Maya Yates



 

Megosztás
 

 Maya Yates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Freya Denissa Petrova
Freya Denissa Petrova

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 49
❦ Join date : 2014. Jan. 22.
❦ Tartózkodási hely : ♑ Mystic Falls

Maya Yates Empty
TémanyitásTárgy: Maya Yates   Maya Yates Icon_minitimePént. Aug. 22, 2014 10:03 am



Maya Yates






❦ Státusz: SZABAD
❦ Teljes név: Maya Yates
❦ Kor: 216
❦ Faj:  Boszorkány
❦ Play by: Naya Rivera (nem ragaszkodom hozzá, csak arra kérlek, ha leváltod a pb-t, akkor szólj nekem, valamint olyanra tedd, aki hasonló kaliberű külsőben, mint az én karakterem, vagy mint Naya)
❦ Kapcsolat: Khmm... régi barátok, szövetségesek. És te anno totál belém estél.


Maya... te aztán egy gyönyörű nő vagy, el kell ismernem. Ezért is döntöttem anno úgy, hogy megismerlek. Úgy 200 évvel ezelőtt.
Még olyan fiatal voltál. Mindössze 16 éves, mikor jobban megismerkedtünk és bizony be kell vallanom, nagyon is megkedveltelek.
Szegény anyám, ha épp nem egy ősi vámpír lenne, most biztosan a sírjában forogna... ugyanis az idők múlásával több, mint barátság alakult ki köztünk, amit nagyon én sem bántam. Rolling Eyes Te akkor belém szerettél, mivel kis naiv voltál még akkoriban. Én persze nem így álltam a dolgokhoz. Mindössze kicsit vonzódtam hozzád, de nem szerettem beléd. Viszont számomra fontos volt elhitetni, hogy totál odavagyok érted, hisz lassan kezdett ekkora már megmutatkozni a varázserőd. S én már akkor tudtam, hogy te bizony egy nagy ígéret leszel, s már bánom, hogy anno lecseréltelek Tomra, arra a féregre, aki lenyomta a torkomon a gyógyírt. Ebből is látszik, hogy a nők mennyivel megbízhatóbbak...
Most ismét vámpírrá váltam -hála az anyámnak...- de nem tervezek az ősi hasonmással maradni, még akkor sem ha neki most több kapcsolata van, mint nekem. Azt tervezem, hogy felkereslek és újra a szolgálatomba fogadlak. Remélem ez majd ilyen könnyen megy....

/Nagyon, de nagyon várom a karaktert!! izgi Nem muszáj majd bensőséges viszonyt ápolnunk, valamint a szövetségemet sem muszáj majd elfogadnia, de akkor viszont számítson majd a haragomra!  Twisted Evil  Razz /

Vissza az elejére Go down
 

Maya Yates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-