Caroline és Elena szobája



 

Megosztás
 

 Caroline és Elena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Caroline Forbes
Caroline Forbes

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 9
❦ Join date : 2014. Aug. 12.
❦ Age : 27
❦ Tartózkodási hely : ♥ Withmore főiskola / Mistyc Falls / Sikíts♥
❦ Job/hobbies : ♥ Guardian Angel with Stefan♥

Caroline és Elena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline és Elena szobája   Caroline és Elena szobája Icon_minitimeKedd Dec. 02, 2014 1:55 pm



Elena & Caroline




Őszinte leszek… Igenis nagyon zavart, hogy én tudtam meg mindent utoljára. Én megértem, hogy Elenának nagyon sok problémája van, de hahó éppen ezért vagyok, hogy minden segítsem és támogassam!  Nem tudom, hogy néha mit, miért tesz Elena, de akkor is rosszul esik, hogy mindig én tudom meg a fontos dolgokat utoljára. Fogadni merek, hogy  Stefan is hamarabb tudta meg, mint mondjuk az egyik legjobb barátnője. Aki vastag piros betűkkel kiemelve és fekete csíkokkal aláhúzva, majd óriási körökkel bejelölve és még zárójelbe is téve ÉN vagyok! Jaj igen a nyolc oldalon tartó és végtelenbe menő hosszú felkiáltójeleket el is felejtettem… Na de erre mondják, hogy egyéni szociális probléma. Persze most első sorban arra kéne gondolnom, hogy jobb előbb, mint utóbb… Hoppá nem így van… De hangsúlyozza még a mondás is, hogy előbb, mint utóbb. Istenem Elena annyira nagy cirkuszt fogok csapni… Még akkor is, ha itt állsz mellettem, mert persze ez mind csak az én gondolatomban játszódott le… Akkor is haragszom rád!                    
- Kire gondolsz? Én nem látom, pedig itt állok melletted. Mi volt ez Elena? Valamiről elakarod terelni a figyelmemet… Mondjuk arról, hogy mérhetetlenül mérges vagyok rád, amiért mindent velem közölsz utoljára. Meg se próbálj kifogásokat keresni tudom, hogy így van! – Mérges vagyok! Nem rejtem véka alá, hogy miért. De hiszen ismer. Nagyon jól tudja, hogy robbanok és hihetetlen…  Miért velem kell mindent utoljára tudatni??? – Keresztbe fontam magam előtt karjaim, majd finoman elkezdtem dobolni lábaimmal ezzel is hangsúlyozva mennyire ki vagyok akadva.-Belekeverni!? Elena ez most komoly? Szerintem mióta az eszemet tudom benne vagyok mindenben, óh, és figyelj csak… Beugratós kérdés… Mit gondolsz mégis mióta is ismerjük egymást? Mióta is vagyunk mindenben együtt… Itt az óriási nagy problémánkra gondolok… Például, hogy vámpírok vagyunk… És bármennyire is megváltoztak a dolgok én még mindig itt állok melletted. – Nagyon erős késztetést kezdtem el érezni, hogy beolvassak barátnőmnek és ne figyeljek oda a körítésre csak az utolsó szóra mondván nem akart belekeverni a problémáiba. De komolyan talán bennem van a hiba? Olyan megbízhatatlan lennék vagy nem értem ezt az egészet. Nincs mese ideje kérdőre vonni drága barátnőmet, mert én nem érzem magam bűnösnek.  Ám ahogy jött az áhított vitatkozás és számonkérés úgy halkultam el én is. Inkább csak elmondtam szomorkás hangnemben, hogy mennyire is fontos számomra és mennyire is akarom, hogy ez fordítva is így legyen. Nem vártam tovább és odamentem barátnőmhöz, majd szorosan átöleltem és csak ennyit mondtam.
- Én is nagyon várom ezeket az éveket, de ígérd meg nekem, hogy ezentúl rám is figyelsz és mindenben ketten vagyunk benne nem csak együl te! – Boldogság járta át szívemet úgy éreztem ezt a pillanatot senki sem veheti el tőlem.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Caroline és Elena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline és Elena szobája   Caroline és Elena szobája Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 12:12 pm


