Erdő



 

Megosztás
 

 Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeSzomb. Nov. 08, 2014 5:25 pm





Anubis & Stefan


"Az éjszaka, a Hold maga, a csillagok ezrei... nem válthatja semmi sem szebbé az életem.."


Vér folyik a lábaim előtt, vér borítja be az egész tájat.. a ruhám vérvörösben pompázó összképet nyújt, ahogy önön magam is abban úszom. Óvatosan nyalom le az ujjamról a vért, s engedem el a kezeim közül a hullát, mely némileg már széttépett állapotban tündököl. Az égre feltekintve a ragyogóan fényes telihold képe fogad, és a számtalannyi csillag, mely ékesen virít, de nem ez foglal le most, hanem hogy ilyenkor vérfarkasok is felfedezhetőek, s talán rossz zónába jöttem, de ez voltaképpen mostan nem hat meg. Nem rég szabadultam, az emlékek nyomasztóak, a képek, az érzések, a jelenetek.. mély levegőt veszek, és emberi tempóban futni kezdek. Futni valamerre, bármerre, el innen, el messzire, el egyre távolabb. Lépteim rohamosak, én magam pedig hirtelen esem végül a földre térddel. Mi van velem? Mit teszek? Kapkodom a levegőt, ahogy próbálom összeszedni magam, ha kikapcsolnék minden könnyebbé válhatna, de képtelen vagyok egyenlőre megtenni, mert le kell győznöm ezt az átkozott kínfájdalmi sort. Lassan felállok szinte minden megmozdulásom a gyötrelmemet mutatja, ahogy megindulok előtte, s élvezem a vér borítását, amely engemet övez. Szinte belefeledkezem mindebbe, a tájba, az összhangba, abba, hogy az erdőben vagyok, hogy este van, s mindez eltakar minden szem elől, mely látni akarhatna. Mély sóhaj hagyja el az ajkaimat, s csak sétálok előre az ismeretlen úton, az ismeretlen terep felé.. így olvadva bele a környezetbe, az éjszakába, mely immár elfed végleg, s teljesen.

// Elnézést most csak ennyi tellett tőlem Rolling Eyes


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 12:02 am

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeCsüt. Jún. 05, 2014 5:10 pm





Reese & Stefan


"Az élet sohasem azoknak kedvezz, akik először támadnak..!"


Lépteim lassúak, kimértek, és egyben határozottak, ahogy egyre beljebb, és beljebb haladok az erdőben. A napsütése elég fényt nyújt ahhoz, hogy az egész terep a szemeim előtt láthatóvá válhasson. Minden egyes hang, avagy apró kis rezdülést kiszúrok egy pillanat alatt, hisz éles hallásomnak köszönhetően ez nem akadály. Tekintettemet a fák sokaságán futtatom végig, ahogy néha-néha egy, avagy két ujjammal végig simítok a fatörzsén. Ruházatom egy laza fehér pólóban, és egy koptatott farmernadrágból áll, amihez társítottam egy egyszerű fekete cipőt. Gondolatmenetem jelenleg semleges, ahogy az arckifejezésem, és a tekintettem sem különb. A nem régi kikapcsolásom miatt mit sem érzek már, és íme így lesz könnyedé váló lételem egy vámpír élete. Nem sokára megérzem, hogy valahol a közelben egy farkas egyed tartózkodhat.. be kell valljam egészen megszoktam őket, hisz Klaus tele van hibridekkel, akik mind az ő kívánságait lesik.. már amelyik kötődik is hozzá. Direkt szándékosan álltam háttal az önjelölt farkasnak, hogy immár bevárjam, hogy mit is tervez, de a megjelenése.. kicsit sem épp a kedvenceim közé tartózik. A földre lök, ahogy egyben le is szorít, és a szívem felé helyez egy karót. Eleinte döbbent arcot vágok.. ezzel eljátszva a kezdő vámpírt, pedig koránt sem vagyok az, hisz valljuk be kikapcsoltam, és egy érzéstelen tuskóvá váltam. Hallgatom a kérdését, amire vállat vonok, és egy szót sem ejtek ki az ajkaimon. Erre, mintha csak éreztem volna a karót közelebb tartja a bőrömhöz, avagy a mellkasom azon pontjához, ahol a szívem van. Felszisszenek, mintha csak fájna, pedig nem is.. így nézek végül rá sejtelmesen, ahogy megvárom mit is tesz most.. amire csak mindösszesen újabb kioktatást kapok tőle.. Elnevettem magam, ahogy kényelmesen helyezkedem el a földön, majdan egy hirtelen mozdulattal lelököm őt a földre, ahogy lazán felülök, és felé nézek.
-Mégis mit képzelsz te magadról, kis farkas?-Röhögök tovább, ahogy egy mozdulat által felállok.-Ahhoz, hogy engem leszúrhass jóval több erőre lesz szükséged, sőt mi több..-Nézek rá.-Egy kissé rafináltabb gondolkozásmódra kell váltanod, hisz valljuk be nem egy sima vámpír vagyok, aki monoton embert játszik.-Lépek közelebb hozzá, ahogy végig nézek rajta.-Egyet jegyezz meg.. engem te ne fenyegess, avagy rémisztgess holmi jelentéktelen karóval, mert nem tudsz megölni.-Suttogom lágy hangon, ahogy a kezétől fogva magamhoz húzom, majdan végig simítok a nyakán.-S hogy ki vagyok? Egy vámpír, aki kegyetlen.-Hangom kellően gúnyos, ahogy elszedem tőle a karócskát, és jó messzire dobom, majdan pár lépést hátrébb lépek.-Nem ellenség vagyok.. én itt lakom, viszont neked nem kéne itt lenned! New Orleansben nem tűrik el a vérfarkasok látványát..-Mutatok kezemmel rajta végig, s ezáltal is utalva ő rá.

