Jardin Gris



 

Megosztás
 

 Jardin Gris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 12:36 am

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 7:11 pm





Petra & Stefan



"Az idők változnak, és lám a játszma a kezdetét vette..!"


Az érzelmeim fognak a sírba vinni, azok fognak megnyomorítani, és egyben végezni is velem örökre.. Minden egyes megmozdulásom, tettem, avagy szavam tükrözi azt az ént, akivé válni készülök, de mindeközben belül, majd szét vet a düh, a fájdalom, és a bűntudat. Hiába adom elő a nagy szent vámpírt, a legyőzhetetlen jellemem, azt a gúnyos, és egyben kegyetlen stílusomat, ha mindeközben legbelül nagyon, de nagyon mélyen; érzek. Bennem van még az emberi oldalam, amit egyetlen egy módon lehet megszüntetni, és ha majd eljön az ideje, akkor ezt meg is teszem, de még nincs itt az a bizonyos idő. Mély levegőt veszek, és próbálom kizárni a gondolataimat, ahogy a lány szavait, és mondatait hallgatom, avagy csak egyszerűen figyelem őt. Minden megmozdulása arra enged következtetni, hogy felsőbbrendűnek tartja magát, pedig koránt sem az.. alig lehet 20 éves, és így viselkedik. Attól, hogy fekete mágiát űz.. avagy úgy gondolom ezt teszi; az nem jelenti azt, hogy ő a mindenható legerősebb boszorkány. Ugyan már! Vannak tőle idősebbek, tapasztaltabbak, és erősebbek, ha csak magában Silast nézem mondjuk, de ő nem is ide tartózik.. remélhetőleg nem kíván New Orleansbe jönni; nagyon remélem.
-Nem egy boszorkánnyal..-Jegyzem meg komolyan.-De ez hol lényeges? Attól, hogy nagyra tartod magad nem leszel, hú, de félelmetes boszorkány, hisz valljuk be vannak nálad sokkal, de sokkal erősebbek is..-Mosolyodom el ravaszul, ahogy mindösszesen ennyit fűzök ezen témához, hisz gondolom nem kell számára végig ecsetelnem, hogy mindenkinél van erősebb, ravaszabb, és okosabb..-Először is, kérlek szépen, amit kérek azt magamnak akarom, és nem Klausnak.. s ha már itt tartunk, akkor nem csak rá céloztam, hisz vannak itt mások is, mert valljuk be a világ nem csak róla szól.-Tárom szét a karjaimat egyszerűen, ahogy utalok a végtelenségre, és magára erre a földre, amelyen élünk, bár érdekes.. pont ő kombinál, amikor semmi joga, avagy köze nincs az életemhez, hisz nem a részese, és soha nem is lesz.
-Tán még megjegyzem eme három dolgot.-Mondom röhögve, majd figyelem, ahogy kiélvezi a közelségemet. Nyilván megbűvöli a jelenlétem, az, hogy ennyire közel állok hozzá. Kérése meglepő lehetne, de nem az, miközben ráadásként játékból egy csókot is lop tőlem. Talán ledöbbentő lehetne, de nem az, hogy viszonozom ezt a csókot, mely már-már játéknak felfogható, és nem több. Hallgatom a további mondatait, és a szavait, amelyeket simán elengedek a fülem mellett, hisz nem érzem az értelmét annak, hogy válaszoljak rájuk, avagy elmagyarázzam neki ezen dolgokat. Viszont egyet még is megjegyzek neki.-Csak Klausnál van a hatalom, és nem, nem a kegyeltje vagyok, csupán.. segítem őt, és ennyi. Illetve, ha már itt tartunk, akkor Klaus halhatatlan, és ezen sem te, sem pedig más nem változtathat.-Mosolyodom el kegyetlenül, míg megindulok az ajtó felé.-Siettek ám vissza, ahogy tudok, és ahogy az időm engedi.. ne aggódj nem tűnök el örökre.-Suttogom halkan, mégis megnyomva a szavakat, ahogy kilépek a bejárati ajtón, majdan egy lágy, mégis laza suhanással eltűnök a messzeségbe, bár első célállomásom nem azaz adott hely, hanem inkább valami egészen másfajta környezet..

