Anne Burry



 

Megosztás
 

 Anne Burry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Elena Gilbert
Elena Gilbert

LOOK OUT!! I'M A VAMPIRE

❦ Hozzászólások száma : 810
❦ Join date : 2013. Mar. 15.
❦ Age : 31
❦ Tartózkodási hely : ☣ Whitmore college
❦ Job/hobbies : ☣ student on Whitmore

Anne Burry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anne Burry   Anne Burry Icon_minitimeSzer. Aug. 27, 2014 11:20 am

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Hello kedvesem! *.*
Hűhaa...! *-*  na de megpróbálom rövidre fogni a mondandómat, hisz téged itt valaki már biztos nagyon vár a játéktérre... Rolling Eyes Very Happy
Mikor elkezdtem olvasni a jellemzésedet, már akkor tudatosult bennem, hogy ha akarnád sem tudnád letagadni a génjeidet. Bizony az igazi vérfarkas ilyen vehemens és forróvérű... (Hayley karakterem gyanánt tapasztalatból beszélek.. Rolling Eyes ) Nagyon tetszett ahogy a szavakkal bántál már a kis bemutatkozásnál is, de számomra az et-d tette fel az i-re, azt a bizonyos pontot. Kifejezetten tetszett, hogy az egész életed mutattad be nekünk. Hogy milyen családban is éltél és, hogy minek köszönhetően váltottad ki az átkodat. Jó volt megtudni, hogy végül is miért vagy az, aki. Very Happy
Az én véleményem az, hogy egy remek userhez került ez a karakter! Üdvözöllek itt, valamint nagyon jó játékot/játékokat kívánok neked az oldalon!

Vissza az elejére Go down
http://it-isnt-easey.blogspot.hu/
Hello darling, call me by my name
Anne Burry
Anne Burry

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 18
❦ Join date : 2014. Aug. 24.
❦ Age : 37
❦ Tartózkodási hely : Seattle & New Orleans
❦ Job/hobbies : Testvérkeresés, bújócska, csak a szokásos

Anne Burry Empty
TémanyitásTárgy: Anne Burry   Anne Burry Icon_minitimeKedd Aug. 26, 2014 10:01 pm



Anne Burry


△ If you could only see the beast you've made of me
I held it in but now it seems you've set it running free
Screaming in the dark, I howl when we're apart
drag my teeth across your chest to taste your beating heart △



Teljes név: Emily Anne Burry
Becenév: Annie, Emm, Emy (ez utóbbi kettőről csak a családomnak van tudomása)
Születési hely: Seattle
Születési idő: 1986. December 9
Kor: 27
Faj: vérfarkas
Play by: Emily Browning
Kapcsolat: A szingli életforma híve vagyok, bár tény, hogy mostanában túl sokat lógok egy Liam nevű semmirekellővel.
Mit szeret csinálni: A véremben van a természet előtti tisztelgés. Séták, órákig, vagy, ha belefeledkezek akár tovább is visznek a lábaim. Szeretem a csend hangjait, elmélázni, belefeledkezni, igen. Nyugodt, szelíd pillanataimhoz ezek az apró tényezők mind hozzájárulnak. Esőben sétálni, nézni a villámokat teli eget, vagy, ha a hangulatom megengedi, felbontani egy üveg bort a kandalló előtt. Mit szeretek még? Szeretem gyötörni a testem; futni, tornázni, vagy éppen a zsákot püfölni.





