Elhagyatott épületek



 

Megosztás
 

 Elhagyatott épületek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:50 am

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:47 am


Demetri and Isa


Kezdett kicsit elegem leni a fennálló helyzetből. Untam, hogy mindig én vagyok az, akit az ilyen alakok megtalálnak, hogy mindig nekem kell visszább vennem az arcomból és viccelődéssel bepróbálkozni, hogy ne lyuggassák ki a hátsó felemet. Eddig valahogy mindig a könnyebb utat választottam, hogy elkerüljem az éles helyzeteket, hogy ne kelljen feleslegesen végeznem valakivel… Ez után a mai nap után viszont kicsit átértékelődtek bennem a dolgok és nagyon is kezdtem afelé hajlani, hogy többet nem fogok engedni és mosolyogva tűrni, hogy sarokba szorítsanak a béke fenntartásának érdekében. Na, nem! Ezen túl nem lesz ilyen! Ha kell, küzdök, karmolok, harapok, de nem lesz bazsalygás. Azt persze nem mondom, hogy eleinte nem próbálom meg békés úton elintézni a dolgokat, de ha ez nem válik be, akkor cuki Isa ide vagy oda… de lecsapok, méghozzá keményen.
Halkan, alig hallhatóan mordultam fel a kötelék megtöréséről szóló beszédnél. Igen, már korábban is gondoltam rá, hogy meg kellene törni, de akkor úgy voltam vele, hogy minek? Úgy sem lehetnék soha szabad, mert akkor meg addig hajtana, míg nem olyan lennék, mint Tyler. Most viszont, hogy ez a téma megint boncasztalra került és, ahogy ez a maskarás Robin Hood próbálta nekem elmondani mennyire nem kellene megtörnöm a köteléket… nos, egyre inkább úgy éreztem, hogy de igen, kell. Nem tudom miért éreztem így, hiszen pár perce még magam is úgy voltam vele, hogy nem akarom. Most meg, mint derült égből villámcsapás… kezd szimpatikussá válni ez a megoldás. Elszakadni az ősi hibridtől, újra szabadnak és önállónak lenni, maga volt a mennyei ígéretek csúcsa.
- Oké, ezt ne firtassuk tovább. Látom, hogy neked sem épp ez a kedvenc témád… - Tényleg láttam. Ahogy a ritka fényben egy-egy pillanatra megvillant a szeme, esküszöm látni véltem benne valamit, ami talán fájdalomról árulkodhatott. Ráadásul, ahogy beszélt… az is ezt tükrözte. De bármennyire is idegesített ez a hibrid-zöldmanó, nem akartam, hogy fájjon neki, hogy így érezze magát.
- Hát, ha örökké nem is titkolhatod, de még egy ideig kellene, talán… - jegyeztem meg, de nem vártam tőle választ, talán csak egy morgást, ami a nemtetszését fejezte volna ki. Néha amúgy is úgy éreztem, hogy szinte már morgott, mikor beszélt. Bár lehet ez csak a hangtorzító bigyó miatt volt.
- Nézd, nem szívesen hagylak itt, mert eddig te vagy az egyetlen hibrid, akivel viszonylag normálisan el is tudtam beszélgetni, de ideje lenne mennem. Nem nagyon tudják, hogy itt vagyok és jó is lenne, ha ez így maradna. Szóval, akkor én mennék is. Viszlát. – Mosolyodtam el kedvesen, ahogy ellöktem magamat a faltól és remélve, hogy nem fog széjjel szaggatni a bugyuta nyílvesszőivel, megindultam a kijárat felé. Mikor nem lőtt, megnöveltem a sebességemet és se perc alatt kint is voltam. Egy sarokra az épülettől pedig még utoljára visszanéztem, hátha meglátom az ablakban ücsörgő Zöld Íjjászt…




//Köszöntem a játékot!  :40: //
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimePént. Júl. 18, 2014 5:39 pm





Lezárt Játék!

Köszönöm Nik bratyó ezt a pöpetnyi játékot is, örültem neked. Majd még máskor ♥






Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeSzer. Júl. 02, 2014 3:50 pm

Isabella & Demetri
zene: Radioactive.. | megjegyzés: -
Kegyetlenségem, és érzéstelenségem nem hiába való, hisz egészen gyerekkoromtól kezdve meg kellett tapasztalnom az élet szörnyű oldalát; az élet valódi igazságát. Mindinkább csapások értek annál jobban kerültem a földre, és a felállás onnan nagyon nehéz volt. Az ember erőssége, kitartása, és bátorsága nem azon alapszik, hogy miket csinál, avagy jó-e, hanem azon, hogy egy-egy porba hullás alkalmával képes-e felállni, és harcolni tovább, vagy feladva a létét gyávává válik, amint eldobja magától az életet magát. Annyiszor szenvedtem, féltem, és fájt belülről oly annyira, hogy helyben képes lettem volna kitépni a saját szívemet, csak hogy ne érezzem folytonossággal az előtörekvő kínt, mely a lelkemre nehezedett. Az, hogy mára egyetlen egy élet sem hat meg nem a magam hibája, hisz nem kértem én senkitől sem, hogy gyötrelmeket éljek át, nem én akartam ezt a sorsot magamnak, de mégis megkaptam, mint valamely kísértő emlékeket hordozó képet. Ridegségem adja a teljes valómat, és bár néha viccelődöm, vagy kedves vagyok ez nem jelenti azt, hogy érzelmekre is adnám a fejemet. Számomra az érzelem olyan, mint egy csapda, vagy mint egy tömlöc, amely rabul ejtően késztetne a szenvedés sorozatára, de én nem akarom újból ugyanazt átélni, amit az eddigiekben oly sok éven át megkaptam. Inkább tűnök egy szívtelen tuskónak, mint hogy újra a padlóra keljen kerülnöm bárki által is. Sebezhető voltam, ostoba, és hülye, mert hinni mertem a jó értékekben, de mára hibridként megtanultam, hogy ez mind felesleges időpocsékolás, sőt mit sem érő pont az életemben. A jók elvesznek, meghalnak, felőrlődnek, avagy csak megőrülnek.. miért lennék olyas valaki, aki gyenge, és egyben emberi? Ugyan már, én nem vagyok ember! Hiába lélegzem, ha hibrid vagyok; egy szörnyeteg, aki embereket öl meg a vérükért, aki vadász is eközben, és bármit gyilkol, amit jónak tart; nekem nem számít az előttem álló hibrid élete, hisz amint kitépem a szívét, avagy levágom a fejét halottá válva hullna a lábaim elé, mint egy porszem a sok közül. Persze nem kell aggódnia senkinek sem, hisz tudom, hogy hol a határ, és a drága hibrid játékszerét nem veszem el. Tekintettemben ridegségem árnya villan meg, ahogy a nőre nézek, miközben arcom nyugodt, és mind ezek mellett rezzenéstelen. Tényleg szívtelen lennék tán? Meg lehet!
-Ahogy kívánod.-Hangom semlegessége szinte megmutatja, hogy ezen téma már számomra nem is oly annyira érdemleges, hisz miért akarnám én ráerőszakolni Klaust? Azt csinál a magánéletében, amit csak szeretne, hisz engem teljesen hidegen hagy az, hogy mit gondol, és mit nem, vagy éppen miről is ábrándozik. Én sohasem törődtem az ilyen jelentéktelenséggel, hisz maga a szó elszáll, és a gondolatok is tova tűnőek. Gondolom tetszik neki a hibrid, hisz tagadhatatlan, hogy a nők felfigyelnek rá, vagyis én még nem láttam olyat, aki eddig ne akarta volna őt. Persze ezen magánélet lebonyolítása kicsit sem érdekel, mert azzal jön össze Isabella, akivel akar, és Klaus is azzal szórakozgat, akivel szeretne. Engem egy valami érdekel, és az pedig a rám szabott feladatok sorra, hisz vezetnem kell egy vadász csoportot, míg mindemellett teljesítenem kell Klaus parancsát. Még ha ez.. nos törvénybe ütköző pont is, de hát nem hiszem, hogy szüksége lenne mindenkire a városban, vagy ha mégis, akkor tévedtem, és vállalom a büntetésemet, mely megilletne jogosan, mert fellépni ő ellene koránt sem okos húzás, de mint tudjuk eddig panasza nem lehetett rám, és ha az életem óhajtja kioltani állok elébe. Szemtől szembe megteheti, mert én nem félek tőle!
-Nem, nem aggódok.-Vágom rá egyből rideg stílusba, ahogy tőlem megszokható, és minden kedvem oda lett, hogy szórakozgassak vele. Egy emberem halott valaki által, és én az ilyet nem tűrőm, csak úgy, de persze nem Isán fogom kitölteni a teljes haragomat, pedig tán megtehetném. Hisz hol érdekel engem, hogy mit gondolna? Annyit tud, hogy hibrid vagyok, és ezen belül bárki lehettek; vannak annyian még rajtam kívül.-Számomra az életed mit sem érő, sőt még azon pont sem zavar, hogy Klaus teremtménye vagy..-Villan meg élesen hirtelen a tekintettem.
-Az biztos remek móka lehet.-Nevetem el magamat végül oldva a hangulatot, ahogy őt nézem.-Ne aggódj ezen titkodat holnapra az egész város tudni fogja.-Röhögök szórakozottan, és az a célom, hogy ne legyek ily ennyire hűvös jellemű, hisz ez már nekem fáj, és nem neki. Hallgatni kezdem a szavait, és csendben figyelek, hisz nem célom közbe vágni, vagy talán félbe szakítani egy pillanatra is.
-Én nem ajánlom.. kerüld inkább..-Suttogom a szavakat komolyan, ahogy egy pillanatra belegondolok a múltam azon részébe. Nos nem volt könnyű megtenni, de megérte, hisz végre nem köt semmi sem senkihez. Szabad vagyok, és a feladataim is kiválóan végződnek, vagyis remélni merem.-Mondom; Lezárva!-Nézek szemeibe, majdan végül meggondolva magamat mégsem teszem már, hisz nem látom értelmét.
-Nem, nem értesz meg, Isabella Sanders!-Nyomom a hátamat még jobban az üvegnek, és az ablakot figyelem, mint ama segítség lehetőséget, de nem tudom, hogy mégis mit várok most.. tán csodát, vagy reményt? Felsóhajtok végül.-Nem élted meg, és ne is akard megélni, bár ez nem annyira fájt, mint a....-Hirtelen hagyom abba, ahogy a múltamra terelődne a szó, de mégsem mondok mit sem, hisz én "Demetri Westford" vagyok, és nem az a fiú, aki annak idején. Más a nevem, más a jellemem.. más vagyok!-Előbb-utóbb meg kell tudnia.-Megemelem a jobb kezemet csak úgy, majd a lábamra teszem végül, ahogy a külső környezetet szemlélem.-Nem titkolhatom előtte a kilétemet..-Teszem hozzá viszonylag halkan.
-Lehet, nem tudom.. sok fajtársunkkal beszélgettem már.-Mondom komolyan, ahogy egy pillanatra felé nézek, majd ismét végezetül az ablaknál köt ki a tekintettem.-A nézőpontok kérdésesek, de én már nem akarok semmit sem!-Jelentem ki úgy, mintha jelentőség teljes lenne, de nem.. csupán nekem már nincs életem, csak próbálok valami elfoglaltságot teremteni, és ez a két feladatköröm, s nem más.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeSzomb. Jún. 21, 2014 2:08 am