// Javaslatok & tanácsok;
Először is előírt szabály minden oldalon, hogy a másik karakterét tilos irányítani, de mint mondtam most az egyszer elnéztem neked, hisz nem vagyok szívtelen, és még igencsak kezdő játékos vagy, az ilyen hiba megesik Smile
Másodszor, amikor írsz, akkor a pont, és a vessző a leírt szó után legyen, aztán pedig tegyél közé egy szóközt, mint ahogy nálam is láthatod minden mondatnál, persze ez csak egy jó tanács  Very Happy 
Harmadszor pedig a mondat, amit írsz függjön össze a következővel, és az, az azt követővel.
Egyenlőre ennyi, hisz kár lenne kis regényt írni.. lépésről lépésre haladunk majd, illetve nem szeretném, ha emiatt haragudnál, én csupán, mint játékostárs, avagy mint elfogadott mentorod segíteni szeretnék neked, hogy a lehető legjobb légy Smile I love you 



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Reese Raven
Reese Raven

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 3
❦ Join date : 2014. May. 28.
❦ Age : 27
❦ Tartózkodási hely : MIami

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 7:06 pm

Stefan & Reese
Sohasem gondoltam volna, hogy egyszer egy idegen erdőben találom magamat. De megtörtént  és valahol New Orleans melletti kis erdőbe tévedtem be. Éreztem hogy valahol a közelben egy vámpír van .Soha az életemben nem küzdöttem meg egyikkel sem. Viszont tudtam, hogy kell megölni őket. Egy karó pont a szívbe. Szerencsére mindig nálam volt a fából készült karóm.
Amikor csak előre mentem  egy tisztás hangját hallottam, ahol egy őz éppen tisztálkodott.És még valami , aminek a szaga betöltötte az agyamat. Tudtam ,hogy egy vámpír is a tisztáson van vagy valahol a közelben. Ahogy közelebb mentem megláttam az arcát. Valahonnan ismerős volt de nem tudtam , hogy honnan. Megvártam míg háttal áll nekem, addig lesben álltam egy bokor takarásában. Amikor háttal állt nekem egyszerűen letámadtam. A földre szorítottam és a karót a szíve felé helyeztem , hogy ,amikor támadni akar én egyből beletudjam szúrni a szívébe.
Meglepettem nézet rám. Gondolom nem tudta ki vagyok és , hogy mit akarok. De nem vártam meg míg megszólal. Inkább megkérdeztem:
- Te ki vagy?- mondtam bár tudtam,hogy ha megmozdul úgyis végem. Mivel a bicepsze sokkal nagyobb volt mint az enyém. Nem válaszolt ezért jobban odaszorítottam a bőréhez a karót,mire csak felsziszegett és újból megkérdeztem :
- KI vagy? Válaszolj és ne nézz ilyen hülyén. - mondtam de mire végig mondtam elnevette magát,és lelökött magáról. Felült és rám nézett.


Big bad Wolf
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Jace Weston
Jace Weston

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 39
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 414
❦ Tartózkodási hely : ł Mystic Falls..
❦ Job/hobbies : ł Gyilkolás..

