a jelenlétemnek, de előbbi kérdését  is olyan hangsúllyal tette fel, hogy pont az ellenkezőjéről győzött meg. Karomat magam előtt lóbáltam tehetetlenségemben. Nem mozdultam, nem beszéltem, csak gondolkodtam. Pár percre bizony csúnya és kínos csönd alakult ki köztünk.
- Tudod... sosem hittem volna, hogy egyszer te is kiváltod az átkot. - tereltem el a témát és csak reméltem, hogy nem túl feltűnően. Túl kényes volt nekem a kérdése.
- azt meg pláne nem, hogy az ősi hibrid szolgácskája leszel.- feleltem, majd ismét végig futtattam rajta a tekintetemet. De még mindig csodás volt, erőteljes és jó kisugárzású. Talán ez a hibridség nem is olyan rossz befektetés...
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimePént. Jún. 20, 2014 3:17 pm


† My sis and I †


Eddig az életben sosem éleződött ki ennyire a nővérem és a köztem lévő különbség, mint most. Igaz, sosem voltunk egyformák, más volt az ízlésünk, más játékokkal játszottunk és máshogy viszonyultunk a világhoz is.  Én nyitottabb voltam minden új dologra, míg ő megfontoltan választotta meg az útját. Sokszor voltam naiv és gyerekes, míg ő mindig komoly volt és határozott. Túl könnyen vettem az letet, ő pedig igyekezett határok között maradi, s még is feszegette azokat. Minden téren megütköztünk és majdnem minden helyzetben egymásnak feszültünk. De az idő változásával, mi is tökéletesen megváltoztunk. Többé már nem ismertük a másikat, szinte idegenekként álltunk egymás előtt. A nővérem nem tudhatta, hogy ki vagyok, milyen lettem, ahogy én sem tudhattam vele mi lett. Persze, lefogadom, hogy ő még mindig úgy gondolt rám, mint régen. Hát, régen is tévesen gondolkozott rólam. Sosem voltam tündibündi, mindig szókimondó és őszinte voltam. Nem voltam jó gyerek, hiszen mindig kerestem a bajt és sosem voltam rest kihagyni egy verekedést sem. De ő ebből mit sem láthatott, hiszen el volt foglalva a maga világával, s küzdött a szüleink ellen. Küzdött ellenük, mert őt sosem szerették annyira, mint engem. Lassan már abban is kezdek kételkedni, hogy szerették-e őt valaha is, akár csak egy percre is? Vagy csak akkor szűntek meg szeretni őt, mikor én is megszülettem? Valószínűleg sosem fogjuk ezt megtudni, nem mondanák el nekünk az igazat.
- Képzeld Amber, jól emlékszem arra a napra. Igen, nem éltem át, nem tudom milyen, mikor a szüleid eldobnak maguktól, mert nem kellesz. Fogalmam sincs, hogy ez milyen érzés lehetett és sajnálom. De nehogy azt hidd, hogy nem akartam tenni ellene. Nem lehetsz, annyira buta, hogy azt hiszed, nem próbáltalak meg megvédeni. Mert igenis próbáltam! – higgadtan beszéltem, de hangomból így is remekül kiérezhető volt az él, mely talán elég lett volna ahhoz, hogy megvágjam. – Halottam a veszekedést, a szobámban voltam és telefonáltam. Azt hittem ez is csak egy olyan vita, amit már többször lejátszottatok anyáékkal. Aztán mikor anya a szobádban kezdett csomagolni… megijedtem. Tudtam, hogy komolyak a szándékai és megpróbáltam közbelépni. Az eredménye annyi lett, hogy karon ragadott, a hátsó lépcsőn lehurcolt a pincébe, és bezárt. Hiába ütöttem az ajtót, hiszen a pincében zajlott le minden teliholdkor, aminek le kellett. Gondolom, nem kell elmondanom, hogy csak azután eresztettek ki, miután te elmentél. – meséltem el neki az egész történetet az én szemszögemből. Próbáltam nyugodt maradni, de az izmaim megfeszültek, ahogy erről beszéltem. Nem volt egy kellemes emlék, és erre eddig soha nem is gondoltam, azóta a nap óta. Mélyre temettem a tudatomban és próbáltam kiverni a fejemből, de mint látható… megmaradt. Nem is tudom miért meséltem ezt el neki, talán csak azért, hogy megértse, és végre tudatára hozzam, hogy én megpróbáltam. De, ha emiatt nem is, azért tényleg neheztelhet rám, amiért olyan sokáig nem kerestem. Nem tudtam, nem akartam megkeresni, hogy erre se emlékezzek. Mert nem akartam a szüleimre úgy emlékezni, mint a szörnyekre, akik képesek voltak kivárni a megfelelő alkalmat, hogy megszabaduljanak első szülött lányuktól. De most már legalább emlékszem, hogy miért léptem le tőlük és miért nem kerestem őket sem.
Szemem forgattam a szavain, nem voltam hajlandó válaszolni erre. Tudta kit kell keresni. Az a baj, hogy pontosan tudtam kire céloz és rohadtul nem örültem neki. De úgy sem számított volna a szavam, akkor meg minek beszéljek és szuszakoljam le a torkán az érveimet?
- Amber, kit akarsz átverni? Követtél, nem vagyok hülye. Kilométerekről észreveszem, ha valaki a nyomomba szegődik, szóval ne áltasd magad. – reagáltam ugyan olyan flegmán a szavaira, ahogy ő tette. Követett és ez tény. Ugyan nem tudom, hogy miért, ha csak így képes velem viselkedni, de ezt tette. Lehet, megtudhatom az indokot is, ha egy kicsit megdolgozom.
- Miattam… jöttél ide? – kérdeztem rá nyíltan. A hangom lágy volt és puhatolózó, de a tekintetemben ott égett az a bizonyos tűz, ami árulkodott róla, hogy bár most épp nem szúrtam, de nagyon is tüskés vagyok.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 8:21 am

""A testvér olyan valaki, aki sosem engedi, hogy elfeledd az őrült dolgokat, amiket tettél.""

