New Orleansi kórház



 

Megosztás
 

 New Orleansi kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 12:39 am

Időugrás után...

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Aug. 08, 2014 9:35 am




Lijah, Cait && Kendy
. . . .

Belepusztulok abba, hogy Caitet megigézte, mindig is utáltam ha turkáltak az agyamban, de azt még jobban utálom, hogy az unokatestvéremnek ártanak. Neki jó életet akarok, főleg, hogy a családból csak ő maradt nekem, nem akarom, hogy bármi baja is legyen. Azt szeretném, hogy boldog legyen!
Nézem ahogy Elijah ide sétál hozzám, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem félek tőle. Ő az első vámpír akitől igazán félek. Még Richtől sem féltem, pedig 2 évet bírtam ki vele ami nagy szó, hisz ő is a kegyetlenségéről híres.
Amikor Elijah a szám elé tartja a kezét pár pillanatig hezitálok, hisz ha most iszok a véréből olyan lenne, mintha eldobnám mindazt amiben eddig hittem. De muszáj leadnom a büszkeségemből, mert itt most az életemmel játszadozok! Így hát megfogom a csuklóját és elkezdek inni a véréből. Legszívesebben kiköpném most rögtön 2 dolog miatt is. 1) soha nem akartam vámpír vért inni és 2) a vér íze egyszerűen förtelmes, de muszáj lenyelnem. Mikor elegendőt ittam arrébb húzódóm tőle és próbálok nem félni attól, hogy mi történhet velem 24 óra leforgása alatt...

a hozzászólás Lijahnak és Caitnek készült, valamennyi szót tartalmaz, és írás közben az Enrique Iglesias-I like it című számot hallgattam. bocsi tőletek, hogy ilyen rövid lett :/ 



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Júl. 11, 2014 4:55 pm


Elijah, Kendra & Caitlyn


.
Örömmel töltött el, hogy végre először valakit tönkretehetek. Most először úgy érzem, hogy ha az ember kegyetlen, bármit elérhet amit akar. és ez valóban így van. Beleuntam az állandó engedékenységbe, aminek az árát sokszor én nyeltem le. Szinte minden előtt szemet hunytam; de ez nem így lesz. Aki kimer ellenem állni, annak csak elmesélem Kendrával való kis sztorimat, aztán gondolkozzon csak el az illető, hogy mibe is szeretett volna belekezdeni. És ez még nem minden. Kendra addig fog szenvedni, ameddig én úgy látom jónak. A legidősebbik Ősi vagyok, bármit megtehetek!
Szemeim kegyetlen vonásokkal szűkül össze, míg egy érzéketlen, ravasz mosoly húzódik félajkamra, amikor meghallom, hogy Kendra könyörög nekem. És még nincs vége a szenvedésének...
- Nocsak, te meg nem akarsz segíteni Kendrának? - nevetem képen a lányt, akin még megcsillant a szemem, mert lássuk be ; gyönyörű. De attól én még koránt sem érzékenyülök el.
Persze, hogy nem tud rajt segíteni! Elvégre megigéztem, és pont ez a buli benne. Belül mindenki szenved. Azaz, kivétel én. Én csak élvezem a helyzetet.
Nem is kicsit.
Azzal a rideg mosollyal fordulok el a lánytól, míg végül Kendrán akad meg bosszús, vérszomjas tekintetem.
- Veled meg mihez kezdjek? - kérdezem tőle érdeklődve, hogy talán hátha van neki ötlete.
Apropó, említette a véremet. El is felejtettem! Azaz, jobban mondva inkább nincs kedvem hozzá, hogy adjak neki a véremből. Vagy ha még is, még a véletlenül eljárhat utána a két tenyerem azon a vértől lüktető kis aprócska nyakán. Micsoda örömben részesülök, hogy ha drága Kendra én általam lenne vámpír.
Látom, hogy a karján dolgosan elszaporodnak azok a mérgek. Mosolyogva nézem, míg szemeim sarkában aprólékos erek sétálnak lefelé.
- Ám legyen. De figyelmeztetlek; vigyázz magadra utána!- Mondom neki gúnyosan, mintha csak azt mondanám; óvakodj tőlem utána.
Felé hajolok, míg feje mellé helyezem tenyeremet,  s közvetlenül csak őt bámulom.
Szemfogaimmal elharapom bal csuklómat, míg  a vér gyöngyödzően távozik csuklómból, akárcsak szemből a könnycsepp.
- Igyekezz.- Tartom ajkai elé a vértől izzadó csuklómat, s csak arra várok, hogy eldobja-e annyira a büszkeségét, hogy féltse az életét.  






Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Caitlyn Montgomery
Caitlyn Montgomery

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 48
❦ Join date : 2014. May. 24.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : • new orleans
❦ Job/hobbies : • all good

New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 3:44 pm


Kendra, Elijah xxx Caitlyn

Elijah hihetetlen sebességgel jelent meg előttem, és szemembe nézve mondta a parancsoló mondatait. Nem tudom miért hallgattam rá, de kényszert éreztem. Az aggodalmam elmúlt, teljesen nyugodt voltam. Nem szólaltam meg, nem mozdultam meg, csak ültem, és néztem ahogy beadja az unokatestvéremnek a bacilusokat..
Nem ellenkeztem, nem tudtam. Legbelül nagyon aggódtam, de muszáj volt nyugton maradnom. Amíg Elijah nem szól nekem, nem mozdulok. Nem akartam elveszteni Kendra-t, de nem bírtam megmozdulni. Ő volt az egyetlen aki mellettem állt mindig, és, aki legrosszabb napjaimon vigaszt nyújtott. Ha ő meghal, én elvesztem az eszem. Legszívesebben felállnék, és elvinném a bacilusokat, de nem tehetem, nem szabad. Rettenetes érzés tudni, hogy meghalhat. Ez a nap nem az én napom.. Otthon kellett volna maradjak, akkor nem lenne bajban.   Láttam, ahogy megjelennek a hullafoltok rajta, és oda akartam menni, de nem sikerült. Nyugodt maradtam, mert arra kértek. Engedelmeskednek kell, muszáj leszek. Ha akartam volna sem mozdulhattam volna, mintha meggátolt volna valami. Ez bosszantott, és úgy éreztem be vagyok zárva valahova. Akadályoztak a beszédben, a mozgásban, és mindenben, amit tudtam volna. Fapofával ültem, és meg sem mozdultam.. Szörnyű.
Kendra sírva kérlelte Elijah-t, hogy adjon a véréből, mert nem akar meghalni. Nem nagyon láttam még sírni az unokatesóm, és eléggé szívszaggató látvány volt. Nem szerettem így látni, és remélem megkegyelmeznek neki. Nem bírnám elviselni, ha kínok közt hal meg, neki muszáj öregkoráig élni, és természetesen meghalni. Ez a természet rendje, és megérdemli a normális életet. Reménykedek abban, hogy Elijah őt sem öli meg, mint ahogy engem sem bántott..    


zene: Funhouse | megjegyzés: sok szeretettel. *.* habcsók színű reagkód hihi. *-*  | szavak száma: secret. | made by: Lexi

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 2:51 pm




Lijah, Cait && Kendy
. . . .

