Daisy/Lilith



 

Megosztás
 

 Daisy/Lilith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Daisy/Lilith                     Empty
TémanyitásTárgy: Daisy/Lilith    Daisy/Lilith                     Icon_minitimeVas. Aug. 24, 2014 1:17 pm



Daisy/Lilith ...






❦ Státusz: Szabad
❦ Teljes név: Daisy/Lilith
❦ Kor: 87 éves
❦ Faj:  Vámpír
❦ Play by: Lucy Hale
❦ Kapcsolat: Én változtattalak át és mondhatni te vagy az én kicsi kémem.


A szüleid fiatal korodban meghaltak, majd pedig árvaházba kerültél, onnét pedig nevelőszülőkhöz kerültél. A nevelő szüleid eléggé kegyetlennek voltak hozzád, illetve a család többi tagja is. Éppen a nevelőapád meg akart ölni, amikor meghallottam a sikításodat. Mindenkit megöltem és egyedül téged hagytalak életben. Egyszerre féltél tőlem, s egyszerre érezted azt, hogy mellettem biztonságban lehetsz, de természetesen nem tartottalak magam mellett. Újabb családhoz helyeztelek el és megigéztelek, hogy ne is emlékez rám. Normális életed volt egészen 17 éves korodig. Akkor ugyanis egy baleset ért és kórházba kerültél.
Újra megmentettelek a véremmel, vagyis azt hittem, hogy sikerült, de meghaltál és vámpír lett belőled. Az emlékeid pedig visszatértek. Ekkor elhatároztad, hogy megkeresel és számon kérsz, de nem gondoltad volna, hogy milyen is vagyok valójában. Én lettem a veszted, s azt is pontosan tudod, hogy tőlem élve soha nem fogsz megszökni. Amolyan szolgám vagy, de leginkább te vagy az én kis kémem. Senki se sejti, hogy nekem szállítod az információkat.

/Pb és név szabadon választható, csak kérlek pm-ben jelezd a változást./

Vissza az elejére Go down
 

Daisy/Lilith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-