Anubis Kazemde



 

Megosztás
 

 Anubis Kazemde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Anubis Kazemde  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anubis Kazemde    Anubis Kazemde  Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 7:19 pm

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Vérem! :38:  
Már nem először fogadtam meg magamnak, hogy többet nem dicsérlek meg, mert már így is elszállsz lassan, olyan vagy, mint egy lufi, de sajnos sosem tudok megmaradni ennél a fogadalomnál. Very Happy Mindig csinálsz, alkotsz valami csodát, amit muszáj megdicsérnem. Very Happy
Ez a lapod is remek lett, akár csak az előző nem tudom mennyi, amit volt szerencsém olvasni tőled.  borso
A jellemzés az egyszerűen kész, szuper lett, te lány, és igen... nem tudom ezt még hányszor fogom megemlíteni ebben az elfogadó szövegben. Very Happy
Ami a történetet illeti, sikerült megmosolyogtatnod és a nevetés is rám tőrt, ahogy a tegnap hajnali beszélgetésünk eszembe jutott. Very Happy Külön köszönöm, hogy Isámat is megemlítetted benne, már nagyon várja, hogy újra megölelhessen téged.  :40:
Ja, és számíthatsz rá, hogy minden alteregómmal legalább egyszer ellátogatok és megnézem a ti nevezetes bűvészkedéseteket!  :24:
Ismered a járást, éld ki magad ezzel a karival is! Very Happy

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Anubis Kazemde
Anubis Kazemde

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 20
❦ Join date : 2014. Oct. 28.
❦ Age : 30
❦ Tartózkodási hely : ಓ mindig máshol.
❦ Job/hobbies : ಓ all good.

Anubis Kazemde  Empty
TémanyitásTárgy: Anubis Kazemde    Anubis Kazemde  Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 1:58 am



Anubis Kazemde


All through my body burns something exciting
Howl at the moon



Teljes név: Anubis Mukarramma Kazemde
Becenév: Anu, Ann, Schnappi
Születési hely: Egyiptom
Születési idő: 1994. April 01
Kor: 20
Faj: vérfarkas
Play by: Ms. Cara Delevingne
Mit szeret csinálni: Az én érdeklődésem nagyon különleges. Mindenkinek más, de ez így a tökéletes, például nekem a bűvészkedés, az emberek szórakoztatása. Imádom megnevettetni az embereket, illetve illúziókat vetíteni szemük elé, amiket máshol nemigen látnak. Poppy segédje vagyok, így utazgatok a világ körül a társaságában. Rengeteg bűvésztrükköt tudok, mivel Poppy profi, és régóta ismerem, így beavat titkaiba. Bár ez nem meglepő, mivel hűséges társa vagyok, és mindig ott vagyok a színpadon vele, mivel rajtam mutatja be a veszélyes trükköket. Nincs sok időm másra, ez az életem, mindig úton vagyok, vagy a reflektorfényben.





