Reese Raven



 

Megosztás
 

 Reese Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Reese Raven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reese Raven   Reese Raven Icon_minitimeSzer. Jún. 04, 2014 1:56 pm

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Bestiám! *.*  ~

Drága babám, nem csalódtam benned, ám első reakcióm az volt, hogy csak ennyi? Úristen! Olvasni akarom még és még. Mondtam már neked jó néhányszor, hogy fantasztikusan írsz, áttudod adni a karakter egész jellemét. Gratulálok neked babám egy nagyon szép letisztult, igazán vérpezsdítő bestiát hoztál el nekünk. Vigyázni kell veled úgy érzem! De nem hazudtoltad meg magad, ahogy eddig sem! Persze tudom... karmod van meg agyarad nem körmöd és fogad! Ha akarnék sem tudnék bele kötni a lapodba! Irány foglalózni, és remélem még mi is összefutunk a játéktéren.  hug2   izgi 


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Reese Raven
Reese Raven

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 3
❦ Join date : 2014. May. 28.
❦ Age : 27
❦ Tartózkodási hely : MIami

Reese Raven Empty
TémanyitásTárgy: Reese Raven   Reese Raven Icon_minitimeKedd Jún. 03, 2014 7:56 pm


Reese Raven

A bestia mindenkiben ott lakozik!

Teljes név:Reese Raven
Kor: 21
Nem: Leányzó
Play by: Sandra Kubicka
Becenév: Reese
Faj Vérfarkas


Az életem:

Mindig is úgy éreztem,hogy nekem ez a sorsom. Sosem tudtam igazán beilleszkedni az emberek közé, valahogy mindig kilógtam közülük. Mélyen éreztem, hogy nekem, hogy ennek oka van és nem vagyok mindennapi.Az emlékképek elárasztják elmémet minden egyes alkalommal. Ahogy a hazugság utolérte az életemet. Úgy érzem minden okkal történt..Bár nevelő szüleim mindig védeni akartak.Ez azonban nem nagyon sikerült nekik, azonban tudták,hogy nem sokára eljön a pillanat mikor színt kell vallaniuk nekem.
Ez a nap eljött, de minden titok egy kegyetlen módon derült ki.
Nem tudtam eddig a pillanatig a természetfelettiekről.A vámpírok nevelő szüleim életére törtek, én pedig kénytelen voltam menekülni. Mivel még nem tanítottak meg ellenük harcolni. Bújdostam, de még mindig úgy éreztem, hogy haszontalan és felesleges vagyok.Különös az élet sorsa..Kezdetben egy szelíd tinédzser voltam, most pedig már hű vagyok valódi életemhez. Egy ártalmatlan kis farkas kutyából egy bestia lettem !
Sokáig csak áltattam magam, hogy én nem ilyen vagyok, de rá kellett jönnöm, hogy az eddigi életem egy nagy hazugság volt.
A végtelen kétségbeesésben megfeketedett a szívem. Tudtam hisz nem volt titok az elejétől fogva, hogy a valódi szüleim eldobtak,elhagytak. DE ez a részlet már csak hab volt a tortán és őszintén szólva már nagyon nem érdekelt.
Viszont az jobban érdekelt, hogy megtaláljam a falkámat akármerre is van.
Szinte mindent tudok a vérfarkas átokról.Hallottam is dolgokat különböző farkas klánokról, de a valóság messze áll attól, mivel rémesebb, mint hittem. A valóág az, hogy van egy ősi hibrid kinek az apja szoros kapcsolatban állt valamelyik ősömmel.De többet nem tudok erről.
Válaszokat keresek és meg is fogom keresni azokat.Fenevad módjára!
Vissza az elejére Go down
 

Reese Raven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vérfarkas-