Julian spencer



 

Megosztás
 

 Julian spencer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Julian spencer Empty
TémanyitásTárgy: Re: Julian spencer   Julian spencer Icon_minitimeKedd Aug. 19, 2014 11:35 am

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Klaus biztosan nagyon örül, hogy megérkeztél, ezért nem is tartanálak fel sokáig, csak néhány mondat erejére. Smile
A leírásod nagyon jó volt, nem kéretted magad azzal kapcsolatban, hogy leírd milyen izmos és kidolgozott testtel rendelkezel és hogyan mutogatod ezt. Ez tetszik. Smile
Sajnálom a farkas génjeid kiváltásának az okát, ez egy nehezen elkerülhető baleset volt. De, ha azt nézzük, ha nem így történt volna, nem lenne ennyi kaland és izgalom az életedben, amit a későbiekben biztosan tapasztalsz majd. Very Happy
Aztán vigyázz Klaussal, még csak véletlenül se adj okot arra, hogy kételkedjen a hűségedben! Very Happy
Irány foglalózni és Sok sikert a későbbiekben! Smile  

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Julian Spencer
Julian Spencer

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 3
❦ Join date : 2014. Aug. 18.

Julian spencer Empty
TémanyitásTárgy: Julian spencer   Julian spencer Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:10 pm



Julian Spencer


Sose hagyjon el a remény!



Teljes név: ide
Becenév: Julian,Lian
Születési hely: Chichago
Születési idő: 1987.Október.17
Kor: 27
Faj: Hibrid
Play by: Alexander Ludwig
Kapcsolat: ide
Mit szeret csinálni: A szabad ég alatt sétálni, és néha napján olvasgatni egy jó könyvet, egy forró teával.





ez vagyok én



Mit is mondhatnék el magamról? A külsőmmel kezdeném. Ha rám néz az ember, akkor lát egy magas, szőke hajú srácot. Kidolgozott kockás, és izmos testtel. Megjelenésem mindig a stílusos öltözködés. Néha azért nem vetem meg ha lemegyek a strandra, akkor csak egy szál fürdőnadrágban flangálok. De van mikor az utcán is csak így. Belső megjelenésem? Hát hogy is fogalmazzak változó? Van mikor megölnék mindenkit, és van mikor segítenék másokon. A személyiségem a hibrid változásom utána kezdett el ingadozni.



az én kicsi történetem ...

Hol is kezdhetném a kis történetet? Hát kezdjük el ott, hogy egy átlagos srác voltam, aki a középsuliba járt, és igen csak nagy szerepet töltött be az ott lévő lányok életében. Mivel sportoltam, és játszottam az ottani csapatban, ez nem volt meglepő. Tudtam a természet feletti lényekről, és azt is hogy mi vagyok. Vigyáztam mindig ahogy csak tudtam arra, hogy ne váltsam ki a farkasságot, de ezt sajnos nem tudtam megakadályozni. Egy véletlen meccs során sajnos tömegverekedésbe torkollott, és védekezésből, önvédelemből sikerült kiváltanom ezt a kellemetlen farkas géneket. Azután megváltozott az életem, és sok sok teliholdas éjszakán kellett átváltoznom, és az elviselhetetlen fájdalmat átélnem. Voltak jó tulajdonságai is ennek az erőnek. De annyira azért nem,hogy ekkora fájdalommal járjon. Aztán ahogy telt az idő, találkoztam egy hibriddel. Vérfarkas, és vámpír volt egyben. Ő volt Niklaus Mikaelson, az ősök őse. Ő változtatott azzá ami vagyok, egy hibriddé. Megszabadított a teliholdnak a káros hatásától, és élhettem az életemet. Míg ki nem derült,hogy ennek is van ára, és az nem más,minthogy kötődök hozzá. Sok sok átváltozás, és fájdalom árán ,ettől is megszabadultam, és mikor Klaus bajban volt hátat fordítottam neki, és elmentem. Nem érdekelt,hogy mi van vele.  Telt az idő,Constance elég sokszor felkeresett, és zaklatott azzal, hogy menjek vissza Klaushoz. Nem akartam visszamenni, de nem tehettem mást, mivel a segítségére szorultam. Úgy érzem,hogy valaki meg akar ölni. Nem tudom miért, és hogy hogyan, de rossz érzés fogott el az utóbbi időben. Klaustól akarok segítséget kérni ez miatt. Ezért újra Constance folyamatos járkálása miatt is belementem, és visszamentem Klaushoz. Újra a hűségemet adtam neki, de most már nem is gondoltam,hogy megszegem. Szerencsém volt,hogy visszafogadott, és most már még jobban mellette állok mint eddig.





Vissza az elejére Go down
 

Julian spencer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Hibrid-