ez vagyok én
Külső? A külsőmet minek írjam le? Kit érdekel a külső? Ki nézi? Mindenkinek ez a fontos, és ez annyira undorító. Mondás jár szájról szájra, hogy ne ítéljünk a könyvborítóról, de manapság már kinek van kedve olvasni? Ez a baj a mai társadalomban. Ítélkezünk, lenézünk, magasan hordjuk az orrunkat, sajnos kivétel nélkül. Senki sem tudja elmondani magáról, hogy nem ítélt el valakit a külsője miatt. Pedig általában nem a ribis kinézetű lányok rendelkeznek a legnagyobb szívvel. Ők tudnak szeretni, ők megértenek, és sokkal hűségesebbek, türelmesebbek.
Ha már ennyire ragaszkodtál ahhoz, hogy megismerd a kinézetem, kezdjük a hamisan festett szőke hajam, ami néha természetesnek hat, és ez a korona finom tincsekben omlik le vállaimra és hátamra. Szemeim igézőek, nagyok és világoskék színben pompáznak, és annak ellenére, hogy nincs olyan funkcióm, hogy megigézek embereket, mégis bármit elérhetek vele. Sötétbarna szemöldököm dús, mégis arcomat kiemelő, és ez ad egy kis különlegességet az arcvonásaim mellé, mivel az egyediség a kulcs ahhoz, hogy kitűnj a tömegből.
Alakom felettébb karcsú, szinte már túl vékony, de ugyanakkor nőies. Ruházatommal kiemelem, és kicsit máshogy öltözöm, mint mások, sokkal érdekesebben. Divatosan, élénk színek, és ehhez párosul a néha erősebb smink, mint kellene. Egy különleges hivatáshoz különleges kinézet kell, és máris elhiszik, hogy őrült vagy.
Őrültség? Nem tudom hova tettem.. Nincs a táskámban! Ja igen! A fejemben van. Pont itt. Ahova mutatok..Látod na! Ez a kis zavar itt bent, és máris imád mindenki. Bár az elmebeteg énem nem mindig tör elő, inkább hülyéskedek, komolytalan vagyok, figyelmetlen, bár ez nem jön elő, amikor Poppy élesben próbál átszúrni rajtam pár kardot. Figyelmesnek kell lennem, vagy oda az életemnek, amit olyan nagy becsben tartok.
Magabiztos vagyok, ha már itt tartunk. Mindig bátran állok a reflektorfénybe, és sosem rettenek meg egy pillanatra sem. Miért tenném? A lámpaláz az, amiért az emberek hibáznak, nekem pedig férfiszégyenítő bátorságom van. Hívhatjuk vakmerőségnek, én inkább azt mondom, hogy egy vérfarkasnak nincs mitől félnie! Agyi zakkantság, agyi zakkantság..
Sosem értettek meg, így vágyom az elismerésre, de nem játszom meg magam. Azért szeressenek aki vagyok, nem azért, akinek előadom magam. A színpadon vagyok igazán önmagam, hiszen ott mindenki csak kis ember, és mindegyik rám összpontosít és társamra. Akkor érzem magam otthon, ha nevetni látom a közönséget.
Sokan mondják, hogy nincs ki a négy kerekem. Egy sincs igazából.. Mi vagyok én? Forma 1 versenyautó, esetleg az új Ferrari? Mindenesetre én szerintem teljesen jól vagyok itt a saját képzeletemben, a saját világomban, ahol azok a normálatlanok akik a könyveket bújják, és valakinek a talpát nyalják a fejlődésért. Abban mi a jó? A siker boldogít egy ideig, de ha hideg van, és fázol, nem ölel át melengetve.
Nem adok más romboló sem építőkritikájára. Nem kértem őket, így nem érdekel semmi. Mivel farkasgének tombolnak benne, nagyon hűséges fajta is vagyok, de ha valaki nem az velem, a legrosszabbakat kívánom. Ez rossz tulajdonság, de nem tudok róla megtenni. Legyenek boldogok? A nagy frászt legyenek! Egy folyóban kéne fulladniuk megbénítva. Igen.. Az olyan jó! Bárcsak a legtöbb csalfa férfi így végezné. A női lelkek törékenyek, csak van egy bökkenő.. Nekem nincs lelkem! Hahaha.. Így annyival könnyebb az élet, hogy kizárom a lelkem.
Dióhéjban egy dilis, hűséges és nevetős lánnyal van dolgod, aki teliholdanként ott harap meg, ahova még a prostik sem szoktak. Kicsit vadóc, de sokkal szórakoztatóbb, mint egy Adam Sandler film.. Na jó, vicceltem! Adam Sandler a király. Na viszlát pupák!



az én kicsi történetem ...