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeSzer. Feb. 19, 2014 6:33 pm

[i]
Hayley Marshall & Jace Weston


"Az idő múlása feledteti a dolgokat, de ez vajon mikor jön el?"[i]


Életem jelentős irányt vett azzal, hogy Heather megjelent, hisz egyrészről teljesen felkavart gondolatilag, míg másrészről érzelmeket csalt ki belőlem. Miért tudott annyi év után érzelmet csalni belém? Miért tudta a jelenlétével felzavarni a belső lényem? Miért tette ezt velem, és én.. én mégis miért érzek? Már rég el kellett volna mindent felednem.. már rég nem kéne éreznem semmit sem.. oly sok idő telt el, és év.. oly sok minden, és én mégis ezen dolgok ellenére érzek, de kérdem én; Miért? Mi értelme az érzelmeknek, ha csak fájdalmat bírnak okozni nekem? Egész lényem bele pusztult azon kínokba, amelyeket megéltem, és erre íme lássunk csodát újból érzek. Ez ugye egy rossz vicc, vagy egy álom, amelyet annak jeléül kell megélnem, mert álmodom, ugye? Nem akarom valóságnak betudni azt, hogy én újra.... nem az nem létezik! Csupán csak egy érzéstelen gyilkos vagyok, egy bunkó tuskó, akinek semmilyen értéke sincsen.. aki kegyetlenül öl meg másokat, akinek nem számítanak az értékek, akinek senki sem számít! Nem fogok, és egyszerűen nem is akarok megváltozni, sőt miért is tenném meg? Azért, mert egy nő kihozza belőlem azt, amit sohasem hittem volna? Egy nőért tenném meg a lehetetlent? Nem.. nem fog befolyásolni, meghatározni, avagy körül írni! Az maradok, aki vagyok, sőt annak kell lennem, aki valójából voltam eddig is, hisz nem lehettek más.. nem változhattok meg egyetlen egy személy miatt, akinek csak a múltamban volt szerepe..
Nem vagyok New Orleansi, csak ide jöttem, hisz muszáj volt kiszellőztetnem a fejemet egy olyan helyen ahol senki sem ismer, ahol senkinek sem tartózom magyarázattal, vagy pediglen beszámolóval. Itt senki sem kérhet számon, avagy senki sem vághat semmit a fejemhez, mert nem ismer egyetlen egy ember, vagy természetfeletti sem. Csupán gondolkozni akarok, vagyis szeretnék, de nem lehet, mert belebotlottam egy farkas hölgyeménybe, aki közölten utál, amit nem csodálok, hisz a vérfarkasok, és a vámpírok közt gyűlölet van.. de ezt nekem miért kellene megtűrnöm? Miért kéne gyűlölnöm eme személyt? Sohasem voltam a vérfarkasok ellen azon ok ellenére, hogy állítólag gyűlöli a két faj egymást, sőt mindig is jó viszonyt ápoltam velük, ha épp nem estek nekem, de gyilkolni csak is embert szoktam.. az ő életük a valósan jelentéktelen!
-Nem kell semmilyen következtetést levonni..-Cáfolom meg szavait.-Én nem gyűlölöm önt, sem a fajtáját, és csupán gondolkozni akartam, de pont önbe botlottam a sétám során.. most pedig, ha megbocsát.. tudja nem szokásom gyűlöletet kelteni másban szándékon kívül, ezért pedig ideje távoznom. További kellemes örömteli szórakozást.-S ezzel már tovább is álltam arról a helyről. Elindultam azzal a tudattal, hogy itt hagyom eme nőt, és eme helyet egy pillanat alatt, de hirtelen az "állj" szóra megálltam.. Mégis mit hisz parancsolhat nekem, és majd megrémülök a szavaitól?-Utálom, ha utasítanak.-Fordulok vissza felé hirtelen.-Még egyszer ilyet ne tegyen..-Rázom meg a fejemet.-De mégis miért maradjak? Miért kéne maradnom?-Pillantok rá komolysággal, miközben felvont szemöldökkel várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeSzomb. Feb. 15, 2014 9:40 am