Demetri and Isa


Visítani tudtam volna, a falat szerettem volna kaparni. Kezdett kissé betelni a hócipőm azzal, hogy lassan már mindenki le szeretné dugni a torkomon az igazát, miszerint biztosan oda meg vissza vagyok az ősi hibridért. Elképzelésem sem volt, hogy egyesek honnan vették ezt a badarságot. Talán a homlokomra volt írva, hatalmas nagy betűkkel, hogy mindenki remekül lássa mi is a helyzet?! Csak mert érdekes módon én sehol nem láttam ezt magamra kiírva, de ha már ennyien mondják…  biztos így van. Lassan el fogok jutni arra a szintre, mikor már nem próbálok mást mondani nekik. Komolyan mondom, ha még valaki ezzel jön elő nekem, csak mosolyogni fogok és döntse el ő, ez milyen válasz.
- Én nem tartozom bele ebbe a minden nő kategóriába. – jelentettem ki. – Az pedig, hogy fantáziálnék róla egyenesen sértő! – akadtam ki egy cseppet, mert ez aztán már tényleg mindennek a teteje. Eddig még senki nem feltételezett rólam ilyet, vagy ha még is nem volt elég vér a pucájukban, hogy kimondják. Azt hiszem, jobb lett volna, ha nem tudom meg, ezeket a feltételezéseket. – Köszönöm! Jó lenne, ha többet nem is emlegetnéd. – bosszankodtam, de nem vittem sem élt, sem pedig más szúró, bántó hanglejtést a hangomba. Az kellene még csak nekem, hogy előröl kezdje és újra elmondja, hogy az ősi hibrid, Klaus mennyire jó pasi és hányan nyáladzanak utána. Na, akkor ha ez bekövetkezne, ott aztán égszakadás és földindulás lenne, mert nem bírnám szó nélkül hagyni.
- Tudok vigyázni magamra, azért köszi, hogy aggódsz értem. – pimaszkodtam vele, egy angyali mosoly kíséretében. Még csak az hiányozna, ha meggondolná magát és még is csak átlyukasztana egy csöppet. Szóval jobb lesz, ha megmaradok a mosolygásnál és a csöndbenmaradásnál. Még akkor is, ha erre a kis meghajlására kedvem lett volna valami epéset odaszólni neki. De jobb, ha inkább nem is foglalkozom vele. Minek? Felesleges erőfeszítés lenne, és talán még egy új lukat is kapnék a fülembe.
Csendben, egy pisszenés nélkül hallgattam őt végig, egészen addig a pontig, míg újra az „Isa biztosan szereti Klaust” témához nem lyukadtunk ki. Ha most a kezemmel mutogatnom kellene, mennyire vagyok ideges, valahová jóval a fejem fölé kezdenék kalimpálni, biztos, ami biztos.
- Tudom, és ha tényleg megkér és olyan a feladat egy büdös szó nélkül végre is hajtom. Na most a drága Klaus Mikaelsonnak olyan feladatok jutottak eddig eszébe, mint például, hogy moshatom a bokszeralsóit és rendezgethetem őket, szín és minta szerint. – mondtam el az én látószögemből a dolgokat, hogy ez a hibrid is megértse az én helyzetemet. Ugyan is merőben kétlem, hogy neki valaha ilyen feladatokat adott volna a hibrid király. Már épp válaszoltam volna neki az átkot illetően, mikor újból megszólalt, én pedig megadva neki a tiszteletet nem szólaltam meg.
- Gondoltam rá, hogy megtörjem, de ő egész biztos abban a pillanatban megtudná, hogy vége a kötődésnek, amint rám néz.  – húztam keserű mosolyra ajkaim, amik abban a pillanatban váltottak pimasz grimaszra, ahogy a zöldmanó felnevetett. Rosszallóan néztem rá, de szemeimből kiolvasható volt a könnyed játékosság. Kisördögként táncolt benne, s nem kis szikrákat hányva táncolt, már-már viháncolt benne a jókedv és a pajkosság is egyben. – Könyörgöm, megtennéd, hogy többet egy szót sem szólsz arról, hogy Klaus mennyire eszméletlenül jó pasi? Mert már egy kicsit kezd idegesíteni a téma. – Ahogy a szavak leperegtek ajkamról egy hatalmas vigyor, majd végül jó ízű nevetés tört fel belőlem. Ez kérem szépen, az év legcikisebben megfogalmazott kérdése volt a részemről. Nem is értem, hogy a fenébe nem süllyedtem még el. Szóval, hogy eltereljem magamról a figyelmet, inkább ő róla kérdezősködtem. Vagy is pontosabban már egy korábban megemlített témáról, a kötődésről.
Nem könnyű a kötödést elviselni, azt, hogy nem tudsz mit tenni Klaus szavai ellen és szinte kényszeresen cselekszel, igyekszel, minden erőddel arra törekszel, hogy kiváló munkát végezz. Ez volt az ok, amiért én is gondolkodóba estem ennek megtörésével kapcsolatban. Látom mind, ezek szerint még ez a Robin Hood is emiatt törte meg a köteléket, mely a „teremtőjéhez” láncolta. Én tökéletesen megértettem őt, megértettem mindenkit, aki csak szabadulni akart ettől, még akkor is, ha ez sokuk számára csúnya halállal is végződött. Ez utóbbi pedig miattam… erre sosem voltam büszke, de nem tehettem ellene. Sajnos, egyikünk sem tehetett volna ellene, kinél életben volt a kötelék. Ennek megtöréséhez pedig pokoli kínokat és fájdalmakat kellett volna átélni megint. Ahogy hallom az ismeretlen és még is ismerős férfi szavaiból, ő már csak tudja, hogy milyen érzés, és nem kívánta senki másnak. Nem kívánta nekem, sőt! Meg is lepett vele, hogy arra kért ne tegyem meg.
Néha szerettem volna, néha azt kívántam bár megtörtem volna, míg megtehettem volna… De nem tettem és ezért voltam most itt. De nem akartam itt lenni. Vagy nem is tudom. Igazából nem volt olyan rossz ebben a városban, itt nagy az élet és sosem unalmas. Talán titkon még élveztem is, hogy itt lehettem, vagy nem is tudom. Hagyjuk inkább, mert belezavarodom.
- Megértelek. Ha valóban ennyire szörnyű… - nem is tudom hogyan akartam befejezni a mondatot. Talán úgy, hogy akkor nem próbálom meg? Vagy, hogy megpróbálom elfogadni a köteléket? Fogalmam sincs, ezért is láttam jobbnak, ha inkább elhallgatok.
A kérdése hirtelen ért. Azt sem tudtam, hogy most komolyan vegyem-e vagy sem. Nem gondolhatja, hogy majd tippelgetni kezdek és, ha kitalálom véletlenül, akkor meg is tartom titokban?! Persze, egész addig biztos őrizgetném, míg Klaus rá nem kérdezne, mert akkor aztán nem tudnám tartani azt a nagy számat és kénytelen lennék kikotyogni ennek a zöldruhás hősnek a nevét. Amúgy sem voltunk olyan sokan hibridek, csupán páran én pedig egyedüli lányként játszottam ebben a csapatban.
- Ne kérd, hogy találgassak. Nem szeretném még véletlenül sem kitalálni a neved. Ráadásul nagyon jól tudod, hogy miért. Így is eléggé rossz lesz neked, ha azt elkotyogom, hogy hibrid vagy. Klaus ki tudja, mit csinálna veled. Lehet nem ártana neked, de benne van a pakliban, hogy mégis. – vázoltam neki a tényállást és ennél többet nem is fűztem hozzá ehhez a témához.
- Áruld el nekem… beszélgettünk mi valaha egymással korábban? – tettem fel a kérdést, mely már egy ideje megfogalmazódott bennem. Nem sok hibriddel beszélgettem, de akadtak, akikkel akár csak pár mondatot váltottam és kész. Ezzel még igazán nem árulna el nagy dolgot magáról.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 8:09 am

Isabella & Demetri
zene: Radioactive.. | megjegyzés: Sosem tudod meg ki vagyok (;
Szép dolgok nem léteznek, hisz az élet maga egy pokol, mely nem tartogat mást csak kínt. Hány évet töltöttem azzal, hogy próbáltam rendes ember lenni, de mindhiába, amikor a neveltetésem maga volt a földi kárhozat, és minden egyes eltöltött óra egyre nagyobb sebet ejtett rajtam. Semmi boldogságot hozó dolog nem történt ezidáig! Egyedül akihez köthetem magam; az Klaus, hisz ő legalább nem kínzott, nem bántott, és nem ejtett rajtam sebeket. S talán őrültség ez az egész, de a kötődés ellenére is hűséges maradtam hozzá, hisz ő az egyetlen, aki áldást hozott, és nem gyötrelmet. Minden egyes nap telésével egyre mélyebben, és egyre intenzívebben érzem belül az üresség fogalmát, mintha tudná jól a szívem, hogy csak ezt az egyetlen egy érzelmet kellene beengednie, mintha arra lenne állítva, hogy csak ezt fogadja el, és semmi mást. Az élet kegyetlenség, és talán ezt azért is gondolom így, mert egészen kiskoromtól kezdve csak fájdalomban részesítettek, és szörnyűségek sorait kellett megélnem. Oly kósza emlékek vannak a múltamban, de végül is öröm számomra, hogy végre nem kell elviselnem a szüleim, és az átkozott testvérem látványát. Nem maradt számomra senki, és semmi, hisz az egyedüli személy, aki ideköt; az maga a hibrid király. Félreértés ne essék, de nem tekintem a családomnak, sem a barátomnak, csupán a teremtőm, és ezt értékelem. Persze jöhetne ekkor a kérdés; hogy ha megtörtem az átkot, akkor miért szolgálom még őt? A válasz egyszerű, és már-már könnyed, hisz valljuk be nem kell túl ragozni. Amíg ez az átok rajtam volt addig hűséget, sőt megfelelést éreztem Klaus iránt, ezért mindent tökéletesen akartam elvégezni, de a feladatok teljesen rosszul sültek el általában, s épp ezért amikor alkalmam nyílt rá fogtam magam, és megtörtem ezt azonnal. Innentől fogva nem volt kényszeres érzetem, és a feladatok tökéletesen lettek megoldva. Mondhatnám, hogy a lehető legjobb hibridje vagyok, de akkor hazudnék, hisz nem tartom magamat nagyra, mert vannak nálam ezerszer jobbak is. Viszont nem értem, avagy nem látom abban a logikát, hogy ellenkezik, de mégis kötődik Klaushoz.. ez logikátlan, de komolyan. Amúgy meg a megtöréssel kapcsolatban, nos.. senkinek sem ajánlom, mert ennél nagyobb kín nincsen ezt bizton állíthatom.
-Csak egyetlen egyszer ismerd be, kérlek, hogy tetszik neked, hisz csak rá kell nézni, és lám minden nő omlik utána.-Mosolyodom el ravaszul.-Lemerem fogadni, hogy már képzelődtél róla.-Röhögöm el magam, ahogy védekezően végül megemelem a két kezemet magam elé.-Na jó abba hagyom..-Suttogom viszonylag halkan, ahogy mindösszesen, csak egy mosoly marad fent az arcomon, és nem több. Minden egyes lépéssel eláruljuk önmagunkat, és én számítok arra, hogy előbb, vagy utóbb, de rájön, hogy hibrid vagyok, de akkor sem fogja megtudni, hogy ki vagyok, avagy mi a személyiség jegyem, mert egyszerűen nem jöhet rá, akkor egyből rohanna; Niklaushoz, hogy az egyik hibrided elárult... na igen a kötődésnek ára van, és épp ezért sem leplezhetem le magamat egy ilyen hibrid előtt.-Akkor maradj szingli, amúgy is jól áll neked, bár legközelebb, ha erre jársz, akkor, kérlek jobban ügyelj a részletekre, mert ha más vett volna észre.. neked annyi lenne.-Nézek a szemeibe élesen az álarcomon keresztül.
-Én mindig ilyen kitűrően kedves vagyok.-Hajolok meg finoman, és egyben bunkó módon kifejezve magamat, hisz valljuk be, hogy élesen visszaszólogattok neki, és ő is nekem, bár a gondolatait semmikép sem szeretném hallani.. Hú, ha csak belegondolok, hogy mi játszódhat le a fejébe, akkor inkább a szakadékba való ugrást képzelem el, hisz hogy mindennek elhord az is tuti, de a kíváncsiság, és tutira veszem, hogy benne van, hisz azért érdekelné őt szívesen, hogy szerény személyem kicsoda, avagy micsoda. Arcom vonásai nem látszódnak, ezért csak szememből szűrhető le az érzelmi reakcióim nyoma, de hűlt helyük van, hisz nem érzek mit sem. Olyan tökéletesen rideg, és érzéketlen vagyok, hogy az már magában fáj, de komolyan, hisz azért senki sem ennyire kegyetlenül érzéstelen, de hát én egy különleges kategóriába tartózom.
-Figyelj.. nem minden parancsolgatás, hisz attól függ, hogy milyen szemszögből nézed a dolgokat.-Tárom szét a karjaimat.-Ha egy-két feladatra megkér az nem "csicskáztatásnak" minősül. Amúgy meg, ha ennyire nem tetszik miért nem törőd meg az átkot?-Nézek kérdően a szemeibe, majdan megrázom a fejem.-Ne is tedd meg.-Jelentem ki viszonylag halkan, hisz tudom jól, hogy milyen átkozott nagy fájdalommal, kínnal, és gyötrelemmel jár az egész.-Jó, rendben, felfogtam.-Nevettem el magam hirtelen, ahogy a mentegetőzésére gondolok, majd végül elkomolyodok, és megindulok az épület azon szakaszához ahol az ablak felületek vannak.-Csak tippeltem, hisz általában minden nő, akivel szembe fut az ember.. Klausról áradozik.-Mondom viszonylag egyhangúan, de mégis érzések nélkül, bár engem nem érdekelnek a nők, hisz érzéstelen vagyok.
-Tessék?-Kérdezem meg hirtelen, ahogy az ablakhoz érek, és felülök a párkányra, majd visszatekintek Isabellára.-Ja, hogy az..-Felsóhajtok.-Hosszú sztori.-Legyintek kezemmel a levegőbe, de mivel nem fogja ennyibe hagyni, ezért folytatom inkább.-A kötődéssel teljesen le voltam láncolva, nem volt saját akaratom, és amúgy is.. minden feladatot kényszeresen végeztem, hogy egyre jobb legyen, de lám mindig elrontottam.-Ingatom meg a fejemet lazán.-Azért törtem tehát meg, mert nem akartam kényszer érzetet, és így sokkalta jobban végezhettem a dolgaimat, így nem fecsegek el mindent őfelségének.-Dőlök neki az ablaküvegnek, ahogy megérzem a hideget is egyben ezáltal.-De ne törd meg, Isa.. te ne.-Hangom viszonylag megremeg, ahogy az emlékek beugranak, de végül visszaváltok az érzéktelen énemre.-Fáj.. nagyon fáj.-Hangom ridegsége tükrözi, hogy már számomra mit sem jelent az, de még mindig bennem ég az a fájdalom.-Újra, és újra eltörni a csontjaidat.. rengetegszer.-Nézek rá éles tekintettel.-Kerüld el ezt, inkább tanuld meg feldolgozni a tényt, hogy kötődsz.-Nézek rá egy amolyan farkasos tekintettel, ahogy megvillan szemeim egyetlen egy pontjában az a bizonyos árulkodó jel, hogy lám tényleg hibrid vagyok..
-Most te jössz..-Nézek ki az ablakon eközben.-Szerinted ki vagyok?-Teszem fel a kérdést, és egyben érdeklődve várom, hogy kire tippel. Ugye van Tyler, akkor vagyok én, mint Demetri, és vannak még néhányan pasik, de most nem ez a lényeg, hanem az, hogy kire tippel.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 7:58 pm


