AMelia Williams



 

Megosztás
 

 AMelia Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Rebekah Mikaelson
Rebekah Mikaelson

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 435
❦ Join date : 2013. Oct. 11.
❦ Age : 1021
❦ Tartózkodási hely : ◙ New Orleans

AMelia Williams Empty
TémanyitásTárgy: Re: AMelia Williams   AMelia Williams Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 8:34 pm

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Hát szia *.* ^^
Nagyon tetszett a karakterlapod. Very Happy Először is, a leírásodban imádtam az őszinteséget és, hogy leírtál olyan dolgokat magadról, amit az emberek egyébként nem szeretnek beismerni. Smile
A történeted  pedig nagyon átérzem, sajnálom, hogy meghalt az édesanyád, de most itt az idő, hogy utána nézz a családfádnak. Very Happy Biztos, hogy rengeteg minden vár még rád ezzel kapcsolatban, nem is tartalak fel, indulás foglalózni! Smile
Sok szerencsét! Smile

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Amelia Williams
Amelia Williams

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 3
❦ Join date : 2014. Aug. 15.
❦ Age : 28
❦ Tartózkodási hely : ◇ Mystic Falls & Whitmore
❦ Job/hobbies : ◇ Túlélés

AMelia Williams Empty
TémanyitásTárgy: AMelia Williams   AMelia Williams Icon_minitimeHétf. Aug. 18, 2014 7:36 pm



amelia williams


Nobody can hurt me without my permission.



Teljes név: Amelia Belle Williams
Becenév: Lia
Születési hely: Seattle
Születési idő: 1995. 09. 08.
Kor: 18
Faj: Vérfarkas
Play by: Adelaide Kane
Kapcsolat: Egyedülálló
Mit szeret csinálni: Olvasni. Ez rendkívül nagy szerepet játszik az életemben, hiszen elég sok mindenen kell átrágnom magam. Hogy pontosan miről beszélek? Megfogod tudni idővel, ígérem. Ne legyél túlságosan kíváncsi. A többi érdeklődésemet meg hadd fedje hét pecsétes titok. Nem akarom már most kiteregetni a lapjaimat.





ez vagyok én
Rendkívül makacs és akaratos vagyok. Nem szeretem, ha nem az enyém az utolsó szó. Kitartó vagy és harcias. Soha nem adnám fel a dolgokat anélkül, hogy harcolnék. Nehezen ismerem el, hogy már felesleges küzdeni. Megyek tovább, amíg annyira pofára nem esek, hogy felállni is nehéz legyen. Barátságosnak nem mondanám magam sokkal inkább nyitottnak. Szeretek megismerni új embereket azt viszont egyáltalán nem mondanám, hogy rettenetesen kedves lennék hozzájuk. Ez egy olyan dolog nálam, amit ki kell érdemelni. Szórakozott vagyok és nem igazán veszem komolyan a dolgokat. Legalábbis próbálok mindenből viccet csinálni. Akkor a szarkazmus az én örök pajzsom ez mögött rejtőzöm, mert jobb, ha tudsz még valamit rólam. Allergiás vagyok az emberekre. Néhányan annyira ostobák, hogy nem értem miért nem vetették le magukat egy hídról. Viszont én rajtam van a világ szeme. Ha csak pár apró perc töredékére is így van. Élvezzem ki a figyelmed, ugye? Azon vagyok. De, ha most minden kiteregetek, hol marad az izgalom? A kíváncsiság? Nem vagyok én nyitott könyv, hogy mindent megtudhass rólam két perc alatt vagy lehet akár fél óra is. Minden rajtad múlik és, hogy milyen gyorsan olvasod el ezeket a sorokat. Én már rendkívül gyorsan olvasok gondoltad volna? Most jön az a kérdés, hogy mi edzette meg az agyamat? Hát nem a trónok harca, ha erre gondolsz. Édesanyám feljegyzéseit olvastam. Aminek köszönhetően betekintést nyerhettem a múltamba és abba, hogy ki is vagyok. Ezek nélkül ma egy roncs lennék. Eleinte csak puszta mesének tekintettem az egészet aztán eljött a telihold. Remélem nem kell részleteznem.

Akkor a külsőm. Hosszú sötétbarna hajam egyenes tincsekben omlik a vállamra. Mogyoró barna szemeim könnyedén magukra hívhatják a figyelmedet. Hófehér bőröm arról árulkodik, hogy nem vagyok a napozás megszállottja. Öltözési stílusom laza, de mégis elegáns és csinos. Sosem értettem, hogy a szakadt ruhadarabok miért kerülnek többe, mint egy egyszerű farmer. Amikor még az anyag is kevesebb bennünk. Mindegy nem vagyok és nem is leszek divattervező.



az én kicsi történetem ...

