Chole _____



 

Megosztás
 

 Chole _____

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Noah Lewis
Noah Lewis

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 26
❦ Join date : 2014. Aug. 12.
❦ Age : 38
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls
❦ Job/hobbies : i'm a killer and mixer in the Grill

Chole _____ Empty
TémanyitásTárgy: Chole _____   Chole _____ Icon_minitimeSzomb. Aug. 23, 2014 9:35 pm



   
Chole (második név, amit akarsz)

   




   ❦ Státusz: SZABAD
   ❦ Teljes név: Chole (az a második név, amit akarsz)
   ❦ Kor: 24 (28)
   ❦ Faj:  vámpír
   ❦ Play by: Taylor Swift (a közös képek miatt jó lenne ha maradna, de ha van jobb -szőke, világos bőrű- lány ötleted, akkor szólj nyugodtan)
   ❦ Kapcsolat: Exbarátnőm. 5 éve szakítottunk, mikor rájöttem, hogy vámpír és csak kihasznál, megcsapol, stb.


   
Nem akarok sok mindent megszabni, hisz a karakter elég fiktív és az én élemben sem lesz remélhetőleg sok dolga. Very Happy
5 éve szakítottam vele. Egy 3 éves kapcsolatból léptem akkor ki, mivel kiderült, hogy a lány néhány hónapja vámpírrá vált és engem használt instant kajának. Mint kiderült Ő szeretett engem és én is Őt, de az éhsége, meg a zavarodottsága inkább azt választotta, hogy folyton megigézgetett és evett belőlem. Erre egy idő múlva mintha rájöttem volna... keresni kezdtem az interneten dolgokat arra, hogy miért felejtek el órákat az életemből, majd valahogy rátaláltam a verbénára. Az mentett meg ettől a nőtől. Amint rajtakaptam az igézésen szakítottam vele.
Azért hálás is vagyok neki... hisz ha ő nem lett volna most nem tanulnám a vadászat csínyját és bínyját, valamint nem ismerhettem volna meg soha életem szerelmét.
//Ennyit szabnék meg csupán. Valamint annyit leszögeznék, hogy a karaktereink közt újbóli kapcsolat biztos nem fog kialakulni, hisz Noah szereti Lucy-t.
Pusztán kellesz egy kis időre, hogy úgymond "beleköpj" a levesembe! Wink //

Vissza az elejére Go down
 

Chole _____

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-