Demetri and Isa


Nem hagy nyugodni a gondolat, miszerint én ismertem ezt a maskarás majmot. Egész testem bizsergett, biztosra mertem volna venni, hogy akár már beszéltem is vele. De vajon ki lehet ő? S miért öltözködik ilyen nevetségesen? Mi célja van ennek az egész maskarás őrületnek? Annyi kérdés és sajnos egyikre sem tudtam a választ. Vagy… talán még is. Hiszen, ha jobban belegondolok, egész biztos, hogy a krapek egy a hibridek közül, ami annyit jelent, hogy egy bizonyos szinten akár Klaus javára csinálhatja, amit csinál, vagy éppen ellene. Na igen… ez még nem egészen tiszta.
Mit sem foglalkoztam gúnyolódásával, mert már nem érdekelt. Nem tudott megingatni ebben az érzetemben. Egyszerűen éreztem, hogy ismertem őt valahonnan és ezt mással magyarázni nem tudtam volna. A megérzéseim pedig sosem csalnak, s nem is hagynak cserben.
Elkerekedtek szemeim, ahogy valósággal kikosarazott, holott én nem beszéltem komolyan. Nyeltem egy nagyot és próbáltam magamban elfojtani az indulatomat.  De ez most komoly?! Tényleg képes volt ezt mondani?! Ráadásul ilyen feltételezésekkel?! Uram isten…!
- Hé, hó! Stop! – kezdtem heves védekezésbe, még a kezeimet is magam elé emeltem ezzel is fokozva a védekezés hevességét. – Először is, brr… sosem kellene nekem a „teremtőm”. Az egy kissé abszurd dolog lenne és eléggé… félelmetes. – ennyit az ősi hibridre vonatkozó részekről. Miért hiszi mindenki azt, hogy nekem Klaus kell? Az eszem megáll! Először Stefan jött ezzel a baromsággal, most meg ez a maskarás hülyegyerek kezdett rá. Mit kellene még tennem, hogy ne jöjjenek nekem ezzel? Lehet, lassan tényleg össze kellene szednem valakit… - Másodszor pedig, kösz, de nekem teljesen jó egyedül. Élvezem a szingliség előnyeit, nincs szükségem senkire. – zártam le gyorsan az egész témát, mielőtt újra rákezdhetne. Még csak az hiányozna, hogy szerelmi tanácsokkal lásson el. Az komolyan mondom, mindennek a teteje lenne most már. Nem bírnék elviselni egy kiselőadást a nemi életről…
Így is elég nehezen viseltem el a nevetését, így sem tudtam visszafogni az arcomra kiülő grimaszokat. Nem válaszoltam a szavaira, csak néztem, ahogy mellém sétált, a tekintetemmel nyomon követtem mozgását. Pillantásommal faltam minden mozdulatát, majd a szemein megállapodva kémleltem tovább. Volt benne valami… nem is tudom. Valami, ami miatt nagyon tudni akartam, hogy kicsoda.
- Ez igazán nagyon kedves tőled. – Vigyorogtam rá, ahogy egy cseppet oldalra döntöttem buksimat. Hihetetlen egy alak. Azt hiszi, csak mert nyíl van nála és jelmezbe van bugyolálva, hogy ő a főnök. Pedig el kell, hogy keserítsem. Nem féltem tőle. A fegyvere sem tudott megijeszteni. Még is engedelmesen egyhelyben maradtam és nem mozdultam. Tisztában voltam vele, hogy el lehet intézni ezt az ügyet békésen is, akkor meg minek játsszam el a „ninját” és szökjem el előle? Úgy is utánam ugrana, mint valami szöcske és talán még egy nyilat is kapnék magamba, ha szerencsém van és megúszom ennyivel
Heves bólogatásba kezdtem, ahogy végre belekezdett a mesélésbe. Úgy látszik, bőven meg volt elégedve az én magyarázatommal és nem követelt kipréselni belőlem semmi mást. Mondjuk azon kívül, amit elmondtam nem tudtam volna mást mondani, mert nem lett volna mit.
Némán hallgattam őt végig, tekintetemet le sem vettem róla, míg beszélt. Csak csüngtem szavain, mint gyümölcs a fán. Odafigyeltem minden egyes kiejtett szavára és nagyon igyekeztem, hogy mindet meg is jegyezzem. Egészen mostanáig szinte semmit nem tudtam róla, hogy mi folyik a városban, ezért most hálás voltam ennek a maskarás majomnak, hogy felvilágosított róla. Különösen érdekesnek tartottam a Klausra vonatkozó részeket, pláne azt, amiben azt ecsetelte, hogy miért ilyen morcos, bizalmatlan és harapós az öreg úr. S csak azért, mert most már tudtam ennek is az okát, még nem igen változott meg róla a véleményem, bár annyi szent, hogy megértem őt. Most, hogy ezt végre tudtam, úgy érzem, hogy képes lennék megérteni, vagy legalább is figyelembe venni ezt, mielőtt megpróbálnám megint felidegesíteni valamivel. De tiszteletet, azt nem igen ígérhetek.
Lélegzet visszafojtva, türelmesen hallgattam. S csak a mese végénél kaptam újra levegő után. Szükségem is lesz a levegőre, hogy ha esetleg talán megint nekem kellene mesélnem. S lám, mint derült égből villámcsapás; rittig nálam van a labda, nekem kell újra beszélni. A választott téma pedig… rohadtul kiakasztó és már egy kicsit kezdett is az idegeimre menni.
Hirtelen tört rám a fuldoklási vágy, ahogy megint meghallottam az „sz” betűs szót. Köhécseltem egy sort és vadul levegő után kapkodtam, ahogy próbáltam nem tudomást venni a zöld manó vigyoráról.
- Azért ellenkezem, mert rühellem, ha parancsolgatni próbálnak nekem. Továbbá, nem igazán szoktak tetszeni azok a feladatok, amiket ki szokott szabni a számomra. Oh, és talán egy csöppet élvezem is, hogy felbosszanthatom. – vallottam be neki egy elégedett mosoly kíséretében. – Ez utóbbit viszont kikérem magamnak! Igaz, hogy kötődöm hozzá, de nem szeretem őt. Betűzzem? N-E-M. Nem. – ismételtem el újra, hogy az ég egy adta világon semmit sem érzek az iránt, a hibrid iránt. Kötődöm hozzá? Na és? Ezzel nem jár együtt a feltétel nélküli szeretet… - Egyébként honnan vetted, hogy szeretem őt? Ennél lehetetlenebb dolgot nem igen tudok elképzelni a világon. Hiszen, ki tudna szeretni egy ilyen… – képtelen voltam befejezni a kérdést. Elhallgattam, még mielőtt olyat mondtam volna, amit magam is megbánok. Kissé szégyelltem is magam, s, hogy ennek jelét adjam, még le is sütöttem a tekintetemet és a padlót bámultam. Ez úttal nem tudtam elrejteni, hogy mi jár a fejemben. Még a vak is láthatta volna, hogy megbántam ez utóbbi gondolat menetemet.
- Na és te? Hogy, hogy nem kötődsz már hozzá? Miért törted meg a köteléket, ha még így is az ő szolgálatában állsz? – kérdezősködtem, hogy ezzel is eltereljem magamról a figyelmet, és azért, mert érdekelt is. Tudom, hogy azt úgy sem fogom tudni kiszedni belőle, hogy kicsoda ő, ezzel nem is akartam megpróbálkozni. Csupán őt akartam megérteni, és kész. Lehet megleptem vele, hogy így összeraktam a képet és rájöttem, hogy Klaus teremtménye és neki is dolgozik, de biztosan számítani kellett erre. Minden esetre, én nem titkoltam volna tovább, hogy ezt tudom róla. Ha mást nem is, ezt tudtam. Ez pedig bőven elég lesz arra, hogy rájöjjek ki csoda ő valójában.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeSzomb. Jún. 07, 2014 11:23 am

Isabella Sanders & Demetri Westford


"Az élet nem szép.. sohasem lesz szép.."


A kegyetlenség nem magától jövő dolog, avagy tett, hanem egy ésszerűtlen, sőt már-már megmagyarázhatatlan következmény, mely által az adott illető végleg elzárja magát mindentől, és mindenkitől. Gonosszá váltam, mert az élet eme utat szabta ki elém.. vadász lettem, aki bármilyen faj képviseletet megtud ölni, és hogy miért? Mert elég szívtelen ahhoz, hogy megbánás nélkül tegye meg. Nem érzek, nem érezhettek, mert egyedül csak az irányít, amiről úgy gondolom, hogy irányíthat, ez pedig nem más, mint én magam. Nem az érzelmek, a vágyak, avagy az emlékek vezetnek előre, hanem az eszem; az, amit én magam eldöntök, egyszóval.. a saját ura vagyok önmagamnak. Nincs felettem álló egyed, mely a testemet legyőzve uralkodhatna rajtam. Minden lépés az enyém; legyen az meggondolatlan, avagy meggondolt. Nem hibázok, nem vétkezem, nem szúrok el semmit sem. A kezeim által kiadott munkáim tökéletességet sugallnak, de én magam koránt sem vagyok az, hisz senki sem mintapéldány. Tisztelem a teremtőm azon indok ellenére is, hogy megtörtem az átkomat, és hogy miért? Mert ő az, aki ezzé tett, és emiatt hálásnak kell lennem.. megtöretlen átokkal úgy éreztem magam, mintha csak hozzá lennék láncolva, mintha vonzalmat éreznék iránta, és minden egyes tettemnek tökéletesnek kell lennem.. annyira rettegtem, hogy elrontom, hogy néha tényleg el is szúrtam a lehetőség esélyét, de végül jött a megoldás. Megtörtem az átkot, és lám szabaddá váltam, így pedig a feladatrészeim ezerszer jobban végződtek el, mint azelőtt. Mély levegőt veszek, és koncentrálok az előttem álló lányra. Lehet már rég leeshetett neki, hogy többet tudok róla, mint, amit ő hinni is merne, és egyúttal talán a kíváncsiság is égetheti belülről, hogy vajon ki lehettek, avagy hozzájuk tartózom-e. Igen roppant, és egyszerű a válasz, sőt ha van olyan okos, akkor egyből rá is jön, de én nem fogok számára utat nyitni a válasz felé.. találja ki ő maga, és ennyire egyszerű.
-Oh, te..-Kezdek bele röhögve, ahogy szemrevételezem közben.-Tudod amióta beszélünk most mondtál valami ésszerűt is, szóval így már érthető, avagy magyarázzam el, hogy felfogd egyes szavaknak a jelentését?-Hangom kissé gúnyos hanglejtésű, de kellően nevetségessé válik, ahogy megformálom számára a szavakat, hisz azért mégsem lehet ennyire.. - hogy is mondjam? - érthetetlen. Megrázom végül a fejemet, és teszek pár lépést oda, majdan vissza, hisz egy helyben állni néha-néha már túlontúl is unalmas feladatkör. Nem vagyok én mondjuk pincér, hogy egész nap az egy helyben állást gyakoroljam, avagy ajtónálló sem vagyok, nos szóval ezen tovább is léphetünk, mintha mi sem történt volna, és ennyivel le van zárva a téma.
-Nekem te.. nos ne sértődj meg, de nem kellenél.-Mutatok rajta végig.-Csinos vagy meg minden, de én nem kezdek bele érzelmes kapcsolatokba.. hisz ahogy elnézlek neked az kellene, sőt talán rád férne egy pasi, avagy a teremtődre pályázol?-Röhögöm el magam, ahogy a karomat magam mellé engedem le.-Gyorsan.. sőt könnyen. Te mindent megoldasz hamar..-Nevettek tovább, majd finoman mellé sétálok, és megtámasztom magamat a falnál, ahogy a szemeibe nézek. A sötétség pontosan biztosítja, hogy fel ismerhetetlen legyek, s akarná se ismerne meg, hisz mennyi pasi hibrid van? Sok.. kezdve talán Tylerrel, hisz ő volt az első csodálatosság, aki most persze gyűlöli Klaust érhető okokból, de ez nem rám tartózik.
-Először is nem kell nekem rózsaszín árnyalat, sőt szivárvány sem.. Másodszor tudom, hogy szeretnél egy szép kis nyilat magadba, de hogy lásd kedves vagyok, amíg nem kéred nem lövők, de ha egyetlen egy húzást is teszel előbb lesz benned, mint hogy megrebegtetnéd egyetlen egy pillanatra is a szempilláidat.. Harmadszor pedig nem, nem rúgom szét.-Sorolom fel az érveket, ahogy egy-két szavát, és mondatát végig hallgatva végül válaszolok ezekre. Jobb egyszerre, mint sehogy sem, nem de?
-Értem, szóval a "nagy, hibrid király, és a hőn szeretett nevelt fia; Marcel" érdekelne?-Vonom fel a szemöldökömet, ahogy tovább hallgatom a szavait, és beigazolódik, hogy tényleg azokról szeretne tudni egy-két dolgot.-Régen egyszer a múltban.. Klaus, és Marcel találkoztak. Egészen kisfiú volt még akkor Marcel, és Klaus a gondozásába vette, míg nem felnőtté vált, de ekkor szemet vetett Rebekahra, ami valljuk be Klausnak nem igen tetszett már csak abból kifolyólag sem, hogy a húgáról van szó. Tehát az egyik alkalommal leszúrta ezért Bekaht Klaus, és eldugta egy koporsóba. Marcel pedig választhatott, hogy a szerelem, vagy a vámpíri én érdekli. Ő a vámpírság mellett döntött, és Rebekah jó sok-sok évig be volt zárva oda.-Mesélek komolyan.-Végül Rebekah, és Marcel elárulták Mikaelnek, hogy hol tartózkodik Klaus, ekkor már egy felépített város állt a rendelkezésére; New Orleans, de a hőn szeretett bizalmaskodása tette tönkre eme idillt. Menekülnie kellett, és mindent itt hagyott. Azt hitte Marcel halott, de most hogy sok év után visszatért csalódott, mert íme a kis vámpírkája uralja a várost, aki nem mellesleg életben van..-Ellököm magam a faltól, és elindulok egy adott pont felé.-Ezért bizalmatlan a hibrid, mert annyiszor elárulták.. s hogy én ezt honnan tudom? Számomra semmi sem titok, avagy rejtély. Szóval inkább becsüld meg, hogy a hibridje lehetsz, és még élsz, mert bízni próbálna a teremtményeiben.. de még ők sem képesek tisztelni. Pedig te még kötődsz is hozzá, kislány.
-Boszik? Boszik?! Marcel szabálya miatt nem varázsolhatnak, és emiatt lázongás van.. egyesek bosszút forralnak Marcel ellen, de közben félnek tőle, mások éppenséggel Klaust gyűlölik, amiért megjelent, és mert hibrid, avagy a gyereke halálára pályáznak, mert állítólag megszünteti a mágiát. Nem nehéz a boszik közelébe kerülni, és Marcel titkos csoportjába bejutni, ha van egy-két embered innen, s onnan. Ezért is vagyok kiakadva..-Mutatok fel, ahogy felé fordulok.-Mert oda fent egy ember halott.. aki nem mellesleg nekem dolgozott.-Teszem hozzá, amikor is elindulok vissza felé.-Most te jössz.. Miért ellenkezel Klausnak? Makacsságból, avagy mert élvezed? S ha már kötődsz hozzá, akkor biztosan szereted őt..-Húzom kegyetlen mosolyra az ajkaimat játékosan..
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeHétf. Jún. 02, 2014 8:10 pm


