Penélope Mahoney



 

Megosztás
 

 Penélope Mahoney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Ayana
Ayana

I'M A MAGIC WITCH

❦ Hozzászólások száma : 31
❦ Join date : 2014. Aug. 03.
❦ Age : 1260
❦ Tartózkodási hely : ∆ New Orleans.
❦ Job/hobbies : ∆ You.

Penélope Mahoney Empty
TémanyitásTárgy: Penélope Mahoney   Penélope Mahoney Icon_minitimeCsüt. Aug. 21, 2014 7:53 pm



Penélope Mahoney






❦ Státusz: Szabad
❦ Teljes név: Penélope Mahoney
❦ Kor: 1250
❦ Faj:  Boszorkány-utazó
❦ Play by: Meghan Ory
❦ Kapcsolat: My best friend ♥️



Kedvesem!
Mindig azt mondtam neked régen, egészen a mai napig, hogy minket Isten azért nem teremtett kettőnket két testvérnek, különben édesanyánk nem bírt volna velünk! S miért mondom is ezt? Nem csoda, hiszen mindezt bizonyítja elszakíthatatlan barátságunk, valamint egyszerre születésünk, és a különlegesség, hogy ugyanakkor boszorkányok, egyben utazó vérrel vagyunk megáldva. Micsoda érdekes egybeesés, nemde? Nos, kedves! A mi kapcsolatunk egy erős barátságról szól, mi csak annyit takar a mi esetünkben, hogy gyermekkori barátok volnánk. Mondhatni, hogy te is segítettél nekem még anno Mystic Falls-ot felvirágoztatni, hiszen te sem panaszkodhatsz az erőddel kapcsán, mert jelentős adottságokkal rendelkezel! Te ismersz engem ősidők óta, hiszen akik abban az időben éltek, ők már mind halottak. Legtöbbjük én általam, valamennyiük pedig csak szimplán eltűntek az idők során. De ez nálunk lényegtelen. Én most azt kérném tőled, hogy segíts nekem New Orleansban! Az ősök segítségére jöttem, valamint azért a lányért, akire szinte már-már lányomként tekintek, Birdie-re, a legfiatalabbik Petrova fiatal lánya. Sokszor vigyáztam rá, s hogy ehhez neked tulajdonképpen mi közöd is? Sokszor feljöttél hozzám meglátogatni engem, s belebotlottál abba a pillanatba, amikor éppen Birdiere vigyáztam, kit magára hagytam amiatt, hogy az Ősöket támogassam szüleik ellen. S, mivel te is gyermekszerető vagy, azt szeretném, ha segítenél nekem megkeresni Birdiet, kit még magára hagytam. S, ha a barátságunk neked jelent akármit is, szeretném, ha az Ősökön is segítenél. Ketten talán ha szárnyunk alá vesszük a Mikaelsonokat, lehet, sikerül megóvni őket Mikael sújtásaitól, és a fellázadt boszorkányoktól.

// Nagyon várlak téged !Smile A név változtatható, szükség esetén ugyanakkor a PB alany is.  :26: //


Vissza az elejére Go down
 

Penélope Mahoney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» >> Ms. Jackie Anne Mahoney

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-