Damon Salvatore



 

Megosztás
 

 Damon Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Damon Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Damon Salvatore   Damon Salvatore Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 4:14 pm

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Hello kedvesem! Smile
Üdvözöllek itt! El sem hiszed mennyire örülök neki, hogy végre te is megérkeztél. Már a tegnapi nap folyamán, a kischatben észrevettem, hogy egy remek userre talált a karakter, de ma a lapoddal még jobban megnyertél magadnak, ha fogalmazhatok így! Smile
Tetszett a külső- belső leírásod, pont mint a kis szerepjáték példád is. És nagyon örülök neki, hogy ebben én is szerepet kaptam. *.* Nem is tartanálak fel itt a locsogással, hisz szívesebben látnálak már a játéktéren.
Szerintem már foglalóznod sem kell, szóval élményben gazdag játékokat kívánok neked! Smile

Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Damon Salvatore
Damon Salvatore

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 2
❦ Join date : 2014. Aug. 16.
❦ Age : 182
❦ Tartózkodási hely : Mystic Falls

Damon Salvatore Empty
TémanyitásTárgy: Damon Salvatore   Damon Salvatore Icon_minitimeVas. Aug. 17, 2014 3:26 pm



Damon Salvatore


I don't wanna live up to anyone's expectations.



Teljes név: Damon Salvatore
Becenév: Dam
Születési hely: Mystic Falls
Születési idő: 1841. június 28.
Kor: 173
Faj: Vámpír
Play by: Ian Somerhalder
Kapcsolat: Bonyolult
Mit szeret csinálni: Ezt most komolyan kérdezed?





ez vagyok én
Külső: Annyit azért el kell mondani, hogy minden nő megfordul utána. Nem is csak a külseje miatt, ami teljesen kifogástalan, hanem a magabiztos kisugárzás, melyet áraszt magából. Persze nem szabad elfelejteni, mindehhez hozzátartozik a ragyogó, kék szempár, valamint a hetykén mosolygó száj, mely néha túlontúl csábító tud lenni.
Magassága kb. 175 cm körül mozog, teste szikár, izmos, szépen kidolgozott, mégsem túlontúl sok. Mégis, pont tökéletes ahhoz, hogy minden ruhadarab, amit csak magára húz, jól mutasson rajta. Ami azt illeti, külsőjének tudatában néha igen nagyképű, s félvállról vesz minden, hisz tudja, külsejével bármit elérhet. Bárkinél. Kivéve Elenánál, ami mennyire bosszantó már, basszus?
A ruhatára sokrétű, és színes, mindenféle ruhadarab megtalálható benne, elegánstól a lazán át, egészen a kényelmesig. Bár legtöbbször ezt a hármat szokta ötvözni, és egészen jól sikerül is neki.
Ékszert nem hord, csak egyet, a gyűrűt, melyet Emily készített neki még évtizedekkel ezelőtt, hogy megóvja őt a napfénytől. Próbál nagyon vigyázni rá, hisz volt már rá példa, hogy Stefan nem túl testvériesen elkommunizálta. Még egyszer ilyen nem fordulhat elő, vagy ha mégis, az illető kellő büntetésben fog részesülni.
Érzéketlen, gyilkos, manipulatív, kegyetlen, önző, erőszakos.
Ezekkel a jelzőkkel szokták teleaggatni Damon Salvatoret. Ami voltaképpen igaz is, hiszen sokszor támasztotta alá mindezen kifejezéseket. Hisz sok esetben valóban érzéketlen, s sokszor kísérli meg manipulálni az embereket. De ez mind csak a felszín felett van. Valójában nem ilyen, legalábbis régen nem ilyen volt.
Emberként még életvidám, s érzékeny férfi volt, ám a sok csalódás megváltoztatta őt. Gyilkos? Nem, csupán fájdalmát próbálja leplezni, próbál túllépni emberi gyengeségein.
Kegyetlen? Néha igen, de legtöbbször, amit senki sem tud, inkább jót próbál cselekedni, s ritkán vezéri önös érdek. Persze, az esetek többségében ez valahogy mindig másképp alakul, és úgy jön ki az egészből, mintha megint csak saját magát helyezné előtérbe. Kínos.
Mióta bátya Elena eltűnt, egészen kifordult magából. A lány iránt táplált szerelme végül olyan erősnek bizonyult, hogy hosszú időre szinte megnyomorította őt. Ki hinné ezt el, hogy Damon depressziós lett? Még elképzelni is nehéz, de sajnos így volt.
Az évek múltával hozzászokott ehhez az érzéshez, s bár nem gyötri őt, ha Elenara gondol. Úgymond megkísérelte kikapcsolni érzéseit, elnyomni teljesen az emberi voltát, s megfogadta magának, hogy sosem fog megbocsátani ezért az öt évért, amit elszenvedett.



az én kicsi történetem ...

