Melanie ______



 

Megosztás
 

 Melanie ______

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Lucy Huntington
Lucy Huntington

I'M A SIMPLE HUMAN

❦ Hozzászólások száma : 11
❦ Join date : 2014. Aug. 18.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : mystic falls

Melanie ______ Empty
TémanyitásTárgy: Melanie ______   Melanie ______ Icon_minitimeVas. Aug. 31, 2014 8:48 pm



Melanie ______






❦ Státusz: SZABAD
❦ Teljes név: Melanie ______
❦ Kor: 24-26
❦ Faj:  Vérfarkas
❦ Play by: Naya Rivera
❦ Kapcsolat: A bátyám barátnője vagy, de mi még nem ismerjük egymást. Azért érkeztél Mystic Falls-ba, hogy alaposan felforgasd az életem, mindezt a testvérem tudta nélkül.



Számító nőszemély vagy, aki bárkin átgázol azért, hogy elérje, amit akar. A bátyámat kis korom óta nem láttam, de te, amint megtudtad, hogy van egy húga, rögtön a keresésemre indultál. Tudod, hogy még nem váltottam ki a farkas átkot, ezért is jöttél Mystic Falls-ba. A testvéremnek fogalmam sincs mit adtál be, hova tűnsz el pár hónapra, a lényeg annyi, hogy most itt vagy. Kedvesnek mutatod magad, az új lánynak, aki nem találja a helyét ebben az aprócska kisvárosban, s akinek szíve visszahúz New Yorkba. Barátkozol velem, elhiteted, hogy benned megbízhatok, csak azért, hogy mikor olyan helyzetbe kerülök, rám uszíts valakit, akivel önvédelemből végeznem kellene pusztán azért, hogy a következő teliholdkor én is a fajtádhoz tartozzam.
De miért csinálod ezt? Miért van ekkora szükséged arra, hogy én is szörnyeteggé változzam? Szereted egyáltalán a bátyámat? Mert őszintén szólva, nekem nem úgy tűnik... Ja bocsi, természetesen ezt az információt is elhallgatod előlem, mint sok minden mást is....

Ha megtetszett a karakter, regizz be vele és írj egy pm-et, kérlek! Van pár ötletem, amit szívesen megosztok veled is, ha érdekel.
Gyere gyorsan, mert nagyon várlak! Siess-siess! <3

Vissza az elejére Go down
 

Melanie ______

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-