Nézem ahogy Caitet megigézi, és egyből aggodalom ül ki arcomra a jelenet során. Így most már tényleg senki nem tud rajtam segíteni, hisz az unokatesóm nem mozdulhat mindaddig, míg azt Elijah meg nem engedi, így hát segíteni sem tud nekem. Nem is értem Cait mi a francért nem iszik verbénát, vagy ha inni nem akarja akkor kérhetett volna karkötőt amibe vasfű van és akkor nem itt tartanánk.
Félve nézek a tűre amit a férfi a kezében tart. Látom a szemeiben, hogy nem érez semmi megbánást, semmit! Automatikusan a nőre nézek aki csupa hullafolt illetve halott. Nem akarok meghalni! Félek, rettegek ezektől a dolgoktól.
Mikor Elijah megfogja a kezemet próbálom kirántani, de nincs hozzá elég energiám, így hát sikerül beadni a vírust nekem. Én egyből a kezemre nézek, és a szemem előtt lejátszódnak az imént látott jelenetek. Ahogy a hullafoltok megjelennek, ahogy elkezd remegni... Egyszerűen félek ettől, nem akarok szenvedni.
- Ne... Kérlek segíts. Nem akarom meghalni, kérlek. - mondom könnyes szemmel és az arcomról leolvasható a rettegés, a félelem amit a halál keltet bennem. Pár másodperc után a kezemre nézek ahol elkezdenek megjelenni a foltok. Nem akarom meghalni, nem akarom Caitet elveszteni, nem tudok beletörődni a halálba.
Újra Elijah-ra nézek. - Kérlek adj a véredből. - mondom neki már sírva.
Meg sem próbálom elnyomni az érzéseimet, hisz minek?! Semmit sem érek el vele, hisz én nem olyan vagyok, mint a többi kegyetlen vadász. Én nem vagyok kegyetlen, és nem is akarok. Én csak élni akarok, boldog életet szeretnék...

a hozzászólás Lijahnak és Caitnek készült, valamennyi szót tartalmaz, és írás közben az Enrique Iglesias-I like it című számot hallgattam. Előre félek Very Happy 

©️


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 2:10 pm




Elijah  † Kendra †  Caitlyn
Nem kell félni, csak nagyon fog fájni!



A lány amikor visszahúzott, felőle is már érzéseket vettem észre, mint amikor még megláttam. Nem értettem miért tette, de persze nem csak a mozdulatát vettem figyelembe, hanem a felém kívánt szavait is. Persze, nem válaszoltam neki vissza, mert nem akartam. Most jobban érdekelt az, hogy Kendrának megtanítsam azt, hogy egy ősivel, főleg nem velem, nem ajánlatos kikezdeni!
Hallgatom Kendrát, aki most már teljesen kitért magából. Láttam az arcán, hogy fél a haláltól. Ugyan, a halál nem is biztos, hogy olyannyira fájdalmas.
Két ujjam közé csippentem az injekciós tűt, ami nemsokára Kendrában fog landolni.
Valójában nem érdemli meg, amit kapott eddig tőlem, és az elkövetkezendő tetteimet sem fogja megérdemelni, hiszen nem tett ellenem semmi olyat, mint amit én ellene. Bevallom kegyetlen vagyok, de mostanában annyi csapás ért. Mikael, Katherine, Klaus, Hayley, és még kitudja, hány baj jön még. Jön majd, talán mint a zuhogó eső. Nem tudom, hogy mi lesz. Egyszerre szeretnék mindenkit megvédeni, akit szeretek, de Mikael szavát kivéve halálra vagyok ítélve. Nem fogom teljesíteni a kéréseit, ami csak annyit jelent, hogy meg fog ölni. Talán jobb lesz, hogy ha felkeresem Katherinet, hogy rám ne számítson, amikor vámpírvérre kerül sor, mert valószínű megfogok halni. Szeretném megvédeni Bekaht, Katherinet, de így nem fog menni. Hiába is szeretném. Rebekah Kolra lesz bízva, hogy ha még is történne velem valami, Katherine pedig addigra biztosan majd talál valakit, akit ő is szeret. Azt kívánom, legyen boldog, s felejtsen el örökre. Én elbúcsúztam tőle már múltkor, most már csak azt kell megvárnom, hogy Mikael mikor lép elém, s végez velem. Tudja, hogy ha engem életben hagy, akkor soha nem fogja elérni azt, hogy megölhesse Klaust. Tudom a sorsomat, s ezt majd Rebekahval is közlöm, hogy jobb, ha felkeresi mihamarabb másik bátyját, Kolt. Klausban nem szabad bíznia a húgomnak, tudja is jól, hogy miért. Azt akarom hogy boldog legyen, még akkor is, ha én már nem leszek. Az élet akkor is menne tovább, s én azt ajánlom Rebekahnak akkor, hogy hagyja el New Orleanst. Ezt majd még közlöm vele. Viszont mindent megfogok tenni annak érdekében, hogy megóvjak másokat, de ha magamat nem tudom, akkor másokat hogyan?
A lányra abszolút nem figyeltem. Minek kéreti magát? Úgy is beadom neki, ehhez nem kell rizsáznia!  
Hallom azután, hogy a másik lány is megszólal, hogy adjam be neki is. Ez megőrült?
Szemeim fennakadnak, s visszaereszkednek Kendrát végigtekintve.
Egy pillanatra letettem az asztalra az injekciót, ugyanis még kifelejtettem valamit.
Caitlyn előtt jelenek meg, gyorsaságom segítségével melyet lidérces hang követett.
A szemeibe tekintek, hogy megelőzzek egy dolgot.
- Nem mozdulsz, ameddig azt nem mondom, hogy mozoghatsz. Nem szólsz, nem beszélsz, ameddig én azt nem mondom! És ami a legfontosabb, őrizd meg a nyugalmadat.- Mosolyodok el a végére, amikor befejeztem az igézést. Remek! Most már nem veszélyeztetett a lány sem, meg nem is áll most semmi sem az utamba.
Gyorsaságom segítségével Kendra mellett jelenek meg újra, de most már markomban tartom az injekciót is.
Olyan gyenge még, hogy még védekezni sem tud.
A tű hegyét alkarjához emelem, ahol a főerek szaladnak végig, s egy aprót megmozdítom, és már a tű hegye a lány ereibe férkőzött be. A méreg már benne van, most már csak az a kérdés, megmentsem -e az életét, vagy sem? De valószínű megfogom, nem vagyok annyira kegyetlen. De viszont ijesztgetni lehet másokat.



