Caroline Forbes



 

Megosztás
 

 Caroline Forbes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 9:04 am

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Üdv újra itt Drága barátnőm! *.* izgi   ~
El sem hiszed / hisztitek milyen nehéz is volt meghozni ezt a döntést... Mert igazából mind a 3-an csodás lapot állítottatok össze, de több indok/ érv is a te lapodat díjazta (nem csak részemről)
Szóval... szeretnénk üdvözölni a terepen Care! El sem hiszed mennyien várnak itt rád.  *.* 
Pb-t már nem kell foglalnod, viszont ajánlanám, hogy nézz körül a játékoknál mivel nem csak egy fagyott be, elődöd távozásakor!
Puszi: Elena  borso 



Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


Caroline Forbes Empty
TémanyitásTárgy: Caroline Forbes   Caroline Forbes Icon_minitimeSzer. Márc. 19, 2014 1:29 pm

IDE EGY KÉP A KARAKTEREDRŐL

CAROLINE FORBES
When we are running in the wrong direction there is no sense in increasing the speed.




¤Név: Caroline Forbes
¤ Becenév: Care
¤ Kor: 18
¤ Nem:
¤ Szexualitás: heteroszexuális
¤ Születési idő, hely: 1993. október. 10
¤ Faj: vámpír
¤ Pb alany: Candice Accola
¤ Kapcsolat a családdal:
William Forbes – Apámmal sosem volt az igazi a viszonyunk. Túl sokszor akart megváltoztatni. A kapcsolatunk akkor romlott meg leginkább amikor apám ott hagyta anyát egy másik nő miatt. Ez nekem túl magas volt. Az i-re a pontot a vámpírrá válásom tette fel, mivel ő is a Tanács tagja volt így egyáltalán nem tetszett neki, hogy „szeretett” egyetlen kislánya vámpírrá változott. Próbálta belőlem ezt kiűzni, kínzással hátha sikerül…. Egyetlen dolgot bánok vele kapcsolatban, hogy kevés szeretettel váltunk el egymástól, ugyanis lassan egy éve már nincs közöttünk.

Elizabeth Forbes – Szeretet teljen anya és barátnő. Próbál ott és akkor segíteni ahol és amikor csak tud. Büszke rám, hogy olyan nővé cseperedtem amilyet ő szeretett volna – kivéve a vámpírságot -. Nehezen viselte és fogta fel, hogy a lánya most már nem csak ember és, hogy védenie kell a Tanácstól és a vadászoktól de rá jött, hogy ezen már nem tud segíteni . Elfogadta és ezért iszonyatosan hálás vagyok neki.

Caroline Forbes 30j6yqb




Szeret & nem szeret



Életem története...



Bííp. Bííp. Bííp. Bííp.
Órák óta ültem anya ágya mellett, hallgattam ugyanazt a monoton hangot, amit a szíve adott ki. Szépen ritmusosan csengett semmi félre lüktetés nem volt benne. Ezek szerint legalább a szíve rendesen működik. Legalább az.
Hófehér márvány keze az enyémbe olvadt, én görcsösen szorítottam vékony ujjait még ő ernyedten fektette csontos ujjaim között kézfejét. Éhes voltam, már vérre szomjaztam és hatalmas önmegtartóztatásra volt szükségem ahhoz, hogy ne rohanjak ki mindent félre lökve a vértasakokhoz, de anyám iránti szeretetem nagyobb volt, mint az éhségem. Az órára pillantottam. Este 7 óra. Már 4 órája feküdt kómában, féltem. Nem akartam elveszíteni úgy mint az apámat, úgy mint Tylert úgy mint mindenki mást ebben az idióta kis városban ami nekem mégis az otthonom volt.

Bííp. Bííp. Bííp. Bííp.
Még mindig egyenletesen vert a szíve. A gép nem unta meg a halk csipogást folyamatosan hallatta hangját…de az én idegeimen egyre jobban táncolt. Egy cérnaszál választott el attól, hogy ne romboljak, hogy ne törjek és zúzzak mindent, ami körülöttem van.
Gondolataimban elmerülve egy hangos, karakteres és erős hang vert fel.
- Caroline Forbes? – nevem hallatán görcsbe rándult a gyomrom. Anya mindig becézgetett csak akkor mondta az egész nevemet ha valami rosszat csináltam és most is olyan érzésem volt, hogy én vagyok a hibás pedig igazából semmiről nem tehetek. Bonnie-val vásároltam fel a fél ruhaboltot mikor jött a hívás:

-Hallo?- Bonnie mögöttem viháncolt és a fejemre húzott egy idióta rózsaszín kalapot melyből ugyanolyan színű tollak meredeztek a plafon felé. Én a kezére csaptam mint egy rossz kisgyerek s ő lebiggyesztett szájjal vette le rólam a fejfedőt.
A telefonban egy pillanatig néma csönd volt majd egy kedves, lágy hang szólt bele.
- Caroline Forbes-hoz van szerencsém?-
- Őőő… igen, miben segíthetek?
- Az édesanyja…- nem is voltam kíváncsi a többi mondandójára igazából. Ez lehet amolyan vámpír megérzés vagy csak a családi kötöttség. Halkan elhadarta anyám nevét s jött a rossz hír amitől végig futott rajtam a hideg és muszáj voltam neki támaszkodni a kirakatnak, hogy ne essek össze ugyanis eléggé úgy éreztem, hogy a lábaim cserben szeretnének hagyni.
- Melyik kórterem? -
- 2. emelet 210-es szoba. – kinyomtam a telefont és nem érdekelt, hogy mennyien látnak, hogy Bonnie mit szól ahhoz, hogy ott hagyom a nagy tavaszi vásárlás közepette már rohantam is a kórház felé.