Isabella & I

Sosem értettem vajon miért Ő lett a kedvencük. Talán a már-már szőke fürtök miatt?  Vagy az ártatlannak hitt tekintet volt az oka? Hisz mindenki tudta, hogy ezt is csak megjátszotta. Mivel talán a húgom tanult tőlem valamit a ravaszság leckéből. Ugyanakkor mindent olyan naivan és gyerekesen kezelt, hogy az egészen nevetésre méltó volt. Talán ezért sem lepődtem meg, hogy a kis szende szűz leányt a hibridek legnagyobbika viszonylag könnyen a falkájába tudta sorolni. Viszont azt nem értem, hogy neki miért kell pont Isabella. Hisz erről a lányról süt, hogy még ölni sem tud.
Ezzel szemben én nemcsak, hogy ravasz voltam, de azt a gyönyört is megadtam az embereknek, hogy mindig a valós arcomat mutattam. Ilyen tekintetben sosem voltam „kétarcú”. Ha szabad így fogalmaznom.  És ugyanakkor a sok év alatt amit a falkákban töltöttem rájöttem, hogy mindig az egyén a fontos. A magam jóléte. Ezért képes lettem gondolkodás nélküli ölésre, míg így emberalakban is. Rájöttem, ha életben akarok maradni, akkor muszáj nekem a legerősebbnek lennem. Márpedig muszáj magamra támaszkodom, hisz nem számíthatok senkire.
- Pont ez a baj. Te mindenre csak EMLÉSZEL. Én ezt képzeld el át is éltem. Nem tudod milyen érzés volt.  Nem tudhatod. Hogy senki sem állt ki mellettem.- feleltem roppant rosszízűen, hisz ez volt az igazság. Senki nem állt ki mellettem. Senki nem marasztalt. Anyám csomagolta a bőröndömet, míg apám az ajtót nyitotta. Isabella meg… igazából már fogalmam sincs mit csinált, de nem állt ki mellettem.  
És bár sosem voltunk jó testvérek, azt azért az ember elvárta volna a húgától, hogy legalább ő ne engedje el ilyen könnyű kézzel.
Tanácsadása hallatán kicsit elnevettem magam. Hisz neki fogalma sincs miken mentem már keresztül eme sok év alatt. Nem tudja, hogy hogyan is éltem, milyen stratégiát váltottam. Ha nem lennék ennyire eszes, akkor már rég alulról szagolnám az ibolyát, hisz nem éppen a legszebb és legnyugodtabban helyeken jártam életem folyamán.
- Engem aztán ne félts húgom. Tudom, kit kell keresni az adott területen az életben maradáshoz. - kacsintottam rá ravaszul és tudtam, hogy pontosan tudja most kire is gondolok, majd mikor a követésre került szó csak a szememet forgattam. Még mindig annyira kis naiv.  
- Miért hiszed azt, hogy olyan vagyok mint az anyád és az apád?! Nekem nem célom, hogy téged kövesselek. Pusztán erre jártam és akkor megláttalak a tükörben. Bocs, hogy nem volt kedvem köszönni. - feleltem roppant flegmán.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 9:23 pm


† My sis and I †


Újra találkozni egy régen elveszettnek hitt testvérrel, nem mindig olyan könnyű és annyira jó élmény, mint az gyakorta a filmekben láthatjuk. Hogy nekem milyen volt? Nem is tudom, valahol a kettő között. Egy részemnek jó volt, hogy megint láthattam az ismerős arcát és a mosolyát, egy másik pedig ellenkezett még a gondolat ellen is, hogy ő valóban, teljes életnagyságban itt álljon előttem. Ami a kettőnk kapcsolatát illette… sosem voltunk jó testvérek, a viszonyunk sosem volt jónak nevezhető. Tökéletes ellentétei voltunk egymásnak, már kisgyerekként is, ahogy pedig az évek múltak, ez a kis ellentét, majdhogynem egy szakadékká nőtte ki magát kettőnk között. Sokat vitáztunk, olyan szavakat vágtunk egymás fejéhez, amire nem vagyok valami büszke, de akkor az voltam. Bántottuk egymást, mindegy, hogy tettekkel, szavakkal, vagy épp akaratunkon kívül, de megtettük. Ez pedig lássuk be, nyomot hagyott bennünk és végig kísért minket életünk minden pontján. Most, hogy útjaink megint keresztezték egymást, a köztünk lévő ellentét szavainkból és abból is kiolvasható volt, ahogy egymás jelenlétére reagáltunk, ahogy egymásra pillantottunk. Még is volt valami testvéri ebben az egészben. A Viszontlátás talán mindkettőnkben éreztette egy kicsit, mennyire hiányzott nekünk a másik. Bennem legalább is biztosan éreztette, vagy nem tudom mivel magyarázni ezt a különös érzést, attól a pillanattól kezdve átjárt, hogy megpillantottam nővéremet.
S bár, Amber nem festett a legfényesebben és még csak nem is hasonlított túlzottan régi önmagára, a kisugárzása, a hanglejtése, mind-mind azt sugallta, hogy nem kell őt félteni. Tudtam, hogy talpra esett lány, ebben sosem kételkedtem. Csupán az érzelmi állapotát tekintve volt egy kicsit… furcsa. Határozott, magabiztos, erős, s egyben olyan törékeny, hogy ezt el sem lehet képzelni… De most, előttem még is csak szilárd kiállása volt, s tartotta magát, mint talán még soha ezelőtt.
- Emlékszem. Mindenre emlékszem. – válaszoltam neki normál hangnemben, tekintetemmel pedig csak őt fürkésztem. Tisztán emlékeztem arra a napra. Amber egy véletlen baleset által aktiválta az átkot, ami miatt a szüleink valamilyen okból kifolyólag kidobták otthonról. Sosem tudtam meg a „száműzésének” valódi okát. Hisz’ egyértelműen nem az volt a gond, hogy megölt valakit, hiszen én is megtettem és én velük maradtam, sőt! Még ők voltak azok, akik támogattak. Ha belegondolok… az hiszem, az emberölés csak egy ürügy volt anya és apa számára, hogy megszabaduljanak a nővéremtől. Tudom, ez így nagyon durván hangzik, de még a vak is láthatta, hogy én voltam a kedvenc és engem jobban szerettek, ezt akkor még nem tudtam, de ma már tudom, hogy így volt. Azonban elképzelésem sem volt, hogy miért hajították el első szülött lányukat. Tényleg, miért? Azt hiszem, ezt sosem fogjuk megtudni, mert kétlem, hogy a szüleink erről bármit is mondanának. Először is azért, mert Amberről lenne szó, másodszor pedig, jó magam sem kerestem a társaságukat már jó hosszú ideje. Nem is tudom, körülbelül azóta nem láttam őket, mióta már nem függtem tőlük. Ezen pedig valamiért nem is nagyon akartam változtatni, jó volt nekem nélkülük.
- Én nem foglak faggatni, ha nem akarod megosztani velem miért jöttél. Nem tartozol nekem sem elszámolással, sem pedig magyarázattal. Igazság szerint szóba sem kellene állnod velem, ha nem akarnál. Csak egyet hagy áruljak el neked a városról, bár lehet, már te is tudod… - Komoly stílusra váltottam, minden porcikám ezt árasztotta magából. Kihúzott, egyenes tartással álltam előtte, még izmaim is megfeszülni látszottak, ahogy összefontam karjaimat mellkasom előtt. – New Orleans nem éppen olyan hely, ahol a farkasokat szívesen látják. Szóval, vigyázz magadra és próbáld nem megöletni magad, ha sokáig tervezel maradni. – Egy apró mosolyféleség suhant át az arcomon, ahogy ez utóbbi mondatot befejeztem. Körbepillantottam magunk körül, érzékeimre hagyatkozva ellenőriztem, hogy vajon senki sem hallott és senki sem figyelt-e minket.
- De ha már semmit sem akarsz nekem elárulni, akkor azt legalább igazán megmondhatnád, drága nővérkém… - Vált egy kissé szúróssá hanghordozásom, tekintetem meg élessé. – Hogy mégis miért követtél engem?! Mert követtél, ez eléggé nyilvánvaló. – Vontam fel kérdőn szépen ívelt szemöldökömet. Bárki más állt volna előttem, gondolkodás nélkül nekiugrottam volna egy ilyen húzásért. De ő a nővérem volt, családtag és bármilyen furcsa, még szerettem is.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzomb. Május 24, 2014 1:42 pm