 † Music:The originals - 99 problems  † Note:  hug1    † Words: s.k.h.

©️


A hozzászólást Elijah Mikaelson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 28, 2014 3:28 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Caitlyn Montgomery
Caitlyn Montgomery

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 48
❦ Join date : 2014. May. 24.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : • new orleans
❦ Job/hobbies : • all good

New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 11:52 am


Kendra, Elijah xxx Caitlyn

Kellően szorosan fogtam Kendra kezét, de csak annyira, hogy ne fájjon neki azért. A következő pillanatban arra leszek figyelmes, hogy a falhoz vagyok nyomva, és Elijah teste úgy hozzásimul az enyémhez, mintha csak a felsője lennék. Megijedtem, de mélyen a szemeibe néztem, és láttam bennük, hogy nem akar bántani. Nem azt a szörnyeteget láttam benne, mint amit a tisztáson, hanem egy teljesen más embert, aki egy normális ember. Kezdett megtetszeni a közelsége, és még maradtam volna tovább így. A mondata, ami egyszerre volt parancsoló, mégis szelídebb és kedvesebb, mint az előző pár felszólalása, nem nagyon hatott meg, mert nem féltem tőle már. Mikor hátralépett, elkaptam a karját, és visszarántottam magamhoz olyan közel, mint ahogy pár pillanattal ezelőtt voltunk egymástól.
- Ne adj okot arra, hogy kioktassalak. - néztem megint mélyen a szemeibe, és suttogtam mosolyogva. Úgy érzem már nem haragszom rá, láttam rajta, hogy nem olyan, mint amilyennek megismertem. Valami érzés kezdett el bennem kavarogni, de nem tudom megmagyarázni milyen, ilyet még sosem éreztem, különös volt, és elbizonytalanító. Mikor befejeztem a mondanivalóm, komollyá vált az arckifejezésem, és elmentem tőle vissza az unokatestvéremhez.
Mikor bejött a nővér, felvontam a szemöldökeim, afféle "úristen mi lesz itt?!" módon, és vártam, hogy mi fog történni. Elijah azt mondta neki, hogy használja magán az egyiket, de még mindig nem tudtam mi az.
A kérdésemre azonnal választ kaptam, amikor a nő az injekciótól összeesett és sorra jelentek meg a hullafoltok rajta. Megijedtem, nagyon, és tágra nyílt szemekkel néztem a nőt. Utána kitörte a nyakát egy laza mozdulattal, és Kendra felé lépett egy kérdéssel, miszerint milyen módon akarja beadatni magának a kis izéket a szervezetébe. Ott rögtön felakartam pattanni a helyemről, és elvenni tőle a vakcinát, de féltem tőle, újra. Azt amit az előbb rendbe hozott nálam, most tönkretette megint. Újra ugyanazt a szörnyet látom benne.
Figyelmesen hallgatom a párbeszédet, és hallottam belülről a szívverésem, annyira féltettem Kendy-t.
- Ha neki beadod, add be nekem is. - szólaltam meg határozottan végül, és teljesen biztos voltam döntésemben. Na jó.. Nem teljesen, de bevállalom. Ha ő meghal ezek a bacilusok miatt, akkor nekem sincs helyem az élők között. A bűntudat emésztene életem végéig, és az őrületbe kergetne. Megvédeni nem tudom egy vámpír ellen, akármennyire is szeretném. Túlságosan is szeretem ahhoz, hogy annyiban hagyjam, hogy ő meghal az én hibámból, én meg boldogan éldegéljek tovább. Ez nem lenne igazságos.

zene: Funhouse | megjegyzés: sok szeretettel. *.* habcsók színű reagkód hihi. *-*  | szavak száma: secret. | made by: Lexi

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeSzomb. Jún. 28, 2014 10:41 am




Lijah, Cait && Kendy
. . . .

Mikor beért a nővér ijedten néztem rá, és Elijah-ra, hisz nem tudom mi van nála és, hogy mire készül. Aztán párperc múlva meg is tudtam mi van a fecskendőben. Húsevő baktériumok, amik belülről eszik fel az ember szervezetét, aztán bumm, meghal. Nem nagyon van energiám bármit is mondani, ezért csak nézem, ahogy a nővér összeesik; hogy elkezd remegni és a hullafoltok megjelennek a karján.
Kicsit furcsán néztem azt, amikor a férfi Caitet a falhoz nyomta, és azt mondta ne oktassa ki. Erre a mondatára csak halványan elmosolyodok, hisz úgy látszik az unokatesóm szembe mer szállni egy ősivel, ami annyit jelent, hogy még sem annyira reménytelen eset.
Arcomon hirtelenjében lelehet olvasni mindenféle érzelmet, olyanokat amiket eddig mélyre elnyomtam, hisz Rich erre tanított. Arra, hogy ne mutassam ki, hogy miket érzek, és legyek kegyetlen. De most nem tudok az lenni, mert félek, hogy elvesztem az utolsó személyt aki iránt szeretetet képes vagyok érezni. A családomból csak ő maradt nekem, csak ő aki a rossz napjaimban képes bennem tartani a lelket, és amiért az életet még nem adtam fel.
Ijedten nézek fel Elijah-ra, aki odajön az ágyam mellé, kezében ott van az injekció amiben a húsevő baktériumok találhatóak. Most az először, két év után le lehet olvasni arcomról az érzéseket. Félek attól, hogy befogja adni nekem a baktériumokat, és itt fogok meghalni és, mint láttam, a nővérnek öt perc sem kellett a véghez.
- Azt csinálsz amit akarsz! Így is-úgy is befogod nekem adni, én pedig megfogok halni. Úgy hogy nem mindegy neked, hogy a kérdésedre milyen választ kaptál?! - mondtam neki és próbálok érzéstelen arccal beszélni. Valamilyen szinten ez sikerül is, de a szívem dobogását hallja, ami a félelem következtében egyre gyorsabban, és gyorsabban dobog. Félek meghalni... Félek itt hagyni mindent, mindent ami számomra fontos és ami a családomra emlékeztet. Egyszerűen képtelen vagyok elfogadni a halált. Bár ha Elijah beadja nekem ezeket a izéket, akkor a kegyes halál lesz a megmentőm, sőt! Halál lenne abban az esetben a legjobb megoldás, mert nem akarok kínok közt szenvedni.

a hozzászólás Lijahnak és Caitnek készült, valamennyi szót tartalmaz, és írás közben az Enrique Iglesias-I like it című számot hallgattam. Előre félek Very Happy 

©️


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 10:35 pm




Elijah † Kendra † Caitlyn
Nem kell félni, csak nagyon fog fájni!



