Destiny Kiara Williams



 

Megosztás
 

 Destiny Kiara Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Tatia Petrova
Tatia Petrova

HEY DEAR, I'M A ORIGINAL

❦ Hozzászólások száma : 457
❦ Join date : 2013. Oct. 20.
❦ Tartózkodási hely : † Mystic Falls †
❦ Job/hobbies : † Blood-suck †

Destiny Kiara  Williams  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Destiny Kiara Williams    Destiny Kiara  Williams  Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2014 6:14 pm

Elfogadva,  üdvözlünk itt!

Végzetem *.*
Egy "csúnya" viccel akartam indítani ezt az elfogadást, mivel szegénykém, a nevedhez hűen pont te lettél a végzete annak a szegény lánynak, akit elütöttél :S De ez nem vicces, szóval nem sütöm el a poént, inkább magamban tartom, neked meg egy mini regényt írok ide, amiben hosszan elecsetelem, hogy mennyire szeretem amúgy is olvasni az írásaidat és, ahogyan azok is, úgy ez is fantasztikusra sikeredett. borso
Szóval akkor bele is kezdenék, ha nem bánod Rolling Eyes
Nem csalódtam benned, ebben az irományodban is, már az első szavaiddal is sikerült megragadnod a figyelmemet. Egy ilyen farkas lányra, mint amilyen te is vagy, nehéz lenne nem odafigyelni. Very Happy
A történeted is remekre sikerült, bár nagyon sajnállak, amiért rajtakaptad a barátodat valakivel és amiért az éjszakai események sorozatát még megkoronázta ez a baleset is... tragikus Sad
De te erős voltál, talpra álltál és most itt vagy izgi Remélem maradsz is és mész foglalózni, mert bizony babám... innen nem hagyom, hogy tovább állj! Very Happy :40:

Vissza az elejére Go down
Hello darling, call me by my name
Destiny K. Williams
Destiny K. Williams

I'M A VENOMOUS WEREWOLF

❦ Hozzászólások száma : 11
❦ Join date : 2014. Nov. 05.
❦ Age : 30
❦ Tartózkodási hely : • Én bizony meg nem mondom
❦ Job/hobbies : • utazás

Destiny Kiara  Williams  Empty
TémanyitásTárgy: Destiny Kiara Williams    Destiny Kiara  Williams  Icon_minitimeCsüt. Nov. 06, 2014 12:04 am



Destiny Kiara Williams


People say hell is endless, it’s our worst nightmare, but I say hell is empty and all the devils are here



Teljes név: Destiny Kiara Williams
Becenév: Des
Születési hely: Texas, Austin
Születési idő: 1993. Október 8.
Kor: 21
Faj: vérfarkas
Play by: Selena Gomez
Mit szeret csinálni: Szeretem hallatni a hangom, szeretem, ha figyelnek rám, és ha én vagyok a középpontban. Vérfarkasként rengeteg energiám van, amit gyakran futásra használok fel. Általában teszek néhány kört reggelente.





ez vagyok én
Nos, vessünk rám egy pillantást. Manapság az emberek általában a külsőt nézik egy emberen, hiszen ez az első, amikor meglátod. Egy másodperc is elég arra, hogy rájöjj, igazán csinos kis pofikám van és karcsú testem. Hogy részletezzem, körülbelül 170 cm magas vagyok, de már elég régen méretkeztem. Szív alakú arcomat hosszú, természetes sötét barna színű hajkoronám fonja körbe. Ritkán kötöm vagy tűzöm fel, általában hagyom, hogy beborítsa vállaimat. És térjünk is vissza a selymes arcomhoz, melyet rendszeresen bőrápoló krémekkel kényeztetek, és amin elhelyezkedik egy gyönyörű, gesztenyebarna szempár, melybe könnyű belemélyülni, ugyanis ámulatba ejtő tekintetem van, alatta néhány milliméterre található tökéletes ívű kis pisze orrom és végül még lejjebb arcom ékessége; mesésen csillogó, puha telt ajkaim. El kell, hogy keserítselek, nem könnyű engem elcsábítani, elég makacs vagyok, így ne is álmodozz arról ezeket az ajkakat valaha is csókolhatod. És ha már a makacsságnál tartunk, ezt a tulajdonságomat biztosan az apámtól örököltem, igaz, sosem ismertem, de anya sok történetet mesélt róla nekem és testvéreimnek, mikor kicsik voltunk. Szarkasztikus humoromat könnyű érteni, bár nem mindenki díjazza. Szeretek nevetni és jól érezni magam, de gyakran nagyon könnyen dühös és feszült tudok lenni, amit sajnos a vérfarkas génjeimnek köszönhetek. Néha nem tudok uralkodni magamon, eluralkodik rajtam a düh és olyankor meggondolatlanul cselekszem. Mikor iskolába jártam, tagja voltam egy úgy nevezett Vita Klubnak, ahol nagy sikereket értem el. Szeretek vitatkozni, illetve nem szeretek, de nálam gyakori és általában megnyerem, ha igazam van, ha nem. Jó beszélőkém van, rengeteget szavaltam, amit különösen szerettem, mert olyankor minden szem rám szegeződik és rám figyelnek. Olyankor én vagyok a középpontban. Viszont mostanság próbálom kerülni a figyelmet, ugyanis nem szeretném, ha felismernének. A rendőrök még mindig keresnek a baleset óta…



az én kicsi történetem ...

