my bittersweet Anne



 

Megosztás
 

 my bittersweet Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Sebastian Monteresse
Sebastian Monteresse

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 18
❦ Join date : 2014. Aug. 15.
❦ Age : 38
❦ Tartózkodási hely : NO
❦ Job/hobbies : I have a motorcycle service

my bittersweet Anne Empty
TémanyitásTárgy: my bittersweet Anne   my bittersweet Anne Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 9:59 am



Anne Burry






❦ Státusz: Foglalt
❦ Teljes név: Anne Burry
❦ Kor: 26-28
❦ Faj: Vérfarkas
❦ Play by: Emily Browning (Cserélhető, de egyeztessünk)
❦ Kapcsolat: Te voltál, aki megmutatta milyen a farkas lét, hogyan fogadjam el bundás felem. Két évig éltünk együtt, szeretőm voltál, a kapcsolat megszakítása után pedig külön utakat jártunk be, egészen mostanáig…


Drága Anne!
A kapcsolatunk heves volt, hiszen a te természeted is szenvedélyes, hirtelen cselekszel, akár a többi farkas. Az átkot viszonylag hamar kiváltottad, olyan családban nőttél fel, ahol nem volt titok, hogy milyen géneket is hordozol és habár óvtak attól a szüleid, hogy te is a Holdat vonyítsd, egy véletlen folytán mégis farkassá lettél.
Mi Seattleben találkoztunk, nem sokkal azután, hogy nekem is sikerült kiváltanom az átkot. Azonnal felismerted, hogy mi vagyok, velem ellentétben, hiszen én szinte semmit sem tudtam a vérfarkasokról vagy más természetfelettiekről. Azt nem tudom, hogy eleinte miért segítettél, de később a szeretőmmé lettél és megtanítottál mindenre, amit tudnom kell a természetfeletti világról és a fajtánkról. Két évig éltünk együtt, amolyan se veled, se nélküled kapcsolatban, gyakran veszekedtünk, de valahogy mindig kibékültünk, rendszerint az ágyban. Miután szétmentünk, semmit sem tudtam rólad, egészen mostanáig. New Orleansba vett az utad és én újra hallottam felőled. Meg akarlak találni, hiszen mégiscsak fontos része voltál az életemnek, talán még most is az vagy. Aztán majd kiderül, hogy mire is jutunk egymással.

//Nagyon várom a megalkotót. Pb és névcserében is benne vagyok, csak szólj, ha megérkeztél. Smile )

Vissza az elejére Go down
 

my bittersweet Anne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Anne hálószobája
» Anne Burry
» >> Ms. Jackie Anne Mahoney

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-