“Long time, brother.”
The Original brothers


Örülök, hogy végre találkozhatok a bátyámmal, hiába is nagyon mérges voltam, amikor kimásztam a koporsóból. Az a gond, hogy összegyűjtöttem pár boszorkányt, de azonban felhasználhatóvá váltak úgy, hogy most már nem Klaus ellen, hanem Esther, és Mikael ellen. Tudom, hogy nagyon nem megyek velük sokra,
de talán annyit megtudnak tenni, hogy megnehezítsék Estheréket. De, nincs is miért nekik segíteni, de azonban azoknak igen, ergó Sophie, akit éppen taníttatok ilyen téren. Ő biztosan segíteni fog nekem, hiszen nem vagyok vele egy szemét alak. Nem is szándékozom senkivel sem az lenni, aki nem kényszerít rá. Én igazságos vagyok. Személyemben Elijah, és Klaus jelleme kavarog. Elijah felől az, hogy magam is igazságot teszek, és képes vagyok megbocsájtani, avagy szeretni. Klaus felől pedig jobban inkább a kegyetlenség lappang bennem valahol, mely hirtelen tör ki, de egy szerényebb jellemem elnyomja. Valójában még magam sem tudom, hogy sokszor miként érzek. Változó.
Viszont, így visszatérve Klausra, tévedtem mindenben vele kapcsolatosan. Egy szemét voltam az utóbbi pár hétben. Az összes boszorkányát képes lettem volna ellene összegyűjteni, de aztán rájöttem, hogy nem voltam igazságos most. Egyáltalán nem. Hogy miért nem? Mert elgondolkoztam azon, hogy valójában még miért vagyok itt. Mikael végig vadászik ránk, Estherrel egyetemben, és kitudja, hogy velem mi lett volna, hogy ha ő akkor nem szúr le? Megtehette volna, hogy koporsóstól együtt ledob egy tenger mélyére, vagy elás jó mélyre, ahol senki sem talál rám, és én sem szabadulok ki. Legalábbis nem tudnék. És nem tett ezt! Magával hordott kerek 800 évig. Mivel én nem tartoztam bele az örökkön örökké fogadásba, így ő ezt találta ki számomra, hogy ne szakadjak le tőle. Valahol megértem őt, hiszen egész emberéletében terrorizálva volt apánk által. Ránk támaszkodik már csak, és mellette kell, hogy legyünk! De én nem maradok sokáig New Orleansba. Kell egy ősi Mystic Fallsba is, aki figyel arra a városra is. Eléggé elszabadul ott is a pokol, és nem árt egy kis felügyelet ott sem.
Magam mögött hangok suhantak el, melyet a süvítő, lassú széljárás kergetett fülemhez. Léptek... Klaus az!
A köd ugyan nehezítette a látást, viszont éreztem, hogy egy ismerős alak közeledik felém egyre inkább. Szemeimet összehunyorítom, míg nem őt láttam meg. Végre, nyolcszáz év után... újra.
Szemeim sarkában egy örömfény csillan fel, s amikor karjait kitárja, ösztönösen ölelem át, és érezve a bátyámat, nagyon örültem neki! A kisöccse vagyok, mit is mondhatnék.
- Ah, pedig már kezdtem örülni, hogy nem jössz.- Morgok feje mellet, miközben ölelem őt, bár szerintem érti a célzást, hogy nem véresen komolyan mondom, hanem ezt vegye úgy, hogy örülök a jelenlétének.
Most még jobban él bennem az érzés, hogy szüksége van rám. Én MF-ra ügyelek, ők pedig ketten Elijahval New Orleansra. Ez a két város dugig van természetfelettiekkel, és nem árt a másikhoz is egy ősi legalább.
Elengedem, és jókedvűen mosolygok rá, és ezt jegyezze meg, mert nem mostanában mosolyogtam rá ilyen jókedvűen, főleg nem őszintén. Egy hónap kellett, hogy így álljak végtére is Klaushoz. De nem baj, sikerült jól viszonyulnom a dolgokhoz.
- Nos, tudod...- húzom ki magamat, és két karomat mellkasom alá teszem össze keresztbe. Nem is tudom, hogy így ennyi évszázad után mit mondjak neki.
- Csak annyit mondok, hogy örülök neked, Klaus. Bármennyire is rohadt dühös voltam, mikor kimásztam a koporsóból, és hát egy hónap volt szükséges, hogy megbéküljek a tényekkel.- Biccentek oldalra, Közömbös tekintettel, bár nagyon örültem e csodás találkának, de minden esetre szeretném a komoly Kolt mutatni Klaus felé.
Dermedt komolyságot festettem arcomra, s tekintetem az övét szelte át.

- Csak tudatni szerettem volna veled, hogy Esther itt van a városban. Onnan jövök. És e jelek szerint Mikael is nemsokára fel fog tűnni. Van egy olyan rossz sejtésem...- Hangom egyre mélyülő volt, s némi rettegés is kivehető volt belőle. Klausnak minden erőre szüksége lesz Mikael ellen.
- Az öreg nem játék, jobb, hogy ha felkészülsz. Én úgy terveztem, hogy visszamegyek Mystic Fallsba, hiszen oda sem árt egy ősi jelenléte, főleg úgy, hogy Esther, és Mikael bármikor lecsaphat oda is, és ide is. Így azt hiszem, Elijah marad itt helyettem vigyázni rátok, én pedig a régi szép városban maradok.- Mondom el neki az elképzelésemet, viszont nehogy azt higgye, hogy megszabadul tőlem most ilyen könnyedén. Egy hétben minimum, hogy egyszer meglátogatom őt, hiszen szüksége van a családra. Bekah, és Elijah elég neki, de én is szeretném őt támogatni, bármi is legyen az. Valahol hálásnak kell neki lennem, hogy nem hagyott cserben a nyolcszáz évben, hiszen említettem, miket megtehetett volna velem.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Niklaus Mikaelson
Niklaus Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 380
❦ Join date : 2014. Feb. 26.
❦ Age : 1023
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Don't Laugh – You Might Be Next

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeVas. Jún. 01, 2014 4:51 pm



Kol & Klaus




Lassú és kimért léptek zaja veri fel a már elcsendesült utcákat, ahogy egy határozott mozdulattal fordulok be az elhagyott épületek mellett, majd azok közül is a leginkább romladozó és düledező ház felé összpontosítom figyelmem és mozdulataimat. A kezeimben az egyre erősödő szél azt a kedves " szerelmes " levelet tépkedi, amit az öcsém volt szíves eljuttatni hozzám és amelyben mindenféle jelzőkkel illetve engem, végül nyomatékosan arra kér, hogy találkozzunk egy félreeső helyen, amit megjegyzek ügyesen kitalált, hiszen nem szeretem az ilyen dolgokat forgalmas helyen intézni, úgy tűnik ha sok mindent nem is, de ezt megjegyezte rólam a kisöcsém. Kol talán az összes testvérem közül az, aki leginkább hasonlít rám, hasonlóan forrongó, elutasítóan szélsőséges és nem kérdez, hanem elvesz. Az egyetlen különbséget köztünk talán egy bizonyos tárgy jelenti, amit úgy hívnak: tükör, ugyanis szerény személyem képtelen volna órák hosszú idejét arra pazarolni, hogy magamat nézegessem az említett berendezési tárgyban, még akkor sem, ha bevallottan tökéletes tulajdonságokkal rendelkezem. Egy éles fordulás után lépek az említett háztömbbe, ahol a levegő fullasztóan poros és bár kedvem lenne az öcsém után üvölteni, attól tartok, hogy kénytelen leszek ezt most elfelejteni, ugyanis egy eleresztett hangtól ez az épület úgy dőlne össze, mint az ingatag lábakon álló kártyavár. Körbefordulok és szemügyre veszem a helyszínt, majd egy lépcsőre terelődik a figyelmem és óvatos léptekkel indulok fel, majd végig egy folyosón és a legutolsó szobának kilincsére teszem a kezem, amely sejtésemmel ellentétben a kezemben marad így arrébb dobom, majd benyitok a szobába, ha csak nem előzne meg az ajtó és dőlne ki mindenféle érintés nélkül teljesen magától. Hatalmas porfelhő csap fel, ahogy belépek a kidőlt ajtón és egy halk morgással jelzem a véleményem az említett eseménysorozatra reagálva, aztán a szemközt lévő falon nézegetni kezdem az odahelyezett festményeket, melyek az egyetlen derűs látványt nyújtják ezen az átkozott helyen. Lassan lépek közelebb és a kezeim óvatosan az egyik képre helyezem, majd egy határozott mozdulattal távolítom el a port róla, ahogy kirajzolódik előttem egy fiatal lány arcképe, én magam pedig elmosolyodom. Remek alkotásnak tűnik, mégis nem jelent többet senki számára, mint egy porosodó és összedőlő ház falainak dísze. Az áthatolhatatlan porfelhőn alig látok keresztül, végül aztán leakasztom a festményt és az asztalra teszem, ahogy szemrevételezni kezdem.
- Hát elhagytak téged, kedvesem, de ne légy szomorú, hisz mindenki egyedül van. - lépek el onnan, majd sietős léptekkel fordulok ki a szobából és szemközt lévő falon elhelyezett ablakhoz lépek, majd a vámpírhallásomnak köszönhetően meghallom a halk neszt, amely egyre erősödik és ismerőssé válik. Az ablakot kitárva távozom, majd egyenesen a hang irányába indulok, amikor távolról szemembe csap legfiatalabb öcsém kirajzolódó képe, amely az elmúlt időszakban szinte semmit sem változott.
- Szervusz Kol! - szólítom meg, a hangom erőszakoson hatol át a csendességen, míg végül őt magát is megtalálja. Egész jó színben fest, ahhoz képest, ahogy legutoljára láttam, de ezt a pontot inkább nem szeretném részletezni. - Megkaptam az üzeneted és mint jó testvér igyekezetem tejesíteni kérésed. - persze jól tudja ő is, hogy a jó testvér megnevezés minden idegen személyre előbb elmondható volna, mint rám. - Tehát halljam, minek köszönhetem ezt a hirtelen nagy és fellobbanó szeretetet az irányomba? - mosolyodom el végül, ahogy ránézek és közelebb haladva hozzá karba tett kézzel állok meg előtte.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 8:12 pm