""A testvér olyan valaki, aki sosem engedi, hogy elfeledd az őrült dolgokat, amiket tettél.""

Isabella & I

Örültem neki, hogy sikerült a meglepetés erejével hatnom rá. Bár kinézetemen volt mit csodálni mégis szavaim és hangsúlyom rögtön azt az érzést éreztettethette, hogy engem bizony nem kell félteni, vagy akár sajnálni. Forróvérűségemnek köszönhetően igazán élveztem a pillanatot, mikor a húgom álla már majdnem az aszfaltot súrolta meglepettségében.  Annyi gondosan kitervelt találkozót játszottam már le a fejemben az évek alatt, de ezt még sosem "álmodtam meg". Ezért is volt részemről is ez olyan nagy siker.
Testem előtt keresztbe fontam karjaimat és alaposan végignéztem húgomon. Hát mit ne mondjak tényleg sokkal jobb bőrbe van, mint én valaha voltam, vagy mint most jelen esetben vagyok. Mert míg én a lakókocsis kényelmetlen életet élem, addig a drága Isabella Klaus "hibridúr" Mikaelson pincsijeként igazán jól keresi a kenyerét. Hisz Mr. Mikaelsonról az a hír járja, hogy egészen bőkezű az "embereivel", ha azok megdolgoznak rendesen a rájuk kiszabott feladatokkal. Isa pedig iszonyat szorgalmas... Ezért is vagyok benne biztos, hogy a jólléte azért is állt be, mert már ő is hibridként éli a mindennapokat.
Halottam már ezekről a lényekről, egyszer mikor még egy hegyekben élő falkacsoport tagja voltam. Sokat pletykáltak a "se nem vámpír, se nem farkas" lényekről, akik minden a két félt egy kisujjmozdítással is csúnyán meggyaláztak. Persze én akkor még nem hittem ezen híreknek, hisz túl naiv voltam felfogni, hogy a természet ekkora erőkkel is bírhat és birtokba adhat ilyen lényeknek.
De mára már nincs kétség afelől, hogy egy ilyen igazi "túlélő" lett az én húgom is, aki persze ennek köszönhetően örök szolgaságban is él. Hisz fejedelmien néz ki, pont ahogy egy hibridnek kell. A bőre feszes és csodás napsütötte árnyaltú, teste roppant edzettnek tűnik és az egész külleme iszonyat tekintélyt parancsoló. De kérdem én, ha az én húgom ilyen fejedelmi, akkor vajon a nagy hibrid. A királyok királya milyen lehet?  
- Ki más lennék? - kérdeztem még mindig búgó hangon. Mert azért állhat itt előttem akár a Jó Isten is, de én bizony nem fogok félelmet, vagy akár meglepettséget mutatni a húgom felé.
Dadogásán jót kuncogtam. Még álmaimban sem gondoltam volna, hogy ily' módon megtudom lepni. De hát mindig ő volt a családban az érzelgős leány...
- Mit keresek itt?! Nos ez egy jó kérdés. Talán csak miattad jöttem, talán nem. De ezt majd még eldöntöm.  És mégis hogy kerültem ide?! Nos ugyanazzal azzal a lakókocsival amit még anno apáéktól kötöttem el. Emlékszel rá? Mikor leléptem, mert le kellett. - idéztem fel keserűen azt a pillanatot.
Azt a bizonyos napot, mikor elmondtam a szüleimnek, hogy embert öltem, persze teljesen véletlenül és kiváltottam az átkomat. Azonnal elküldtek otthonról, mondván ezen tudattal ők nem tudnak együtt élni sem velem, sem a tetemmel. Még össze sem pakolhattam rögtön kitettek, ezért mérgemben megfújtam apám lakókocsiját, amit még a nénikémtől kapott. Azóta abban a kis kocsiban élek.
És ez az egész már nem egy napja történt...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 3:08 pm


