Dalen Krytal



 

Megosztás
 

 Dalen Krytal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Hayley Marshall
Hayley Marshall

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 129
❦ Join date : 2013. Dec. 15.
❦ Tartózkodási hely : ⊰ New Orleans, Hope közelében
❦ Job/hobbies : ⊰ nevelni a gyermekemet és életben maradni

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 4:34 pm

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Hello szépfiú! Cool~
Engedd meg, hogy először hagy jegyezzem meg azt, hogy mennyire imádom a pb-det *.* jó ezt megtettem.. szóval akkor a lapod Razz
nekem tetszett, főleg a történeted, hisz nem sok ilyen típusú vámpírt látunk a kis társaságunkban. Rolling Eyes a jellemzésed is elnyerte a tetszésem, végre egy rosszfiú (Freyám kiugrik a bőréből izgi Razz )
Nyugodt szívvel engedlek a játéktérre, hisz már ismerlek, tudom, hogy szépen megállod ott a helyed. Very Happy foglald le a szuper szexi arcod és jó szórakozást Mystic Fall's-ban.
ui: mindenképpen szeretnék majd valamelyik karimmal játszani veled *.* plusz a pm-ben megbeszéltek kapcsán majd még írok Wink


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Dalen Krytal
Dalen Krytal

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 24
❦ Join date : 2013. Dec. 20.
❦ Age : 1000
❦ Tartózkodási hely : Myistic Falls
❦ Job/hobbies : Haverkodás Freyaval

Dalen Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Dalen Krytal   Dalen Krytal Icon_minitimePént. Feb. 28, 2014 3:58 pm



Dalen Krytal

"Aki harcol, veszíthet. Aki nem harcol, már vesztett is.”





Slient Killer



Név:Dalen Krytal
Becenevek:Dalen, mást nem fogadok el!
Születési hely:Itália
Születési idő: 1024
Kor:990(18)
Faj:Vámpír
PlayBy:Matt Lanter
Ez vagyok én: Kezdjük a belső tulajdonságaimmal, rövidre fogom mert nem akarok egész nap erről beszélni.
Amikor átváltoztattak, akkor eleinte nem bírtam ki ölés nélkül, falukat mészároltam, romboltam le. Ez így ment tíz évig, aztán pedig egy másik vámpír megtanította, hogy uralkodjak a vérszomjon. A mostani énem egy önző, hidegvérű gyilkos, bárkit, bárhol, bármikor megölök. Nehéz velem összebarátkozni, de ha valakit a barátomnak tekintek akkor azt megvédem, még az életem árán is. Szavahihető is vagyok, mert ha szavamat adom valamire akkor én azt bizony betartom. Valamikor elég nagyképű is vagyok, de hát ez a jóképűség ára, nem igaz? Akkor most jöjjön a külső tulajdonságaim. Gyönyörű kék szemem van, így nem muszáj mindig megigéznem egy lányt ahhoz, hogy azt tegye amit mondok.  Kidolgozott felső testem van, amivel igazán sokat foglalkoztam. Szőkés barna hajam van, mindig fél órát szoktam tölteni a tükör előtt, hogy igazán jól nézzek ki. Mindig a kor divatjának öltözök. A farmer, ing kombinációt szerettem a legjobban, de néha azért eltekintek ettől.

Előtörténetem


Ma egész nap csak feküdtem és unatkoztam, semmi jó nincs ebben a kisvárosban néha. De csak néha. Ami ritkán van, de pont most az a nap van, hogy nem történik semmi izgalmas. Nem feküdhetek itt már, keresnem kell valamit ami lefoglal. Felugrok az ágyról, és a szekrényemhez suhanok. Onnan kiveszem a fekete farmeromat, a kék ingemmel. Gyorsan felkapom magamra a ruhadarabokat, majd a fürdőszobába sétálok, ahol beállítom a hajamat, mert összevissza állt. Most elég hamar sikerült, csak tíz perc alatt végeztem vele. Felhajtom az ing ujját a könyökömig, majd lesétálok az előszobába, és leakasztom a fekete öltönykabátomat. Kilépek az ajtón, beszívom a friss levegő illatát. Eléggé éhes vagyok már, szóval nézek valami vacsit. Szerintem elmegyek a grillbe, és ott keresek egy „szerencsés” áldozatot. Hamar oda érek a bárhoz, kinyitom az ajtót, majd egyből megcsap az a tömény alkoholszag. A pulthoz sétálok, majd kérek egy pohár whiskeyt. Amikor megkaptam rámosolygok a pultos hölgyre, majd szépen lassan elkezdem iszogatni az italomat, közben fürkészem a terepet, hogy kit vigyek ma haza vacsorára. Látom, hogy egy fiatal lány nagyon néz engem, a legszebb mosolyommal rámosolygok, majd a fejemmel intek a biliárdasztal felé. Oda sétálok, majd megvárom, hogy idejöjjön a lány.
-Szia, Dalen vagyok, és te?Majd kezet csókolok neki, és közben nézem az arcát, és látom, hogy már zavarba is hoztam.
-Vivienne.
-Szeretsz biliárdozni? Kérdezem tőle.
-Szeretni, szeretek, de nem tudok játszani.
-Megtanítalak. Leveszek egy dákót, majd odaadom a lánynak. A háta mögé állok,az egyik kezemmel átkarolom a derekát, a másikkal megfogom a biliárd ütőt fogó kezét. Majd a fülébe suttogok.
-Látod, nem nehéz, csak a kellő odafigyelés kell hozzá.
-Nehéz koncentrálni, ha egy ilyen jó pasi karolja át a derekam, ilyenkor most nem a játékra gondoltam. Elmosolyodtam, de valami baj van ezzel a lánnyal nem érzem a késztetést arra, hogy beleharapjak és táplálkozzak belőle. Ő egy vámpír, elég idős vagyok már hozzá, hogy tudjam. Mindegy, még nem szólok neki, hogy tudom, majd nálam kiderül, mi lesz a dologból.
-Akkor gyere menjünk hozzám. Mondom neki.
-A számból vetted ki a szót. Mosolygott rám. Majd hazasétáltunk. Az útközben nem történt semmi izgalmas, de már a házban, egyből rám vetette magát. Érzem, ahogy elváltozik a szeme, és belém akar harapni. Egy gyors rúgással hasba rúgom, majd elé suhanok.
-Ahogy látom sokkal idősebb vagyok nálad, szóval azt ajánlom, hogy nyugodj meg. Odamegyek hozzá, majd felállítom. Odasétálok a fotelhoz, majd hirtelen visszasuhantam a háta mögé és kitörtem a nyakát.
Vissza az elejére Go down
 

Dalen Krytal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dory Krytal
» Dory Krytal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vámpírok-