Demetri and Isa


Szörnyű Deja Vu kerített hatalmába az elmúlt pár percben. Ez az egész kialakult helyzet olyan volt, mint valami filmben, mint mikor a főhősnőt sarokba szorítják kutakodás közben és végül kiderül, hogy az, aki sarokba szorította, szintén az ő oldalán áll. Most is valami hasonló dolog volt a levegőben. Valamiért nem éreztem úgy, hogy ez a zöld manónak öltözött valaki ellenség lenne. Oké, fegyvere volt és rám szegezte azt, de akkor is. Én mégis úgy éreztem, hogy nem kell tartanom tőle. Na jó, azon kívül nem kell tartanom tőle, hogy esetleg átlyukasztaná valamimet, ezt kinéztem belőle…
- Hogy érted, hogy ritkán hallani tőlem? Hiszen, most beszélünk először… - Azonnal elkaptam ezt a fonalat, amint elhagyták a szavak a száját. Tudom, hogy esetleg érthette volna erre a beszélgetésre is, de nem. Ez valamiért nagyon úgy hangzott, mintha ismerne és már korábban is beszéltünk volna.
Értetlenül, érdeklődve és kíváncsian tekintettem rá. Úgy bizony, ezt mind egyszerre. Úgy éreztem, hogy most elkaptam, bárki is volt ez a maskarás bohóc. Valami nem stimmelt vele ezt pedig nehezen tudtam figyelmen kívül hagyni. Valahogy képtelen voltam nem erre gondolni. Még a pimasz mosolya és a szórakozás sem kergette el a kétes gondolataimat, de azért próbáltam nem erre figyelni.
- Igen! Kimondottam bukom a Zöld „igazságosztónak” öltözött pasikra. – vágtam vissza egy nagyon pimasz mosoly kíséretében. Büszke voltam magamra, amiért így itt tudtam állni vele szemben, s bátran pimaszkodhattam, mert biztosra vettem, hogy ő is csak szórakozásnak veszi. Mert lássuk be, az is volt. Szórakoztam vele, ahogy ő is velem. – Várjunk… Ha leszeded a fejem, akkor én azt hogyan is nézném? – tettem fel a kérdést a szavaira visszavezetve. Igen, picit piszkálódtam, de ajkamon egy hatalmas mosoly jelezte, hogy értettem, amit közölni akart, egyszerűen csak vicceltem.
Egész mókás ez a csipkelődős, gúnyos, viccelődéses keverék dolog. Tetszik, hogy végre ráakadtam valakire, aki annak ellenére, hogy simán átlyukaszthatna, inkább leáll és gúnyosan viccelődik velem. Néha elcsodálkozom magamon, hogy ezekben a helyzetekben is ilyen spontán és nyugodt tudok lenni. Azt hiszem ezt még a szüleim nevelhették belém, a többi dologgal együtt. Bár kétlem, hogy a pimaszságot direkt ültették belém, az nyilván valami egyéni dolog lehet…
- Ezer örömmel megcsinálom neked a táblát. Gondolom, nem szeretnél semmi rózsaszínes szivárványos dolgot… - gúnyolódtam én is, de csak finoman. Mit lehet egy gúnyolódásban finomnak nevezni? Arról fogalmam sincs, de az biztos, hogy ezt nem szántam erős visszavágásnak. Különben is, minek akarnám magamra haragítani a gúnyolódással, ha már volt ilyen nagylelkű és nem lyukasztott ki? Pontosan! Egyáltalán nem akarom, hogy meggondolja magát és tesztelje az íját.
- Nem köszi, nem szeretnék lukakat látni magamon. Szeretem hibátlannak tudni magam. – vigyorogtok rá és szórakozottan felemeltem tenyereimet, mint egy védekezésképpen. Érdekes ez a hangnem, amit most használt velem szemben. Nem olyan mint eddig, másabb. Ha meg lennék huzatva talán azt mondanám, hogy már-már barátságos… de ilyenre gondolni is butaság volna.
- Aha, értem. – Bólintottam egyet csak úgy magamnak, ezzel is nyugtázva a hallottakat. – Tehát akkor egy ideig nem kell attól tartanom, hogy szétrugdalod a popsimat? – Villantottam meg rá egy jellegzetes Isa mosolyt. Ó igen, ezt a mosolyt is mindenki láthatta már életében legalább egyszer, aki csak egyszer is próbált velem úgy beszélni, mint ahogy azt most ez a krapek is teszi.
- Mint már mondtam, információk miatt jöttem ide. Hogy miért pont ebbe az épületbe, az egyszerűen csak a véletlennek tudható be. Tudod, nem te vagy az egyetlen, aki ezeket az elhagyatott épületeket használják találkahelyeknek. Épp ezért vagyok itt. Kerestem valamit, bármit, ami csak egy kicsit is kapcsolódik ahhoz, ami a városban folyik. – meséltem el neki ittlétemnek az okát. Remélem megfelelő neki ez az információ, mert tényleg ez az egyetlen ok arra, amiért ide jöttem. – Most pedig te jössz. Szeretnék többet hallani erről a Marcel kontra Klaus dologról, illetve arról, hogy mi a fene van az itteni boszorkányokkal. – Komoly tekintettel fürkésztem az ő arcát, melyből ugyan alig láttam valamit, még is figyeltem. Tekintetemet le sem vettem róla, vártam rá, hogy mondjon valamit.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Kol Mikaelson
Kol Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 135
❦ Join date : 2014. May. 10.
❦ Age : 1027

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 3:30 pm


“Long time, brother.”
The Original brothers


Egy aprócska levélben nyomatékosítottam a bátyámnak, hogy legyen egy randink New Orleans lepukkadt részén. Inkább csak elhagyatott, régies házak vannak itt, pár embernek azonban menedéke. Vagy megvadult vámpíroké, akik Marcel elől menekülnek. Vagy éppen azoké, akik erre találnak. Nekem tökéletes hely a találkozásra, mert itt soha nincs senki.
Klaus pedig inkább a nyugodtabb helyeket szereti, jól ismerem annyiból. A találkozásunk pedig nagyon sürgős, mert el szeretnék neki mondani pár dolgot, amiről ő még nem tud sajnos. A bosszúállásomat visszafújtam, mert ráébredtem, hogy nem érnék el vele semmit, meg különben is veszítettem volna. Egy egyszerű ősi egy őshibrid ellen? Ugyan! Akárhány boszorkányt gyűjtöttem volna össze, Klaus mindig egy lépéssel előttem járt volna. A haragom hirtelen fellángolás volt, miután kijöttem a koporsóból, szóval azt hiszem jogosan voltam mérges, de most lecsillapodtam, mert tudom, hogy Klausnak szüksége lesz rám. Érzem.
Választ ugyan nem kaptam a levelemre, viszont nagyon reménykedem benne, hogy a bátyám eljön. Fontos, mert Esther nem egy olyan nőszemély, akit könnyedén félre lehet söpörni. Félek, hogy Esthert Mikael, az apánk is követni fogja. És az már tényleg nem lesz játék!
Türelmetlenül sétálok a romhalmok közt, és körültekintően figyelek minden felé, zaklatottan, hogy Klaus hol van már. Addig nem mozdulok innen, míg ide nem tolja azt a gonosz hibrid fejét. Én jó kisöcsi leszek mostantól Klaus számára, és garantálom, hogy bármiben számíthat majd rám.
A harag rossz tanácsadó, ezt megtanultam.
Szürke ködfátyol pergett le a házak közé, alig ha az orromig láttam el, és ez különösen zavart. Most látom Először Klaust, 800 év után először...



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeKedd Ápr. 22, 2014 6:29 pm

Isabella Sanders & Demetri Westford


"Tudok kegyes lenni, de az ritka.."


Az élet kegyetlensége hozzám képest, nos.. semmi. Ha én úgy akarnám, akkor már rég megölhettem volna ezt a nőt, avagy hibridet, de legyen csak simán Isabella. Ha azt hiszi, hogy félni fogok tőle, akkor téved, hisz én bennem sosincs félelem, sőt mi több.. úgy érzem néha, mintha már érzelmem sem lenne, de az persze kizárt, vagy mégsem? Rideg tekintettem akár meg is fagyaszthatná a levegőt, és ezáltal fázni is kezdhetne az ember, avagy ő, de nem.. a szemem nem rendelkezik eme képességgel, pedig olyan rideg vagyok.. Hűvös, kegyetlen, igazságtalan, avagy gonosz, de hát ez mindig az adott helyzettől függ, és amíg nem ugrik nekem, addig én se neki, és akkor legyünk ilyen módon barátságban, már csak képletesen is. Akár röhöghetnék is a helyzeten, amiért ennyire viccesnek talál néhány dolgot, de nem teszem.. egyszerűen nincs ahhoz energiám, hogy nevetést pazaroljak rá, pedig legszívesebben úgy megtenném, de ha már itt tartunk, akkor épp megszólal, ezáltal pedig egy okosságot mond. Váó! Ezt hova is írjam fel? Melyik füzetembe? Vagy égessem talán bele az elmémbe eme szituációt? Nos.. majd meglátom, viszont, hogy mosolyra húzom az ajkaimat, az teljesen halál biztossá válik.
-Akkor remek, végre valami okosság.. tudod ilyen ritkán hallani tőled, de most hallottam, és ez..-Elkezdek nevetve tapsolni végül.-Megérdemel egy tapsot.-Röhög, de csak finoman hajtom véghez a mozdulatsort, mert jelenleg a kezemben van a nyíl, na meg az íj párosítása, és erre még szükségem lesz - legalább is vele szemben tuti. Hisz bármit kinézek tőle, s főleg úgy, hogy Klaus egyik hibride, oké én is az vagyok.. de ő kötődik is hozzá, én viszont nem, szóval.. nem szeretnék lebukni, ezért sem fogom felfedni magam, és ha kell, akkor támadok, de szerintem ő ezzel pontosan, sőt tökéletesen tisztábban van, hisz nem kenyerem az ilyen viccek megalkotása, ezért csak jobban teszi, ha meghúzza magát, és mosolyogva nézz rám. Csendben, és engedelmeskedve végzi a szép kis dolgát, sőt ettől többet nem is kérek, szóval nem hiszem, hogy oly nehezére esik ezen feladatsor véghez vitele. Végül már csak mosolygok, és befejezem a nevetgélést, bár el kell ismerni, hogy nagyot jót mulattam ezen, sőt inkább rajta..
-Igen, az lenne. Talán tetszik is?-Kérdezem meg egy pimasz mosollyal a képemen, miközben közeledni kezdek felé.-Tudod az élet addig szép, amíg nem teszel ellenem, ha ezt megkockáztatod bármikor is, akkor sajnos integess a fejednek, mert olyan szépen szedem le a helyéről, hogy öröm lesz azt neked nézni.-Vigyorgok továbbra is, míg megállok végezetül, és úgy nézek rá.
-Ez egy roppant jó ötlet.-Csinálok úgy, mint aki gondolkozik.-Talán meg is fogadom, de amúgy is.. az "elhagyatott terület" már magában jelzi, hogy itt nincs keresni valója senkinek, nem? Akkor meg minek ide tábla, de ha annyira akarod.. hmm.. csinálhatsz nekem egyet, aztán majd szépen kihelyezzem.-Mondom gúnyolódva, és egyben mosollyal az arcomon. Betudom ezt egy visszavágásnak, sőt végül is teljes mértékben az - legalább is így gondolom.-Megesik ez... nagyon, de nagyon ritkán, de megesik, és nem lyukkasztalak át, viszont ha kéred, csak szólj.-Mosolyodom el, de a hangnemem már sokkal szelídebb, és nyugodtabb, sőt talán barátibb is, ami hagyjuk meg eléggé érdekesen hathat, de engem ez kicsit sem zavar, hisz azt teszem meg, amit akarok, és úgy csinálom a dolgaimat, ahogy a kedvem tartja.
-Igen, én... de nem kell aggódni.-Mutatok rá.-Egyenlőre csak olyanokat terveztem be céltáblának, akik vámpírok, és nem a hibrideket.-Komollyá válik a hangom, és ezáltal érezheti, hogy nincs veszélyben, de ha egyetlen egy rossz húzást is elkövet, esküszöm, hogy még azt is megbánja, hogy anno megszületett, szóval kapja össze magát, és ne akarjon nekem ártani, mert akkor leszünk csak igazán egymás mellett meg jól, amíg nem lép ellenem, addig én sem ellene, és mindez csak rajta áll.. vagyis ő dönt róla, hogy mit is szeretne. Lyukat magába, avagy nem lyukat magába..
-Rendben, akkor ez így megfelelő.-Mondom elismerően, és közelebb lépek felé.-Nos mondjuk elregélhetnéd, hogy mi az, amiért ide kelletett feltétlenül jönnöd, mármint hogy minek ide jöttél, és mit akarsz tudni, ha már itt vagy.-Teszem a mellkasom előtt keresztbe a karjaimat, és érdeklődve figyelem őt ezáltal.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeKedd Ápr. 15, 2014 5:52 pm