- Kérem távozzon most az édesanyjának pihenésre van szüksége. -
- Nem maradhatnék bent? Csak… csak ma este. – a doktor hevesen rázta a fejét. Veszett ügy. Anyát itt kell hagynom és nem tehetek ellene semmit. Oké rendben. Legyen. De ha nem éli túl az estét lemészárolok mindenkit.
Bólintottam, és egy utolsó pillantás kíséretében távoztam a kórteremből. Táskámban kerestem a kocsi kulcsot de a kezem annyira remegett, hogy nem, hogy a kulcsot de azt sem láttam, hogy merre megyek így egyenesen egy férfi mellkasának ütköztem.
- Elnézést!- fel se pillantottam csak kutattam tovább a most feneketlennek tűnő válltáskában.
- Sajnálom ami anyáddal történt.- ez épp elég volt ahhoz, hogy végig fusson rajtam valami. Valami harag, tűz és utálat, amit már csak a hangból ítélve is tudtam: neki nincs itt keresni valója. Kék íriszeimet a férfira szegeztem akinek amúgy karakteres kissé agresszív arca most megbánást tükrözött.
- Tűnj innen Klaus!- kezében egy piros ajándék szatyrot szorongatott. Szemem meg akadt az újabb ajándékon s nem is vettem le róla egy darabig. Nem szólt semmit csak egy lépéssel közelebb lépett. Én ezzel a mozdulattal hátráltam.
- Klaus! Most menj innen és vidd a francos ajándékodat is amíg szépen mondom. Nem akarok jelenetet rendezni a kórházban.- már éreztem, hogy ujjaim fájnak az erős szorítástól mellyel a táskám fülét szorítottam. Anyám Klaus hibridjei miatt kerültek ide. Vámpírtámadás? Ugyan. Ha hibridekről van szó sokkal nagyobb a veszély.
- Caroline hinned kell nekem. Ez nem az én művem. Miért akartam volna, hogy bántsák a te édesanyádat?- ahogy nézett, ahogy beszélt szinte majdnem elhittem, hogy igazat mondd. Szinte.
- Mi okom lenne rá, hogy higgyek neked? A te hibridjeid, vissza tudtad volna fogni őket. Ha akarod. Nem akartad. És most… takarodj!- Bennem forrt minden egyes szó amit oly szívesen vágtam volna a fejéhez de nem tehettem mert egy kórházban voltunk és engem úgy neveltek…ahogy őt nem.
- Nincs igazad Caroline. És erre te is rá fogsz jönni… hamarosan.-

/http://vamp-diaries.forumocean.com – on megtalálható még az irományom. ( : /[/i][/color]

Személyiségem ¤

http://www.deviantart.com/download/187126655/vampire_diaries_gif_by_burnyourblood-d33erun.gif

    Kinézetem alapján egy ostoba szőke r*bancnak nézhetek ki aki csak sipítozni tud és egy erősebb széltől is menekül. De aki szán időt arra, hogy megismerjen belülről is az rá jöhet, hogy nem vagyok ilyen. Szeretem a kihívásokat és a küzdelmet. Ha valamit kitűzök magam elé akkor bizony azt meg is valósítom ha törik ha szakad s ez mutatja akaratos és makacs énemet is. Szeretem én eldönteni, hogy mi a jó nekem, hogy mit kell tennem így nehezen tűröm ha valaki az irányítása alá akar vonni és meg akarja nekem mondani, hogy mi a helyes. Naivnak semmiképp nem vagyok mondható, nem hiszek el semmit első hallásra vagy anélkül, hogy én magam ne láttam vagy tapasztaltam volna. Tisztában vagyok vele, hogy hol vannak a határaim és meddig szabad elmennem de ezeket a határokat előszeretettel lépem át nem számolva a következményekkel és ez szeleburdiságomra utal. Kifejezetten szemérmetlen személyiség vagyok, ami a szívemen az a számon nem félek megmondani a véleményemet, és nem félek attól sem, hogy esetleg örök életemre megutálnak. Hajlamos vagyok vitákba keveredni vagy két ember között szítani még ha nincs is hozzá semmi közöm. Hihetetlenül szenvedélyes és tüzes vagyok, könnyedén felkapom a vizet s nehezen higgadok le.Szeretem ha körül rajonganak és én vagyok a közép pontban és mivel ezt el is várom viszonzást is kapnak azok akik sokat foglalkoznak velem. Ugyanis lehet, hogy valakivel rideg vagyok és közömbös azzal viszont akit a barátomnak fogadtam azzal roppant kedves, közvetlen és figyelmes. Szeretem a humort, a mosolygást de ezeket a dolgokat csak attól vagyok hajlandó elfogadni akit a barátaim közé sorolok s akikért akármit meg is tennék.


Vissza az elejére Go down
 

Caroline Forbes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caroline Forbes
» Caroline Forbes ◘ Vampire Barbie
» Caroline szobája
» Padok
» Caroline és Elena szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vámpírok-