Játék Vége Részemről!
// Köszönöm a játékot, majd ezt mindenképp folytatjuk valamikor Very Happy Cool 



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimePént. Jún. 06, 2014 5:45 pm


Stefan & Petra

Szép a neved, na de a híred megelőzött! - vigyorgok rá - Tetszik, hogy nem vagy behatárolható, természetesen nem ez volt a kívánságom tőled Ripper! - kacsintok rá - Továbbá tetszik a bunkóságod is és az, hogy nem lehet befenyíteni, de mint hallottam volt dolgod előttem boszorkával, csak megmentették a hátsódat, itt vajon ki fogja!? - huppantam le az asztalról egy ravasz mosoly keretében, majd összeszedtem néhány cuccot miközben mondta a magáét - Ej ej Stefan, lebecsülsz engem, ez pedig nagyon nem szép dolog, mellesleg nem félek sem a teremtődtől és barátodtól aki kiskirálynak képzeli magát! A nagy Klaus Mikaelsonról beszélsz, mond ki tisztán, ne kerülgesd a nyilvánvalót! Csak tőle félnek a mágikus lények, de hadd mondjam el, én nem tartozom közéjük, sajnálatára! - vigyorogtam gonoszan ahogy szembe fordultam vele - Felőlem ide is hozhatod, gondolom neki kell amit kérni akarsz! - gondolkodom hangosan - Nem kis dolgot kérsz, de megoldható! Helyesbítek, az ő haszna vagy! Bármit teszel, az végül is neki szolgál eredményességgel jól! - vigyorgok miközben ellépek tőle - A kérésem nem ez lesz, de hoznod kell nekem a hegyekből egy kis Obszidiánt, Ónixot, és Opált! Ezekből fogom megalkotni! Hol szeretnéd viselni?! - nézek fel rá miközben kikészítem a többi eszközt - A kérésem pedig nem más.. - fordulok vele szembe, közelebb húzom magamhoz a felsőjénél - Mint Te magad, egy éjszaka a híres vámpírral, Monterrey gyilkosával! - tapasztottam ajkaimat az ajkaira ahogy nyakába karoltam és közelebb húztam magamhoz, a szenvedélyes és rövidke, de heves csókom után elhúzódtam tőle - Mindössze ennyit akar az angyalkád, vagy ördögöd! - cirógattam meg az arcát majd eltűntem és az asztal másik felén jelentem meg - Milyen Niklaus szolgálatában állni!? Hogy van mostanában a kis rosszaság!? És te, azt hiszem van egy bátyád!? Nem volt nehéz kideríteni mi is van veletek Stefan, legendának számítasz, a fivéred pedig elpuhult gengszternek! Még mindig nők hálójában kapálózik?! - nevetek fel - Mindazonáltal, hogy tudok rólatok fogalmam sem volt, hogy itt vagy.. azt hittem nektek Mystic Falls az otthonotok! De Klaus szeret más vizekre evezni, ezt mindenki tudja! Végül is megleptél, habár te még nem ismersz engem, adhatok időt, hogy megtedd, de tudom lefogsz lépni, viszont egy éjszakáig a magaménak tudhatom fennséged! Elég meggyőző tudok lenni ami azt illeti.. - kacsintottam rá miközben tüzet gyújtottam - Nos hozol nekem a kövekből?! Megvárlak itt, ígérem nem váglak át, és nem is szaladok el, egy ilyen ajánlatot eszem ágában sincs elszúrni, nem, hogy visszautasítani! Közben elmesélheted milyen volt kiírtani egy egész várost! Felemelő volt gondolom, most pedig Klaus kegyeltje vagy, a hatalom a markotokban van mi?! Azért ne hidd, hogy megrendíthetetlen, ha elbuktatják menekülni kényszerülsz majd, ne feledd, nálam lesz helyed.. na de érted, nem csípik a fazont, tudom nem félsz, de vannak erősebbek is mint Klaus! Ha összefognak végezhetnek a hibriddel és hidd el ha valaki tudja, hát az én vagyok, hogy nem kegyelmeznek senkinek sem, aki mellette foglalt bármiféle állást is, akár most, akár régen! Viszont érted kár lenne, ezért ajánlom a segítségem, egy erős boszi mindig jól jön! Egy szövetséges.. - néztem a szemébe majd kitártam egy mozdulattal az ajtót - Siess kérlek, nem szükséges, hogy más is meglásson itt minket! - mosolyodtam el ahogy tovább munkálkodtam. -
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimeSzomb. Május 31, 2014 3:27 pm





