Hope Mikaelson



 

Megosztás
 

 Hope Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

Hope Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hope Mikaelson   Hope Mikaelson Icon_minitimeCsüt. Okt. 16, 2014 7:30 pm

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Én édes pici kis unokahúgocskám *.*

Nem is tudom, hogy hol kezdjem... Mindig is imádtam az írásaidat olvasni és most, hogy egy kis lány gondolkodási menetével írtál magadról, ami ugye új, nem olyan, mint egy felnőtt karakterrel, egyáltalán nem csalódtam, sőt! Smile
Pontosan ilyennek képzelem el Hope-ot, ilyen aranyosnak és cukorfalatnak. Nagyon várom, hogy játszunk együtt. Smile
És külön örültem, hogy Bekahmat is említetted, amivel csak még jobban imádom a lapodat. Smile Látszik, hogy apád lánya vagy, ezt le sem tagadhatod és ott van benned a vakmerő farkas vér is, amit anyukádtól örököltél. A makacs és hisztis énedet pedig valószínűleg tőlem örökölted, hercegnő. Smile
Mehetsz is a játéktérre, aztán majd én is ellátogatok hozzád, játszani és mesélni neked.  I love you
Jó játékot! Smile

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Hope Mikaelson
Hope Mikaelson

I'M A STRONG HYBRID

❦ Hozzászólások száma : 5
❦ Join date : 2014. Aug. 17.
❦ Tartózkodási hely : New Orleans ♦
❦ Job/hobbies : Playing games ♦

Hope Mikaelson Empty
TémanyitásTárgy: Hope Mikaelson   Hope Mikaelson Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 11:36 am



Hope Mikaelson



Bagoly szeretnék lenni, mert a baglyokat este senki nem parancsolja ágyba.



Teljes név: Hope Mikaelson
Becenév: Hope
Születési hely: New Orleans
Születési idő: 2014
Kor: 4
Faj: Hibrid
Play by: Taylor Momsen
Kapcsolat: ide
Mit szeret csinálni: Játszani nagyon szeretek, van is egy kedvenc játékom, azt hiszem az a neve, hogy fogócska. Vicces, pláne akkor elszaladni azok elől, akik mindent megtesznek annak érdekébe, hogy elkapjanak és sikerüljön ágyba rakniuk.
Rajzolni is nagyon szeretek, mami szerint van tehetségem hozzá, azt hiszem ebben apára üthettem...





ez vagyok én
Rebekah néni, Elijah bácsi és a mami szerint egy igazi kis (rosszcsont) hercegnő volnék. Hosszú, aranyló, szőke loknijaimmal, melyeken ragyogó táncot járt a nap fénye, a csillogó kék szemeimmel, melyeken keresztül bámultam bele az életnek nevezett valóságba és rózsaszín ajkacskámmal, mely huncut mosolyra húzódott minden pillanatban, mikor felderül az arcom. Szerintük nagyon is hasonlítottam a mesebeli hercegnőkre, akik a mesekönyveimben szerepeltek. Néha, a ruhácskáimban én is igazi hercegnőnek éreztem magam. Főleg amikor azt a rózsaszín ruhát vettem fel, amit Rebekah nénitől kaptam, azokkal a csillogós csattokkal, amiket a mami szerzett nekem. Ők olyan aranyosak, mindig annyira kedvesek és sokat játszanak velem. Ők törődnek velem a legtöbbet s mindig igyekeznek nekem mindent megadni, amit csak a szem, szám kíván. Ezt pedig általában a cukiságommal háláltam meg nekik, vagy néhány rajzocskával, esetleg a kertből gyűjtött virágokkal. Előfordulhatnak olyan kivételes esetek, mikor nem kapom meg, amit akarok és akkor vége mindenkinek, fusson előlem, ki-merre lát. Megmutatom a fogam fehérét, azzal, ahogy manipulálok, szépen pislogok, esetleg zsarolok, ezzel érvényesítve az akaratomat. Persze, ha ez nem válna be, akkor jöhet a mindent elsöprő hiszti roham, a sírás… mert ez biztos bejönne. Mami szerint tisztára olyan voltam, mint az apám; agyafúrt, makacs, öntörvényű, manipulatív, ugyanakkor kedves, figyelmes és néha napján másokkal, ösztönből törődő. Bár még kicsi vagyok, nagyon gyorsan tanulok, és hihetetlen gyorsan fejlődöm minden téren. Egy részem már nem kislány szemmel nézi a világot, míg a másik még most is a babáival játszik, festeget, vagy lepedő várat épít magának. Furcsa kettősség uralkodik a lelkemen, amiről mamiéknak nem beszélek, mert nem akarom őket megijeszteni. Nem tudom mi ez velem, de egy kicsit én is félek magamtól, attól aki vagyok, aki leszek.



az én kicsi történetem ...