Stef & Kath
...
Szavaira nem mondtam semmit, nem tudtam, hogy mit tudnék neki mondani. De azt tudtam, hogy nem kéne hagynom, hogy elmenjen, mert segítségre szorulok, de úgy érzem, hogy tőle nem várhatok semmit. Ha még érdekelne is mások érzései azt mondanám, hogy megértem, hisz játszadoztam vele és átvertem, de változnak az emberek ahogy én is. Mióta megtudtam, hogy Nadia a lányom azóta mintha kicseréltek volna, még ha ő utál is engem. - vagy csak Silas előtt csinálja azt, mintha utálna?! - Törődöm vele, és vigyázni akarok rá, hiszen ő a lányom és felelősséget kell érte vállalnom. Katherine Pierce meg a felelősség... Mintha két külön lévő dolog lenne, de nem. Igenis megváltoztam, csak senki sem foglalkozik ezzel, mert mindenki a múlttal van elfoglalva, hogy miket tettem anno. És igen, megtettem azokat amiket, de senki nem tudta, hogy miért vagyok olyan amilyen. Nem tudják, hogy miket éltek át, nem tudják magukat beleképzelni a helyembe. Nem azt mondom, hogy teljesen megakarok változni mert nem, maximum foglalkozni fogok a saját lányommal, ennyi.
Nézem ahogy Stefan elmegy, nem mondok s teszek semmit csak nézem ahogy egyre jobban távolodik tőlem... Mikor már nem láttam őt megfordultam és elindultam a kocsi felé majd hazamentem. Ennyi elég volt ebből a városból!

Δ zene Δ remélem megfelel Smile Δ ©




A JÁTÉKTÉR SZABAD!
//köszi a játékot Smile
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 4:15 pm





Kath & Stefan


"Minden emlék volt mi a múltban történt.. ne álmodozz, mert álmodni nem szép, sőt mi több fájdalmas, főleg akkor, ha az illető, aki én vagyok nem szeret téged.."


A tetteink határoznak meg, és épp ezért sem tehettek olyat, ami túl menne a célon. Nem szeretem Katherinet, sőt számomra olyan közömbös, mint egy ismeretlen személy, avagy az áldozataim, akiket megölök csupán a vérükért. Mind-mind hasztalan.. talán túlságosan is, és ugyanezt érzem Kath iránt is. Belőlem nem vált ki semmit sem a jelenléte.. csupán szánalmas, megvetést, és az ehhez társítható gyűlöletet.. Túl könnyedén megtehetném azt, hogy szenvedést okozok számára, hogy megölöm, hogy elveszem az emberi kis életét, mely oly törékeny, mint egy virág.. Annyi éven át védte csak magát, és manipulált annyi mindenkit, és többek közt engem is, ezért pedig tőlem ne várjon semmit sem, ami a jóhoz köthető fogalom. Kifújom a tüdőmben tartott levegőt, és kérdőn felhúzom a szemöldökömet, miközben hallgatom a válaszát. Mégis mit hisz, hogy hülye vagyok? Azt hiszi, hogy engem ki lehet játszani? Tudom, amit tudok, és még pedig Katherine fél tőle..
-Kár tagadni..-Jegyzem meg játékos hangszínen, és vállat vonok. Katherine színjátékból, manipulációból, és hazugságból.. ötös. Épp ezért sem hiszem el egyetlen egy szavát sem, mert árad belőle a hamisság érzete. Elmosolyodva rángatom végül arrébb erősen a kezétől fogva egészen egy olyan helyre, ahol kettesben lehetünk.
-Oh.. ez igazán jó hír, bár kár.. igazán fájhatott volna.-Mondom gúnyos hanglejtéssel, ami után felteszek számára egy roppant egyszerű kérdést, de mint oly sokszor most sem hiszek neki a válaszát követően. Kath sose megy valahova csak azért, mert ott még nem járt.. mindig valami indokkal, okkal, avagy tervvel érkezik.-Hmm.. értem.-Bólintok.-Nekem dolgom van a továbbiakban, szóval nem zavarlak.-Mondom játékosan könnyed hangszínnel, majd hátrébb lépek tőle pár lépést.-A soha viszont nem látásra, és apropó ajánlom, hogy kerüld ezt a helyet, mert legközelebb Klaus elé viszlek, de az neked kicsit sem fog tetszeni.-Mondom miközben hátat fordítva neki megindulok előre, és ezáltal ott hagyjam őt, mert szánalmas.. túlságosan is..


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzer. Május 14, 2014 3:10 pm

Stef & Kath



Rám akar ijeszteni, de nem fog sikerülni. Megannyi alkalma volt már arra, hogy kinyírjon, de nem tette meg. Most sem fog, nem fog Klaushoz elvinni. Tudom.- Nem félek Klaustól, szimplán csak nem szeretek a társaságában lenni. - mondom a már jól ismerhető mosolyommal az arcomon. Igen félek tőle, hisz most, hogy ember vagyok még nagyobb az esélye annak, hogy sikerül megölnie, de ezt nem fogom bevallani. Főleg nem annak a személynek aki Klaus puli kutyája lett. Mint jó pár évvel ezelőtt, de az már régi történet. A múlt sztorija.
Meglepődök mikor megfogja a kezem és addig húz amíg nem leszünk kettesben. Normál esetben bepróbálkoznék nála, de ez nem a megfelelő helyszín. Nem New Orleansban fogok újra bepróbálkozni nála.
- Nem fájt annyira. - mondom és szemeibe nézek. Nem látom már azt a régi Stefant akit szerettem, akit szeretek, de jól tudom, hogy nagyon belül a lelke mélyén még ott van.
- Elegem volt a bezártságból, kicsit világot akartam látni. itt pedig nem jártam. - mondom miközben vállat vonok.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimePént. Május 09, 2014 5:22 pm

Katherine Petrova & Stefan Salvatore


"Játszani nem nehéz.. játszani gyerekjáték.."