Petra & Stefan



"Ne akarj velem játszadozni, mert azt keservesen megbánod..!"


Kegyetlen játszmát űzni az életben nem nehéz, főleg úgy, hogy minden tetteddel csak egyre előrébb lépsz. Az élet vagy könnyed, vagy nehéz pályát sodor az utadba, és a kéréseknek, avagy egy-egy dolognak súlyos ára van. Épp ezért is számítok arra, hogy nem ingyen fogja megtenni, amit kérek, de ne várjon lehetetlent egy olyan vámpírtól, aki eleve Ripper. Arcomra kegyetlen mosoly szökik, ahogy tűröm a játékát, és figyelek eközben minden egyes szavára, amelyet kiejt a száján. Érdekes, hogy hogyan vázol körbe valamit, és mindeközben először visszakozik, majdan mégis belemegy.. megtesz valamit, és azt a bármit kérhet dolgot jobb lenne leszűkíteni, mert nem vagyok benne akármibe. Nem tűröm a kínzásomat, illetve a cseleket.. szóval majd meglátom mit teszek meg neki, és mit nem. Határozottan lépek tőle el végezetül, ahogy minden mondandóját befejezi, és eléggé távol kerülök tőle ahhoz, hogy pontosan a tudatába véshessek egy-két igencsak jelentős tettet, avagy értelmet.
-Először is a nevem Stefan.-Mutatkozom be egy könnyed meghajlással, és arcomra egy cinikusan kegyetlen mosoly ül ki, ahogy felegyenesedve a szemeibe nézek még ilyen távolról is.-Először is nem vagyok Marcel csicskája, sem pedig postás, ha akarsz bármit is ad át neki magad, vagy ha ez a kérésed, akkor megteszem, hisz csak egyetlen egy darab kívánságod lehet, és azon belül is egy.. szóval ha üzenetet akarsz átadni neki, akkor ezt vagy kívánságként fogjuk fel, vagy.. nem, de akkor magad adod át neki.-Mondom rezzenéstelen hangszínen, ahogy körbe nézek a helyiségben.-Másodszor pedig, édesem, ne fenyegess.. tudod az nálam nem hatásos, sőt nem érdekel egyetlen egy terved, sőt célod sem, hisz vannak sajátjaim, amibe te nem vagy benne! Remélem világos voltam, mert akármilyen erősnek is hiszed magad nem vagy az.. hozok én eléd olyat, aki egy pillanat alatt megsemmisít téged, szóval.. ne akard kihúzni a gyufát se nálam, sem pedig annál, akihez tartózom..-Vonom meg a vállamat egy vigyorral az arcomon.-Miután ezt letisztáztuk, nos jöhet a kérés..-Mosolyodom el kedvesen, és hangom is ehhez hasonlóvá válik, ahogy közelebb lépek felé, így pedig belemenve a játékba.
-Szeretném, ha egy apró nézet problémát megoldanál nekem..-Kezdek bele a beszédbe.-Kellene nekem egy olyan ékszerdarab, amely elintézi számomra, hogy bármelyik házba bemehessek, ugyanakkor ezek mellett biztosítsa számomra azt, hogy tudjam kivel állok szemben. Például tudjam, hogy az illető vámpír, boszorkány, avagy netán farkas-e, s kérlek ne verj át engem, én sem teszem meg veled, szívem! A többit pedig már magamtól is rendezem.. mivel nem olyan súlyos nagy extra kérésem volt, ezért gondolom te sem valami olyat kérsz, ami lehetetlenség..-Mutatok körbe a kezemmel a helyen végül.-Nos akkor mit akarsz, drága boszi?-Vonom fel a szemöldökömet, ahogy mellé lépek, és eléggé csábító közelségbe vagyok hozzá.-Milyen árral fizessen neked egy kegyetlen ragadozó?-Nevettek fel gonoszan, de egyben játékosan.