Mit vár ez a kettő egy Mikaelsontól, főleg nem tőlem? Ha akarom, még Klausnál is kegyetlenebb leszek, bár ezt nem kívánom senkinek sem. Kendra az első, aki megtapasztalja, hogy milyen vagyok akkor, amikor valaki ujjat húz velem! Olykor általában nem szoktam jót állni magamért. És persze most sem.
Hallgatom a lányt, aki mindjárt cirkuszt rendez a kórház kellős közepén, ami igen nem lenne jó. Végighallgatom, bár szerintem a lány is sejti, hogy nem fogom bántani, s visszaél a türelmemmel.
Végighallgatom, bár mielőtt csináltam is volna valamit, beviharzott Kendrához.
Arcomról nem lehetett leolvasni semmit sem, olyan közömbös volt, mint Kendráé. Viszont annyi különbség volt, hogy én nekem vanank hátsó szándékaim. Ő szerintem örül, hogy ha lélegezni tud, bár ezt is leszabályozom ha kell.
Amikor bement, én is utána haladtam, s amikor Kendrához lépett, egyszer csak cselekedtem hirtelen, nem tudom, hogy miért.
Gyorsaságom segítségével a falnak nyomtam neki Caitet, s testünk összesimul hirtelen, talán egy hajszálnyi szünet van köztünk.
Bal tenyerem feje mellett a falnak van nyomva, jobb tenyerem pedig nyakánál pihen le, miközben ajkaihoz felcsusszan hüvelykujjam, s szemeibe tekintek, de nem azzal az arccal, mint amikor Kendrának kitéptem a nyakát. Nem, valami más arc volt ez. Őszinteség, s egyben szerénység lapult ebben a vonásokban.
- Ne oktass ki! - mondtam végül ezt, s egyet hátrébb léptem szavam után. A lány számomra csodálatos volt, kedzem megkedvelni. Talán csak nála szeretném a vigaszt lelni? Nem tudom, mit akarok. Az érzéseim teljesen romokban van az elmúlt napok miatt.
Az ajtó felől végül megérkezett az orvos, akit megigéztem azzal, hogy hozzon egy adag húsevő baktériumot.
Megfordulok a lánytól ellentétes irányba, s az orvosra tekintek mosolyogva. Injekciós tűk formában hozta, ami még jobb!
- Egyet alkalmazzon magán.- Igézem meg, amikor a szemébe nézek.
Induljon a Jackass.
A nő végül letette a dobozt az asztalra, ami az ágy végében pihent meg, s egyet kivett belőle, olyan egy arasznyi méretű tartállyal rendelkező tűt.
S végül bólintok, hogy tegye csak, bár a nő ilyenkorra már zakatolt. Az arcáról könnyek hullottak. Remek!
- Na, Kendra, figyelj csak! - nézek rá mosolyogva, amikor a nő elé lépek, s várom, hogy megtegye a bemutatót, amit Kendra barátomnak tartogattam.
A nő végül csuklója fölé helyezi a tű hegyét, s mint a kést, vágja magába, és a három centis tűhegye elmélyül ereibe.
A lány ekkor összeesik, az injekció a földre esik mellé, és rángatózni kezd. Az alkarján megjelennek a hullafoltok, tehát elhalálozott a karja. Leguggolok óvatosan mellé, s már a nő nagy részét hullafoltok vonják be.
- Köszönöm, kedvesem.- Köszönöm meg a szívességét, s ekkor két tenyeremet helyezem nyakához, és könnyedén kitöröm.
Felköhögök, s kiegyenesedem a nő mellett. Az injekciós dobozhoz lépek, és Kendrára néztem.
- Nálad milyen formában legyen? - gondolkozom el, s várom nagy érdeklődéssel a válaszát, hátha kitalál valami kegyesebb halált magának.






† Music:The originals - 99 problems † Note: hug1 † Words: s.k.h.

©️
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Caitlyn Montgomery
Caitlyn Montgomery

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 48
❦ Join date : 2014. May. 24.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : • new orleans
❦ Job/hobbies : • all good

New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 10:14 pm


Elijah x Kendra x Caitlyn

  A férfit, aki miatt Kendra itt van, egyáltalán nem lehetett kedvesnek mondani. Nem is vártam el tőle, de nem tűröm ha valaki nem emberként viselkedik velem. Ebben a világban ritkák az emberek, de én az voltam, nem egy pszichopata gyilkos akit le kellene nézni. Nem szóltam semmit sem inkább, mert nem volt nagy kedvem hozzá, de az utolsó goromba mondata után muszájnak éreztem a megszólalást.
- Tudod mit? Mit gondolsz ki vagy te? Aki bárkinek az életét tönkreteheti, vagy aki másokat lenézhet? Nem, rohadtul nem teheted meg. Elmész te a fenébe! Remélem nemsokára vége lesz az életednek és ott fogsz rohadni a pokolban! De ha most gondolod, hajrá, törd ki a nyakam, vagy ölj meg bárhogy, nem érdekel már. Csak egyet kérek, hagy menjek be még Kendra-hoz, hogy láthassam, mielőtt az ő nagysága véget vet az életemnek, vagy csak megkínoz. - vágtam a fejéhez ezeket a mondatokat, de gondolom cseppet sem érdekelte, nekem mindenesetre jól esett kimondani. Nem féltem tőle, mert eddig nem bántott, ezek után sem fog. De miért nem bántott, hiszen én belelőttem vagy öt nyilat?! Azt hiszem kezdem érteni a dolgokat, de az nem nagyon lehetséges.
Biccentett felém, ami azt jelentette, hogy bemegyünk. Nem nagyon érdekelt, hogy vele megyek-e vagy sem, megtalálom én magam is Kendra-t. Amikor beléptem, megláttam az üvegen keresztül az unokatestvéremet. Bementem hozzá, és egy széket odahúzva leültem mellé, és megfogtam a kezét. Sajnos nem voltunk egyedül, mert ott volt Elijah, aki elrontja az egészet.Utálom őt, teljes szívemből, és nem érdekel mit akar és mit nem. Én a halálát akarom, az a lényeg. Egyszer talán megbocsájtom neki azt, hogy majdnem megölte az egyetlen családtagom, aki mindig velem van és szeret. Ezt túl nehéz elfelejtenem..

zene: Funhouse | megjegyzés: sok szeretettel. *.*  | szavak száma: secret.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 9:39 pm




Lijah, Cait && Kendy
. . . .