Ez a nap is pontosan ugyanúgy kezdődött, mint a többi. Tizenegy óra három perc. Vagy esetleg nyolc? Nem tudom kora reggel mindig homályos a látásom és a telefonom éles fénye sem segít túl sokat ezen. Édesanyám ront be az ajtómon nem kopog, ahogy szokott. Szapora lélegzetvétele és ijesztő tekintete engem is megrémisztett. Gyorsan felültem az ágyamon, de az agyam még nem igazán ébredt fel csak a testem vágta magát hamar vigyázz állapotba. – Költözünk. Kezdj el pakolni. – Csak ennyit mondott és kiviharzott a szobámból.  Megdörgöltem a szemeimet, majd pedig kimásztam az ágyamból és pakolni kezdtem. Mormogtam magamban, hogy miért nem lehet előbb szólni. Igazából maga a tény, hogy költözünk sem jutott el az agyamig. Ehhez nekem még nagyon, de nagyon reggel volt. Elővettem az ágyam alól a bőröndömet és pakolászni kezdtem. Aztán, mikor már nem csak a testem, de az agyam is ébren volt csörömpölést hallottam a földszintről. – Anya mi történt? – Kérdeztem, de választ nem kaptam. Már, ha a dulakodási hangot nem tekinti az ember a válasznak. Lerohantam a lépcsőn és két férfit láttam és az anyámat. Az egyik felém rohant, de ekkor anyám a testével védelmezve feláldozta az életemet miattam. A földre rogyott a karjaimba fogtam, de ekkora akkora düh öntötte el a bensőmet, hogy nekimentem a gyilkosának. Nem gondolkodtam tisztán. Pizsamában az általában létszükségletű reggeli kávém nélkül rontottam neki. Ütöttem ott, ahol csak értem egyáltalán nem éreztem a fájdalmat. Igen ez határozottan az adrenalin hatása volt. Leütött. Egyáltalán nem fájt, de mégis a padlóra kerültem. Hátrálni kezdtem, mire egyszerre ketten kezdtek közeledni felém. – Hagyd, ő az enyém. – Kapkodtam a fejem kettejük között, hiszen nem értettem mégis milyen elmebeteg emberekkel találtam szembe magam. – Az előző is a tiéd volt.. Hadd élvezzem már én is egy kicsit a dolgot. – Elvonták egymás figyelmét, ami pont kapóra jött nekem. A kandalló melletti piszkafa után nyúltam és mielőtt még reagálni tudott volna bármelyikük is anyám gyilkosának hasába mélyesztettem. Összerogyott előttem én pedig, mikor felálltam még egy kicsit mélyebbre csúsztattam benne, majd hirtelen kirántottam és mikor elterült a földön a másik alakhoz fordultam, de egyszerűen csak hűlt helyét találtam. Ledobtam a piszkavasat és anyámhoz rohantam, aki még, ha alig is, de lélegzett. – Anya.. Anya.. Minden rendben lesz mindjárt hívok segítséget. – Suttogtam és már álltam is volna fel, amikor megállított. Erőtlen keze karomra fonódott. – Emlékszel arra a régi épületre, ami előtt mindig elmentünk kiskorodban, mikor sétáltunk. – Gyenge, reszelős a hangja. Könnyek áztatják a szemeimet és a kezeim is remegnek. Nem veszíthetem el.. Nem lehet vége ennek az egésznek. Pont most? Egyáltalán kik voltak ezek az emberek? Kérdésre egyszerűen csak bólintok ő pedig tovább folytatja. – Ez a kulcs nyitja az ajtaját és, amit ott találsz minden kérdésedre választ ad. Sajnálom, kicsim. – Nyakláncán logó kulcsot szorongatja szemei pedig lassan lecsukódnak. – Ne, ne, ne.. Anya.. Anya kérlek.. Ne.. – Meghalt. Elveszítettem az egyetlen embert, aki fontos volt a számomra, akivel a magam módján tényleg törődtem. Gyászoltam volna tovább is, de ha engem most itt megtalálnak.. Nem fognak még egy gyilkost keresni főleg, hogy mindenem beborítja édesanyám vére. Felrohantam az emeletre gyorsan átöltöztem a véres ruháimat egy zacskóba gyömöszöltem, hogy valahol, majd kidobhassam és elhagytam a házat. Magam mögött hagytam mindent pontosabban a semmit. Mert édesanyám elveszítésével az életem értelmét vesztette.

Az épület. Titkok. A családfám teljesen ismeretlen oldalának megismerése. Van egy féltestvérem. Elena Gilbert. Azt hiszem itt az ideje bemutatkoznom.



Vissza az elejére Go down
 

AMelia Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Destiny Kiara Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vérfarkas-