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimeSzomb. Május 17, 2014 8:29 pm


Stefan & Petra

Ohh.. - csuklik el hangom és a lélegzetem is, hiszen meghallott és egyenesen meg is talált a srác, aki közelebbről még helyesebbnek tűnik és egyben még veszélyesebbnek is, hiszen mint kiderült róla vámpír! Egy darabig csak nézek rá, gondolkodom mit mondhatnék vagy inkább mit is tehetnék!? Menekülnöm kellene jól tudom, de nem vagyok az a félős fajta, másfelől még nem támadt le, de nem fogom megvárni, míg elér a halálom szele, teszem a dolgom amíg lehet, aztán ha rosszra is fordul végzek vele! Bár ezért a cukipofiért kár lenne, de nem vagyok olyan lány aki ellenséggel szimpatizálna, viszont másik felem egyenesen akarja, sőt annyira várja, hogy majd megvesz ha nem vághat bele.. adrenalin függő vagyok édesem, ez megszokott tőlem, dumálok akkor is, amikor nem kéne.. nos megköszörültem torkomat, majd mély levegőt véve ahogy a hajamba túrtam megszólaltam - Micsoda megfigyelés cukipofi! - vigyorgok rá - Na és mit szeretnél tőlem mond?! - léptem hozzá közelebb majd egyenesen a helység bolti részlegébe - Mit adhatnál nekem?! - ülök fel az asztalra, onnan figyelem - Hisz nem is ismerjük egymást! Miért bízol meg bennem?! Lehet, hogy nemet mondok, akkor mi lesz?! Itt nem szimpatizálnak a vámpírokkal édesem! Legalábbis a belsőkör tagjai és azok akik az ellenségeik.. Talán rajtuk kívül találsz valakit, de kitudja, itt elég nagy viszályok vannak, csoda ha túléled! És Te szabályt szegnél azzal, hogy boszorkánnyal alkudozol?! Tudod te, hogy itt mi jár nekik, ha mágiához folyamodnak?! És neked, ha rájönnek, hogy a kiskirály ellen szövögetsz terveket?! Vagy tévedek?! - mosolyogtam rá - Bár nem ismerlek nem tűnsz olyannak mint aki behódolna Marcelnek! - pillantottam rá ahogy egyik kezemről a másikra dőltem - Ámbár nem segítek, most talán kivételt tehetek! De csak mert izgalmasnak ígérkezik a helyzet! Szóval halljam mi kellene?! - húztam magamhoz egy egyszerű varázslattal - Az alkunk rám eső fele a segítség, a tiéd pedig, hogy bármit kérhetek?! - töprengtem el egy sejtelmes mosoly keretében - Ez igen kecsegtető kedvesem! Először is elmondhatnád a neved, a cukipofi még sem lehet örökre a felhasználó neved! - vigyorogtam - Másfelől meg ha ilyen adakozó kedvedben vagy, segíthetsz nekem! Pontosan mennyit is kérhetek tőled