Furcsa érzés kerít magába, mintha még sem haltam volna meg. Úgy látszik elég erős vagyok ahhoz, hogy harcoljak a halál ellen, élni akarok, élnem kell. Nem szabad meghalnom, hisz nem hagyhatom itt az utolsó személyt aki bízik bennem és szeret engem. Aki emlékeztet arra, hogy milyen ha az embernek szerető családja van, hogy milyen mikor szerető emberek veszik körül. Cait ezt érezteti velem, annyira örülök, hogy rá találtam és, hogy ő itt van velem. Nem tudom mit tudnék nélküle tenni... Egyszerűen össze törnék. Csak ő maradt már a családból. Abból ami még anno oly sokat jelentett számomra, és azok akik miatt elkezdtem vadászni. A családom miatt döntöttem úgy, hogy az életemet vámpírok megölésére szentelem fel.
Mikor a családom jár az eszembe, elkezdek ébredezni. Szép lassacskán kinyitom a szememet és egyből azt a férfit pillantom meg aki miatt idáig jutottam. Aki szinte megölt.
- Elijah... - suttogom erőtlenül a nevét érzéstelen hangon, de mindvégig belül félek tőle. Elérte azt, hogy féljek tőle. És biztosra veszem, hogy van valami terve velem, hisz ahogy ma megismertem legszívesebben megölt volna.

a hozzászólás Lijahnak és Caitnek készült, valamennyi szót tartalmaz, és írás közben az Enrique Iglesias-I like it című számot hallgattam. Előre félek Very Happy 

©️


Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 9:22 pm




Elijah † Kendra † Caitlyn
Nem kell félni, csak nagyon fog fájni!



Bal lábamra nehezedek, s karjaimat feszes, izmos mellkasom elé fonom, nézve körbe mindent nagy figyelemmel, bár orrom minden egyes érzékét vérszag öntötte el. Ami a kabátom alól jött vérszag elöntötte a tömör kölni illatát, így eléggé húzós lesz a dolog, hogy feltűnés nélkül menjek be a kórházba. Bár aki még ferde szemmel is fog rám nézni, annak biztos, hogy elválasztom a testétől a fejét.
S aztán ezt a nagy csöndet a lány törte meg, aki megint csak hülye kérdésekkel sújtott.
- Minek kérdezed, ha utána elkezdesz beszélni? - nézek rá komor arccal, s szépen ívelt szemöldökeim felcsusszannak egy kicsit.
Ajkaim egyenesbe mennek, s csak a lányt nézem rideg tekintetemmel, aki most már végre valahára bemutatkozott.
- Elijah Mikaelson.- Mutatkoztam be végül én is a teljes nevemmel, hogy vegye az adást, nem csak egy egyszerű, mezei vámpírral áll szemben. A lány számomra nagyon különlegesnek tűnt, még első pillantáskor is megfogott a tekintete.
Újabb sújtásaitól megint csak padlót fogok, amikor kérdezi, hogy megbántam -e, amit tettem?
Ezen barna bogárszemeim is kikerekedtek, s tekintetem a kórház előtt áll meg csodálkozva, hogy még is hogyan kérdezhet ilyet egy ősitől?
- Ha tudod a választ, minek kérdezed? - kérdezek rá megint csak, mikor arcom nyugodt vonásokat vesz fel, s azzal a nézéssel tekintek újra Caitre. Szép neve van, csodálásra méltó. Tetszik nekem a lány, bár ez az öntelt modor... tudja jól, hogy nem fogom bántani, ezét él is a lehetőséggel. Nem hülye, azt már is észrevettem rajta.
- Mire odaértél volna a kocsihoz, addigra már elvérzett volna Kendra. - Válaszoltam rá szűkszavúan, mikor egy újabb gúnyos, buja mosoly szökött arcomra. Egy kicsit kiismerni akarom a lányt, aki számomra teljesen más. Olyan szelíd, de még is olyan bátor lélek. Nem mostanában találkoztam ilyen lánnyal, meg kell, hogy mondjam. De, egyedül Katherine. Ő is ugyan ilyen volt velem. Másokkal csöppet sem volt szelíd, de jól is tette, hogy nem. Ő neki is erősnek kell maradnia, különben tudja, hogy mennyi baj fog őt érni, ha olyan lesz másokkal, mint velem. Mindig kedves volt hozzám, s számomra ő volt az élet, az értelem, s még mai napig is fontos számomra, de tudom hogy ez fordítva nem így van. Nem baj. Megviselte az elmúlt évek, és így tudom, hogy számára a szeretet bonyolult érzés. Megértem. Én mindig mellette fogok maradni, bármit is tegyen. Kell barátilag, kell ellenségként, de én mindig kiállok mellette, jóban, s rosszban.
Látom, hogy a mentős int hogy lehet menni.
Caitnek biccentettem, hogy menjünk, de én nem várva rá elindultam, s a folyosón lassú, kimért léptekkel haladok végig.
Közben megbotlok egy nőben, akire ránézve első látásra orvosnak tűnik.
A szemeibe tekintek, hogy megigézhessem.
- Hozzon egy adag húsevő baktériumokat.- Mosolygok, s látom, az üvegen át, hogy Kendra a szobában fekszik. Látom, hogy ébredezik, a szemhéját mozgatja. Remek!
Lassan nyitok ajtót, persze az orvos majd nemsokára jön a drága kis haverokkal, amik majd felzabálják Kendrát. Nem biztos hogy adok belőle neki, de lehetek vele kegyetlen.



† Music:The originals - 99 problems † Note: hug1 † Words: s.k.h.