-Nem én vagyok itt a meglepetés, Katherine, hanem te.. nem igaz?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm, míg tekintettem kérdően fúródik bele az övébe.-New Orleans utcái számodra nem nyújtanak lépten-nyomon biztonságot..-Hangom kissé cinikussá válik, míg ajkaimon könnyed mosoly játszik.-Tudod az éveid számának búcsút intettél, illetve magának a vámpírságodnak is, és ha már itt tartunk, ha kell még a maradék időd, amit ugyebár megélhetsz, akkor ne itt akarj lenni!-Hangom fenyegetően hat, ahogy mellé lépve a füléhez hajolva suttogok.-Szóval kerüld eme helyet, mert ha értem jöttél, akkor sajnálom, de nem megyek innen sehova, illetve azon nyomban el is kell vennem a drága kis életed, mert Elenával világosan közöltem, hogy utánam már pedig senki ne jöjjön!-Nyomom meg a végét igen csak hangsúlyosan, de még mindig csak a suttogásom az, amely betölti a légteret, majdan elkezdek körülötte lassú, magabiztos, és kimért léptekkel sétálni, ahogy szemrevételezem.
-Nem félsz.. nem félsz.. de Klaustól persze igen, nem de?-Röhögöm el magam, ahogy megállok ismételten vele szemben, majdan egyik kezemmel megragadom a karját, és egy igen könnyed, mégis erős szorítással elérem, hogy utánam jöjjön.. egészen addig ráncigálom, míg nem egy olyan helyre kerülünk ahol csak ketten vagyunk, és végül is ekkor engedem el.-Remélem nem fájt, szívem..-Mondom gúnnyal telt hangon, ahogy kezemmel magamhoz vonom, és ezáltal ölelem át, így pedig nem engedve őt el.-Mond csak, Kath.. mit szeretnél?-Suttogom a szavakat az ajkaiba, miközben bal kezem megállapodik a csípőjén, és a jobbal pedig finoman játszadozni kezdek a hajával. Nem vagyok jó, nem vagyok rossz, én maga a pokol volnék immár. Most, hogy ragadozó életmódot folytatok úgy érzem, hogy felszabadultam minden eddigi nyomás, és teher alól.-Én..-Hajtom fejemet a nyakához, ahogy arra lehelek egy lágy csókot.-Nos.. miért vagy itt?-Emelem meg a fejemet, ahogy ránézek.

// Mai napi leckéd; Még mindig ugyanaz, ami eddig; nyomd meg magadban az érzelmek fogalmát, és fejtsd ki.. próbáld átadni nekem lépten-nyomon, hogy érezzem, hogy beleéljem magam a karaktered helyzetébe, hogy az írásod ennél is jobban magával ragadjon. Használd, mint user az érzelmeidet, és váltsd a hasznodra, hisz amit érzünk az kifejező.! Használj élményeket, érzelmeket, emlékeket, a jelent, és a fájdalmad, hisz ez mind-mind javít az írásokon jelentősen!
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeCsüt. Május 08, 2014 12:08 pm

Stef & Kath



Őszintén szólva szép hely ez a New Orleans. Persze nem békés és csendes, és mint Mystic Falls ez is tele van természetfeletti lényekkel. Habár most nem tudom megállapítani, hogy ki az, hisz ember vagyok - sajnos - ami eléggé hátráltat abban, hogy egyről a kettőre jussak.
Természetesen dolgozom az ügyön, hogy újra vámpír lehessek, hisz így még megvédeni sem tudom magamat igazán. Nem mintha 540 év alatt nem tanultam volna meg egy-két önvédelmi dolgot, amit természetesen nem félek használni sem.Éppen a fákat nézem, és a madarak csiripelését hallgatom mikor valaki elém suhan. Reflexszerűen hátrébb lépek pár lépést, és megnézem, hogy kivel van dolgom.
- Stef, minő meglepetés. - mondom a már jól ismert mosolyommal, mikor felismerem Stefant. Tudtam, hogy New Orleansban tartózkodik, de nem hittem volna, hogy össze futok vele. Vagy épp amiatt jöttem ide, hogy találkozhassak azzal akit szeretek? Kitudja!
Klaus... Úgy látszik ő is itt van valahol, de jó...
Az agyam kattog, hogy mit tegyek, hisz nem akarom, hogy elvigyen Klaushoz. Még csak az kellene, több száz éve megakar ölni, nem adom meg neki azt az örömet, hogy megtehesse. Hogy végezzen velem. Nem!
- Nem félek tőled! - mondom és végig nézek rajta.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 6:00 pm

Katherine Pierce & Stefan Salvatore


"A játék; édes bosszú.."