„Egyszer volt, hol nem volt, élt egyszer egy fenséges király, ki testvérével egy pompás kastélyban élt, ahol ünnepelték a zenét és a művészetet. A király nem számított rá, hogy apa lesz, de elvarázsolt földön élt, ahol nem létezett lehetetlen. Idővel megáldotta a sors egy gyönyörű kislánnyal, kinek nem is kívánt mást, csak békét és boldogságot. A királyt azonban továbbra is démonok üldözték. Élt egy kegyetlen szörnyeteg, aki magának akarta az egész birodalmat. Csapatnyi vad lénnyel az oldalán elűzte a királyságból a többi mágikus lényt. És volt még egy gonosz boszorkány is, bűvös kövekkel, melyek minden teliholdkor elszívták a király összes erejét. Félve a sötétségtől, amit ellenségei az otthonára hoztak a király, más választása nem lévén elrejtette szeretett kis hercegnőjét ezzel bizonyítva a maradottaknak, hogy a hercegnő örökre elveszett. A király bánatában elfordult a világtól. A kastély bezárta kapuit, a királyság pedig elesett. Úgy tartják, az egyetlen fény, mely a kastélyból jön, kirajzolja az egykor oly hatalmas király alakját, miként a gyermekének szánt szobában álldogáll. De ahogy a kegyetlen szörnyeteg átvette a hatalmat a hanyatló királyságban, sejtése sem volt arról, hogy a király és öccse egy percig sem tétlenkednek addig, míg el nem pusztítják az ellenségeiket. Úgy hitték, egyszer sikerül feléleszteni a birodalmat, s a hercegnő hazatérhet. Hogy boldogan élhessen, hisz soha meg nem hal.”
Fejeződött be újra az a mese, melyet már egész pöttöm korom óta hallgattam. Nem mintha, most annyira nagy lennék, azzal a négy hosszú évemmel. De ezt a mesét tényleg egész a kezdetek óta hallgattam. Valamiért mindig az az érzésem volt ezzel a mesével kapcsolatban, hogy rólam szólt. Elég „nagy” voltam már ahhoz, hogy megértsek dolgokat, azt pedig biztosra vettem, hogy ez a történet több volt, mint mese. Igazi volt és bizony rólunk szólt, a családomról és a városról, ahol éltünk. Nem tudom mi lehet a kapcsolat, a mami sosem mondta miért olyan veszélyes a város, amiért én nem hagyhatom el a házat, akár csak a toronyba zárt hercegnő, Rapunzel. Kicsit úgy is éreztem magam. El voltam szigetelve a várostól, alig láttam valamit a körülöttem lévő világból. Egyedül csak apu gyönyörű festményein keresztül láttam képeket gyönyörű városokról, építményekről és tájakról. Elijah és Rebekah néninek hála pedig ezer, meg ezer történetet hallottam a világ különböző helyeiről, korairól és eseményeiről. Képeskönyvekből csodáltam azt a nagy csodát, ami életem minden percében körülvett; a világot.Sokat ábrándoztam, álmodtam arról, hogy egyszer én is elhagyom a „torony szobát”, de amíg ennek nem jött el az ideje, ez mind csak álom maradt. Helyette én is rajzoltam, festettem, akár csak apa. Néha a rajzlapok helyett, egy-egy vásznára festettem meg vágyálmaimat. Mami szerint nagyon tehetséges voltam benne és különösen tetszett neki, hogy mennyi élénk színt használtam benne. Egyik képem sem volt komor, vagy sötét. Mind napfényes volt, vidám és teljesen elvont a világ rossz, gonosz oldalától. Rebekah néni szerint ez jó jel, azt mondja, hogy legalább ebben nem az apámra hasonlítok, aki inkább a sötéttel barátkozott, mint sem a fénnyel. Én pedig nem tudom, hogy emiatt szomorúnak kellene-e lennem, vagy örülnöm kéne neki? Én szerettem apára hasonlítani. Büszke voltam rá, hogy olyan lehettem, mint ő. Még ha ő nem is tudja, én felnéztem rá, csodáltam és... szerettem őt. Annak ellenére, hogy milyen keveset láttam. Azt pedig csak reméltem, hogy Rebekah néni meséje igaz, és apa is szeretet engem. Ugyan is az ő arcáról nem tudtam úgy leolvasni az érzéseket, mint például a mamiéról, aki mindig mosolygott, a szemei is mindig csillogtak, szinte mosolyogtak, amikor rám néztek. Apa szemei? Az ő szemei is fénylettek, mégsem tudtam a mai napig, kiolvasni belőlük semmit. Ez pedig ezer kérdést vetett fel bennem, köztük elsősorban ezt:
- Apáé volt a királyság, amiről a mese szól, ugye? – néztem fel az én hercegnőket megszégyenítő szépségű nagynénimre, aki mellett Hamupiőke és a többiek labdába sem rúghattak. Vajon ilyen szép leszek én is, mire megnövök? Szeretnék ilyen szép lenni...
Nagyokat pislogva vártam a választ, melyet ártatlan arckifejezéssel koronáztam meg. Kívülről talán olyannak tűnhettem, mint egy átlagos kisgyerek, de én a sok meséből tudtam, hogy koránt sem voltam átlagos. A gondolkodásom valahogy... felnőttesebb volt, s még is olyan gyermeki. Vajon ezt észrevették ők is? Elijah, Rebekah, Kol, mami vagy apa? Látták vajon, hogy más vagyok? Ők is másnak tűntek. Nem voltak olyanok, mint a mesés könyvekben, vagy a mesefilmekben. Valahogy nem voltunk átlagosak. Ahogy ez a város sem volt az. Hogy miért? Azt nem tudtam. De éreztem...



Vissza az elejére Go down
 

Hope Mikaelson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» New Kol Mikaelson
» Niklaus Mikaelson
» Elijah Mikaelson
» Mikael Mikaelson
» Elijah Mikaelson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Hibrid-