Demetri and Isa


Gúny. Fröcsögő, maró és iszonyatmód idegesítő. Akár csak a tény, hogy egy jelmezbe bugyolált, félőrült tartott sakkban, a halálos kis játékszerével, amivel komoly károkat tudott volna okozni bennem, ha csak egy jó kis indokkal szolgálnék neki arra, hogy ezt tegye. Csakhogy nekem nem áll szándékomban olyasmit tenni, amivel ösztönözném őt arra, hogy kilyuggassa valamimet. Márpedig, ha tovább szurkálódom és szájalgatom, lehetséges, hogy ilyesmit közvetítenék felé… Lehet, hogy abba kellene hagynom, de én egyszerűen csak késztetést érzek rá, hogy ezt tegyem.
- Én mondom, ennél világosabb nehezen lehetne. – Lerítt rólam, hogy csak szórakozom vele. Persze ez nem volt éppen az a tipikus pozitív szórakozás, de azért szórakozás volt. Nem moccantam, csak álltam ott és vártam, hogy akkor most mi is fog következni.
- Hehe, nagyon vicces. Ez valami „zöld íjász” humor? – Ha már ő ilyen magas labdát dobott vissza, ideje volt, hogy lecsapjam. Szavaimmal persze a jelmezére céloztam, amit remélem, értékeli majd, hogy észrevettem és jól meg is néztem. Elvégre mástól talán ilyen helyzetben az is csoda lenne, ha egyáltalán meg merne, vagy tudna szólalni ennek a pasinak a közelében.
- Elhiheted, fogalmam sem volt róla, hogy majd pont beléd botlom. Nem egészen öt perccel ezelőttig azt sem tudtam, hogy létezik valaki, aki Robin Hood-nak képzelve magát hancúrozik a városban. Szóval ne haragudj, hogy betolakodtam a területedre. Nem ártana kitenni egy táblát, amivel közlöd a gyanútlan emberekkel, hogy: „vigyázz nyílözön” vagy valami. – Fejtettem ki egyéni véleményemet egy szempillantás alatt. Nem szerettem, ha így beszélnek velem és Klaus után nem is nagyon tűrtem el mástól, hogy így beszéljen. Fogalmam sincs róla, hogy ki ez a maskarás majom, és őszintén szólva, nem is nagyon érdekel. De velem szemben biztosan nem engedheti meg magának ezt a hangnemet. Nem azért, mert én egy olyan „hűdefontos” személy lennék, hanem azért, mert én is simán csak egy „ember” vagyok és megérdemlem a normális hangnemet. Oké, hogy talán ennek érdekében nekem is normálisan kellene vele beszélnem és nem szarkazmust vinnem második szavamba, de na… - Mindazonáltal köszönöm, hogy nem szándékozol átlyukasztani semmivel sem. – mondtam neki immár normálisan, talán kedvesen is. Igen, ráébredtem, hogy talán nem kéne nagyon kötözködnöm vele, pláne, hogy még mindig nála a fegyver, én meg sebezhető vagyok. Olyan sebezhető, akár csak az a vámpír, aki a padlón kötött ki, hála ennek a halálos maskarásnak. Na, hát ez akár én is lehettem volna. Sőt, még mindig lehetek is, ha nem viselkedek szépen. Legalább is, én így hiszem.
- Szóval te döntöd el ki érdemli meg a létezést? – érdeklődtem. Tekintetem a fegyverén tartottam, amit immár te is engedett és már nem álltam a célkeresztben. Eddig is gondoltam, hogy valami istenségnek képzeli magát, aki eldöntheti ki élhet, és ki nem, de most, hogy ez így ki lett mondva… nem érzek lelkiismeret furdalást ezért a gondolatért.
A lélegzetem is elakad, ahogy kimondja a nevemet. Ezzel nagyjából be is igazolódott a gyanúm, miszerint közénk tartozna és hibrid féleség lenne. Most már kétség sem fért hozzá, hogy az.
- Oké. Én mesélek és te válaszolsz a kérdéseimre. – egyeztem bele a dologba. – Mond, mit szeretnél, miről meséljek neked? – érdeklődtem. Vizslattam a jelmezét, kerestem rajta valamit… nem is tudom mit. Talán csak abban reménykedtem, hogy látok rajta valamit, amiből rájövök ki ő. Idegesített, hogy nem tudtam rájönni kit takar a maskara. Úgy éreztem meg kell tudnom.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimePént. Ápr. 11, 2014 4:46 pm

Isabella Sanders & Demetri Westford


"Az élet játékosan csalfa, és élvezhetően kegyetlen lételemű.."


Kegyetlennek lenni a világ legkönnyebb dolga, ha olyasmiket éltél meg az életed során, amik nem voltak a hasznodra, amik nem teljesen adták meg számodra a nyugalmat, amik egyszerűen, mint valami kínzó lét szenvedést adtak, és emellett nem lehetett sosem normális életed. Amióta élek szenvedek, és azzal, hogy nevet változtattam, azzal, hogy vadász vagyok; úgy érzem érek valamit. Nem engedek magamhoz közel senkit, elnyomom a felesleges érzelmi skálát, és kíméletlenséggel végzem a feladatomat; a lehető legtökéletesebb munkát nyújtom. Csalódni bennem nem lehet, és épp ezért sem büntetnek meg engem. Klausnak is feltűnő lehet, hogy meg van törve az átkom, de még ezen ok ellenére is szolgálom. Tisztelem, de nem akartam iránta kötődést érezni, bár elismerem; ő a teremtőm - az uram - , de nem akartam olyan függést érezni, amely nem a saját akaratomból született meg. Ez a nő pedig előttem egy nagyszájú hibrid, de ugyanakkor bolond kissé, hisz elszúrja a feladatait, cserben hagyja a társait, hisz beárulta azon hibrideket, akik megtörték az átkukat, csak azért, mert Klaushoz kötődik.. csak azért, mert képtelen megtenni.. és még ellenkezik? Mire fair, ha egy átok megtörésére sem képes? Mi jogon, ha a Klaushoz való kötődést választotta? Mélyen fújom ki a tüdőmben tartott levegőt, tekintettem csillogása érzéstelenségemet, és könyörtelenségemet tükrözi, így nézem őt, és veszem alaposan szemügyre. Lehetőségeim számtalanok, kifejezetten túl sok oldalúak.. és ez épp nem lehet számára kedvező, ezért is meggondolnám a helyében, hogy 'mit mondok, vagy mit teszek' állítást. Olyan higgadtan állok ráfogva a fegyvert, hogy egyszerűen ez lassacskán már talán az idegeire is mehet majd, de nem érdekel, mert én diktálom a szabályokat, és nem pedig ő.. szóval erről ennyit nyilatkoznék, ha pedig nem tetszik neki valami, akkor írja meg egy üres lapra a problémákat. Zárja egy borítékba, és írja rá a kuka címét, majd dobja bele a szemetesládába, és már el is küldte azt az édes kis üzenetet nekem, amelyet nem fogok elolvasni, mert nem érdekel.
-Ajánlottam is, drága, hogy világos legyen.-Mondom gúnyos hanglejtéssel, de egyben fenyegetően, ha megmozdul, vagy ha bármit tesz, akkor belelövők egy nyilat, és ha megölöm az sem érdekel.. semmi sem bizonyítja, hogy én öltem meg, sőt nem is lenne kár érte.. legalább is úgy gondolom. Nekem biztos nem hiányozna, mint ahogy más sem..-Igen a kedvencem, és te mint magadfajta hibrid kislány nem érthetted.. nálad egyes alapfogalmak nagyon, de nagyon hiányoznak.-"Kölcsön kenyér visszajár" alapon szurkálódtam vele én is, és nem hagytam annyiban a dolgokat.-Miből gondolod? Hisz ez az én helyem.. ez az én hatásköröm, és kevésbé tűrőm azt, ha a háztetőn egy hulla van, és ismeretlen egyedek járkálnak itt ki-be, mintha csak egy nyitott kapu lenne bárkinek eme ház, avagy épület ajtaja.-Biccentek a fejemmel kissé cinikusan az ajtó irányába.-Gyűlölöm, ha valaki annyira kíváncsian leselkedik egy ismeretlen terepen, és információkat vár el.. ha engem kerestél, akkor sajnálom átfogóan semmit sem tudsz meg rólam..-Mondom hozzá téve gúnyosan, majd elgondolkozom kissé. Nem lenne jó, ha lelepleződnék előtte, hisz ha ez megtörténne, akkor rohanna Klaushoz a 'napi pletyka rovattal', hisz egy áruló.. mármint a kötődés miatt.
-Értem.. csak a probléma az, hogy a város dolgai nem itten zajlanak.-Mutatok a nyíllal körbe a helyiségen, majd újra rászegezem végül.-Ez az én helyem. Ha itt kutatsz, akkor utánam kutatsz. Ha itt vagy, akkor miattam vagy itt, és ez már magában elég indok lehetne arra, hogy az édes kicsi szívecskédet kitépjem onnan belülről, de sajnos nem teszem meg, mert vagyok ilyen kedves.-Mondom egyszerűen közölve vele a felállt tényt.-Nos ha nem utánam kutatsz, akkor ajánlok egy másik helyet.. ahhoz pedig a város irányába mozdulj meg, köszöntem.-Cinikus vigyor, és kissé gúnyos hanglejtés jellemez jelenleg.-Nem csinálok semmit sem veled.. sőt mi több nem foglalkoztat, hogy mit tudtál meg, felőlem bármit tudhatsz.. engem sem te, sem más nem ismer..-Vonok vállat könnyedén, és egy hirtelen mozdulattal lövőm el a nyilat abba az irányba ahol felbukkan egy ifjú.. vámpír.-Nos.. gondolom ő nem kellett ide.-Nevettek fel, majd magamra téve az íjat nézek Isabellára.
-Nem védek senkit sem..-Célzok rá könnyedén.-Én azon egyedeket ölöm meg, akik Marcelhez tartozó vámpírok, és akik nem érdemlik meg az életük létét.. hidd el Marcel igencsak díjazza.. ha látnád a fejét.-Röhögöm, és teszek felé pár lépést. Immár nincs nálam fegyver, de ha támadni mer ellököm a falhoz, ha bármit tesz megölöm puszta szíve kitépésével. Nem tudhatja meg, sőt nem is fogja megtudni ki vagyok.. nem, és nem!-Nos Isabella mesélj nekem egy kicsit, és talán szolgálhattok néhány információval neked, ha nem rólam van szó.. tájékozottan nyomoztam itt minden, és mindenki után, elhihetted.-Mondom komolyan, és őszintén, hogy ha szükségét érzi én most a kérdésére választ adhattok.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeVas. Ápr. 06, 2014 1:20 pm


Demetri and Isa


Komolyan kezdett idegesíteni, hogy egy nyíllal kell farkasszemet bámulnom. De nem csak a nyíl idegesített, vagy az, hogy ez a maskarás marha át akar vele lyukasztani, ha neki nem tetszően válaszolok. Nem! Engem valami más is idegesített, valami, ami egyszerűen nem hagyott nyugodni. Dobpergést kérek… Ez a valami bizony kapcsolatban állt ezzel a jelmezes fazonnal. Olyan érzésem van vele kapcsolatban, mintha… nem is tudom. Úgy éreztem, hogy valahol már láttam őt. Ismerős volt a mozgása és a tartása. Azt azonban meg nem tudtam volna mondani, hogy honnan és ez volt az, ami nagyon, de nagyon böködte a csőrömet. Zavart a tény, hogy nem tudtam őt felismerni.
- Világos, mint a nap. – megvillantottam felé legszebb, és egyben legcinikusabb mosolyomat. Mit ne mondjak… nem repestem az örömtől, amiért az a nyíl még mindig engem vett célba. De hát, nem tudtam ellene semmit sem tenni. Tudtam, ha rossz mozdulatot teszek, vagy rosszat szólok, akkor utána megpróbálhatok kikeveredni a nyílzáporból. Viszont ahogy elnéztem ezt a fickót, volt egy olya érzésem, hogy bármennyire is igyekeznék, neki sikerülne átlyukasztania valamimet. Hát, ez pech.
- Tényleg, a kedvenc helyed? Elég hangulatos, értem is, hogy mit szerettél benne. – szurkálódtam. Nem tehettem róla, késztetést éreztem, hogy ezt mondjam. Most azonban jóvá kell ezt tennem, mielőtt egy új, nem kívánt luk keletkezne rajtam valahol. – Egyébként igazán nem fontos, hogy miért vagyok itt. Biztos, hogy neked nem jelentene semmit. – néztem rá komolyan. Nincs ínyemre, hogy így kell vele társalognom, amikor normálisan is lehetne. Mert, hogy ez a faggatás nem normális, az is biztos. Rühelltem, ha így akartak belőlem kiszedni valamit, ezért gyakran nem is mondtam semmi használhatót. Most sem volt ezzel másként. Persze nem azzal lett volna probléma, hogy elmondom, miért vagyok itt, hanem azzal, hogy nem tudhattam vajon vissza jut-e ez az információ Klaus fülébe. S mintha csak olvasott volna a gondolataimban, már jöttek is belőle a szavak, melyek nem tetszettek. Hirtelen kedvem támad volna nekiugrani, egy kicsit megütögetni a pofikáját, vagy valamit, ami fáj neki. Fenyegetésnek hangzottak a szavai, olyan volt, mintha manipulálni akart volna, hogy elérjen nálam valamit. Ha azt akarta elérni, hogy a gyilkolás gondolata felmerüljön bennem… akkor sikerült.
Hátborzongató volt, hogy tudott rólam valamit, amit nem kellett volna tudnia. Senki kívülálló nem tudhatta volna, hogy még kötődöm Klaushoz. Ez olyan dolog volt, amit tényleg senki sem tudhatott az ősi famílián, Hayleyn és a többi talpnyalóján kívül. Ez utóbbiak ráadásul szinte nem is tudták. Ő viszont tudta. Ez pedig megerősítette bennem azt az érzést, hogy láttam, ismertem őt. Illetve, azt hiszem ezzel saját magát is elárulta egy kicsit. Ha mást nem is, azt biztosan, hogy hozzánk tartozik. Szinte egész biztosra vettem, hogy ő is - akár csak én, Klaus teremtménye. Egy hibrid. Így pláne nem akartam kockáztatni, egyszerűen nem kockáztathattam, hogy megint bajba kerüljek az ősi hibridnél. Ha ehhez pedig az kellett, hogy elmondjam, mit kerestem itt, akkor legyen.
- Oké, oké. Megértettem. – néztem rá komolyan. – Információk miatt vagyok itt. Többet akarok tudni arról, hogy mi folyik a városban. Ezért jöttem ide. Megfelel? – mondtam el neki az igazat. Ha tetszik neki, ha nem, de ennyi az egész itt tartózkodásomnak az oka. Hogy ezek után, mit kezd a megkapott információval, az már az ő dolga. Csak egy valaki ne tudjon róla. – Most, hogy ezt tudod, mihez kezdesz vele? Kínvallatásban lesz részem, míg el nem árulom mit tudtam meg? – Szavaimból kis szurkálódás volt érezhető, míg ajkaimra egy rejtélyes, féloldalas mosoly költözött. Kíváncsi voltam rá, hogy ezek után leteszi-e az átkozott nyilat, vagy, hogy egyáltalán mihez kezd majd. Minden esetre, az valahogy jobban izgatott, hogy mi ez az igazságosztó szerep. S lám, meg is tudtam.
- Milyen nagylelkű ez tőled. Elpusztítod a rosszat és véded az ártatlanokat. Hmm... Hol is hallottam már ezt a mesét korábban? – incselkedtem vele, egy nagy mosollyal az arcomon. Persze azt a dumát nem vettem, hogy Marcelből lenne elege. Az valahogy hihetetlennek és abszurdnak tűnt számomra. Akkor már inkább hittem el azt, hogy tényleg csak azokat vadássza le, akik ártanak az ártatlanoknak. Persze, ez nem zárta ki azt, hogy Marcel esetleg bökhette a csőrét… csak épp azt, hogy őt rühellte volna a legjobban.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimePént. Ápr. 04, 2014 6:01 pm

Isabella Sanders & Demetri Westford


"Az élet váratlansága az izgalmas rész.."


