Ms Gilbert



 

Megosztás
 

 Ms Gilbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Ms Gilbert Empty
TémanyitásTárgy: Ms Gilbert   Ms Gilbert Icon_minitimeVas. Dec. 15, 2013 6:13 pm



Elena Gilbert


Nem kell angyalnak lenned ahhoz, hogy angyali külsővel rendelkezz!




Teljes név: Elena Miranda Gilbert
Becenév: Elena
Születési hely: Mystic Falls
Születési idő: 1992 július 11.
Kor: 22
Faj:  vámpír
Play by: Nina Dobrev
Kapcsolat: Sorozatbeli karakter. (Istentudja hanyadik) hasonmás.
Mit szeret csinálni: naplóírás, hosszú túrák, iskolába járás és minden ami emberi


ez vagyok én
Elena egy angyali arcú lány. Pisze orra és barna szemeinek köszönhetően senki nem felejti el, ha látja. Hosszú barna haja van, amit általában kiengedve, egyenesen hord. Ruhái teljesen mindennaposnak mondható, egyszerű farmerből és egy felsőből áll. Kiegészítőt nem használ, vagy ha igen, akkor s csak alkalmakkor. Teste edzett és izmos, ám nagyon nőies.
Elena egy kedves lány, aki mindent megtesz a barátaiért és a családjáért. Felmenői tükörképe. Olyan lány, aki nem menekül és bátor. A lehető legjobban próbál minden helyzetet megközelíteni és utálja a veszekedéseket. Fontos számára az emberi lélek és mindig figyel a körülötte lévők érzésére. Céltudatos, ámbár roppant akaratos nőszemély.



az én kicsi történetem ...

Épphogy csak kinyitom a szemem, mikor hirtelen a nyakamon éreztem enyhén cserepes ajkait. Pont a legcsiklandósabb pontomat találta meg, ezért nem csoda, hogy az ajkaim mosolyra húzódtak.
- Még korán van.- felelem, még mindig mosolyogva, de a szemem nem nyitom ki.
- Tudom, de a telefonod vagy fél órája pittyeg már. Ez elviselhetetlen.- mondata befejezte után, ismét  forró leheletét érzem a nyakamon. A második kellemes ébresztő után, már a szemem is kinyitottam és így mosolyogtam rá. Hihetetten, hogy mindennap Damon mellett ébredhetek! A kezeimmel viszonylag gyorsan felcsücsülök az ágyra és egy gyengéd csókot nyomok Damon szájára, amiért ilyen kedvesen ébresztett fel. - Jó érzés melletted ébredni!- adok hangot gondolatomnak, miután nagy nehezen elszakadtam az ajkától. Válasz helyett ismét megcsókol, majd mikor a telefonom ismét pittyeg egy nagyot elhajol tőlem és a szemével a telefon felé mutat. - Ha nem hallgattatod el, akkor majd én fogom.- nézett vissza rám. Pontosan jól tudtam, hogy nála nem az a  elhallgattatás, hogy lenémítja.
Gyorsan kimásztam az ágyból és a telefonomért nyúltam. Amint megláttam, hogy Bonnie írt, gyorsan visszanéztem Damonra. - Bonnie írt, végre valahára...- jegyeztem meg, majd visszanéztem a mobilra. Gyorsan végig futottam a sorokat.
Elena!
Bocsánat, hogy eddig nem írtam, de túlságosan elveszek a gyorsan futó időbe. Velem minden rendben, remélem veled is.
Puszi: Bonnie
Damon mintha csak belelátott a fejembe, gyorsan mögém lépett egy a fülembe suttogott pár szavacskát, de csak a végét értettem, mivel túlságosan felkavart ez a pár sor. De nem tudom miért... valahogy nem érezem azt, hogy minden rendben lenne.
- Kimegyek, sütök pár tojást. Ne maradj sokáig, mert kihűl. - gyorsan adott egy puszit az arcomra, majd hallottam, ahogy kisuhan a konyhába. Miután már hallottam, ahogy az olaj sistereg a serpenyőbe, beletúrtam hosszú, barna hajkoronámba és visszaültem az ágyra. Pár másodpercig idegesen doboltam az ujjaimmal a mobilon, majd düllőre jutottam. Gyorsan betárcsáztam Bonnie számát és a telefont a fülemhez emeltem. Vártam, ahogy kicseng, majd elkomorodtam, mikor ismét a hangposta kapcsolt be. De azért mégis beleszóltam...
- Szia, Bonnie! Figyelj ha ezt meghallgattad - vagy az összes többit - kérlek hívj fel. Beszélnünk kell. Puszi: Elena! - miután befejeztem a mondatot kinyomtam a telefont és visszatettem az asztalkára. Besiettem Damon fürdőjébe és amilyen gyorsan csak tudtam lekaptam a ruháimat, beálltam a  zuhany alá és hagytam, hogy a meleg víz hagy mossa le rólam azt a mérhetetlenül nagy stresszt, ami jelenleg rajtam nehezedik.


Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
 

Ms Gilbert

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vámpírok-