Hayley Marshall ~ kész



 

Megosztás
 

 Hayley Marshall ~ kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Hayley Marshall  ~ kész Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hayley Marshall ~ kész   Hayley Marshall  ~ kész Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 11:45 am

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Hays! *.*hug2  ~
Lassan nem győzöm hangsúlyozni eléggé, hogy mennyire imádom a te irományaidat olvasni! Razz 
A külső-belső leírás rész, mosolyt csalt az arcomra, rendesen megragadtad mind azt, amit úgy szeretünk ebben a farkas leányzóban. Very Happy
Aztán itt ez a remek kis történet, ami magába foglal mindent, de tényleg mindent, amit eddig csaktudni véltem erről a kis farkasról.  9  Csodás lett! Csak ennyit mondok.  *.* 


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Hayley Marshall  ~ kész Empty
TémanyitásTárgy: Hayley Marshall ~ kész   Hayley Marshall  ~ kész Icon_minitimeSzomb. Dec. 21, 2013 2:15 pm



Hayley Marshall

Manipulálunk, szomjazunk a hatalomra, irányítunk, büntetünk, de a tetteinket egyetlen mélyen ülö dolog határozza meg... Magányosak vagyunk.





Wolf mammy



Név:Hayley Marshall
Becenevek:maradjunk a Hayley-ben
Születési hely:New Orleans
Születési idő: 1992. január 12
Kor:21
Faj: vérfarkas
PlayBy:Phoebe "gyönyörűségesenszép" Tonkin Razz
Ez vagyok én: Hogy milyen vagyok? Nos nehéz szavakba önteni... igazából velem kapcsolatba mindent nehéz szavakba önteni, mivel nincs egy könnyű életem. Hogy miért? Mert nem vagyok egy hétköznapi tini lány, aki nyugodtan tudja élni az életét. Mi ennek az oka? A fenébe, ne tegyél már fel ennyi kérdést, hisz még a végén elgurul a gyógyszerem...  mert velem ilyen is szokott történni. Minden teliholdkor! Az a bizonyos kráter kihozza belőlem a legrosszabbat. Mérges leszek, ingerült és egy idő után szó szerint harapós. És mikor nem vagyok farkas? Nos, olyankor sem sokkal másabb a helyzet. A lobbanékonyságom még mindig jelen van és a fizikai erőm is elég nagy, ennek köszönhetőn az önbizalmam is. Teljesen megvagyok elégedve magammal. Csinos vagyok, erős, szép és ez mind olyan szempont, amivel igencsak kevés ember rendelkezik.
Viszont alapjáraton egy nagyon kedves lánynak tartom magam, akinek fontosak a barátai, a családja és a falkája is.

Ha még nem láttál akkor sincs nehéz dolgod elképzelni. Egy teljesen átlagos lány vagyok, aki mégis a iszonyat feltűnő a szépsége gyanánt. Hosszú hajam, ami sötét barna színben pompázik, a vállamat söpri, így keretezvén az enyhén szív alakú arcomat. Pisze orrom felett, szépen csillogó, barna szemeim vannak, ami teliholdkor sárgás színbe vált át, így az arcomat is enyhén sápasztja. Testem edzett és idomos, nagyon nőies. A smink az ellenségem, utálom, viszket tőle az arcom, borzalmas...
Ruháim teljesen átlagosak, olyan amilyen egy tinilánynak engedett, farmer és pólók tömbkellege.

This is my story....


Bő hónapokkal ezelőtt
Egészen szép nap volt. Sütött az a fényes golyó ott fent, nekem meg éppen semmi dolgom nem volt. A hegyi levegő mindig is ellazított. Nem is tudom igazából, miért, de olyan relaxáló hatással volt, rám, mint semmi más. Farkas vagyok! azt hiszem végül is csak ennek tudható be.
Nagyokat lépek a köves úton, tele életkedvvel és lendülettel. Mikor már azt hiszem, hogy a lombok sokasága alkalmas arra, hogy védjen és eltakarjon, elülök egy hideg kőre és a túrabakancsomat levéve a patakforrás vizébe mártom lábamat. Ha látna valaki, biztos azt hinné elment az eszem. Talán így van, talán nem...
Sokszor már magam sem tudom eldönteni, hogy vajon tényleg épelméjű lány lehetek. Az viszont egyszer biztos, hogy mindent egyedül kellet, hogy megtanuljak / megéljek. Nem voltak szüleim. Nem ők segítettek nekem az első lépéseimben, és nem voltak ott az első iskolai előadásomon. De az nem mondható, hogy nem volt családom. Sosem voltam egyedül, ha szerettem  volna, akkor sem. Mivel ez a bizonyos ház, ahol laktam tele volt árvákkal, a testvéreimmel. Azt hiszem ezért is neveztem el a helyet Árvaháznak, mint talán minden épelméjű ember.
Hirtelen egy kis mosoly ülepedett le ajkaimra, mikor elkönyveltem magamban, hogy talán mégis normális ember, vagy már farkas vagyok. De ha tényleg az lennék, akkor mi a fenének mentem volna bele ebbe az egészben, minek kezdetem el így meg kavarni az életemet? Talán erre nem is az a jó szó, hogy izgalomra vágytam...
Minek kellett, pont nekem letraktálnom Katherine Pierccel, célom elérésében? Talán csak azért mert nem vagyok buta, tudtam, hogy neki is kell valami, és nekem is kellettek az információk a családom tagjairól. Mert, bár otthagytak egy ilyen borzalmas árvaházban - tele dilinyós apácákkal -, mégsem ítéltem el őket. Mindent amit ma tudok és amilyen vagyok azt magamnak köszönhetem. Egy túlélő lettem, sőt már születésem óta az vagyok. És talán ez ment ki majd a jelenlegi helyzetemből is... mert mikor Klaus "felkeresett" tudtam, hogy tud az én kis szövetkezésemről Kath-el. Kereste valamiért a lányt, ami engem kíváncsivá tett. Azt hiszem legbelül, már akkor tudtam, hogy az ellenszer miatt akarja elkapni a Petrova lányt. Akart valamit és én is akartam, azt hiszem minden ennek könyvelhető el.
Mármint részemről csak válaszokat, de mindketten csak nagy adag körítést kaptunk egymástól. Bíztam benne, hogy Katherine segít, de amit már sokan mondtak, engem is a csávában hagyott. Lelépett a gyógyírrel a kezében, mit sem törődve azzal, hogy engem meg Klalus markában hagyott.
Végül is tényleg ekkor derült ki, hogy egy túlélőnek születtem. Ahelyett, hogy a hibrid uraság kitépte volna a szívemet, vacsorával és itallal kedveskedett, amivel tényleg meglepett, de nem nyűgözött le. Tudtam, hogy mi a célja, mit és kit akar. Sakkban tartottam, de ő is engem. Kellemes esténk volt, nem tagadom, de mint mindenből, nekem ebből is kijárt a rossz, az a kis negatívum, ami mindig emlékeztetett arra, hogy én csak egy árva vagyok.
Most itt ülve megint csak arra gondolok, hogy már hónapok óta egy kis "élőlény" növekszik a hasamban, akinek talán nem tesz jót ez a kis hideg víz. De engem nem zavar... Egy meg nem született hibridet hordok ki a szívem alatt, de a célom még mindig ugyan az.  Meg kell találnom a falkámat. Meg akarom találni!
Vissza az elejére Go down
 

Hayley Marshall ~ kész

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Belvárosi pub
» Enzo- kész
» Hayley & Isa & Klaus (2013)
» Városhatár

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vérfarkas-