Az életben nincsenek szép, avagy jó dolgok.. meg kell tanulni, hogy az élet vagy ad, vagy elvesz, de olyan nincs, hogy szép élet! Hisz mégis mi abban a szép, hogy a sors keze a földre kényszerít mindannyiszor? Én már oly sokszor megéltem az anyám, és az apám mellett.. azok a kínzások, szenvedéssel telt idők, ahogy felvágja a kés a bőröd.. ahogy kínt okoznak számodra bármivel, csak a lényeg az, hogy szenvedj, mert ezt élvezi látni az, aki éppen ezt teszi veled. S ebben mi a legszörnyűbb? Hogy a szüleid ilyenre képesek, míg a testvéreddel kivételeznek.. én pedig azzal a nyomorulttal váltottam ki az átkomat direkt.. muszáj volt meghalni, és innentől kezdve lettem az a brutális személy, akit most bárki láthat a szeme előtt.. bár nem vagyok annyira kegyetlen, csak kívülről mutatom ezt, hisz jobb látszatképet adni, mint beismerni a saját valódat, ami voltaképpen csak a gyengeségedről árulkodna.. Én nem fogom azzal gyengíteni magam, hogy értelmetlenségeket mutassak, mint pl. a fájdalmam, hisz kit érdekel ez? Ki tudná kitörölni a múltamat, vagy ki tudná elfeledtetni velem a sok szörnyűséget? Senki.. ismétlem senki! Ebben az egészben épp ez a bökkenő, ez a visszatartó erő, mely visszarángat a valóságba, és emlékeztet arra, hogy kár lenne bármiféle kíméletességet mutatnom.. engem senki sem érdekel. Én betartok egy szabályzatot, ahol tökéletesen elvégzem a feladatomat Klausnak, és emellett élem a vadászi életemet, ahol kedvem szerint gyakorolhatom az ölést, és egyben az igazság szolgáltatását. A kettő életemet ezidáig remekül megoldottam úgy, hogy nem derült ki, és ezután sem fog, ha én úgy akarom!
-Addig nem lövőm el a nyilat ameddig okot nem adsz rá.-Hangom határozott, és egyben komoly.-Szóval a kérdésedre a válaszom.. bár már kideríthetted előző szavaimból, hogy a; Nem! Remélem világos voltam.-Eszem ágában sincs megtenni a kérését, hogy utána nekem eshessen, avagy leszedje rólam a maszkot, hisz ha rájön kivagyok rögtön rohanna Klaushoz, hogy jelentse, hogy az egyik hibride vadász.. na nem! Ennyire hülye még nem vagyok, szóval az én szabályaim szerint játszunk, ha tetszik neki, akkor tetszik, ha nem, akkor meg nem.
-Elhiszem neked.. de akkor mit keresel mégis itt? Nem hinném, hogy a semmiért jöttél ebbe az épületbe, ami voltaképpen az én egyik kedvenc helyem.. persze csak addig volt az, amíg te meg nem jelentél.-Sóhajtok fel, és megrázom a fejemet, miközben kegyetlen mosoly jelenik meg az arcomon. Szavai egyszerűen sugallják mit akart mondani, és épp ezért is fogok neki elárulni egy kis részletet, így pedig minden hibrid után nyomozás lesz, ami persze mit sem fog bizonyítani senkinél semmit.. Ügyes vagyok, rafinált, avagy okos?
-Miért is nem jó? Talán rohanok a teremtődhöz.. Klaushoz, hogy elújságoljam, hogy itt jártál?-Hangom kissé kérdően csendül fel, míg komolyan figyelem őt.-Amúgy tudom, hogy kötődsz hozzá még mindig, pedig már oly rég megtörhetted volna ezt, de ha te a szolgájaként érzed át magad, nos hajrá.. drága hibridke.-Hangom gúnyos, kegyetlen, és végül felnevetek ördögien.-Hasznot húzhatnék ebből, de nem fogok amennyiben elárulod mit keresel itt? Ha nem, akkor jelentem Klausnak.. hidd el értékeli majd az infót.-Mosolyogva lépek közelebb felé, de az íj, és nyíl párosítást még mindig nem engedem le.
-Igen, az lennék.. igazságosztó. Az olyan személyeket ölöm meg a városban, akik nem érdemlik meg az életüket.. nem szeretem, ha ebben a városban olyanok vannak, akik ártanak..-Mondom sejtelmes hangnemben.-De ne aggódj te nem jelentesz veszélyt.. Marcelből van elegem oly sok év után..-Hazudok egy kicsit, mintha csak vámpír lennék, és nem pediglen hibrid.. de komolyan még mindig nem jött rá a hibridségre?
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeVas. Márc. 30, 2014 12:34 pm


Demetri and Isa


Ez a maskarába bújtatott idióta tényleg azt hiszi, hogy ha falhoz szegez és fojtogat, akkor majd megijedek, majd összecsinálom magam a látványától és hirtelen bevallok mindent, amit nem én tettem?! Hát, ha valóban ezt hitte nagyon el kell, keserítsem, mert nem vagyok félős kislány!
Talán észre sem vette, de úgy fojtogatta a torkomat, hogy alig kaptam levegőt. Úgy éreztem, ha nem lazít egy kicsit a szorításon, akkor megfulladok. Mind ezek ellenére, jelét sem adtam annak, hogy levegőre lenne szükségem. Inkább csak hallgattam az ordítozását, amit befejezése után, én követtem.
- Nem tudom! – akadtam ki. Szemrebbenés nélkül figyelem az arcát, legalább is azt, amit látok belőle. Gondoskodott róla, hogy ne lehessen felismerni, de én nem adom fel. Várok egy véletlen villanást, egy pillanatot, amikor az álcája nem óvja annyira nagyon. És ha felismerem, isten bizony neki esem. Düh villogott a szememben, mely egyébként is minden valószínűséggel sárgásra váltott. Heves mérsékletű voltam, szóval a szemem színe volt az, ami leleplezte haragomat, azt a leg nagyobb haragot és indulatot, amit már sehogy sem tudtam elrejteni, vagy nem is akartam. Valósággal fújtattam a szorítása alatt és dacolva pillantottam szemeibe, legalább is oda, ahol úgy véltem a szemei lehettek. A lényeg az volt, hogy lássa, nem rémiszt meg.
Meglepett, hogy hirtelen meggondolta magát és elengedett. Nem tudom, hogy vajon a kiakadásom, a fújtatásom vagy a sárgán villogó szemeim voltak-e azok, amik erre rávették, minden esetre örültem neki, hogy újból normálisan kapok levegőt és, hogy semmi nem szorongatja a torkomat. Szóval most én nyúltam a torkomhoz és megsimogattam egy kicsit ott, ahol nagyon megszorította. Ennek a tuloknak sem tanították meg, hogy nem illik kezet emelni egy nőre.
- Mond, nem lehetne, hogy nem szegezed, rám azt a vackot? Hidd el, tudok én a nélkül is beszélni, hogy nyíllal akarják átlyukasztani valamimet. – Várakozva néztem rá, hátha leereszti azt az íjat. Semmi szükség erőszakra, boldogan eldalolom neki, hogy fogalmam sincs róla, hogy mit keres az a hulla a tetőn. Arra még különben sem jártam, s míg ő nem mondta, nem is tudtam róla, hogy ott van.
- Nem én öltem meg azt a valakit. Míg rám nem rontottál azt sem tudtam, hogy hulla van a tetőn. – magyaráztam neki. A hajamba túrtam, megigazgattam azt, és az öltözékemet is helyre raktam. Nem szerettem úgy idegenekkel társalogni, hogy úgy néztem ki, mint akit párszor falhoz vágtak. Ironikus…
- Egyébként pedig, nem mondhatom el, hogy mit keresek itt. Ha megtudják, hogy erre jártam, nekem garantáltan végem. Már alapból az sem túl jó nekem, hogy te láttál errefelé. – vallottam be neki. Teljesen őszinte voltam és semmiben nem kamuztam. Klaus biztosan kinyírna, ha megtudná, hogy az engedélye nélkül lófrálok ilyen helyekre és szaglászom a boszorkányok, illetve Marcel emberei után. Azt pedig nagyon nem szeretném, ha most kellene meghalnom. Most, amikor Hayley-nek is szüksége van rám és még különben is fiatal vagyok a halálhoz.
- Most pedig te jössz. Mit keresel erre, jelmezbe bugyolálva? Valami igazságosztó szerűség vagy, aki levadássza a „rosszakat”? Mert, ha ez a helyzet, lenne néhány tippem, hogy kivel kéne kezdeni. – Csipkelődtem vele, persze még mindig a szórakozott formában. A fene belé, hogy én sosem tudom befogni azt a nagy számat és visszafogni magam. Egyszer még ez fog a sírba tenni, az biztos. Minden esetre egy mosollyal az arcomon, érdeklődéssel és kíváncsisággal a szememben, vártam, hogy végre megszólaljon. Érdekes módon már nem voltam dühös, valójában egészen jól éreztem magam. Persze azt azért érzékeltem, hogy nem vagyok biztonságban, de mindig is szerettem a veszélyeket.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimePént. Márc. 28, 2014 7:46 pm

Isabella Sanders & Demetri Westford

"Nem vagyok jó.. de ha megerőltettem magam talán nem esem neked.. annyira!"


A vadászokból álló csoport azért állt össze, hogy az adott város rendjét fent tartsuk, és a Marcel féle vámpírok többsége eléggé zavaró tényező ehhez. Mondható úgy is vannak köztük olyan egyedek, akik ellenkeznek az elvekkel. Klaust szolgálom, és az ő szabályai szerint cselekszem; végrehajtom az akaratát, tökéletesen végzem azt, amit kell. Mivel trónra szeretne kerülni, és a legfőbb célja csak ez.. gondolom ehhez kell neki a segítség, mert nem lesz egy könnyed feladat számára Marcelt a háttérbe szorítani. Ahogy megfigyeltem a drága egyedet az jött le, hogy rettegnek tőle, és pediglen épp ezért lesz nehéz megdönteni a hatalmát a városban, nos.. ha akarja Klaus, ha nem segítek neki egy másik fajta módon. Ez a megoldási ötlet pedig az, hogy jelmezbe öltözve, vagyis inkább maskarába - , vagy legyen akármi is ez - levadászom azon személyeket, akik veszélyeztetik a terv lezajlását. Nos miért tagadjam meg tőlük a halált, ha minden áron azt szeretnék? Látom, ahogy imádkoznak érte, és én mivel nem vagyok kegyetlen így megadom nekik.. na de a hülyeségemet félre téve nem ez itt a legfontosabb jelen esetben, hanem Isabella, aki minden bizonnyal idejött valamiért, de hogy miért az már kérdéses.. Az épület tetején pedig az egyik emberem holteste nagyon nem tetsző dolog nekem. Épp ezért válok rideggé, kíméletlenné, és olyan kegyetlenné, hogy öröm lehet ennek a nőnek, ha élve távozik, ha pedig ő tette esküszöm, hogy a lehető legnagyobb kínokat adom meg neki. Mert a halál nem elég büntetés.. sőt maga a halál nem is az, hisz csak megváltást adna, és túl kevés lenne, ami ténylegesen büntetés azt más módszerekkel is ellehet érni; a szeretteit elveszti, kínzom őt, és még oly hosszasan sorolhatnám, de erre most valahogy nincs időm, na meg türelmem.
-Ne add itt az ártatlant!-Ordítok rá egyszerűen, miközben nem engedem el, hanem tovább fojtogatom őt. Néha talán túlzásokba esek, de utálom, ha valaki ellenkezni mer az elveimmel.. utálom, ha megölik az emberemet!-Ne az érdekeljen, hogy ki vagyok, és hogy miért van rajtam jelmez, avagy hang elváltoztató, hanem az, hogy válaszolj.. Utoljára kérdem meg, drága hibridke, hogy miért van fent a tetőn egy hulla?-Immáron még szorosabban fogom a falhoz, és érezni lehet rajtam a teljes dühömet. Talán apám nevelte belém a kényszeres erőszakot, azt a fajta kegyetlenséget, amelyet sugallok, hisz beteges állat volt, aki kínozni szerette az embereket.. na meg a vámpírokat. Én pedig épp ez ellen vagyok. Nem bántok olyanokat, akik nem érdemlik meg azt, de ha kihoznak a sodromból, akkor olyanná leszek, mint apám.. azt pedig nem akarok.. nem szeretném! Mély levegőt veszek, és kiadom magamból a feszültséget, mely jelenleg éppenséggel körbe övez..
-Talán tényleg nem te voltál..-Ismerem el végül, és ezzel el is engedem, majdan hátrébb lépek pár lépést, míg ráemelem az íjamat a nyíllal együtt.-De akkor mond.. mit keresel pont itt? És a hulla miért van ott fent? Utálom, ha bárki is..-Megrázom a fejemet, hogy ne az "emberem" szót mondjam.-..megöl ártatlanokat. Nem hinném, hogy ártott volna neked, vagy bárkinek is.-Felsóhajtok, és úgy nézek a lányra, akinek már kíváncsian várom a válaszát.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 6:48 pm