Ölni, gyilkolni, és mindezt élvezni.. oh, Istenem, de szép tett! Minden egyes emberi élet kioltása egy újabb remény arra, hogy felejtsek egy röpke pár órára, és egy újabb lehetőség azon pontra, hogy ne érezzem a bűntudatot, mely szétmarcangol teljességgel. Fájdalom, gyötrelem.. kín, és szenvedés? Mikre jók ezek, ha nem arra, hogy felemésszenek? Mire jó mindez, ha nem arra, hogy örökre felbomolva a lelkem elvesszen? Mire jó ez az átkozott érzelem, ha nem arra, hogy tönkre tegyen végleg? Finoman húzom végig a kezemet az üvegen, majdan elengedve azt magam mellé ejtem a karomat, míg másik kezemben erősen tartom az italos üveget. Beleiszok, majdan meghúzom erősen, és jól esően nyelem le, ahogy az ital kaparja a torkomat. Szemeim élesen villannak, ahogy átsétálok a tömegen, és szememmel keresek egy esti szórakozásra alkalmas egyedet.. még nincs este, de majd lesz.. és én szeretek mindenre előre felkészülni, nos tehát az estémre is! Vigyorogva pillantok meg a főtéren sétálva egy hasonmást, és mivel immár emberi véren élek, ezért ki szúrom, hogy az illető ember, egyszóval Katherine.. s hát most mit tegyek mást? Oda megyek hozzá egy könnyed mégis határozott suhanással, és előtte kötök ki.
-Katherine, Katherine..-Mondom gonosz mosolyra húzva ajkamat, ahogy a lehető legközelebb hajolva hozzá suttogom az ajkaiba.-Ugye milyen mámorító a jelenlétem?-Vigyorgok továbbra is, ahogy a füléhez hajolok.-Mond mit keresel itt? Tudod, Klaus nem örülne neked, és én meg mily kegyes vagyok, ezért jelentem is neki, hogy kívánod meglátogatni.. nos mit szólsz?-Nevettem el magamat hirtelen, és finoman hátrébb lépve megiszom az italt, majdan az üveget egy laza mozdulattal eldobom.-Nos tehát, szépségem?-Tárom szét a karjaimat, és várom a válaszát érdeklődve Kathnek.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeHétf. Május 05, 2014 1:10 pm

Stef & Kath



Mióta Elena emberré változtatott azóta nem nagyon járkáltam semerre, hisz azért én sem akarom azt, hogy Silas megtaláljon. Hisz milyen lenne az ha feladnám? Pont én?
Embernek lenni nagyon nehéz, főleg, hogy több száz évig vámpírként éltem. De mint minden helyzetet, ezt is megoldom valahogy, és én fogok győztesként kijutni ebből a játékból!Damonnek ma más programja volt, Jeremy pedig suliban volt ezért úgy gondoltam, hogy elmegyek egy kicsit kimozdulni. Elvettem az asztalról a kocsi kulcsát majd elindultam arra amerre csak akarok. Nem volt konkrét úticélom, szimplán csak el akarok innen menni. Végül is úgy döntöttem, hogy New Orleansba megyek. Kétlem, hogy Silas itt flangálna, főleg, hogy ő Mystic Fallsban tartózkodik.
Damon szekrényéből kivettem egy adag pénzt, majd kibéreltem New Orleans szállodáiból az egyikben magamnak egy szobát, majd leparkoltam a parkolóban.
New Orleansban még nem nagyon jártam, ezért úgy döntöttem, hogy elmegyek egy kicsit sétálni. Habár már este van, de tudok vigyázni magamra. Legalább is megpróbálok. Utam a főtérre vezetett, csodás egy hely, szép kiépített park van, és rengeteg ember is tartózkodik itt.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeHétf. Ápr. 28, 2014 6:54 pm


My sis and I


Az érzés csak nem akart szűnni. Zavart, hogy valaki ilyen figyelmet szentelt rám, hogy képe volt végig követni New Orleans utcáin, egész a főtér sűrűjébe. Nem éreztem jobban magam tőle, amikor követőm leszakadt rólam, csupán kíváncsiság tombolt bennem. Érdekelt kinek keltettem fel annyira a figyelmét, hogy ilyen „mesterien” eredt a nyomomba.   Ahogy pedig itt álltam követőm háta mögött és arra vártam, hogy végre megforduljon, valamilyen megmagyarázhatatlan érzés kerített hatalmába. Szememmel végig az ismeretlen, s furcsán még ismerős csak ismerős alakot figyeltem. Vártam, hogy megforduljon, vagy, hogy legalább megszólaljon. Ám ahogy ez megtörtént… egyszerűen megfagytam. Nem tudom mi történhetett velem, de már csak azt vette észre, hogy nővérem barna szemeibe bámulva próbáltam feldolgozni, hogy ő valójában is itt állt előttem. Nem bizonyult könnyű feladatnak, hiszen olyan régen láttam már és annyira rég volt már, hogy utoljára beszéltem vele. Hihetetlennek tűnt, hogy még is itt van, hogy tényleg ő az. Hihetetlen és valahogy még is jó.
Azt láttam, hogy mozog a szája, azonban a szavai már nem jutottak el a fülemig. Képzelhetem milyen ábrázattal álltam előtte. A meglepettség, a csodálat és a kétség keveredhetett arcomon.
- Amber? Tényleg te vagy az? – hitetlenkedtem tovább, ahogy végig néztem rajta. Máshogy festett. Igazság szerint nem volt valami jó bőrben. Úgy festett, mint valaki űzött vad, aki már elég ideje nem foglalkozott azzal, hogy talán aludni is kéne. Az arca egy picit beesett volt, a szemeiből fáradtság tükröződött. Nekem pedig lelkiismeret furdalásom volt, amiért ennyi ideig nem kerestem őt.
- Mit…? Hogy…? – hebegtem-habogtam. Reméltem, hogy félszavakból is megérti hová is akarok kilyukadni. Igen, az érdekelt, hogy mit keres itt és, hogy került ide? Nem rémlett, hogy valaha is vágyakozott volna ilyen helyekre, mint New Orleans. Szóval elképzelésem sem volt, hogy miért jött ide. Egy részem legbelül azt szerette volna, ha nővérem miattam jött volna ide, egy másik részem pedig reménykedett benne, hogy nem. Bármi is legyen idelátogatásának célja, nagyon remélem, hogy nem akar sokáig a városban tartózkodni, mert itt nem szívesen látják a  hozzá hasonlókat.




A hozzászólást Isabella Sanders összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 04, 2014 5:57 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimeSzomb. Ápr. 05, 2014 1:24 pm

""A testvér olyan valaki, aki sosem engedi, hogy elfeledd az őrült dolgokat, amiket tettél.""