aranyoskám!? - simítom meg az arcát majd elengedem - Mint látod az itteni lányt is elüldözték vagy megölték, szóval nem biztonságos a hely, de mivel én nem vagyok itteni, viszont sokat tudok, nem kaphatnak el tiltott varázslás miatt! Nem mintha tudnának, amúgy is erősebb vagyok náluk mint a nyamvadt őseikből merítkező tanoncok.. röghöz kötött szerencsétlenek! - forgatom a szemem ahogy körbenézek az asztalon - Jó helyre jöttél ha mágiát akarsz, van itt minden! Lehet ha nem lettem volna itt, napokba telt volna kibogarászni mi micsoda, de bízom a képességeidben, hogy nem esett volna nehezedre megfejteni, viszont vannak amik nekem is ismeretlenek, ezekhez időt kérek! De nem tart sokáig ígérem neked! - kacsintok rá - Szóval vámpír vagy.. tudod ez a szép a természetben, hogy akármennyire is nagy létszámúak lehettek és vérengzőek, mindig megtudjátok lepni az embert, és mindig segítségre van szükségetek! Bár előszeretettel öltök meg minket is, a természet rajtunk keresztül vehet titeket a szárnyai alá, ha mi nem lennénk, elégnétek a napon is akár! Ahogy a farkasok is szenvedhetnének még a holdtól, de miattunk már nem teszik! Aztán ha jól meggondolom, nektek csak magatokba kellene nézni! A vámpír és a farkas az aki nem jött ki sose egymással! Helyettünk egymást kéne öldökölnötök, több értelme volna! - nevettem fel - Ha mindenki ilyen racionális lenne, nem lenne természetfeletti jól tudom, de ez az igazság nem?! Mérlegelni kellene a dolgokat, ezt üzenem Marcelnek is, de bolond az ürge, viszont tudom van fegyvere! Végül is, ha okos a lány megteszi, hogy ellene fordul és megszerzi magának a várost, de mint látom még nem jött el.. sebaj, ami késik nem múlik! Nos elég ennyit a városkáról meg a lakosokról, mindenkinek a maga döntése, hogy kit miért kaszabol le.. viszont példának okáért, engem kerüljetek el! A ti érdeketekben, van egy nagyon kellemetlen tulajdonságom.. - suttogom a fülébe - Nem kímélek senkit se! És ami adatott, az a hasznomra is válik, elpusztítok mindenkit, aki az utamba áll, vagy megpróbál keresztezni! - nézek fel utána rá komolyan - Viszont ettől neked nem kell tartani! A cukipofid egy jó pont nálam bébi! - mosolygok rá ahogy a nyakába kapaszkodok - Szóval!? Halljam, mit szeretnél?! - pislogtam rá bájosan. -
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimeVas. Május 11, 2014 5:58 pm

