Lucy _____



 

Megosztás
 

 Lucy _____

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Noah Lewis
Noah Lewis

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 26
❦ Join date : 2014. Aug. 12.
❦ Age : 38
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls
❦ Job/hobbies : i'm a killer and mixer in the Grill

Lucy _____ Empty
TémanyitásTárgy: Lucy _____   Lucy _____ Icon_minitimeVas. Nov. 23, 2014 5:29 pm



   
Lucy .....

   




   ❦ Státusz: Újrahirdetett
   ❦ Teljes név: Lucy (Huntington jelenleg a neve, de változhat)
   ❦ Kor: 20 - 22
   ❦ Faj:  Ember farkasgénnel
   ❦ Play by: Lea Michele
   ❦ Kapcsolat: Ő az én gyönyörű és egyetlen Szerelmem.


   
Hihetetlen mit tettél velem! Te és a szerelmed. A tiszta és gyönyörű szerelmed, ami engem is magával ragadott. Hisz... nézz csak ide. Annak idején sosem mondtam ilyet, sőt még hasonlót sem. Ugyanis miután elvesztettem a szüleim egy érzéketlen tuskóvá váltam. A nők csak a játékszereim voltak, egészen addig a napig....
Mikor megláttalak a kávézóba. Azóta eltelt már több mint egy év. Jelenlen New Orleansból, most költöztünk át Mystic Falls-ba, hogy én tudjak nyomozni, illetve tanítani téged a vadászat csínyjára- bínyára.
Jelenleg sem te, sem én nem tudjuk, hogy milyen vér is csörgedezhet ereidbe, ezért nagyon nem vagyunk óvatosak. Ha kell karót adok a kezedbe, nehogy egy hajad szálad is meggörbüljön!

/Előző user et-je itt van: https://v-diaries.hungarianforum.com/t517-lucy-huntington
szerintem érdemes elolvasni, pont, mint az én lapomat, hisz abban is van szó a hölgyeményről. Nagyon várom, de csakis aktív usert szeretnék neki. Én sem írok mindennap, de azért tudok lenni, és játszani. Építeni a jövőnket.
Jellemre egy kedves, kicsit szétszórt, de angyali lányt képzeltem el. A lényeg, hogy szeresse Noaht.
Nagyon várlak, Szerelmem! *.* /

Vissza az elejére Go down
 

Lucy _____

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lucy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-