Isabella & I

Teljesen belemerültem a tükörképembe. Kezdetben csak azért voltam hajlandó a tükörbe nézni, mert ezt remek megfigyelő pontnak találtam. Ám mostanra a rabja lettem.. Csak álltam a tükör előtt és magamat néztem. Már ha ez a beesett szemű, zsíros hajú, roppant megviselt nő én vagyok.
Igen... ez utóbbi időkben rendesen megváltoztam. A sok évi lakókocsiban leélt élet és alvás rendesen megviselte a emberi mivoltomat. Hátam még néha most is belesajog a gondolatba, hogy megint egy estét ott kell éjszakáznom. De hát hol máshol élhetnék? Én? Egy ragadozó... a telihold rabja.
Kirázott a hideg, miszerint ha most így nézek ki, vajon a 30. szülinapomat milyen ábrázattal fogom megélni? De jobb is ha nem gondolok ilyenre... hisz így csak elterelem a figyelmemet, amit nem szabad. Hisz ébernek kell lennem!
Hirtelenjében hátam mögött egy erős és magabiztos női hangra lettem figyelmes. Szerencsémre az árust már egy ideje sikerült leráznom magamról, így nem volt szemem előtt. Nem kaphatta el meglepett és fagyos pillantásomat.
Ez a hang bizony semmit sem változott! Pont olyan szépen csengett, mint anno még tulajdonosának fiatalabb korában. Szépen lassan fordulok meg... hogy ezzel mi célom van? Pusztán csak az időhúzás. Muszáj valami kapós indokot találnom ittlétemre. De mit hazudjak? Tán már ismer annyira, hogy tudja nekem sem ez a hely az ideális külön program egy kis kikapcsolódásra. A hely, ahol sokáig megtudnék élni. Biztosra veszem, hogy tudja, vagy legalább sejti, hogy valami dolgom van itt.
Történelmi pillanat volt mikor szembefordultam a húgommal. Ahogy a két Sanders lány, egymás előtt állt és feltett szándékuk volt, hogy kiderítsék a másik ittléte okát. Persze... nem beszélhetek többesszám harmadik személyben. Hisz egyrészt magamról van szó, másrészt pedig... semmi olyan nem tudok kiolvasni húgom szikrát szóró szeméből, ami azt éreztetné, hogy érdekli vajon mi a fenét keresek itt.
Nem túl finom megjegyzése a kalap iránt meg sem lepett. Az ízlésünk sosem volt azonosnak -még talán hasonlónak sem- mondható. Óvatosan levettem a fejemről a kiegészítőt, majd visszaraktam a helyére. Léptem kettőt kijjebb, hogy mást is a termékek elé tudjak engedni.
- Már régebben sem volt azonosnak mondható az ízlésünk. Ugyan most miért hallgatnák pont rád?- kérdeztem tőle kérdésnek hallatszó költői feltevésemet.
Hogy milyen érzés volt újra látni, rég elfeledett húgomat? Hátborzongató, de ugyanakkor nagyon megnyugtató is...
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimePént. Márc. 28, 2014 9:32 pm


My sis and I


Szabadnap. Valószínűleg ez lesz a legutolsó ilyen nap az életemben a múltkori húzásom után. Nem volt jó ötlet beülni egy nyilvános és zsúfolt kávézóba egy (terhes!) vérfarkassal, ezt elfogadom. Ezzel együtt azt is elfogadtam, hogy büntetést érdemeltem e miatt, a botlásom miatt. Azt azonban képtelen voltam felfogni, hogy miért épp ilyet. Miért épp azt kaptam büntetésnek, amit? Áh…
Akárhogy is, ki akartam élvezni ezt a napot, ezt az egy napot, míg szabadon járhatok és kelhetek. Klaus nem volt otthon, nem ellenőrizgethetett, így voltaképp azt sem nagyon tudhatta, hogy a farkaskájára most épp Elijah vigyázott… már megint. Nagyon jól tudom, hogy a hibridke nem igazán díjazta, mikor a bátyussal volt elfoglalva a gyermeke anyja. Végtére is, még is csak az ő kölykét hordta a szíve alatt. Ráadásul Hayley és Elijah különösen jó kapcsolatban voltak egymással. Klaus jogosan aggódhatott talán amiatt is, hogy a saját vére, majd a bátyját fogja az apjának tekinteni. Ha valaki az én véleményemre lenne kíváncsi, azt mondanám, hogy az a szerencsétlen gyerek jobban járna, ha meg sem születne. Elvégre szegény pöttöm pont egy olyan világba fog belepottyanni, ahol a veszély leginkább ő rá fenheti a fogát. Hát mekkora fogás lenne már Marcel részéről, ha sikerülne valahogy megszereznie a kicsit. Az biztos, hogy egy életre elintézné és sakkban tartaná ezzel az ősieket. De em akarok most én ilyenekkel foglalkozni. Egyszerűen csak élvezni szeretném a szabadságomat.
A főtér, mint mindig, most is kellőképp zsúfolt volt ahhoz, hogy feltűnésmentesen olvadjak bele a tömegbe és még véletlenül se vehessen észre egy errefelé kóborló vérszívó se. Úgy cikázom a tömegben és a bódék között, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, hogy én egy ilyen helyen mászkálok. Én nem voltam idevaló. A vásárlás valahogy nem ragadott magával sohasem. Épp ezért választottam ezt a helyet, mert itt tutira nem keresne senki sem, aki ismer. Igazából nem volt különösebb célom azzal, hogy idejöttem. Talán csak körülszaglászni egy kicsit, híreket összeszedni, információt gyűjteni. Mind ezt természetesen csak is saját magam számára. Nem voltam én Klaus kémje, sem pedig a kutyája, hogy helyette szimatoljak körbe a városban. Különben is, volt neki elég embere erre a feladatra, ráadásul ő maga is szeretett megfigyelni. Ha pedig már megfigyelés…
Mióta csak kitettem a lábam a házból úgy éreztem, hogy valaki folyamatosan a nyomomban van. S bár óvatos voltam és igyekeztem a legkacifántosabb módon eltűnni a figyelő szemek elől, még mindig úgy éreztem, hogy bárki is követ, még mindig itt van és pontosan tudja merre tartok. De én sem voltam ám hülye. A szüleimnek és a nővéremnek köszönhetően rendesen megtanultam megvédeni magamat. Tudtam, hogy hogyan fordítsam a saját megfigyelési technikáját az ellenfél ellen. Én pedig most is pontosan ugyan ezt tettem. Úgy figyeltem a körülöttem lévő embereket, mintha vadászatra készülnék és csak a megfelelő áldozatra várnék. Megfigyeltem minden arcot, minden öltözködési stílust, illetve testfelépítést. Így pontosan tudtam, hogy aki a nyomomban van, az egy nő.
Láttam, egy óvatlan pillanatában sikeresen leleplezte magát. Észrevettem, hogy figyel engem, azonban azt nem hagytam, hogy ő is felfigyeljen rá, hogy én meg őt figyeltem. Ó igen, játszottam vele és elhoztam egy olyan helyre, ahol biztosan lebuktathatom. Ugyan fogalmam sem volt róla, hogy ki az a nő vagy egyáltalán mit akart, de szörnyen idegesített a jelenléte. Tudnom kellett miért követ.
Benyomultam egy csapat ember között, ezzel végleg elveszve a tömegben úgy, hogy biztosan kikerüljek az ismeretlen nő látószögéből. Én azonban jól láttam őt. Láttam, ahogy valami kalapot nézeget magán, s hogy az eladó próbálta is azt rátukmálni. Elérkezett a tökéletes alkalom, hogy egy hatalmas meglepetésben részesíthessem és meg is leckéztessem. Bár, nem láttam a nő arcát, tudtam, hogy ő volt az aki megfigyelt. A kérdés az volt, hogy miért?
Mögé suhantam és ügyeltem rá, hogy egy hangot sem adjak ki. Az eladó épp nem volt itt, az előbb hagyta faképnél ezt a nőt, mert nem sikerült neki rátukmálni a kalapot, vagy valami hasonló oka lehetett. Nekem ez a dolog csak kedvezett, így ugyan is nem voltak szemtanúk…
- Ha rám hallgatsz, akkor nem veszed meg azt a kalapot. – szólaltam meg a nő háta mögött, hangomból érződött az él, a szurkálódás. Reménykedtem benne, hogy a frászt is sikerült ráhoznom a nőre, s, hogy emiatt majd egy jót nevethetek is. Vártam, hogy megforduljon és lássam az arcát…