Petra Blake & Stefan Salvatore


"Egy biztos terv mindig jól jön, hisz az élet ellen fel kell készülni.."


Mellkasom összeszorul, szívem nem dobban, lelkem felemésztődik, az érzelmeim szörnyűek, a fájdalomtól kiráz a hideg, és eközben a bűntudat az, mely bennem kering folytonossággal. Tudom a tetteim súlyát, átérzem, hogy minden öléssel bűnt követtek el, de nem.. egyszerűen nem hat meg. Akkor, és ott abban a pillanatban felejtek.. Nincs kín, szenvedés, avagy gyötrelmi érzet.. nincs semmi, csak a vér, mely rabul ejtve kábít el, mint akár egy drogost a kábítószer. Megbűvöl a jelenet, élvezetet ad, megbabonázóan hat, és eközben úgy érzem semmilyen gondom nem lehet. Viszont most, hogy nem öltem, és teljesen józan vagyok kikészít belülről az önsanyargató jellemem, és olyan pokoli érzést kelt bennem, hogy majd belepusztulok. S ekkor jön a kérdés, hogy helyes volt a tettem, és hogy megérte-e mindez számomra? Igent mondok ezredjére is, hisz tudom jól, hogy minden egyes lépés, melyet megteszek a javamat szolgálja, és majd eljön azaz idő is amikor ennek vége, amikor ez megszűnik minden másik érzelemmel együtt, és nem lesz semmilyen problémám. Mélyen fújom ki a tüdőmben tartott levegőt, és úgy megyek egyre csak előrébb az utcán, mintha ismerném a terepet. Arcom vonásai érzéstelenségemről árulkodnak, míg szemeim is ugyanezt tükrözik. Megjelenésem figyelem felkeltő, járásom lassú, óvatos, és egyben kimért, hisz alaposan megfontolom, hogy merre is menjek. S mintha egy cél vezetne úgy nézek szembe az ismeretlenséggel. Legbelül összeomoltam, a porba hullottam, és mindent feladtam, amit eddig hinni mertem. Érzéseim zavarosak, megfojtóak, és egyben mégis égetőek. Hatalmas nagy lánggal égetik a bensőmet, és legfőbb képen a mellkasomat, avagy egyszóval.. a szívemet. A képek, amik néha elém kerülnek csak az ölésről mutatnak jelenetet, a látvány, amelyet megpillantok szörnyűen kínoz, és mindeközben úgy érzem elveszek a teher nyomása alatt. Ezernyi ember, és megannyi épület az, mely mellett elhaladok, de ügyet se vetek egyikre sem. Mind hasztalan, érdektelen, és értéktelen számomra, sőt már csak abból kifolyólag, hogy az érzelmeim ingadozva táncolnak bennem; hol Silas kínzása, hol a vízben eltöltött időm, és hol pedig a bűntudat nyújtotta ármány jelenik meg, mely szembesít azzal a ténnyel, hogy egy ragadozó vagyok, ugyanakkor ezen által egy kegyetlen szörnyeteg, avagy csak egyszerűen gyilkos, aki nem ad kegyelmet senkinek, aki könyörtelenül megöl bárkit.. mintha egy szívtelen alak lennék, pedig nem vagyok az kicsit sem. Mégis mit hittem én magam? Mit hittem.. azt, hogy ez oly annyira könnyed lesz? Azt hittem majd minden megoldódik egy csettintésre? Nem, hisz százszor, sőt ezerszer rosszabb állapotba sodortam magam, mint ahol eddig voltam, de nem baj, mert majd ennek is vége lesz.. előbb, vagy utóbb, de biztosan.
Megközelítve egy boltot kinyitom az ajtót, majd mint aki nem is zavartatja magát belépek. Nos igen.. pontosan egy ilyen helyet kerestem, hisz mindenképp kell perpillanat egy szép kis boszorkány, aki a segítségemre lehet. Minden oly könnyedén fog menni, és bármit kér megteszem, csak legyen hajlandó segíteni nekem.. szerintem az alku egyértelmű lesz, ha meg nem, akkor ennyi. Finoman lépek beljebb, míg felül a csengetés jelzi a jöttöm, de mintha kihalt lenne a helyiség, sőt nem is olyan annyira, hisz mint hallom valaki elment elrejtőzni előlem, és még beszél is.. mily kegyes, hogy megmutatja maga felé az utat. Elmosolyodom, ahogy hallgatom a tanakodását, és hogy önmagában beszél, nos.. kicsit sem tűnik hülyének, de most nem ez a lényeg, hisz a szavaiból már is leszűrhető, hogy boszorkány nővel van dolgom. Bezárva az ajtót megindulok végül a lány felé, aki valahol a hátsó részben bújhatott meg, és majdan végül előtte állok meg.
-Tudod, ha magadban beszélsz, akkor azt egy vámpír kiszúrja, és ha jól leszűrtem a szavaidból, akkor boszorkány vagy..-Nézek szemeibe komolyan, miközben beszélek.-Mit szólnál egy alkuhoz, kedvesem? S hidd el nekem, hogy nem fogod ezt megbánni!-Lépek közelebb hozzá, és a falnak támaszkodom az egyik kezemmel.-Mond csak mit szólnál ahhoz, ha én kérnék tőled egy varázslást, cserébe pedig megteszek számodra bármit.. nos?-Tekintettem egyben kérdő, de ugyanakkor érdeklődő, míg egy mosoly kúszik az ajkaimra.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 2:43 pm


