marcel gerard •• i'm the king of new orleans



 

Megosztás
 

 marcel gerard •• i'm the king of new orleans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

marcel gerard •• i'm the king of new orleans Empty
TémanyitásTárgy: Re: marcel gerard •• i'm the king of new orleans   marcel gerard •• i'm the king of new orleans Icon_minitimeCsüt. Júl. 17, 2014 11:20 am

Elfogadva, üdvözlünk itt!

~ Marcel borso izgi ~
El sem hiszed mennyire vártuk már, hogy végre megérkezz közénk, hiszen NO nem létezhet a királya nélkül... Rolling Eyes *.*
A lapod teljesen rendben volt, igaz akadt benne egy-két elírás, de az itt igazán senkit sem érdekel. Very Happy Tetszett, hogy ezt a jelenetet vázoltad nekünk és, hogy egy kicsit a személyiségedet is felfedted előttünk. Smile
Nem is húzom tovább az idődet; Hess foglalózni és sipirc játszani! Jó szórakozást nálunk!  jujj 



Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Marcel Gerard
Marcel Gerard

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 1
❦ Join date : 2014. Jul. 16.

marcel gerard •• i'm the king of new orleans Empty
TémanyitásTárgy: marcel gerard •• i'm the king of new orleans   marcel gerard •• i'm the king of new orleans Icon_minitimeCsüt. Júl. 17, 2014 10:35 am



Marcellus Gerard

YOU WANT ALL THIS.. FINE, IT'S YOURS. YOU CAN PUT ME BACK ON THE STREET FOR ALL I CARE. BUT LET'S MAKE ONE THING CLEAR, YOU WILL NEVER HAVE THIS. LOYALTY. YOU CAN'T BUY IT, YOU CAN'T OWN IT, YOU CAN'T FORCE IT. IT COMES ONLY OUT OF LOVE AND RESPECT FOR THE PEOPLE WHO BELIEVE IN YOU. YOU TAUGHT ME MANY THINGS, NIKLAUS MIKAELSON. BUT THIS I LEARNT MYSELF, AND IT IS SOMETHING THAT YOU WILL NEVER KNOW. ENJOY YOUR KINGDOM.

Teljes név:Marcellus Gerard
Kor: 204 éc
Nem: férfi
Play by: charles michael davis
Becenév: Marcel
Faj vámpír


Az életem:


Tudni akarod, hogy ki vagyok?! Ülj le kérlek, barátom... betekintést engedek önnön életembe, de előtte néhány szót rólam:
Vad vagyok. Karizmatikus. A magam miértjeivel együtt még gonosznak is nevezném magam. Hiszen nem méltó egy szinte örökbefogadott fiúként elvenni apánktól azt a birodalmat, melyet egyértelműen ő akart visszaszerezni. S én arról nem tehetek, hogy elkésett, és immáron ez a birodalom engem tisztel királyának. New Orleans az én városom. És mindenki, aki megtagadja, amit parancsba adok - legyen vámpír, ember, boszorkány - halállal fizet meg érte.
Általában egy jó buli helyszínén mindig megtalálható vagyok, soha nem hagyom ki az alkalmat. Tudok bulizni, sosem vetem el a sújkot, de mindezek csak arra szolgálnak, hogy tovább élvezzem az életemet, illetve még arra is, hogy itt (is) a társaság középpontjába kerülhessek. Ennél több azt hiszem, senkinek nem kell.
Igazi manipuláló művész vagyok, ezt a legjobbtól tanultam, nem adok második esélyt senkinek. Az ígéreteimet sosem szegem meg, és ezt a boszorkányok tudják a legjobban. Mindezek mellett vagyok egy határozott, magabiztos jellem...

***

- Niklaus Mikaelson! - tártam máris szélesre karjaimat, miután leugrottam az emelvényről, s immáron normális hangommal szólítottam meg a legújabb vendéget, ki ellátogatott ide hosszú évtizedek kihagyása után. Mire volt ez jó? Ezt talán csak ő tudja megmondani, nekem nyilvánvalóan hálásnak kellene lennem, amiért így történt, s én bizony tudtam, hogy ha nem így van, ma nem én lennék ennek a csodás városnak királya. Hiszen hogyan is mondta egykoron Niklaus? Nem emlékszem pontosan... kétségek közé pedig nem temetkezhetem.
- Egy barát, melyet oly régen nem láttak ezek az utcasarkok! - váltam aztán el tőle a nagy vigyorgásom közepette, tekintetét fürkészve. Nem változott semmit. A külseje talán, de az egy vámpírnál már olyan megszokott, hogy szinte elfelejtünk törődni vele. - Érezd otthon magad a városoban. - tettem még hozzá tárt karokkal, majd intettem az egyik vámpíromnak. - Hozz Niknek egy italt. MOST! - vált tekintetem határozottá, s nem engedtem, hogy húzza az időt, hiszen rögtön elindult, hogy teljesítse parancsomat.
- Hol időztél eddig, Klaus? Mert hogy mi itt nem láttunk, ez biztos! - vigyorodtam el, megdörzsölve alsó ajkamat, és ismét őt fürkésztem, végigmérve tetőtől talpig. Megjelent valami tekintetében, mely egyáltalán nem volt szimpatikus.
- Hogy mit műveltem a boszorkányokkal? - kérdeztem némileg szolídan, miután néhány elhaló mondat után ismét kérdésre nyílt a szája. - Megnevelem őket. Tudod, ez itt így megy. Nem varázsolhatnak. Még megpróbálják szétszedni a birodalmam, s azt senkinek nem engedhetem! - nevettem fel, mintha magam sem venném komolyan a buta feltételezést, majd a vállába kapaszkodtam, és egy asztalhoz vándoroltunk...

***

Néma csendbe burkolóztam. Nem volt más a hálószobámban, csupán én. S emlékeim. A pillanat időzött előttem, mikor Niklaus Mikaelson megmentett a rabszolgahajcsártól, és odahajolt hozzám, egy névtelen senkihez, és azt rebegte: legyen a neved Marcellus. De vajon gondolt arra bárki is, hogy a név mindent elárul? Gondolt arra, hogy a viselője... mindent elvesz majd tőle?
Vissza az elejére Go down
 

marcel gerard •• i'm the king of new orleans

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Marcel's bar
» New Orleans

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vámpírok-