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitimePént. Márc. 28, 2014 8:08 pm

""A testvér olyan valaki, aki sosem engedi, hogy elfeledd az őrült dolgokat, amiket tettél.""

Isabella & I

Meg kell találnom. Muszáj lesz. Hisz a családom egy apró kis tagja. A családom kis elbűvölő, legifjabb leszármazottja... ő mindig is az volt. Még azután is... bizony az után is, hogy elkövette az emberi élet legnagyobb vétkét, amiből még ő sem moshatja majd tisztára a kezét. Embert ölt. Jó.. mondjuk pont mint én.
Sem én, sem a húgom nem volt sosem kezesbárányok. A vérünkből kifolyólag örök lázadók voltunk. Minden és mindenki ellen lázadunk.
De persze a húgom sokkal okosabban, mivel mindig is ő volt és lesz a család kis kedvence. Én meg a csúnya kis félreértés, akit mostanra oly' könnyű letagadni és elfelejteni..
Fanyar vigyorral a képemen lépek egyik üzletsorból a másikba. Ez a főtér totál zsúfolt és brutálisan nagy. Itt aztán könnyen eltudok tévedni/ elveszni kellő szemek elől... pont ez kell nekem.
Az egyik kis utcai bódétól lépek át a másikra. Most épp egy kalapot próbálok a fejemre. A célom az, hogy meghúzzam magam és továbbra is kövessem. Bizony Őt, az én kis húgomat.
Furcsa, hogy ma kapott egy kis kimenőt Klaustól.. mármint én amit eddig hallottam Klausról az az, hogy ő nem az a fajta lezser fazon, aki csak úgy hagyja, hogy a személyzete össze-vissza mászkáljon egy ilyen veszélyes városba. Ahol hemzsegnek a vámpírok és egyéb szörnyű lények...
Szóval... szó, mi szó eléggé szűken fogja a kis bizalmi körét, köztük a húgomat is. A kalapot rendesen ráhúzom a fejemre. Isten ments, hogy észre vegyen.
Fél szemmel még mindig a húgomat nézem, miközben a hiteles álcám érdekében az eladó rámenős beszédét is figyelem. Bólogatok, látszik mennyire elakarja adni ezt a kis nyamvadt kalapot. De most jelenleg ez érdekel a legkevésbé.
Igazából.. fogalmam sincs miért is akarom újra látni a testvéremet. Talán csak kíváncsi vagyok arra, hogy minden rendben van-e vele. Hogy jól megy-e a sorsa. Vagy csak érdekel milyen is az élete itt, New Orleansba a partyk és a misztikumok fővárosában. Esetleg csak újra vágyok egy jó nagy fejmosásra. Hogy megkapjam újra milyen ember is voltam anno. Miket követtem el, míg a farkasgénemet kordába nem tudtam tartani. Hogy szégyent hoztam a családomra, vagyis rá is.
Fogalmam sincs mire gondoltam mikor idejöttem. Csak cselekedtem. Gépre szálltam és a kis szárnyas itt tett le engem. New Orleans kapujában.
Igazából nem is olyan rossz ez a hely. Csak ezeket a zsúfolt utcai árusokat nem szeretem.
Vajon mit keres itt Isabella? Miért jött ilyen helyre? Nem olyannak ismertem meg, aki ilyen helyek lelkes látogatója.... ugye nem ismertem félre a húgomat?
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Főtér             Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főtér    Főtér             Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Főtér

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Főtér

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Belváros-