Dory Krytal



 

Megosztás
 

 Dory Krytal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Isabella Sanders
Isabella Sanders

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 127
❦ Join date : 2013. Dec. 25.
❦ Age : 29
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ↯

Dory Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dory Krytal   Dory Krytal Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 9:41 pm

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Dory  :24:
Azt kell mondjam, hogy jó hamar megérkeztél a testvéred örömére, vagy éppen balszerencséjére? izgi Very Happy Ezt nem igazán tudom, ez a ti családi vitátok, majd ti szépen és okosan, lerendezitek, remélhetőleg úgy, hogy te jössz ki jól a dologból, szőke ciklon Very Happy
Nagyon tetszett a jellemzésed, igazi bosszúálló jégkirálynőt varázsoltál ide nekünk, akihez a pb is tökéletes szerény véleményem szerint *.*
Sajnálom, ami a szívszerelmeddel történt, remélem megtalálod a bátyád és megszorongatod egy kicsit a tök... akarom mondani a torkát Very Happy Én nem vagyok egy haragtartó típus, de én egész biztosan ezt tenném a helyedben Rolling Eyes  :37:  :20:
Na de nem húzom tovább az idődet, irány foglalózni és mars játszani!  :36:

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Dory Krytal
Dory Krytal

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 4
❦ Join date : 2014. Nov. 24.

Dory Krytal Empty
TémanyitásTárgy: Dory Krytal   Dory Krytal Icon_minitimeKedd Nov. 25, 2014 5:27 pm



Dory Krytal


"Az embereknek nem kiérdemelniük kell a kedvességet. Kiérdemelni a gonoszságot kell."



Teljes név: Dory Krytal
Becenév: Dory, ha becézgetni próbálsz, meghalsz!
Születési hely: Itália
Születési idő: 1025.02.05
Kor: 989
Faj: Vámpír
Play by: Sasha Pieterse
Mit szeret csinálni: Szeretek embereket ölni, valamint gonoszkodni is bírok. Igazából minden rossz dolgot szeretek csinálni.





ez vagyok én

Hideg mint a jég. Talán így tudom magam a legegyszerűbben jellemezni belsőleg. De ugorjunk csak az elejére. Nem vagyok kedves, sőt még csak a közelében sem vagyok a kedvességnek, nem áldott meg olyannal az Isten, szerencsére. Kedvesnek lenni szívás és unalmas. Ahogy a kedves emberek mások seggét nyalják és jó pofiznak, annyira undorító, hogy hányok amikor meglátom őket. Talán ezért is nem megyek az emberek közelébe, mert a hányinger üldöz ha csak rájuk nézek. Eléggé őszinte vagyok. Vagyis én nem fogok itt mindenféle hülyeséget kitalálni, hanem a szemébe mondom az illetőnek, hogy ide figyelj nem vagy menő és hagyjál békén, húzzál el egy melegebb éghajlatra és legeléssz. Imádok ölni. Egyszerűen annyira jó érzés a másik személyt kinyírni, hogy az már leírhatatlan. Megkönnyebbülök, csak a bátyámra kell gondolni és már rögtön megkínzok bárkit, legyen az kisgyerek vagy épp egy felnőtt. Nincsenek érzéseim, nem kellett őket kikapcsolnom mivel amúgy sem voltak. A gyűlölet táplál. Annyi gyűlöletet érzek, hogy egyebet már nem tudok. Állandóan gonoszkodok, de nem érdekelnek mások, magasról tojok rájuk. Valami amit soha senki nem tudhat, de azért megjegyzésként elmondom. Magányos vagyok, hát igen, sok gonosz ember magányos, nem nagyon engedek senkit a közelembe, mert sok csalódás ért már és elegem volt belőle. Talán valahol legbelül egy kis kedvesség azért elrejtőzött bennem, de csak kevesen fedezhették fel és az is csak régen volt. Mit is kéne még mondanom? Szerintem már a külsőmről nem is kéne beszélnem, hiszen ha rám nézel látsz, ha csak nincsenek súlyos problámáid. Biztosan elijesztettelek már a belsőmmel, de azt javaslom tényleg, hogy rohanj, csak vigyázz, hogy meg ne csókold a földet. Na de átugorva a külsőmre. Hosszú szőke hajkoronával és kék szemekkel rontom a levegőt immár 989 éve. A ruházatom egyszerű, bármit felveszek, persze ne gondoljátok, hogy beöltözöm bohócnak. Azt hiszem ennyi elég is volt magamról, majd ha érdekellek úgy is kiderítesz egy-két dolgot még rólam.



az én kicsi történetem ...

Egy átlagos napnak indult az egész, épp hazafelé tartottam és már az utca végénél hangokat hallottam a lakásomból. Annyira féltem, hogy mi történik odabent, be sem mertem menni, ordibálás meg minden. Pár nappal azelőtt mondtam el a pasimnak, hogy vámpír vagyok, eléggé jól viselte, viszont nem tudta elfogadni a testvérem Dalent. Jó viszonyban voltam vele egészen idáig, de olyan dolgot tett, ami elfogadhatatlan. Tehát beléptem a lakásba az ordibálásnak közepette. Szinte semmit sem hallottam és engem sem vettek észre annyira veszekedtek. Dalen kitépte a szívét. Annak az embernek aki a legfontosabb volt a számomra. Nem gondolt rám. Ekkor jöttem rá, hogy soha, de soha nem szeretett.
- Mit tettél Dalen, hogy tehetted ezt? - kiborultam, ordibálni kezdtem, soha nem voltam annyira dühös mint akkor, felfoghatatlan volt amit tett. Gyűlöltem azt, hogy megszületett és azt is, hogy én megszülettem. Minden létező dolgot hozzávágtam, sikítottam és akkor hirtelen eltűnt minden jó érzés belőlem. Kihaltak. A lelkem megszűnt létezni. - Ne feledd bátyus, kicsinállak! Azt is megbánod, hogy megszülettél, utállak! - Ezek után eltűntem évekre, gondolom az óta is várja, hogy hogyan fogom tönkretenni az életét, de nem felejtettem ám el, hogy mit ígértem meg neki. Annak ellenére, hogy az a fiú volt életem szerelme, nem töltöttem sok időt azzal, hogy bánkódtam. Annyira haragudtam a testvéremre, hogy mindent elfelejtettem ami az életem során történt, csak arra tudtam gondolni, hogy hogy álljak bosszút rajta. Sok évbe telt amíg megtaláltam a tökéletes módot, hogy bosszút álljak rajta. Mystic Fallsba látogatok és megkínzom, nem ölöm meg, az úgy túl egyszerű lenne...


Vissza az elejére Go down
 

Dory Krytal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dory Krytal
» Dalen Krytal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vámpírok-