Demetri and Isa


Kíváncsiságomnak nem tudtam határt szabni, nem tudtam türtőztetni így muszáj volt valamivel csillapítani. A nyomozás már önmagában megterhelő, pláne olyan elmúlt napok után, melyekben többször is szembe kerültem a hatalmas hibriddel, aki mostanában még inkább szemmel tartotta minden egyes lépésemet. Ezt a kis nyomozgatást azonban még is sikerült eltitkolnom előle. Képzelem mi történne akkor, ha Klaus rájönne, hogy én magam is olyanba dugom bele az orrom, amibe talán nem kellene. De hát jogom van tudni, hogy mi folyik körülöttem, miért kell bébiszittert játszanom. Ha pedig sem ő, sem pedig a lojális bátyja vagy a szőke húgocskája nem beszél, bizony saját magamnak kell rájönnöm a dolgokra. Ha ehhez arra van szükség, hogy Klaus háta mögött nyomozzak, hát legyen.
Lépteim alatt recsegett a parketta, bőrömet az esti, hideg szellő cirógatta. Már kezdtem azt hinni, hogy ebben a nyomorult épületben nem lesz semmi és hiába figyeltem napokon keresztül. Hiába jártam körbe az egész helyet, semmit nem találtam. Egyszerűen semmi gyanúsat nem láttam. Kifinomult érzékeimmel figyeltem minden hangra, minden ide nem illő zajra. Ilyen volt ez a hang is…
Megpördülve egy maskarába öltözött fickóval találtam szembe magamat, aki nyilat szegezett rám. Nem tagadom, meghökkentem és meglepett a jelenléte. Nem voltam felkészülve egy ilyen „találkozásra”, így semmi sem volt nálam, amivel védhettem volna magamat. Egyedül a tudásom volt meg, amit a családomtól, a farkasoktól tanultam még kölyökkoromban. Tőlük tanultam azt is, hogy tanulmányozni kell az ellenfelünket, hogy jól meg kell figyelni mindent és mindenkit. Most is épp ezt tettem. Jól megnéztem magamnak a férfi alakját, vonásait is próbáltam kimenni, de a maskarától nem igazán ment. Figyeltem a hangjára, ami nem volt túl… valóságos, hogy így fogalmazzak. Gondosan ügyelt rá, hogy tökéletesen felismerhetetlenné tegye magát, tehát valaki olyat rejtett ez a gönc, akit a legtöbben ismertek a városban és lehet, hogy még én is ismertem. Bárhogy is legyen, ez a valaki kész volt rám támadni, én pedig kész voltam rá, hogy megvédjem magamat.
Nem igazán értettem a nekem szegezett kérdést, ez pedig az arcomra is kiült. Mielőtt azonban megszólalhattam volna, a torkomnál fogva a falhoz lettem szegezve. Fájt az ütközés, még a fogaim is összekoccannak, ahogy a koponyám találkozott a fallal. Ruháimon is éreztem a fal hidegét, amitől libabőr futott végig egész testemen. Kellemetlen volt a helyzet és nem csak azért, mert veszélyben voltam. Hanem azért is, mert úgy éreztem, megint olyanba ütöttem az orrom, amibe nem kellett volna.
- Te meg miről beszélsz? Milyen holttest? – értetlenkedtem. – És mégis ki a fene vagy te? Mi ez a maskara? – Hangomból nem lehetett leszűrni semmilyen érzelmet. Arcomra ki volt írva a meghökkenés, de a félelemnek semmi jelét nem adtam. Egyszerűen nem féltem. Tekintetemben ott villogott a vakmerőség, a ravaszság. Ha belenézett láthatta, hogy már rég a szabaduláson gondolkodom, azonban azt nem láthatta előre, hogy mivel fogok próbálkozni. Tisztában voltam vele, hogy valószínűleg jóval erősebb nálam, én azonban roppant gyors és hajlékony voltam. Fejemben kidolgozódott a szabadulásom terve, azonban addig, míg nem leselkedik rám komoly veszély, vagyis ameddig nem szándékozik megölni, addig nyugton maradok, és hűvös nyugodtságot árasztok magamból is. Neki sem szándékoztam megadni azt az örömöt, hogy kiélvezze a nyugtalanságom.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Demetri Westford
Demetri Westford

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 25
❦ Join date : 2014. Mar. 10.
❦ Age : 42
❦ Tartózkodási hely : ł Hátad mögött, meglapulva valahol, vagy titokban leslek téged..
❦ Job/hobbies : ł Vadászni rád.. sőt vadászni mindenkire..

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeSzomb. Márc. 22, 2014 6:30 pm

Isabella Sanders & Demetri Westford


"Gonosz vagyok, kegyetlen, de csak annyira.. amennyire kell.."


Nem régóta vagyok New Orleansben, de ezen ok ellenére nagyon tetszik a környék. Az éjszakai nyüzsgő élet, és a hobbimat is úgy gyakorolhatom, ahogy csak szeretném.. Nos igen, mint tudható Marcel vámpírjai tűnnek elfelé lassanként általam, de persze senki sem sejti, hogy miért.. voltaképpen azért, mert ugyebár Klaus oldalán állok, és mivel szeretek vadászgatni, ezért el kell tüntetnem az olyanokat, akik kárt tesznek a környéken. Marcel pár vámpírkája, pedig épp ezt teszi.. így hát kell nekik a halál. Az egyik elhagyatott épület alsó részére sétálok, hogy felvegyem a szokásos esti jelmezemet. Ezzel álcázom a kilétemet.. ez a zöld vadász jelmez az, amely eredeti valómat eltakarja. Felvéve magamra kapom a tegezt, amely tele van rakva nyilakkal, és még mellé az íjat is magamra teszem. Majdan megindulok tetőről tetőre ugrálva az utamon, hogy mai célpontomat megkereshessem, hisz nem lehettek tétlen. Egyre több ismeretlen vámpír érkezik a környékre, és egyre többen ártanak a városnak.. épp ezért kell meghalniuk, de természetesen nem kell aggódni, hisz nem Klaus ellen lépek fel ezzel, hanem csak azért, mert ennek a városnak tisztának kell maradnia. Megcsörren a telefonom nem sokára, aminek a következtében felveszem, és egy jó pár perces beszélgetés múlva elindulok visszafelé az utamon.. az elhagyatott épületek felé. A csoportom egyik tagja, aki segít ebben az egész vadászos dologban. Ha nem segítenének, akkor talán én sem bírnám, mert ezek rengetegen vannak, és ha nem lenne elég.. minél többen lesznek is. A kiszemelt épületbe megyek, majdan fel a tetejére, hogy csevegést folytathassak azon egyeddel, akivel kell. A részletek megbeszélése nagyjából itt folytatódik, de persze van más helyünk is a változatosság kedvéért. Amire odaérek egy hullát pillantok meg.. lépteimet gyorsabbra véve kerülök a test mellé, és lehajolva megnézem a pulzusát, de semmi.. Tudtam, hogy nem ver a szíve, de azért.. reménykedtem. Idegesen állok fel, és úgy villan meg a tekintettem a sötétben, mint egy izzó tűzféleség. Hallva lentről a hangokat leugrom az épület tetejéről, és úgy érkezem le a földre térddel, majdan felállva megindulok a bejárathoz, de végül meggondolom magamat. Az ablakhoz suhanok, és annak a peremét megfogva ugrok be az épületbe. Egy hibrid.. villan meg a felismerés, ahogy megpillantom az épületben. Előkapom az íjat, és majdan egy nyilat erősítve hozzá szegezem immáron a hölgynek, akihez közelebb sétálok, és vele szemben állok meg végül.. Isabella? Hisz ő kötődik Klaushoz, és miért ölne meg.. egy embert? De nem is az a gond.. hanem, hogy miért pont fegyverrel tette volna meg? Arcomból semmi sem látszódik csupán a fajom érezhető, ha ez egyáltalán jelenleg feltűnne neki, ha pedig nem, akkor szép kis homály marad, hogy ki vagyok.. több hibrid is van, és miért pont rám gyanakodnának, aki olyan tökéletesen végzi a feladatát, hogy az hihetetlen?
-A tetőn lévő férfi holteste, aki golyó által halt meg.. a te műved?-Teszem fel a kérdést, de hangom nem kivehető a rám szerelt készülök miatt. Épp elváltozik ezáltal, és így felismerhetetlenségem csak fokozódik..-Mit ártott neked, ha te tetted..?-Hangom élesen csendül fel, és egy hirtelen mozdulattal szorítom végül a nyakától fogva a falhoz, amely jéghideg.. de nem érdekel. Másik kezemben közben erősen tartom az íjat, és a nyilat. Ha szabadulni szeretne, akkor nem tud, mert erősebb vagyok, mármint ez csak azért lehetséges, mert a vadászlétemmel még több mindent tanultam, na meg erősödtem..-Csak egy pillanatomba kerül, és megfojthatlak.. aztán pedig kitépve a szívedet.. megszűnik a létezésed.-Suttogom, de tudom, hogy hallja a szavaimat, és most már így várom, hogy végre kinyissa a száját, amit az eddigiekben még nem tett meg..
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 9:46 pm


Demetri and Isa


Furcsábbnál furcsább napok köszöntenek rám, ahogy egyre haladtunk előre az időben. Minden nap valamivel nehezebb vagy épp könnyebb lett számomra. Már cseppet sem találtam annyira rossznak az áttartózkodást, mint kezdetben. Persze, még most is voltak aggályaim ezzel kapcsolatban, de összességében nem volt annyira rossz ez a hely. Mindig történt valami, esemény dús napokat élhettem meg az elmúlt pár napban. Ehhez a helyhez volt köthető a legtöbb említésre méltó emlékem. Legalábbis azok biztosan, amik eléggé mély nyomot hagytak bennem. Ha pedig már a nyomoknál járunk… Akkor említést kell, hogy tegyek erről a helyről, ahol éppen jártam. Az egész úgy kezdődött, hogy nem bírtam tovább a hátsó felemen ülni és kivárni, míg a „nagyok” rendezkednek a városban, ezért hát én magam is kutatgattam egy keveset. Kíváncsi természetemből adódóan nyílván Marcel és a boszorkányok után kutatgattam és kerestem helyeket, ahol esetleg előfordulhattak vagy szerveződhettek volna, esetleg talán valami megbeszélést tartottak volna. Hogy ez hogyan is kapcsolódott az én helyzetemhez? Teljesen egyszerű! Ugyan is ezt az elhagyatott rész találtam a legbiztosabb pontnak, ahol a város természetfeletti lakosai megfordulhattak egy-egy titkos találkára. Most jön az a rész, amikor elárulom, hogy én mit keresek itt. Természetesen szabadidőmben ellenőrizni és tanulmányozni jöttem a terepet, hátha van némi esély rá, hogy némi bennfentes információhoz jutok a boszorkányokkal vagy éppen Klaus kontra Marcel üggyel kapcsolatosan. Nagyon untam már, hogy bár nyakig benne csücsültem ebben az ügyben, szinte semmit sem kötöttek az orromra és olyan butácskának éreztem magamat a sok cselszövő között. Én is tudni akartam, hogy mi a helyzet, hogy miféle dolgok mentek mostanában a városban. Eddig ugyan nem volt szerencsém a szimatolással, de legutóbb láttam itt két boszorkányt, akik szerintem rosszban sántikáltak. Bár lehet, hogy Klaus paranoiája ragadt csak rám az alatt a vele eltöltött kis idő alatt. Bármilyen furcsa is, a nyamvadt paranoiája tényleg ragadós szokott lenni. Így megesik, hogy néha túlgondolok néhány dolog a kelleténél és feleslegesen túráztatom magamat ellentámadáshoz szükséges stratégia kieszeléssel. Na, nem baj, ilyen az én formám.
Lassan tipegtem egyre beljebb és beljebb az épületben, bejárva annak minden zegét és zugát valamilyen furcsaságot keresve. Eddig azonban semmi. Nulla. Zero. Nada. Öreg gerenda nyikorgott a talpam alatt, a törött ablakokon keresztül beáramlott az éjszakai hűvös szellő. Igaz, még nem volt olyan késő, odakint már is sötét volt és bizony a levegő is lehűlt. Kicsit fáztam itt, de kíváncsiságom nem engedte, hog egy pillanatra is megforduljon a fejemben a hazamenetel. Nem, amíg nem találok valamiféle bizonyítékot arra, hogy ez itt egy „szövetségi bűntanya” lenne.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitimeHétf. Márc. 17, 2014 8:39 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Elhagyatott épületek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott épületek   Elhagyatott épületek Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Elhagyatott épületek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elhagyatott ház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Belváros-