Minden fellépés után nehéz nekem, mert annyira fel vagyok pörögve, hogy még akár két órán át tudnék pörögni. Bár a médiasajtó nem hagy békén minket, mindig betörnek az öltözőbe, esetleg már amint a színfalak mögé érünk, ezresével rohannak le engem, Poppy-t meg duplájával. Ilyenkor sajnálom őt, mert mindig ő van a középpontban, alig van néha magánélete, bár mindig megoldjuk, hogy legyen.
Pár nap és telihold, szinte alig várom, hogy elmúljon végre, mert ez már most kínzó. Mindig beírjuk a naptárba, hogy mikor fogok átváltozni egy nyálcsorgató fenevaddá, de mindig óvintézkedéseket teszünk, hogy ne tépjem szét. Megharapni sosem harapnám meg, mert az halálos számára, és magával a sátánnal kéne találkozni ahhoz, hogy adjon pár cseppet véréből, azt is napokig kell könyörögni. Nagyon magasan hordja az orrát ez a Niklaus, csak maga sem tudja, hogy mire van az a nagy egoizmus, mikor önmagában ő is csak egy dög. Mondjuk a szeme előtt nagy lila köd dereng, ami miatt nem látja valódi énjét, és akárhányszor elmegy valamilyen tükör előtt, bele kell néznie, hogy mégis milyen szexi. Minket falkatagokat megtanítottak, hogy előle meneküljünk, mert erőszeretettel gyártja a hibrideket, és legnagyobb mázlimra a következő úti célunk New Orleans, a Mikaelson család és a hibridek otthona. Nagy hír kelt a falkánkban, hogy Isabella, gyermekkori legjobb barátnőm, lelki társam, meg minden egyéb jó már az elfajzottak - gyengébbek kedvéért hibridek- csoportját erősíti. Micsoda szégyen lehet ez az ő szemszögéből, és bár ezer éve nem láttam, alig várom, hogy megint együtt töltsük a napjainkat. Még mindig nagyon szeretem, de most Poppy az én legjobb barátom, így őt követem mindenhova, ez is tükrözi a hűségem. Nem érdekel, hogy ő vámpír, hiszen sokat tett értem, így hát örülök, hogy barátomnak tudhatom.
Sokszor álltam már a színpadon, hiszen régóta űzöm ezt a tevékenységet, mindig ott voltam, és mindig is ott leszek. A bugyuta, mégis mutatós ruhákban parádézni azért, hogy az emberek örüljenek, felbecsülhetetlen. A flitter és csillám rikítóan kiemeli a ruhánkat, és azért vagyunk ennyire kirívóak, ha ránk süt a reflektor, és amikor boldogan jelentkeznek önkéntesként.. Mindig kíváncsi vagyok kiben bujkál ugyanolyan lélek, mint bennünk. Amikor a kisgyermekek szeme felcsillan, ahogy feljönnek, és nekik kell feladatot megoldani.. Imádom! A gyerekeket szeretem a legjobban, mivel ők szeretik az ilyen dolgokat. A színeket, a feltűnést, a csillogást. Mindig vad álmokat kergettem én is kicsiként, és sosem az érdekelt ami a másik gyerekeket. Én mindig is egyéniség voltam, nem tömeggyártmány. Szüleim remélem most büszkék rám, akárhol is vannak. Régóta nem láttam őket, de néha felhívnak.
Kicsi voltam, szinte még gyermekszájjal beszéltem minden egyes dologról, amit terveztem felnőttkoromra. Sokszor emlegettem, hogy én majd bűvész leszek, mert őket mindenki szereti. Majdnem az is lettem, de a segítőfeladat nagyon tetszik nekem, örömmel csinálom. Nem szeretem, amikor engem istenít mindenki, hiszen nem tudnék megállni a lábamon. Poppy olyan, mintha a testvérem lenne, így nagyon könnyen tudok megmaradni, hiszen ő mindig ott van, hogy elkapjon, ha zuhanok. Mindig vágytam egy ilyen barátra is, ha már nem adatott meg, hogy testvérem lehessen. Egyke vagyok, és ez így is marad már. Isa mindig a testvérem volt, sokszor hívtam úgy, így ő is családtagom attól függetlenül, hogy évek óta nem láttuk egymást. Most viszont itt az ideje, hogy minden bepótoljunk, és akár a műsorra is elhívhatom. Biztos örömmel nézné, ahogy felvágnak, hiszen mindig borsot török az orra alá csupa szeretetből.
Most viszont húsz éves vagyok. Itt vagyok, és megállok a lábamon. Az átkot nem tudom visszafordítani, de most vérfarkasként elvagyok. Miért? Megtanultam értékelni önmagam. Ha nem értékeljük önmagunkat, és nem fogadjuk el, akkor mások sem fognak. Szívesen tanulok mások, és egyaránt saját hibáimból is, abból a legjobban. Elesel, felkelsz, leporolod magad, elindulsz, elbuksz megint, és ez mind újra és újra. Ez az élet rendje. Viszont most én az életem csúcspontját értem el. Büszke vagyok magamra, és mindenki másra aki segített nekem ebben. Minden megélt nap tanít valami jót, a mai pedig azt, hogy a siker kulcsa az elfogadás és a beismerés. Nincs tökéletes ember, csak tökéletes álca. Most pedig lemosom az álarcot magamról, és megünneplem, hogy újra sikeres estém volt.


Vissza az elejére Go down
 

Anubis Kazemde

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ಓ Anubis - maybe this is the new me?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vérfarkas-