2011,

Késő volt már. A lámpafény már bántott szememet, nagyjából a gondolataim pedig az agyamat. Elfáradtam, s hiába dörzsölgettem meg újra és újra percenként égő szemeimet, nem segített. Még sem hagytam abba, folytattam, egészen addig, míg bele nem pusztulok. Hiszen az én hibám, az én lelkemen szárad most minden rossz, csak is én tehetek róla. Miattam ment el, miattam áldozta fel a boldogságát.
A gardróbszekrényem ajtaja kitárva, míg én fáradtan az asztalon támaszkodva tanulmányoztam a térképet. Az öcsikém mindenhol elhintette a nyomait, fejek estek porba mindenhol, ahol csak járt. Ric-kel már jó néhány házat takarítottunk fel, vagy mikor már a takarítás is kevésnek bizonyult, a benzinhez és a gyufához nyúltunk. Rá találunk valaha? Nem is kérdéses, biztos vagyok benne, hogy igen. De vajon jó ötlet-e rátalálni? Átváltott hasfelmetsző üzemmódba, s félek, hogy itt már nincs visszaút. Már nincs benne meg azaz emberi érzés, ami eddig olyan idegesítően szentimentálissá és tündérivé tette. Valamint elviselhetetlenné, és borzalmasan emberivé. Ha nem lennék teljesen megrökönyödve a mostani stílusán, talán még büszke is lennék rá, hiszen mindig én kértem, hogy kapcsolja végre ki az érzéseit, legyen az, akinek lennie kell: vámpírnak. De ő már nem egy szimpla vámpír. Hanem egy szörnyeteg, egy olyan szörnyeteg, akitől már engem is bőven kiráz a hideg, ami azért valljuk be, nem kis szó.
Vajon Elena végre lemond róla? Szívem félrevert a gondolatra, hogy talán sosem fog tudni továbblépni. És én mindig is kevés leszek számára. Nem lehetek Stefan, bármennyire is erőlködnék, sosem lennék elég ahhoz, hogy szeressen. Legalábbis, hogy úgy szeressen, ahogy Stefant. És ez az igazán elszomorító. Tudom jól, hogy Elena szeret engem, megkockáztatom, hogy talán még szerelemmel is. De nem annyira, mint az öcsémet. Mindig csak második leszek, ahogy második voltam Katherine számára is. Igaz, hogy ma már nem érdekel Pierce, azért mégis bántó, hogy két Petrovából, kettő az öcsémbe szerelmes. Most vagy velük van a baj, és mindketten teljesen elfuseráltak, vagy én nem vagyok elég mimóza ahhoz, hogy elnyerjem a szeretetüket. Ki tudja, pedig mindenki azt hajtja, hogy a nők a rosszfiúkat szeretik. Hát én rossz fiú vagyok, aztán mégsem.
Mélyet sóhajtottam, majd bevágtam a gardrób ajtaját. Remélhetőleg nem annyira hangosan, hogy a pár ajtóval arrébb alvó Elena felébredjen. A gondolatra megcsóváltam fejem, miközben kezembe vettem az aranyló whiskey-vel megtöltött poharat, s nagyot kortyoltam belőle. Mióta Stefan elment, nem is tudnám megmondani, hányszor hajtotta fejét álomra Elena az ő szobájába. Álomra, néha csak rémálomra, hiszen sokszor halottam át a vékony falakon, ahogy nyöszörög álmába, s kéri Stefant, ne bántsa őt. Tudtam, mégsem tettem semmit, hisz mégis mit tudnék én mondani neki, ami elég lenne ahhoz, hogy végre lecsillapodjon háborgó lelke?
Kiittam utolsó kortyot is a poharamból, majd a kis villanyt lekapcsolva eldőltem az ágyon. Levetkőzéssel nem kellett bajlódnom, mivel már így is jó ideje csak egy rövidnadrág volt rajtam, amolyan alvós-otthonkás felszerelés. Ám még mielőtt lehunyhattam volna fáradt szemeimet, halottam, ahogy valaki kopog a hálószoba ajtómon. Valaki, nyilvánvaló, hogy ki az.
- Gyere be. - szólaltam meg, s felkönyököltem, hogy lássam őt.
Elsőnek, ami feltűnt, az a karjában lévő rongyos plüssmaci volt. Szemöldököm felvonva néztem rá, nem tudom, hogy ő látott e bármit is a sötétben, én azonban kiválóan láttam őt. Végignéztem rajta éhes tekintetemmel. Már régóta éhes voltam. Nem csak a testére, ezek az elmúlt két év során másodlagos fontosságúak lettek vele kapcsolatban. A szeretetére, érintésére voltam kiéhezve. Persze, ezt sosem vallottam volna be neki.
- Macival alszol? -kérdeztem sajátos, szarkasztikus hanglejtésemmel. - Hány éves vagy? Nyolc? - vigyorodtam el, miközben figyelemmel kísértem, ahogy végigsétál a szobán, és lehuppan mellém. - Mi a baj, Elena? Már nem melegítenek Stefannal való álmaid? - kérdeztem gúnyosan, pedig csak az irigység sütött belőlem, talán még ő is észrevette.
De észre sem kellett vennie. A hülye is látja, hogy hosszú ideje szerelmes vagyok belé.
Ő csak elnyomott egy fintort, miközben maciját hozzám vágta, majd ledőlt mellém az ágyra.
Istenem, bárcsak…


Vissza az elejére Go down
 

Damon Salvatore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Damon Salvatore
» Damon szobája
» ł Stefan Salvatore..
» Régi Salvatore ház
» ł Stefan Salvatore..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vámpírok-