Brigitte Hemmings



 

Megosztás
 

 Brigitte Hemmings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Brigitte Hemmings Empty
TémanyitásTárgy: Brigitte Hemmings   Brigitte Hemmings Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 2:56 pm



Brigitte Hemmings






❦ Státusz: Szabad
❦ Teljes név: Brigitte Hemmings
❦ Kor: 20
❦ Faj:  ember
❦ Play by: igazából szabadon választható, de én Emma Watsonra gondoltam
❦ Kapcsolat: Nos, a kapcsolatunk a jövőre van bízva. Szeretném, ha  Bekah barátnőt lelne benned, egy testvér lelket. Ugyanakkor, mivel Rebekahnak elég nehezen megy a barátkozás, valószínűleg nem az első pillanatról a másikra barátkoznának össze. Rengeteg időnk van, mindent a maga idején.


Egy szerény, kedves és inteligens lány vagy, de túl nagy a teher rajtad. A nyomás, amit a szüleid elvárásai miatt érzel, egyre csak nehezebb. Sok közös van bennünk. Szüleid három gyermeke közül te vagy az egyetlen leány, akár csak én. Egyetlen lányként pedig, a szüleidnek elvárásai vannak rád nézve. A bátyáid csak gondot okoznak és sokat balhéznak. De te megbízható vagy. Az iskolában is jó eredményeket érsz el, persze ezt el is várják tőled. Nem teheted meg, hogy bármit is elhibázz. Túl sokat várnak tőled.
Ez az az élet, ahonnan mélyen legbelül szeretnéd, ha valaki megmente. És én pontosan ezt fogom tenni. Semmit nem tudsz a természetfelettiekről, de én mindent elmagyarázok neked. Az elején nem lesz túl jó kapcsolatunk. Túl tökéletes vagy. De egy idő után, jobban megismerjük egymást, s talán barátnők is lehetünk. Mindenkinek kell valaki, akinek kiöntheti a szívét, ahogy neked is és nekem is. Rengeteg kaland vár rád.
A nevedet és az avatar alanyodat is megváltoztathatod. Nincs semmi kikötés, csak gyere.  Ha megérkeztél dobj nekem egy pm-et és mindent megbeszélünk.

Vissza az elejére Go down
 

Brigitte Hemmings

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-