Caroline & Elena
Ismét eltelt egy év....
Hát ismét eltelt egy év. Mostanában ezek még jobban rohannak, mint úgy általában. Már négy éve lassan, hogy a kezünk meg van kötve. Ez a varázslat, vagy mi ami a fejünkre szállt nem csak minket vámpírokat, de még a  halandókat sem öregítik. És ez bizony már számukra is feltűnt..
Az itteni boszorkányok azt pletykálják, hogy ennek oka csakis az lehet, hogy a New orleansiak minél előbb megtalálják Hope Mikaelsont. Klaus kis csodagyerekét. Valószínűleg a gyerekek pedig épp ezért nőnek. Hisz Hope ahogy növekszik egyre nagyobb erővel fog bírni, amit lassan, majd már nem tud olyan feltűnésmentesen uralni. Legalábbis én ezt sejtem.
Nem bántam meg, hogy halasztottam a sulival... ez az egész úgy vélem, ami lezajlott itt. Wes.... és a többi.
Na meg Birdie felügyeleti joga amit végre "kiharcoltam" magamnak. Minta  többi gyerek, ő is rohamosan nő és nem tudom miért. Ő csak egy halandó kislány. Nem ártott senkinek és semminek. Most pedig úgy össze van zavarodva.
Tehát a tavalyi és tavalyelőtti évemet otthon töltöttem. Megpróbáltam megbarátkoztatni Damont azzal, hogy van egy gyerekem, akit még 17 éves koromban szültem. Hát... nem is tudom, hogy sikerült.
Persze azért próbáltam készülni, hogy ne totál felkészületlenül térjek vissza ide, de akkor is... ahogy mondják volt jobb dolgom is a tanulásnál.
- Héé.. ezt a  prof.-ot azt hiszem ismerem. - mondtam a jobbomon álló Carolinenak, de mintha meg sem hallott volna. Talán csak mérges rám, amiért halasztottam. Vagy mert az utóbbi két évben totálisan eltűntem... csak remélni tudom, hogy most majd az együttélés újra olyan jó barátokká kovácsol majd minket, mint egykoron. Főleg ha majd Bonnie is betoppan. Apropó Bonnie... Hihetetlen mi kellett ahhoz, hogy újra lássam és megölelhessem. Szövetkezni Katherinnel, megfogni Amarát és Tatiaval is egy dűlőre jutni (ami mostanában egyre nehezebben megy), aki az utóbbi időkben nem önmaga.
Pedig próbáltam rá is odafigyelni, de valahogy nem ment. Csak a gyerekem érdekelt, de gondolom ez nem csoda.
És mindeközben míg most én bambulok el, Caroline csilingelő hangjára kapom fel a fejemet.
- Én is nagyon örülök, hogy veled vagyok itt Caroline és nagyon sajnálom, hogy halasztottam, meg az utóbbi időben úgy eltűntem, de volt egy két elrendezetlen szál, amiben nem akartalak belekeverni... - mondtam és éreztem, hogy az ajkaim kicsit lejjebb biggyedtek amikor felemlegetem a dolgokat. Ugyanis nem szerettem volna hanyagolni a barátnőmet, de nem volt rá más választásom. Az biztos, hogy a Bonnie-s dologba nem avathattam bele, hisz ha nem hasonmás akkor nincs biztonságban. Márpedig ő nem az. De jó is neki!
Birdie pedig... ugyan meséltem róla és igaz ő is eljött velem még akkor régen a terhességi tesztért, mégis úgy gondoltam, hogy Carolinenak nem kell előbb felnőnie csak azért mert én nem figyeltem akkor és ott magamra rendesen. Egyetlen önfeledt éjszaka kedvéért. Mert bár imádom a kislányomat, de nem terveztem őt ilyen koránra, és talán nem is Mattől akartam az első gyermekem. Mondjuk... most már semmin nem változtatnék, hisz kitudja... talán már sosem lesz gyerekem. Senkitől.
- Én is alig várom már ezeket az éveket, de muszáj magunkra oda figyelni. Nekem főleg Birdie és Damon miatt...  - feleltem és még mindig nem tudtam kimondani hangosan, hogy a "kislányomra".

zeneszám • remélem tetszik • ©


Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Caroline Forbes
Caroline Forbes

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 9
❦ Join date : 2014. Aug. 12.
❦ Age : 27
❦ Tartózkodási hely : ♥ Withmore főiskola / Mistyc Falls / Sikíts♥
❦ Job/hobbies : ♥ Guardian Angel with Stefan♥

Caroline és Elena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline és Elena szobája   Caroline és Elena szobája Icon_minitimeKedd Aug. 12, 2014 12:16 pm



