Amber Sanders *--*



 

Megosztás
 

 Amber Sanders *--*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Amber Sanders *--* Empty
TémanyitásTárgy: Re: Amber Sanders *--*   Amber Sanders *--* Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 2:41 pm

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Falkatársam *.* ~
Jujj Hayley nagyon örül neki, hogy van egy falkatára New Orleans-ban *.*
A lapod jóra sikeredett, a jellemzésed és az életed leírása is jó lett. Sőt, még olvastam volna is belőle egy kicsit. Rolling Eyes El vagy fogadva! Foglald le az avatar alanyodat és irány a játéktér! ^^


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amber Sanders
Amber Sanders

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2013. Dec. 29.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ▷ New Orleans
❦ Job/hobbies : ▷ táncosnő

Amber Sanders *--* Empty
TémanyitásTárgy: Amber Sanders *--*   Amber Sanders *--* Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 1:40 pm



Amber Sanders

Ami nem öl meg az megerősít





Little Werewolf



Név:Amber Sanders
Becenevek:Amb, Am
Születési hely:Illinois, Chicago
Születési idő: 1992. Június. 12
Kor:21
Faj: Vérfarkas
PlayBy:Rachel Bilson
Ez vagyok én: IEgy lány vagyok, aki túl hamar fejezte be a gyerekkorát. Soha nem szerettem egyedül lenni, de sajnos magányos farkas vagyok, senki nem törődik velem. Nincsenek barátaim, semm családom. Pedig bizony én egy barátságos lány vagyok csak ezt senki nem veszi észre, de én próbálkozom. Kicsit bezámolok a külsőmröl is. 161 cm magas, barna hajú és barna szemű lány vagyok. Próbálok mindig csinos lenni, bár szerintem nem vagyok az mert a fiúk soha nem vesznek észre. És most vissza a beslőre már megint. Álmodozó voltam, mindig biztam abban, hogy egyszer újra összejön a család és közösen nevetgélünk majd, de ez lehetetlen. Nagyon szerelmes típus vagyok, ha egyszer meglátok egy fiút rögtön bele szeretek, és legtöbbször pofára esem de hát ez van, a legtöbb fiú ilyen már megszoktam. Mit is mondhatnék még magamról áhh nem is tudom... Soha nem szeretek a középpontban lenni, inkább egyedül ücsörgök egy csendes helyen és olvasok valamit, de talán idővel ez megváltozhat. Ennyit magamról.

Előtörténetem


Nem is tudom hol kezdjem, nem mintha olyan hosszú és érdekes életem lenne, de azért elmesélem. 1992. június. 12-én láttam meg a napvilágot Illinoisban, kezdetben gyönyörű családom volt nagyon szerettem mindennél jobban, csakis értük éltem. Van egy testvérem a neve Isabella Sanders, soha nem voltunk jó viszonyban, ő volt a kisebb mindig jobban szerették őt a szüleink mint engem. Nem is olyan rég történt mindössze 4 éve egy nyári napon, hogy az egyetlen barátommal az erdőben kószáltunk és gyakoroltunk, hogyan lőhetnénk egy igazi nyílpuskával, ekkor véletlen rossz helyre céloztam mivel kezdő voltam és egyenesen a szívébe került, nem sikerült túlélnie, egész életemben gyötörni fog ezért a bűntudat, de hát tovább kell lépni. Ekkor tört meg az átok, az első időszakban nagyon fájdalmas volt az átváltozás, senki nem segített minden teliholdhor egyedül szenvedtem, de most már könnyebb, de még mindig nem fájdalommentes. Ezek után tovább éltem az életem, egyedül mivel a családom elfordult tőlem, az érdekes az volt, hogy a testvérem támogatták és segítették, amikor át kellett változnia, de hagyjuk a családot csak a baj van velük. Az életem tovább éltem közben egy elhagyatott erdőben ahol még egy mókus sem jár, egy kis lakókocsiban nem is emlékszem már rá, hogy honnan kerítettem, de az biztos, hogy ez az egyetlen dolog ami még érdekelni tud, ez tök fura.
Egy napon beültem ebbe a lakókocsiba, lefeküdtem a rozoga ágyra, aminek már nincs sok hátra és szétesik alattam, elkezdtem gondolkodni, hogy elkéne látogatnom egy másik városba és új emberekkel megismerkedni, vagy esetleg felkeresni a családom megmaradt részét. Kaptam egy levelet, nem tudni kitől csak bedobták az ajtómon, de senki nem volt ott, abban a levélben az állt, hogy a testvérem New Orleansban éli a mindennapjait, így nekem sem kellet egyéb, összeszedtem a cuccaimat és elindultam... Reménykedem, hogy sikerül békét kötni Izzyvel. Ennyit rólam...
Vissza az elejére Go down
 

Amber Sanders *--*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Isabella Sanders

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vérfarkas-