Sebastian Monroe



 

Megosztás
 

 Sebastian Monroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Sebastian Monroe Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sebastian Monroe   Sebastian Monroe Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 9:26 pm

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Szia *.* izgi ~
Sálálá... Smile Pofátlan módon, most meg fogom engedni magamnak, hogy megdícsérjem a választott pofikádat, mert egyszerűen oda vagyok ezért a pasiért. *.* Very Happy Huh, most, hogy ezt kiadtam magamból ideje komolyra venni a figurát. Rolling Eyes Tetszett, nagyon jót mosolyogtam a jellemeden és meg kell mondanom, hogy mást nem is nagyon tudnék elképzelni neked. Ez így, ahogy van, már arra készteti az embert, - még engem is Rolling Eyes - hogy csak azért is megismerkedjen veled.  borso Ami az életedet illeti, nagyon sajnálom, hogy elveszítetted a feleségedet és a porontyodat is. Senki nem érdemel ilyen mértékű fájdalmat. De ahogy látom összeszedted magad, viszonylag túl lettél a dolgon és elég rendesen "kiszórakozod" magad. Very Happy Hát, én azt mondom, hogy így tovább! A magunkfajta szörnyetegeknek, legalább a vadászat öröme maradjon meg. Wink
Most hess! Foglald le a szuperszexi pofid és irány játszani!  izgi 


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Sebastian Monroe Empty
TémanyitásTárgy: Sebastian Monroe   Sebastian Monroe Icon_minitimeVas. Ápr. 27, 2014 4:15 pm

http://static.tumblr.com/g1ncvqx/Zmalvgame/ilikecakebloodcake.gif

Sebastian Monroe
Az légy aki vagy, érezd jól magad..


¤Név:Sebastian Monroe
¤ Becenév: Bash
¤ Kor:200
¤ Nem:Férfi
¤ Szexualitás:Hetero
¤ Születési idő, hely:1814. 03. 01
¤ Faj: Hibrid
¤ Pb alany:Francisco Lachowski
¤ Kapcsolat a családdal:200 évesen nincs családom

Sebastian Monroe Avfl01


Szeret & nem szeret

Életem története...

Hello, én vagyok a szépfiú a szomszédból. Aki rejtélyesen vonzó és minden lányt megkap, akit csak szeretne. Nem mellesleg óriási nagy titok van. De hát ez teszi igazán csak szexivé, nem, de bár?
Életem története, akkor kezdődőt, mikor ifjú jegyesemet szétmarcangolták a vámpírok. Nem elég, hogy a szerelmem halt meg azon az éjszakán. De aznap reggel közölte velem, hogy a közös gyermekünket hordta a szíve alatt. Mint ifjú apuka jelölt leléptem otthonról, hogy beszerezzek mindent a gyerkőc szobájához. Ám mikor haza értem a szolgák hebegtek habogtak, de éreztem, azt a rohadt vérszagot, ami beletódult az orromba és szétáradt bennem.
- Hol van? Kiara! – kiabáltam teljesen kikeltem magamból. Rohantam, és rohantam. Úgy éreztem, hogy a lépcsősor, amit már ezerszer megmásztam, végtelennek tűnt. Úgy éreztem sose érek el a hálóig, ahol ott hagytam életem szerelmét.
Aztán végre felértem és hasítottam a folyosó hideg kövein át egészen a nagyteremig. A bűz egyre inkább egyre erősebb lett.
Úgy robbantam be a hálóba, ahol az ágyban ott volt Kiara.. darabokba, teljesen széttépték.
Oda rohantam és ziháltam, morogtam és akkor esküdt tettem, hogy megtalálom, azt a vámpírt, aki megtette.
Vicces, hogy belém két szörnyeteg is szorult, még is az egyik felemet utálom. Még is az, az énem az erősebb, hiszen nekem létfenntartásként véren kell, éljek. Fantasztikus, nem de?
Így tengetem a minden napjaimat, a múlt keserű árnyékában. Eljöttem, San Fransisco-ból, hogy magam mögött hagyjam ezt a szar életet. Miért pont ide csöppentem?  Mert itt olyan élnek, mint én. És bajt akarok keverni, felszabadulni, hogy érezhessem, hogy élek és ezt a nők kihasználásából áll, az alkohol tengerrel egyetembe.

Személyiségem ¤

http://www.deviantart.com/download/187126655/vampire_diaries_gif_by_burnyourblood-d33erun.gif

    Kétszáz évesen az ember jó nevelést kapott és udvariasságra tanítottak, tiszteljük a nőket, és a szüleinket. Az már manapság igen csak elavult, sőt mondhatni ciki. Erős izmaim vannak, amit egyrészt a farkas énemnek köszönhetek, másrészt pedig a vámpírnak. Emberként is sokat adtam a külsőmre, hiszen tudtam, hogy egy puhány zsíros alak, nem tudja megnyerni a szebbik nemet. A belsőm pedig, hát az évek alatt kikopott belőlem az udvariasság, a nők csak jönnek-mennek, a vér szinte a minden napjaim része lett, farkasként születtem, de vámpír lettem.. Micsoda balszerencse. Ha találkozol velem utcán egy kölyök képű megnyerő férfit látsz, aki meghív kávézni és jól elbeszélgettek, a kezeden végig simítva teljesen magába habarít. Aztán csak azt veszed észre, hogy egy őrületes jó éjszakán vagyunk túl, neked fáj a fejed és másnapos vagy, ez miatt szédülsz is. n pedig jól tudom, hogy a szédülés mögött vajmi kevés oka van az alkoholnak, minél inkább az, hogy kiszívtam belőled. Szóval nem vagyok kegyetlen, hiszen kölcsönösen jól érezzük magunkat és én is jól lakom. De persze azért az öléstől sem rettenek vissza, mindent a túlélésért.


Vissza az elejére Go down
 

Sebastian Monroe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sebastian Monteresse

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Hibrid-