Tristan



 

Megosztás
 

 Tristan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Birdie Heaven Gilbert
Birdie Heaven Gilbert

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 13
❦ Join date : 2014. Jul. 28.
❦ Age : 27
❦ Tartózkodási hely : ◊ Everywhere
❦ Job/hobbies : ◊ Enjoy life

Tristan           Empty
TémanyitásTárgy: Tristan    Tristan           Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 7:50 pm



tristan ....






❦ Státusz: Szabad
❦ Teljes név: Szabadon választható
❦ Kor: 145 vagy kb. ennyi
❦ Faj:  Vámpír / farkas
❦ Play by: Kit Harington
❦ Kapcsolat: Ezt még én sem tudom. Kicsikét bonyolult.


Mi kapcsolatunk eléggé bonyolult és még talán magam sem tudom, hogy tényleg létezel vagy a gyermeki képzeletem szüleménye vagy. 4 éves koromban ismertelek meg, de akkor se tudtunk sokszor találkozni, mert óvtak mindentől és mindenkitől engem. Sokszor éjszaka jelentél meg a szobámban és különféle történeteket meséltél nekem. Akkoriban azt hittem ez mind csak mese, de mára rájöttem, hogy a szörnyek, a boszorkányok és a vámpírok, illetve a többi lény is nagyon valós. Tőled hallottam róluk először és ezt soha senkinek se mondtam.
Láttam a tekintetedben, hogy bármire képes lennél értem, de nem értettem már akkor se, hogy mit szeretnél tőlem, hogy miért vagy ott velem. Azt se értem a mai napig, hogy miért védtél meg egyszer a támadóimtól. Tudom, hogy neked nem a vérem kell, mert már felajánlottam akkor is, mert egy dolgot tudtam már négy évesen is, hogy sokat érek egy-két személynek  vérem miatt.
Végül az egyik este búcsú csókot leheltél a homlokra és az utolsó szavaidra a mai napig  tisztán emlékszem: "újra látjuk egymást, majd ha már lesz miről mesélnünk kicsi madárka." Majd pedig el is tűntél és azóta se láttalak.
Próbáltam a nyomodra bukkanni, de még mindig nem sikerült. Nem fogom feladni a keresést, mert látni szeretnélek újra, illetve válaszokat szeretnék kapni.
/Pb-t szeretném megtartani, de meg lehet próbálni "alkudni", illetve a névhez nem ragaszkodom. Gyere gyorsan, mert várlak nagyon.  :27:  izgi /

Vissza az elejére Go down
 

Tristan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-