Jace & Hayley



Amint megéreztem a vámpír jelenlétét - nem tagadom - megijedtem. Hisz még nem is kell olyan régre  visszatekintenem, ha azt kérik tőlem, hogy idézzem vissza a múltkori vámpíros "esetet". Hát... az a nap egy izgalmakkal teli nap volt, amiben nem kis szerepet tulajdonított magának az én kis babycsőszöm. Isabella olyan kiállással lépett fel a vámpír pacák ellen, hogy azt sokan megirigyelték volna.
De persze azt is meg kell említenem, hogy ezt - mert biztosra veszem - hogy csak a saját bőre miatt tette. Hisz ha bármi is történne velem, vagy a gyerekkel, sőt inkább csak a hasamban növekedő gyerekkel, akkor Klaus biztos élve nyúzná meg a farkaskát. Vagy vámpírkát. Bánom is én, hogy mit!
Az izmaim megmerevedtek, mikor felálltam az ülőhelyemről. A lábaim már egy kicsit elkezdtek fázni az enyhe szellő határára, de a tekintetem egy nano méternyit sem változott. Ugyanazzal az undorral néztem erre  vámpírra is, mint az összes többire. Nem szeretem, ha egy vámpírt látok az erőbe. Abból mindig csak egy következtetést tudok levonni...- gondolom nem kellett befejeznem a mondatot. Valahogy éreztem, hogy pontosan tudj miről is beszélek, vagy hogy mire is gondolok... Akár elhordhatnám mindennek ezt a vámpírt, de az látszik rajta, hogy nem hülye.
A karomat magam előtt keresztezem, amivel egyenlőre nem tudom mit akarok elérni. Talán rejtegetni a hasam? Vagy csak egy jobb kiállást? Nem tudom... egyenlőre. Mikor már elfordul és elindulna, az agyam mint egy vészcsengő, úgy kezd el jelezni nekem, hogy nehogy a kérdésáradataim nélkül futni hagyjam a számomra ismeretlen vámpírt. Kit tudja, lehet, hogy ő is Marcel embere...
- Állj!- mondtam talán egy kicsit túl akaratosan is, de nem szerettem mikor ilyen helyzetekbe kerültem, ilyesfajta lényekkel. Hisz Klaus mellett tanultam pár dolgot a vámpírravaszságról és agyafúrtságról. Most végre sikerült komolyan végigmérnem az előttem álló vámpírt. Jó kiállású, erős, de csak nem támad egy terhes (vérfarkas)nőre?!
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Jace Weston
Jace Weston

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 39
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 414
❦ Tartózkodási hely : ł Mystic Falls..
❦ Job/hobbies : ł Gyilkolás..

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeHétf. Jan. 27, 2014 6:53 pm

Hayley Marshall & Jace Weston


Mély levegőt veszek, és próbálom az élet jó oldalát nézni, miszerint nincsenek érzelmeim, és csak álmodom ezt az egész őrültséget. Néha tényleg jobb lenne álomnak képzelni mindent, és végezetül felébredve csak azon kapni magam, hogy lám csak ember vagyok, és ez az egész világ.. élet sosem volt valóság, csak egy puszta képzeleti szülemény, amely csak az álmaimban okozott fájdalmat, ürességet, magányt, kínt, és szenvedést, míg itt a való életben nem.. de fel kell élednem ebből a gondolatmenetből, hisz a valóságban semmi sem ilyen könnyű. Miért is lenne ilyen egyszerű, nem? Akkor túl könnyed menetté válna minden, és egy csapásra megszűnne a kínok kínja.. Újabb mély levegő vétel, miközben sétálok előre az adott úton, és gondolataimat próbálom rendezni. Most már olyan irányba, hogy ne kelljen többé arra gondolnom, hogy fáj.. mert mi fájna nekem? Semmi! Minden érzelmet kiiktattam magamból, és kész! S Heath sem érdekel, csak puszta véletlen találkozás volt.. annyi év után, de az érzelmeim megszűntek vele kapcsolatban.
Nem érzek, nem érzek, és nem érzek. - Ismétlem gondolatban egymás után, csak eme két szót, és egyre erőteljesebben tudatosítom magamban, hogy ez így is van, de mintha mégsem hinném el. Az eszem azt akarja így legyen, a szívem meg vetekedve meghátrál, és azt mondja én igenis érzek. Miért kell bonyolítani ezt folyton? Miért nem téphettem ki a szívem? Ja, mert akkor meghalok, és én pedig még élni szeretnék.. legalább is egy darabig még igen, hisz nem mostanra terveztem el a halálomat. Még túl fiatal vagyok a halálhoz. Ezen gondolatomra elmosolyodok halványan, és most már ésszerűen figyelem az előttem lévőú utat, hisz nem szeretnék valami váratlan meglepetésben részesülni, pl. abban, hogy neki megyek valakinek, vagy rám támadnak, vagy mit tudom én.. a lényeg az, hogy fel tudjak készülni egy rögtönzött kivédésre, amint úgy adódik a helyzet, és szerintem semmi kétség sincs afelől, hogy nem sokára megérkezik valaki a társaságomba.. már jó pár km-es körzetből kiszúrom a lépteket. Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy itt New Orleansbe is járkál mindig valaki az erdőben.. lassú levegő kifújással nyugtatom meg magamat, miközben hallgatom a lépteket, majd ahogy egyre közelebb ér megérzem, hogy farkas. Ez a mai nap vicce ugyebár, nem? Miért pont egy vérfarkas, ennél jobbat már nem is lehetett nekem volna társaságnak kitalálni, esküszöm! Kissé ideges leszek, de azonnal nyoma veszett lesz ez az érzelem, ahogy megpillantom a nőt.
-Tudtommal az erdőben szabadon lehet sétálni, nem? Vagy magadénak érzed?-Kérdezem cinikusan.. majd javítok a stílusomon.-Egyszerűen semmi kedvem nem volt épp megzavarni téged, sem mást, és ha akarod már itt sem vagyok.. egyszerűen csak sétáltam, oké?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm rápillantva, majd mellé lépek.-Nos.. akkor, hogy ne zavarjam szerény személyedet, ezért tovább is állok, nem szeretném kivívni az utálatodat, és nincs kedvem egy összetűzéshez sem. Örültem, hogy láttalak.-Zárom le ezzel a mondandómat, és folytatom lassan az utamat, persze csak ha tényleg azt akarja, hogy elmenjek.. én megindulok, de hogy távozom-e az rajta áll, és nem én rajtam..
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimeSzomb. Jan. 18, 2014 9:04 am