ez vagyok én
Alig 160 centi, filigrán lány vagyok. Nem tehetek róla, ehetek bármit, bármennyit, a testalkatom nem sokat változik. Szív alakú, halovány szeplős arcomról, az azt keresztező gesztenyebarna hajzuhatagról, zöldesbarnás szemeimről az ártatlanság jut eszükbe először az embereknek, s ehhez hozzájárulnak vörösen telt ajkaim is. Nem mondhatom, hogy tipikus szépség volnék, én mégis elégedett vagyok magammal. Legalább a külsőmmel... ugyanis nagyon sokszor érzem úgy, hogy kétfelé szakadok, ami a valódi lényemnek köszönhetően egyáltalán nem számít túlzásnak. Muszáj megzaboláznom a nyughatatlan farkas természetét, időről időre újabb láncokra verni képzeletbeli testét, mert hiába telt el immáron tíz esztendő, hiába van mögöttem ennyi tapasztalat, igazából sosem lazíthatok. Mint az éremnek, nekem is két oldalam van, hiszen az ingerlékenységet nehéz elnyomni, magabiztos nyugalmat húzni rá sokszor felér egy alapos kínzással, főleg, ha eredendően forrófejű és nagyszájú vagyok. Időről időre kikívánkozik belőlem, hogy mindent rázúdítsak a környezetemre, és vannak olyan helyzetek, amelyekben egyáltalán nem akarom visszafogni magam.
Ebben a világban nagyon sokan megérdemlik, hogy úgy bánjak velük, ahogy ők velem...



az én kicsi történetem ...

Képzelj el egy tipikus amerikai, zajos, nyüzsgő és idegesítő családot. A szülők a válás szélén, évről évre közelebb sodródva az utolsó csepphez abban a bizonyos "végleg elég volt" pohárban, többnyire felnőtt kölykeikkel a nyakukon, akik egyszerűen nem hajlandók tudomásul venni anyu és apu veszekedéseit. Persze, a bátyáimnak is meg van a saját életük, csajokkal, bulikkal, hetekre eltűnésekkel, bevert orrokkal, törött karokkal. Mikor mit sikerül összehozniuk. De hol vagyok én a bájos csoportképről? Messze tőlük, mert csak így tudom szeretni őket. Megpróbáltam saját életet kialakítani, ám hamar rájöttem, hogy hiába a külön ház, nincs menekvés. Mondanom sem kell, mennyit időztek nálam, hozzám menekültek, ha a fejük felett összecsaptak a villámok, én pedig nem tessékelhettem ki egyiküket sem, mert nem volt hozzá szívem, hogy megbántsam őket. A család néha kényszer volt mindegyikőnknek, és nem menekülhettünk el belőle, összekötött egy titok, ami nem engedte, hogy elhagyjuk egymást. Az átok kegyetlenül sújtotta a felmenőinket, néha egy-egy generáción átugorva, de nem hagyta el a Burryket. Apám dédapja, testvére, majd Dylan és én. Gyermekkoromtól tudtam, hiszen felkészítettek, mi vár majd rám, mégsem kerülhettem el, pedig Isten látja lelkem, nem akartam a hold rabjává válni, mert láttam, mit tett a bátyáimmal. Dylant megszállottan foglalkoztatta a vérfarkasság, mert hitte, azt mondta, érezte, hogy egy bestia lakozik benne, én pedig tudtam, hogy átlépi majd az őrület határát. A mai napig tagadja, hogy szándékosan cselekedett volna, amikor részegen elütötte azt a szerencsétlen lányt, ám attól, hogy nem beszélünk róla, a tények tények maradnak. Josh, a másik bátyám, Dylannal ellentétben rettegett, hogy benne is megvan az öröklődés, és emlékszem, szinte befalazta magát a házba a történtek után. Az állapotán kicsit sem javított, hogy rá két évre a húga következett. Szabadkozhattam volna, hogy 17. születésnapomra egyáltalán nem ilyen meglepetést szerettem volna, ám azt nem tagadhatom, hogy az én hibám. Ha azon az éjjelen megvárom a barátnőimet abban a bárban, vagy nem ellenkezek a testvéreimmel, annak a pasasnak nem lett volna lehetősége utánam ólálkodni. Túl sok a "ha", a sebhely az oldalamon viszont emlékeztet rá, milyen a hűvös penge fenyegetése, és milyen érzés, ha félig megerőszakolnak. Nem hagyhattam magam, a pillanatok gyorsan, követhetetlenül pörögtek, de csak a forró vér illatára emlékszem, és a férfi mellkasából kiálló kés látványára.