©️
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Caitlyn Montgomery
Caitlyn Montgomery

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 48
❦ Join date : 2014. May. 24.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : • new orleans
❦ Job/hobbies : • all good

New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 8:49 pm


Elijah x Kendra x Caitlyn

  Az autóban ülve fogtam Kendra-t az ölemben, kinek lelke nemsokára külön utakon fog járni, ha nem sietünk. Elijah a kedvességből visszavett, és eléggé gorombán szólt hozzám, Végül is mit vártam? Nagyon bunkó voltam én is, de nem bántam, mert megérdemelte.
Kendra még életben volt, és nagyon örültem ennek a hírnek, mert muszáj túlélnie. Sosem bocsájtanám meg magamnak ha meghalna, egy idegroncs lennék. A család a legfontosabb számomra, bár nem sok ember van belőle aki velem marad, Kendra viszont egy közülük, aki támogat és szeret. A kórházban maradok vele éjjel-nappal, ameddig csak ott kell lennie és feküdnie az ágyban. Remélem minél hamarabb meggyógyul, és újra lábra állhat, s megint boldog legyen.
Odaértünk a kijelölt helyszínre, azaz a kórházba. Kendra-t egyből elvették Elijah-tól, majd eltűntek vele. Megálltam Elijah mellett, és inkább hozzá sem szóltam. De ő viszont hozzám szólt, bár nem volt nagy kedvem válaszolni.
- Már megszólalhatok? Remek. Szólíts Caitlyn-nek, becézgetést inkább meg se halljak. - fűztem össze a karjaimat a mellkasom előtt, és még egy pillantást sem vetettem a "beszélgető társamra". Úgy éreztem muszáj valamit mondanom neki. - Megbántad, így utólag? És miért jöttél vissza hozzám, hogy elvigyél karjaidban a kocsihoz, miért nem hagytál ott? - fordultam felé nagy lendülettel, és kérdéseimmel támadtam rá. Örülhet, mert végre ránéztem, de akárhányszor ránézek, eszembe jut az a vámpír arc, ami talán most vált legnagyobb félelmemmé. Kérdéseimre várva a választ még mindig az arcát néztem, ami már nem egy szörny arca volt. Ha azt hallom, hogy megbánta, akkor nem fogom utálni.. Hiszen neki ez az étel, az életszükséglete, még ha kegyetlen is.. Nem! Nem bocsájthatok meg neki. Nem fogom engedni ezt. Haragudni fogok rá amíg csak élek. Meg fogja bánni ezt a napot, ezt megígérhetem neki.

zene: Funhouse | megjegyzés: sok szeretettel. *.*  | szavak száma: secret.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 12:37 pm

New Orleansi kórház  11582856661_www.kepfeltoltes.hu_
Elijah x Kendra x Caitlyn

Az élet váratlan, sokkoló és furfangos dolgokat rejt számunkra. Sosem tudhatjuk, hogy a következő percben mi fog ránk várni. Az életen, a sorson sosem fogunk tudni teljesen kiigazolódni,hisz az lehetetlen.
Az agyamban lejátszódik minden mit vele átéltem és azokkal akiket elvesztettem. Akiket oly annyira szerettem, és mégis elvesztettem őket... Az életem nem olyan mint amilyennek a többiek képzelik! Csöppet sem könnyű dolgokon mentem keresztül, csak erősnek mutattam magamat. Mindig annak mutattam magamat csak is azért, hogy mások ne lássák azt, hogy valójában milyen törékeny vagyok, és hogy miket érzek valójában. Ezt senkinek sem akartam meg mutatni, nem akarom, hogy bárki tudjon erről az énemről. Arról, hogy ilyen is tudok lenni... Törékeny és érzelmes.
Rettegek attól, hogy az utolsó szerettemet is elveszíthetem, nem akarom őt magára hagyni. Csak ő maradt nekem. És itt jön képbe amit Rich tanított nekem, bármi történjék nem adhatom fel! Küzdenem kell az életért és azért, hogy itt maradjak vele. Egyszerűen nem tehetem meg azt, hogy elmegyek és nem teszek semmit se azért, hogy életben maradjak. Muszáj küzdenem, nem adhatom fel. A halálba nem törődhetek bele!
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimePént. Jún. 27, 2014 12:00 pm




Elijah † Kendra † Caitlyn
Nem kell félni, csak nagyon fog fájni!