Jace & Hayley



Hihetetlen mikre vállalkoztam mikor eljöttem a Mikaelson családdal ide. Ez a hely teljesen más, furcsa. Pont mint a család akivel egy tető alatt élek. És vajon ez megrémiszt? Hát hogyne... de tudom, hogy most az a legokosabb ha nem mutatom ki az érzelmeimet. És ha néha kicsit lelépek erről a helyről... Persze nem olyan messze. Nem, azt nem tehetem meg...
Nem tudom ittlétem melyik napján fedeztem fel ezt a kis nyugodt erdőt, de az biztos, hogy amióta itt rátaláltam erre a helye, kedvelt "törzslakójává" váltam, a legkisebb túlzás nélkül kimondva. Talán ez volt csak az  hely, ahol végre egyedül érezhettem magam. És nem kellett a városban nyomorognom a rengeteg ember és vámpír között. Itt nem vizslattak utánam a kérdőtekintetek és nem kérdezték meg minden harmadik percben, hogy "ugye minden rendben van". Na jó... talán most egy kicsit átestem a ló másik oldalára... de mindegy is. Kár ezen filózni mikor nincs mit tenni ellene. Ahogy a  mondás tartja, magamnak ástam a vermet és bele is estem. Csak éljem túl ezt a maradék pár pocsék hónapot.
Lassan az egyre növekvő hasamra néztem. Néha kirázott a hideg attól a gondolattól, hogy bennem nő valami. Ez talán azt jelentené, hogy nem lennék jó anya? Nem... teljesen mindegy... hisz ahogy megszülöm ezt a gyereket rögtön el is veszik majd a karmaim közül. Teljesen mindegy... Lassan ültem le az egyik legnagyobbnak mondható sziklára. Lábaimról levettem a nagy túrabakancsot és kényelmesen elhelyezkedettem. Lassan az átlagsúlyom kétszeresét fogom nyomni, ami megviselni az összes végtagomat. Mélyeket szippantottam a friss levegőből, miközben minden kis neszre odafigyeltem. Jó volt hallani, hogy hogyan táncoltatja meg a szél az avart, meg hallani a halk patakcsobogást. Nyugtató hatással volt rám. Szemeimnek is megadtam azt a lehetőséget, hogy egy percre csukva maradjanak. Minden annyira tökéletes, annyira nyugodt, annyira emberi. Egészen eddig...
- Te meg ki a fene vagy?!- szegeztem kérdésemet megzavarómnak, nem túl kedves hangnemben. Hisz már az első percben kiszagoltam, hogy ez egy vámpír. Jajj nekem ha Klaus küldte...

/bocsánat a késéért és a minőségért... :S /
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Jace Weston
Jace Weston

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 39
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 414
❦ Tartózkodási hely : ł Mystic Falls..
❦ Job/hobbies : ł Gyilkolás..