Stefan & Petra

New Orleans.. Mit is mondhatnék róla?! A kedvenc városom! Mindamellett, hogy nagyon híres, itt van a legszervezettebb és legerősebb boszorkány gyülekezet, a Coven! Sokat hallani arról, hogy vannak akik a fekete mágiát is gyakorolják, amire nekem éppenséggel elég nagy szükségem van! Hogy is határozhatnék másként, ide jövök, hogy kitapasztaljam mennyire is erősek, mennyit tudnak, és a szolgálatomra tudnak-e lenni, vagy sem! Fontos, hogy magam is megtanuljam kontrol alatt tartani az erőmet, ha nem akarom a húgomat holtan látni egy nap. Most kérdezhetitek, hogy ha akkora hatalmam van, hogy képes voltam egy város elpusztítására, akkor miért akarom kontrollálni, ezzel simán elintézhetném Patty támadóit is akár.. ?! Nos a válaszom igen egyszerű! Az a mágia ami nekünk jutott olyan erős, hogy nem csak a támadók, de még saját magam megölésére is alkalmas volna.. jól halljátok képesek vagyunk elpusztítani mindent és mindenkit.. ezért kellenek a boszorkány gyülekezet tagjai! Az erejüket az őseikből nyerik, de sosem kapnak határtalan mennyiséget, csak akkor erősek, ha közösségben maradva fejlesztik és használják! Mind ezek mellett pedig el sem mehetnek innen, soha! Nekem van egy kiváltságom miszerint oda megyek ahova szeretnék, szóval így jutok el ide is, a húgom nélkül egyenlőre! Az erőm idáig nincs röghöz kötve, ami azt jelenti, hogy amint belépek a negyedbe, megfognak támadni... jó lesz ha óvatos leszek.. Volt itt egy nő aki azt mondta ne konkrétan a negyedet célozzam és a gyülekezet tagjait, hanem egy kisebb üzletet, ahol egy tag dolgozik, Ő majd segít biztonságosan bejutni és kijutni is, úgy, hogy a vámpírok észre se vegyék, hogy itt jártam! Nem mintha ismernének, de nem szeretnék nagyobb feltűnést.. ezek az állatok megjegyzik az ember arcát, belőlem meg van még egy mint azt tudjuk.. - nos elmerengtem az ideút alatt, de épp csak annyira, hogy ne rugaszkodjak el a földtől, észleljem, ha veszély fenyeget.. A nő aki segített mára halott, ahogy a lány is aki a boltban dolgozott.. - belépek az üzletbe ami még üres, gyorsan körbenézek a terepen - Minden tiszta, úgy látszik a vámpírok itt tényleg nem sanyargatják a boszorkákat, legalábbis nem úgy tűnik.. - elmélkedtem hangosan ahogy körbenéztem.. - Kissé átkoztam a nőt aki ide vezetett, ugyanis nélkülük zsákutcába kerültem, most pedig valaki mást kellene keresnem, ha volna bárki is erre.. de nem! Gondolom nem tudta, hogy megfog halni, vagy számított volna rá?! Mindegy is.. a lényeg egy, ha itt elkapnak nagy bajba kerülök. Imádkoztam volna, de nem hiszek Isten jelenlétében, szóval csak az erőmre számíthattam és arra, hogy még is lesz valaki aki a szolgálatomra tud lenni. - A hely elég takarékos volt, tele volt minden varázsnövénnyel, porral és löttyökkel, no meg minden olyan szépséggel amit a természetből nyertek. - Én is beszerzek majd magamnak ezekből, otthonra elkélne! - pakolászgattam amíg nem jött senki sem - Egyszer csak hangokat véltem hallani, végül az ajtó csilingelője szólalt meg hirtelen.. - nem tudtam hova kapni így meglepetésben ezért az üzlet hátsó részébe futva elbújtam - Remek vagy Petra.. - sziszegtem halkan amikor aprócskát kikukucsgáltam, egy szőke hajú férfit pillantottam meg - Először nem igen tudtam, hogy kimenjek-e, vagy maradjak és miután távozott bújjak elő..?! Kétséges volt, hogy ő most ember, vámpír, vagy boszorka?! - Pasi boszorkát nem minden nap látni.. tehát marad a két másik.. vagy tévedek! De meg kell jegyeznem elég helyes!- elmosolyodtam, a tipikus nő szólalt meg belőlem, még az ilyen helyzetekben is képes voltam a nemiséggel törődni, pedig életbevágó helyzetbe csöppentem, a veszéllyel kellett volna törődnöm, s nem pedig ezzel.. - Hallgass Petra! - szóltam rá magamra halkan és a szám elé is tettem a kezem, miközben visszahúzódtam a fal mögé.. - Remélem nem látott meg! -  
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitimeKedd Május 06, 2014 10:57 am

**********************************************
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Jardin Gris Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jardin Gris   Jardin Gris Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Jardin Gris

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Belváros-