Poppy Valentine - soon



 

Megosztás
 

 Poppy Valentine - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Poppy Valentine
Poppy Valentine


❦ Hozzászólások száma : 1
❦ Join date : 2014. Oct. 29.
❦ Tartózkodási hely : New Orleans
❦ Job/hobbies : Bűvész. Illuzionista. Szemfényvesztő.

Poppy Valentine - soon Empty
TémanyitásTárgy: Poppy Valentine - soon   Poppy Valentine - soon Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 1:17 pm



Poppy Valentine


" Ha a szemébe nézek, két világot látok. Egyet, amiben élek, és egyet, amelyben élni szeretnék. "



Teljes név: Poppy Valentine
Becenév: Poppy
Születési hely: Honolulu, Hawaii, Egyesült Államok
Születési idő: 1893. június 29.
Kor: körülbelül 25-nek tűnik ( 125 éves )
Faj: vámpír
Play by: Nicole Scherzinger
Mit szeret csinálni: Megkérdezni egy bűvésztől, hogy mit szeret csinálni, azt hiszem éppen olyan, mintha azt a kérdést tennék fel, hogy nappal mi süt az égen, hiszen olyan egyszerű rá a válasz, hogy tulajdonképpen tekinthetjük költőinek is a kérdést, nem válaszol rá senki, hiszen mindenki elméjében ott bújik meg egy hang, mely erősen dübörögve késztet miniket arra, hogy tudjunk rá megfelelni, csendben és halkan. Imádom a trükköket, a bűvészkedést, az illúziót, amellyel a közönséget elbűvölhetem és szerencsés személynek érzem magam, amiért azt csinálhatom, amit szeretek, hiszen életem árnyoldalainak, talán ez az, ami az egyetlen színfoltot megadja.





ez vagyok én
Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.
Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.Ide jön egy rövid külső és belső jellemzésed.



az én kicsi történetem ...

Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.


Vissza az elejére Go down
 

Poppy Valentine - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakteralkotás :: Félkész/kész karakterlapok-