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitimePént. Jan. 10, 2014 7:55 pm

Hayley Marshall & Jace Weston


"Az életnek két oldala van; egy jó, és egy rossz, amik persze mindig jelen vannak, és szerepet játszanak, csak a kérdés az; hogy melyiknek engedünk?"


Összezavarodtam azon nap óta, amikor találkoztam Heatherrel. Egyszerűen ennek nem kellett volna így történnie! Most mindent megint kezdhettek előröl.. az érzelmeim kiiktatását, az érzéstelenség látszatát, a kegyetlenség felvételét, és a gonoszság gyakorlatát. Szívverésem felgyorsul, amint eszembe jut az a csók, azaz ajándék.. oh, hogy nekem dobog a szívem? Annyi év után mégis hogyan lehetne ez lehetséges? Hisz anno ott, és akkor amikor vámpír lettem meghaltam, és nem a semmitől, hanem valakitől. Ez lettem egy vámpír, aki kiélvezheti az élet adta lehetőségeket, aki kedvére szórakozhat másokkal, és akinek nem kell foglalkoznia az elvett életekkel. Gonoszkodhattok, élhettek, kegyetlenkedhettek, és emellett azt igézek meg, akit csak akarok, azt ölök meg, akit csak szeretnék. Én döntök életek felett, én adhattok egy-egy halandónak örök életet, ha én úgy kívánom, persze ezen alkalmak esete kétszer fordult elő, de a kettő közül, csak egy személy élte túl, a másik meghalt a hülyeségétől.. ha hallgat rám, ha hagyja, hogy tanítsam, akkor nem így történt volna, de neki persze a saját feje után kellett menni, mert ő akart lenni a macsó.. na tessék; megkapta - meghalt..
Az életem két részre bomlott, és közülük a második szakasz mutatta meg nekem azt, hogy milyen is az eredeti valós, és igazán élvezetes élet. Lehet kifogásolni, és támadni engem, hogy én ugyan régebben nem ilyen voltam, és hogy változzak meg.. nos nem mindenki kérne meg erre, csak azok, akik akkoriból ismertek, de hiába mondanák nem tenném meg. Ez az eredeti valós önmagam, amelyet adhattok magamból, amelyet nem kell elnyomnom csak úgy titokban. Ezt felvállalhatom, beismerhettem, és így állhatok ki bárki elé, aki elé csak szeretnék! Nem kell megjátszanom magamat, mert ez vagyok, ez leszek, és persze ennek maradok meg. Lépteim lassúak, nos.. most a megszokottól eltérően nem Mystic Fallsban vagyok, hanem New Orleansben, és eme utcákat járom, vagyis egyenlőre még csak a külterületi tájakat, mert most nincs valahogy kedvem ahhoz a borzasztó sok emberhez. Idegesítőek lennének, és csak arra vetemednék, hogy egyet megkínozzak, egyet megöljek, egynek a vérét vegyem.. nem, és nem, most nem lehet. Le kell higgadnom, józannak kell lennem, és össze kell magamat mielőbb szednem, mert csak úgy érhettem el azt, hogy újra a régi kerékvágásba induljon el az életem. Muszáj annak lennem újra, aki vagyok, mert ha ezt nem teszem meg mielőbb, akkor csak egy érzelmes fiú leszek.. egy érző srác, akit meg lehet sebezni bármikor. Na nem!
Az erdőbe érve sétálok a fák között egyre beljebb, és beljebb mit sem törődve azzal, hogy eltévedhettek. A lényeg egy; megkeresni önmagamat, megtalálni az elmémbe azt, aki voltam. Figyelek a hangokra, és a tájra is, de eközben mégis a gondolataimba révedek, mintha azok lennének a megmentőim, de mégsem segítenek át ezen, csak töröm a fejem, hogy mit is tehetnék most jelen esetben. Lassú, halk léptekkel megyek a kijelölt cél felé, míg utamat a napfénye világítja be, és gondolataimba önmagamat keresve, haladok valamerre, amerre a lábam visz.

// A beígért kezdő, remélem megfelel Wink
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Jace Weston
Jace Weston

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 39
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 414
❦ Tartózkodási hely : ł Mystic Falls..
❦ Job/hobbies : ł Gyilkolás..

Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Erdő    Erdő              Icon_minitimePént. Jan. 10, 2014 5:20 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Erdő              Empty
TémanyitásTárgy: Re: Erdő    Erdő              Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Külváros-