♥ Lydia Hopewaley ♥



 

Megosztás
 

 ♥ Lydia Hopewaley ♥

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


♥ Lydia Hopewaley ♥ Empty
TémanyitásTárgy: Re: ♥ Lydia Hopewaley ♥   ♥ Lydia Hopewaley ♥ Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 7:35 pm

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Drága nővérkém hug2 ~
Nagyon örülök, hogy végre ide találtál közénk. Nah, de rá is térnék a karakterlapodra.
Olvastam volna még tovább azokról az időkről mikor elhagytad a családunkat, de nem lehetek telhetetlen, nem igaz? Smile Végül is így még több dolgot kilehet játszani, főleg, hogy Lydia még nem találkozott Heath-el. 9
Találtam pár elírást, de ezért nem akarlak itt tartani, szóval menny avit foglalni és irány a játéktér. Smile
xoxo: Heath



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Lydia Hopewaley
Lydia Hopewaley

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 11
❦ Join date : 2014. Mar. 02.
❦ Age : 411
❦ Tartózkodási hely : •• húgocskám mellett ••
❦ Job/hobbies : •• vádászat + kutatni a megmentőm után ••

♥ Lydia Hopewaley ♥ Empty
TémanyitásTárgy: ♥ Lydia Hopewaley ♥   ♥ Lydia Hopewaley ♥ Icon_minitimeVas. Márc. 02, 2014 1:35 pm

http://static.tumblr.com/g1ncvqx/Zmalvgame/ilikecakebloodcake.gif

Lydia Hopewaley
Nem akkor kell felfegyverkezned magad, amikor a háború már áll (...). Akkora sereget kell építened, hogy ne is merjenek ellened szegülni.


¤Név:Lydia Hopewaley
¤ Becenév:Lydia
¤ Kor:400 ( 20-nak néz ki)
¤ Nem:
¤ Születési idő, hely: 1613.04.17, New Orleans
¤ Faj:Vámpír
¤ Pb alany:Troian Bellisario
¤ Kapcsolat a családdal:
A családommal nagyon jó viszonyt ápoltam mindig is, főleg a testvéremmel Heather-rel akire, jóban és rosszban is bármikor számíthattam.

♥ Lydia Hopewaley ♥ Iwqbdt


Szeret & nem szeret

Életem története...

Az életem az egyik dolog amiről nem szívesen beszélek napjainkban, de ha nagyon tudni szeretnéd, hát részletesen elmondom neked. Kezdjük azzal az időszakkal amikor még iskolába jártam. Az iskolai élet, ahogy sok más ember számára nekem is borzasztó volt. Ott is kerültem az embereket, nem csak máshol és nagy nehezen kijártam, mert a testvérem Heather Hopewaley segített ebben. Talán a magányomnak volt köszönhető az, hogy szinte az egész iskolában én voltam a legjobb tanuló és ez elősegített abban, hogy kiközösítsenek és szinte egész New Orleans utáljon engem, mert mindenféle mocsok hazugságot terjesztettek rólam. Így szenvedtem hát végig a sulit, ám az életemben nem történt semmi érdekes, egészen addig amíg nem lettem beteg. Eléggé fura betegségem volt, s magam sem tudom megmondani, hogy miféle betegség ez, mert nem tudom a nevét. A családommal nagyon sokáig küzdöttünk, minden lehetséges gyógyszert, fűveket meg mindent megetettek velem, hogy meggyógyúljak, ám ez nem jött össze, mert továbbra is beteg maradtam. Mivel ez a betegség eléggé fertőző volt az emberek még jobban eltávolodtak tőlem nekem meg csak egy választásom maradt. Mindenféle búcsúzkodás nélül otthagytam a szeretett családom és menekültem. A menekülésem során egy napon valamilyen erdőben kötöttem ki, korom sötét volt és megharapott egy vámpír és ez által átváltoztam egy szörnyeteggé. Az elején nem tudtam irányítani, mindenkit megöltem aki csak a közelembe került, de aztán rátaláltam egy fiúra, aki szépen lassan mindent megtanított. Végre egyszer az életben úgy tűnt, hogy rátaláltam a legjobb barátomra, de amikor már mindent megtanultam amit a természetfeletti világról tudni kell elhagyott. Úgy eltűnt, mintha soha nem is láttuk volna egymást én meg újra egyedül maradtam. Az idő nagyon gyorsan haladt, én meg továbbra is egyedül jártam a világot, de mára már nagyon egyedül érzem magam és szeretném végre ha a családom újra velem lenne és most arra a döntésre jutottam, hogy visszemegyek szülővárosomba, hogy talán ők is legalább a testvérem átváltoztak vámpírrá és ott találom őket, de ha nem akkor újra elszúrtam valamit...

Személyiségem ¤

http://www.deviantart.com/download/187126655/vampire_diaries_gif_by_burnyourblood-d33erun.gif

    Nem akarok beszélni magamról, mert nem vagyok az a beszlős típus, de ha ennyire szeretnéd, hát legyen! Kezdjük a külsőmmel... Mint ahogy te is látod, hosszú barna hajam van és a szemeim szintén barnában tündökölnek. A stílusom nem túl kihívó, ahogy a személyiségem sem. Nagyjából ennyi a küldőmről. Nos most következik a belsőm ami eléggé bonyolult dolog a véleményem szerint. Visszahúzósó személyiség vagyok, soha nem barátkozom, jobban szeretem magányban élni az életem. Mindezek mellett érzékeny, talpraesett és bátor lány vagyok, igyekszem mindenkinek segíteni, mindezt pedig a háttérből csinálom. Röviden ennyit rólam, a többit majd te magad deríted ki!


Vissza az elejére Go down
 

♥ Lydia Hopewaley ♥

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lydia Hopewaley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vámpírok-