Regina ----



 

Megosztás
 

 Regina ----

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Stefan Salvatore
Stefan Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 887
❦ Join date : 2014. Feb. 24.
❦ Age : 176

Regina ---- Empty
TémanyitásTárgy: Regina ----   Regina ---- Icon_minitimeCsüt. Okt. 23, 2014 4:15 pm



Regina






❦ Státusz: Foglalt!
❦ Teljes név: Regina // Név változtatható!
❦ Kor: 500-600 között.
❦ Faj:  Boszorkány
❦ Play by: Lana Parrilla (Play By csere történt!)
❦ Kapcsolat: Heves, érzelmes, se veled se nélküled..


Nagyon erős boszorkány vagy, s ezt kihasználva érkeztél New Orleansbe, hisz célod uralkodni.. uralkodni a természetfelettiek felett, de van egy bökkenő. A terved arról szólna, hogy fejet hajtass egy világgal magad előtt, az oly sok évnyi bosszúd után, de a város Klausé, és a boszorkányokat már egy másik boszi irányítja; Georgina.
New Orleans tehát neked semmi jót nem adó lehetőség, de mégis van valami, ami miatt megállsz, s nem mész tovább, ez pedig én lennék. Vámpírságom kezdetén ismertél meg engem, ki nem állhattál, a stílusom miatt, de végül megkedveltél, de egy idő után Lexi kötötte le a figyelmem, te pedig eltűntél. Később az 1917-es években találkoztunk, majdan se szó, se beszéd megint eltűntél a semmibe.. mostanra úgy vagy vele, hogy senkid sincs engem leszámítva, de ezt ugyan nem ismernéd be magadnak egy percre sem.
Most hogy Ripper vagyok, te pedig visszatértél ideje összefutni, de van egy dolog, amire nem számítasz.. ez pedig, hogy ajánlattal szolgálok neked; a boszorkányommá akarlak tenni, s bár lehet ellenkezni fogsz, de ezt én magam olyan könnyedén nem hagyom Wink
Várlak  :25:

Vissza az elejére Go down
 

Regina ----

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-