Camille ...



 

Megosztás
 

 Camille ...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Qetsiyah
Qetsiyah


❦ Hozzászólások száma : 5
❦ Join date : 2014. Aug. 26.
❦ Tartózkodási hely : ▲ In your bed. ;)
❦ Job/hobbies : ▲ Sex & Bourbon. My lover.

Camille ...  Empty
TémanyitásTárgy: Camille ...    Camille ...  Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 5:25 pm



Camille ...






❦ Státusz: szabad
❦ Teljes név: A név nyugodtan változtatható, nekem csak nagyon tetszett a Camille név Rolling Eyes
❦ Kor: 985
❦ Faj:  boszorkány-vámpír
❦ Play by: Megan Fox
❦ Kapcsolat: Hmm... szerető Rolling Eyes



Hello, kedves!
Nos, hogyan is jellemezhetném magunkat? Sikerült félretennem azt a két lököttet, és úgy döntöttem, hogy az életben kipróbálok újabb dolgokat, és nem csak egy férfi után futkosok egész életemben. Ebből nem gondoltam volna, hogy ez lesz, de végül is kezdtem megkedvelni a nők társaságát. Eleinte barátnők voltunk, hiszen mindketten már elég "idősek" vagyunk, így jobban meg is értettük egymást. Magányosak voltunk, mindkettőnket megaláztak. Aztán hát úgy hozta a sors, hogy egymás szeretői lettünk. Egyikőnk sem tagadja a másságát, sőt, mi több te nagyon élvezed is ezt a kapcsolatot. Még Párizsban ismertelek meg, egy szép helyen sétálgattam boldog tekintettel, és végül is témánk az Eiffel torony épület lett, hiszen csodáltuk azt az épületet, mint két turista. Közben meg teljesen más témákra bukkantunk ki, miből kiderült az is, hogy mi ketten nagyon hasonlítunk. Nem véletlen, elvégre éreztük egymás közelében azt, hogy boszorkányok vagyunk, benned azonban némi vámpírvérrel vegyítve. Mystic Fallsba jöttem vissza, de nem Silas miatt, hanem Victor miatt, akiről kiderült pár napja, hogy megölték. Eléggé hatalmas nagy sújtás volt nekem, hiszen testvérként tekintettem arra az emberre. Szeretném, ha te is utánam gyere, még ha nem is lesz az a "régi" kapcsolatunk. Szükségem van valakire, aki segít enyhíteni a fájdalmaimon.

/ Eszméletlenül várlak! :26: Ha megérkeztél, kérlek, jelezd, illetve mindent leírok pm-ben részletesen  :40: /


Vissza az elejére Go down
 

Camille ...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-