A kórház dombra vezettem fel az autót, miközben hallgatom a hátul ülő, még épp lánynak a szavait. Egy mély, haragos sóhajt veszek, bár nem törődöm vele, hiszen abszolút hidegen hagy, hogy ő mit akar és mit nem. Azt majd én eldöntöm. Viszont még Kendrának nincs vége a szenvedésének. Ő is tudhatja, hogy ha nem lenne vele tervem, akkor adtam volna a véremből, és hagytam volna útjára engedni. Sokan családcentrikusnak, s erkölcsösnek hisznek, ami valóban igaz. De azok az emberek már megtanulták, hogy egy ilyen embernek a haragját nem ajánlatos próbára tenni. Legalább most majd jól kiszórakozom magamat.
- Inkább maradj csöndben, a végén még kiszáradsz nekem.- tettem hozzá egyből szavai után, s egy buja mosoly kúszott arcomra.
Valójában nagyon nem volt jó kedvem. Végre otthon szeretnék lenni, Rebekahval elbeszélgetni, hogy Mikael itt van New Orleansba. Klausnak nem szeretném elmondani, mert nem tudom, hogy milyen következmények lennének azután. Bekah talán tudja tartani a száját ilyen téren, de az is lehet, hogy nem. Eléggé nagy galiba fog történni, hogy ha elkürtöli Klausnak, aki mindent elfog követni hogy megölje az apánkat. Én nem állok senki oldalán sem. Sem Klaus oldalán, sem pedig Mikael oldalán. Engem hagyjanak ki a játszmából, felőlem szét is szedhetik egymást, de én nem fogom senkinek sem a pártját! Szeretem Klaust, egyben az apámat is, hiszen volt múltam, gyerekkorom, amit soha nem fogok elfelejteni. A család számomra a legfontosabb, és nem a halálukat akarom, mint ahogyan apámnak, hiszen hiába is egy kegyetlen alak lett, attól még ő is a család tagja, nem tehet ellene senki semmit! Én pedig mindent feltudnék adni a Mikaelsonokért. Ha kell, mindenkit rommá tudnék értük ölni, legyen az akárki! Most legalább Kendra is megtudja, hogy ha valakit vadásznak akar taníttatni, ne egy Mikaelsont tegyen ki próbababának. Én a múltkor figyelmeztettem, hogy nem állok jót magamért, ha még egyszer ellenezni próbál ellenem. Akkor sem szólhatott rám semmit, hiszen nem bántottam. Normális voltam vele, igaz, kaptam karót a szívembe, de attól függetlenül nem mentem utána, hogy letépjem a fejét. Akkor még elnéző voltam vele szemben, de most elérem azt, hogy ha még a nevemet meg is hallja, azonnal összeszoruljon a gyomra, s szenvedjen!
Nem szólok semmit sem a lányhoz, hiszen mit? Van nekem elég gondom, s most semmi ingerem sincs ahhoz, hogy másokkal fecsegjek, miközben készülök valakinek tönkretenni az egész életét. Kendra nem fogja elfelejteni soha sem ezt a napot, arról gondoskodni fogok! Ha kell, tűnjön el Mystic Fallsból, de a halálba is üldözni fogom, ha nem veszi észre, hogy valójában mire képes! Kendra túlértékeli magát, azt hiszi, erősebb egy ősinél, főleg nem nálam. Engem még talán Klaus sem tud túlérni, nem hogy még Kendra! Na ne röhögtessen!
E gondolatok közepette megrázom a fejemet, s csak mosolygok ezeken a meghitt gondolatokon, hogy Kendra mennyi mindent képzel magáról. Igazából most lenne jobb dolgom is, például, hogy új életet kezdjek a Mikaelsonokkal, elfelejteni Katherinet, s mindenki mást, aki valaha is ártott nekem. Már hogy őszinte legyek? Engem már nem érdekel senki, s semmi! Egyedül Hope, akit nemrégen Hayley világra segített. Nem tudom elfelejteni azt a pillanatot, amikor az a gyermek rám nézett, s látszott rajt az ártatlanság egyvelege. Remélni tudom, hogy Hope nem jár majd úgy, mint a nagybácsikája, azaz én. Őt nem fogja senki sem megbántani! Ha kell, Klaus helyett is gondoskodom a gyermekről, apja helyett apja leszek, ha Klaus csak kihasználja a gyermeket! Klaus az öcsém, de nem fogom neki azt hagyni, hogy mások ellen használja a gyermeket!
Ha elvégeztem a tervemet itt, azután egyből megyek haza, itt hagyni mindent hátra. Kendra pedig Isten kezében lesz, én nem fogom őt meggyógyítani a véremmel! Egy kicsit ijedjen csak meg, hogy valójában mekkora rossz húzást osztott ki saját magának.
A kocsit leparkolom, s gyorsaságom segítségével, melyet lidérces hang követett, jelenek meg az autó hátsó bal ajtójánál, hogy kivehessem Kendrát.
Meglátom a lányt, aki még mindig bőg, s ezen azonnal felakadnak szemeim, s vissza. Nem kell sírni, talán nem hal meg. Ha még is, akkor az úgy volt megírva. Én ugyan nem segítek neki!
Kendra térde alá helyezem bal tenyeremet, a másik tenyeremet pedig óvatosan háta alá, s úgy emelem ki, ahogyan a karjaimban marad a lány. Arcom komoly, de belül ég bennem a vágy, hogy tönkretegyem.
Még gyorsan odadobtam a lánynak a slusszkulcsot, hogy majd zárja be a kocsit, persze merem feltételezni hogy tudja hogyan kell.
Az egyik mentős már észrevette, hogy valami nincs rendben, ő idejött azonnal, s a lányt kikapta a kezemből, hogy elvigye az intenzívre, de szerintem lassan a hullaszállítót kell tárcsázni, és a porlasztót. Ja, meg a papot.
- Várunk míg visszajönnek az eredménnyel, aztán majd felmegyünk hozzá.- Választom meg szavaimat normál hangnemben.
- Megkérdezhetném, hogy hogy hívják? - kérdezem tőle, ugyanis rohadtul unom, hogy úgy szólítom hogy te, meg hasonló. Én e felől is erkölcsös vagyok, szeretek másokat a nevük szerint szólítani.


† Music:The originals - 99 problems † Note: hug1 † Words: s.k.h.

©️
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Caitlyn Montgomery
Caitlyn Montgomery

YOU'RE A VAMPIRE?! I'M A HUNTER

❦ Hozzászólások száma : 48
❦ Join date : 2014. May. 24.
❦ Age : 32
❦ Tartózkodási hely : • new orleans
❦ Job/hobbies : • all good

New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 11:58 pm


Elijah x Kendra x Caitlyn

  Ültünk a kocsiban, és vártam, hogy odaérjünk a kórházba. Sosem telt el ennyire lassan az idő, de most minden perc számít. Az eszméletlen unokatestvérem ott volt velem a hátsóülésen. Az ölembe vettem, és fogtam a vérző sebeit, hogy ne vérezzen annyira. Aggódtam érte, nagyon. Nem tudtam mennyi időnk van, hogy beérjünk úgy, hogy Kendra túlélje ezt a napot. Csak vadászni akartam megtanulni, és most úton vagyok a kórház felé, és a járműt az a vámpír vezeti, aki miatt most itt vagyunk. Ha Kendy most itt meghal, az egyedül az én hibám lesz. Ha én nem vettem volna rá erre, akkor most semmi baja nem lenne, nem lenne sebesült.
Csupa vér volt a kezem, de nem bántam, a legfontosabb most az volt, hogy Kendy életben maradjon. A fejem teljesen üres volt, minden gondolatomat elvette a tudat, hogy elveszthetem őt. A csöndes utazásomat megzavarta Elijah, aki azt szerette volna, hogy adjak neki oda valamit. Kedvesen szólt hozzám, de én mégsem voltam olyan passzban, hogy kedvesen reagáljak, pont neki, aki miatt lassan meghal Kendra.
- Nos, ha nem látnád, éppen próbálom elállítani a vérzését, szóval ha annyira kell, vedd el magad. - mondtam ezeket a goromba mondatokat idegesen, mert nem leszek vele kedves. - Kedvesem. - böktem oda a végére bunkón, és gúnyosan. Én nem fogok jó pofizni. Haragszom rá, utálom! Mindennél jobban utálom. Hiába kedves, és hiába bánja, de nem felejtem el soha azt a pillanatot, ahogy kiszívta az ép észt Kendra-ból. Féltem tőle, egy szörnynek gondoltam, akinek pusztulnia kell. Remegtem, és alig bírtam megtartani az unokatestvérem, de vigyáztam rá. Ha őt elvesztem, elmegy az eszem. Akkor vagy kegyetlen leszek, ölni fogok, és nem fogok senkit sem szeretni, vagy, egyszerűen nem fogom bírni a depressziót amit majd kivált belőlem a távozása, és könnyedén véget vetnék az életemnek. A könnycseppek megint az arcomon folytak, és elkezdtem sírni, megint. Biztosra mondom, hogy nem érez bűntudatot a tetteiért, és még az átkozott könnyekért is, amik éppen most távoztak a szemeimből.
Megint hozzám szólt, és azt kérte nézzem meg Kendra pulzusát. Ezt is kedvesen kérte, de hiába kedveskedik, nem fog rám hatni egy ideig. Nem is válaszoltam neki, hanem megnéztem, hogy életben van-e még. Hatalmas kő esett le a szívemről, amikor éreztem a kis ütéseket a nyakánál.
- Még él. - mondtam rezzenéstelen arccal, és még mindig nem változtattam a hangnememen. Az ablakon néztem ki, rá sem néztem Elijah-ra, szerintem azt sem érdemli meg ezek után. - Bár azok után amit műveltél vele, csodálkozom. Látod? Ezért akarok vadász lenni.. Azért, hogy az ilyen gyilkos szörnyetegek fejét levághassam és mosolyogva karót szúrhassak a szívükbe! - emeltem kicsit a hangomon, és mondtam agresszíven. Nem hinném, hogy meghatotta, hiszen egy érzéketlen vámpír.. Utálom. Utálom az egész vámpír fajt! Nem lenne szabad létezniük.