Joshban idővel enyhült a félelem, de máig szorongással a szívében ébred fel, feje felett az ott lebegő a láthatatlan táblával. Ki tudja, vajon ő is olyan lenne, mint mi... Túl szomorú, hogy belegondoljak.
Nos, részben ezért sem költöztem messzebb a családomtól, az első teliholdam után alig pár hónappal választottam ki az új otthonomat, s míg egyedül voltam, nem is volt baj anya, vagy apa,  Dylan vagy Josh sűrűre vett látogatása. Csakhogy megjelent az életemben egy farkas, és nem tudtam ellen állni a kínálkozó lehetőségnek. Mire észbe kaptam, beköltözött hozzám, a családi látogatások pedig igazán kínosra sikeredtek néha, mondjuk, ha egy meztelen Bastiant találtak a konyhában, és a többi, és a többi... Egyébként élveztem, hogy zavarba ejthetem anyámékat, és azt is, hogy az említett férfi merőben más volt, mint a többi. Vehemens, fafejű, konok. Szerettem az ágyban, szerettem veszekedés közben, szerettem azt is, ha némán figyelhettem ahogy alszik, persze azt már kevésbé szerettem, hogy elgyengültem a közelében. Egyek voltunk, mégis, annyira másak... Sosem tudtam kiigazodni rajta, és azt hiszem, ő is így volt velem. Fiatal voltam, mindig mást akartam, és túlféltettem a kapcsolatunkat, ugyanakkor féltem a szerelemtől, a gyengeségtől. Egymás lángja fűtött bennünket, de két év  alatt ugyanezek a lángok oltották ki egymást. A bátyáim pezsgőt bontottak Sebastian távozását követően, én azonban bármennyit ittam, keserű volt a szám íze, de az élet nem állt meg. Lekötött a munkám, és az, hogy képes legyek megélni belőle. Ez utóbbi könnyen ment, mert a családi vállalkozás jól ment, és ha nem az antik boltban voltam, a kocsmánkban álldogáltam a pult mögött. Kényelmes és szórakoztató volt így élni, és nem kívántam változtatni rajta. Egy ideig volt egy Wayne-em, majd egy James, és jött egy Joseph is, de, még ha hosszabb ideig is bírták mellettem, természetesen a testvéreim gondoskodtak róla, hogy elmeneküljenek a közelemből.

New Orleans távol van Seattletől, bár nem önszántamból keveredtem ide. Dylannel sosem volt könnyű, de miután hetek, majd két teljes hónap eltelt anélkül, hogy jelentkezzen... Baj van, és nem csak én gondolom így. Mindannyian hallottunk New Orleansról, de idáig koránt sem volt biztos, hogy a bátyám itt van. Már régen a fejébe vette, hogy hibrid lesz, de csak remélni tudom, hogy a tervét lehetetlen volt megvalósítani. Josh és én egy hete érkeztünk, ám eddig nem akadtunk a nyomára, mintha a föld nyelte volna el, pedig egy Liam nevű forrástól tudjuk, hogy valóban átlépte a városhatárt.  Az idegeim rongyosabbak, mint valaha, és ehhez Sebastian jelenléte is hozzájárul. Láttam őt, mégis a másik irányban kötöttem ki. Kerülöm, ahogy tudom, hiszen jelenleg a legkevésbé sem hiányzik, hogy megbolygassa a régi emlékeket....


Vissza az elejére Go down
 

Anne Burry

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Dylan és Josh Burry - a két természeti katasztrófa
» my bittersweet Anne
» Anne hálószobája
» >> Ms. Jackie Anne Mahoney

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vérfarkas-