Elena & Caroline




Végre egy kicsit úgy érezhetem, hogy igazán élek. Nem kértem sok mindent az élettől, de amikor visszagondolok arra, hogy egy hasonmás vette el tőlem a döntés jogát... Megfosztott a választási lehetőségemtől. Már eltelt az idő, de kezdetben úgy éreztem, hogy én mindig csak egy töltelékidőbe fogok ragadni és ez lesz a vesztem, hogy nem nőhettem fel. Nem lehetek igazán érett felnőtt nő soha.  A sors fintora, hogy éppen a gonosz ősi hibrid térített a jó útra és adott az életemnek egy új útirányt. A szenvedések sokasága sosem tűnik és szűnik meg létezni, ám valahol a szívem mélyén én tudom, hogy mindennek így kellett történnie. Ezt a lapot osztották nekem. Talán jobb, hogy így történt... Talán.... Megtanultam kezelni a vérszomjamat. Nem vagyok kifejezetten vámpírnak való... De lehet pont ebben rejlik a varázslat. Bár azt tudom, hogy sosem lesz olyan problémám, mint Stefannak a vérrel.  A segítségéért pedig örökké hálával tartozom neki, amit persze szokásomhoz, illetve új szokásomhoz híven próbálok viszonozni. Mindig itt leszek a barátaimnak. Ohh, Bonnie, Drága Elenám! Egy új korszak kezdődik el az életünkben! Talán most végre halott szívünk újra megdobbanhat és felismerheti a csodát, eme nagy világban. Hiszen itt vagyunk a Withmore előtt és csak azt várja, hogy bearanyozzuk a kicsit sem unalmasnak mondható életét! Vigyázz Withmore főiskola, jövünk!
Izgatottság lesz úrrá rajtam. Egyenlőre semmit sem szólok. Magamba merülve elmélkedek, de valójában őszintén szólva nem tudom miről... Most boldognak kell lennem hiszen mindent elrendeztünk magunk mögött hagyhatjuk végre Mistyc Falls rejtélyes kis városát. Elkezdődik egy szebb élet... A sok tanulás.... Nem azt hiszem ez nem fog lekötni. Persze benne van a pakliban, de most komolyan???! Nem fogom a könyveket bújni, hiszen miről is szól a főiskola? Hát igen... Buli...Buli...Buli! Ez lesz a nekünk való hely, így is túl sokat szenvedtünk már. Megérdemlünk egy kis kikapcsolódást csak valyon mi lehet Tylerrel? Még mindig hiányzik... Egyszerűen nem értem miért nem jön már vissza hozzám... Hiszen Klaus megengedte neki, hogy visszatérjen... Állj! Fejezd be Caroline! Az a helyzet, hogy nem érdekled őt, már rég jött volna, ha nem így lenne. Túl sokáig tudok a gondolataimba mélyedni észre sem veszem a mellettem haladó legjobb barátnőmet. Pedig biztosra veszem, hogy éppen az imént szólt nekem. Ó a francba, nem is értem magam néha. Gyerünk Caroline! Ébredj fel! Ideje elengedni álmaid országát! Csöppenjünk bele a valóságba!
- Ne haragudj Elena! Nagyon izgatott vagyok és teljes homály szállt rám az elmúlt három percben. Mondtál valamit? - Persze, ha mondott volna valamit, akkor csak meghallom kifinomult hallásom segítségével, de ez nyilván azért van, mert ő is épp olyan boldog, mint én.
- Nagyon örülök, hogy veled lehetek itt a Withmore főiskola kapuja előtt. Ez egy nagyon régi vágyálmom volt, ami úgy tűnik végre valóra vállt. Bárcsak Bonnie is itt lenne... - Ó Bonnie vajon merre járhatsz? Tudod hiányzol nekünk nagyon-nagyon.
- Na de nem rontom el mindkettőnk hangulatát úgyhogy Elena Gilbert, vámpír, hasonmás most vagyunk az új élet kapujában, ahol őrült sok tankönyv fog földet érni és még több diák fog lerészegedve szerelmet vallani! Úgyhogy irány fedezzük fel a főiskolát! - Ki is adtam az ukázt legjobb barátnőmnek, de hogy nyomatékosítsam szavaimat letettem a kezemben lévő dobozokat, majd közelebb léptem barátnőmhöz és jó szorosan megöleltem ezzel is utalva előbbi mondandóm lényegére. Várom, hogy mit hoz a holnap számunkra!
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Caroline és Elena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Caroline és Elena szobája   Caroline és Elena szobája Icon_minitimeVas. Márc. 23, 2014 2:35 pm

***
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



Caroline és Elena szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caroline és Elena szobája   Caroline és Elena szobája Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Caroline és Elena szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Elena szobája
» Caroline szobája
» Liv szobája
» Caroline Forbes
» Padok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Whitmore főiskola :: whitmore Fõiskola :: Kollégium-