zene: Funhouse | megjegyzés: sok szeretettel. *.*  | szavak száma: secret.

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 9:49 pm

New Orleansi kórház  11582856661_www.kepfeltoltes.hu_
Elijah x Kendra x Caitlyn

Nem vagyok mély kómában ami azt jelenti nem haltam meg. Nem ölt meg... Úgy hogy tutira van valami hátsó szándéka, kétlem, hogy csak úgy hátsó szándék nélkül életben hagyna. Valamit biztosan forral a fejében, és kétlem, hogy az nekem kellemes lesz. Úgy látszik történt vele valami és a dühét rajtam fogja levezetni. Sokat hallottam Elijah Mikaelsonról és ő a "legjobb" az ősiek közül, vagy is eddig ezt hittem. Erkölcsös stb, minden jó amit el lehet mondani, de úgy látszik a mendemondák nagyban tévedtek.
Hallom a férfi hangját ahogy Caithez szól. Erőm nincs megmozdulni vagy bármit mondani, a szememet sem bírom kinyitni.
Bevallom félek a következményektől. Attól, hogy miket fog velem Elijah tenni, mert kétlem, hogy bevisz a kórházba és csak úgy hagyni fogja, hogy gyógyuljak. A mostani tettjével bebizonyította, hogy nem olyan mint amilyennek mondják. Olyan mint a testvére, Klaus. Sőt, lehet, hogy ő még rosszabb. Nem tudom eldönteni, de valami azt súgja, hogy még egyszer nem akarom egyiket sem megtapasztalni. Szimplán csak kiakarom őket nyírni. Egyik vámpír sem érdemli meg az életet, még a jók sem. Amelyik egy csepp emberi vért is lenyel, annak nem kéne élnie. Nem szabadna emberi vért inniuk, nem! Nem szabad emberi életeket kiontaniuk, nem szabadna ilyennek egyeltalán a földön léteznie.
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Vendég
avatar

Vendég


New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitimeCsüt. Jún. 26, 2014 9:28 pm

Elijah & Kendra & Caitlyn


Akitől kaptam a pofont, őt is a kocsiba segítettem akárcsak Kendrát, hogy gyorsabban haladjunk. De nem azért, hogy ne vérezzen el a lány, az engem ugyan hidegen hagy! Nem akarom hogy még meghaljon, ugyanis még nem szenvedett eleget. Valamiért az összes dühömet rajta akarom levezetni, fogalmam sincs hogy mi okból. Haragszom a világra, s arra, hogy akit szerettem, többé már nem az enyém. De nem baj, le is út, fel is út. Túl kell tenni magát az embernek, és az élet megy tovább, csak az enyém megakadt valahol. Eléggé kimerültem az elmúlt hétben, és jó lenne pihenni lelkileg. Olyan jó lenne most megszűnni, vagy valami ilyesmi, de persze... nem akarok. Érzéketlen lettem, most már nincs miért aggódnom senkiért sem! Beleuntam abba, hogy takargattam az igazi énemet. Átvertem ezzel magamat, másokat, és végül most megtudta Kendra, hogy milyen a szenvedés. és még nem is kezdtem bele igazán.
Az autót már elindítottam, s már a tisztást is elhagytuk. A pólóm csupa vér, bár szerencse, hogy hátul van a szövetkabátom.
- Ideadnád, Kedvesem? - kérem meg normális szólítással a lányt, igaz, a nevét ugyan nem tudom, de nem ez a legalkalmasabb helyzet, hogy megkérdezzem eme csodás lánynak a nevét. Ő is könnyezett, de most már nem. Azt hiszi, hogy segíteni akarok, aztán pedig egyáltalán nem szándékozom jótékonysággal.
Bár végül is magam elértem hátulról, miközben elengedtem a kormányt, s ez olyan kifinomult autó, hogy nem kell fogni a kormányt ha egyenesen tartok. Bár nem is akarok szabálytalanul vezetni, nem mintha megbüntetnének, de nincs kedvem itt leállni vitatkozni a zsernyákokkal.
- Nézd meg a pulzusát, kérlek.- Kérem meg egy új feladatra, miközben a szövetkabátomat magamra húzom, hogy a kórházban ne lássák meg a vért rajtam.
Már a parkolónál voltunk, már csak arra várok, hogy a lány megmondja, hogy Kendra él -e még. Bár hallom így is a szívdobbanását, egyben a pulzusát, de nagyon könnyű összekeverni a másik lányéval, ezért biztosabbra megyek, hogy ha ő nézi meg, én nem érek rá tapperolni a nyakát.


- Sorry hogy rövid lett, de tudjátok hogy miért :/
Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Ajánlott tartalom



New Orleansi kórház  Empty
TémanyitásTárgy: Re: New Orleansi kórház    New Orleansi kórház  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

New Orleansi kórház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» New Orleansi pláza
» Kórház
» Kórház előtti udvar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Welcome to New Orleans :: Belváros-