Texas államában nőttem fel a családommal. Egy település részen éltünk a rokonaink egy részével, kivéve, akik nem költöztek velünk annak idején. Hatalmas a családfánk, több évszázadra visszamenőleg fel tudom sorolni az őseimet, akik már a felfedezésekkor is itt voltak. Azonban napjainkban már nem mindegyikünk vérfarkas. A szüleim nem szerették volna, ha én vagy a testvéreim azok lennénk, próbáltak óvni minket az átok alól. Tudom, mivel jár, így én sosem akartam ezzé a szörnyeteggé válni. Hallottam tapasztaltabb vérfarkasoktól, hogy milyen fájdalmak közt és kínok között megy keresztül minden egyes teliholdnál, ami nagyon megrémített.
Mindezek miatt is átkozom azt a napot, mikor a baleset történt. Figyelmetlen voltam, és a legkevésbé sem gondoltam arra, hogy bárkit is elüthetek.
Az eső úgy zuhogott, mintha dézsából öntötték volna. Sötét volt, ködös idő, az út csúszott, én pedig sok alkoholt fogyasztottam. Az egyetemi bulik mindig elképesztően jók, akár csak az, amiben éppen voltam. Legalábbis jól indult. A barátommal együtt érkeztem, Alex- szel, de hagytam, hogy ő odamenjen a saját barátaihoz, én pedig az enyémekhez. Jól éreztem magam, de aztán kerestem Alex-szet, mert szerettem volna vele tölteni az este hátralevő részét. Sehol nem találtam, bár tudtam, hogy nem ment el, hiszen szólt volna. Még az emeletre is felnéztem, mert gondoltam, lehet, hogy rosszul van, ezért felment. Az első ajtó, amit kinyitottam egy hálószoba ajtaja volt, de sötét volt és üres. Tovább mentem a következő ajtóhoz. És ott, abban a pillanatban, mikor beléptem a másik hálószobába, szinte másodpercek alatt tört össze szívem. Nem hittem a szememnek, próbáltam remélni, hogy csak képzelődöm. De akárhányszor kinyitottam a szemem, rájöttem, hogy amit látok, az a valóság. Kezeimet ökölbe szorítottam magam mellett. Úrrá lett rajtam a düh és képes lettem volna Alex fejéhez dobni valami nagyot és valami keményet. Az összes erőmet összeszedve lerohantam a lépcsőn, ki a házból, miközben a kocsi kulcsomat kerestem. Sikerült addig visszafognom a könnyeimet, amíg be nem szálltam az autómba, de aztán nem bírtam tovább. Fejemet a kormányra hajtottam és arra vártam, hogy elmúljon ez az éles fájdalom a szívemben. Ha rajtakapod azt, akit szeretsz, miközben megcsal, a világon a legrosszabb érzés. A könnyeim patakokban folytak, a szívem pedig, kimondhatatlanul fájt. Össze kellett szednem magam. Bedugtam a kulcsot, elfordítottam és elindultam haza, hogy véget vethessek ennek a szörnyű estének, hogy belezuhanhassak az ágyamba és, hogy aludjak egy nagyot.  Nem gondoltam arra, hogy nem kellene a volán mögé ülnöm, amiért ittam előtte, nem gondoltam az égvilágon semmire. Próbáltam kiüríteni a fejem… Minden egyes fájdalmas gondolatot.
Alig láttam ki a szélvédőn, annyira sűrűn esett az eső. És akkor… és akkor egy rossz mozdulat, egy rossz időpont… Az út csúszott, az autó kerekei teljesen más irányba mentek, mint amerre én azt akartam. Próbáltam egyenesbe tenni, de akkor már késő volt. Lehajtottam az útról, le a járdára, ahol az a szőke hajú lány sétált, nagy, nehéz táskával a vállán. Az utolsó, amire emlékszem, a lány rémült pillantása. A szemembe nézett. Én pedig elütöttem…
Így, fél évvel később már csak ennyi, amire emlékszem, de ez is szinte minden este álmomban kísért. Minden este látom a lány arcát, mielőtt megtörtént volna. Látom magam előtt a történteket. Rémült voltam és teljesen kábult. Fel sem tudtam dolgozni, amit tettem, már tovább is hajtottam az autóval, bár elég nehézkesen sikerült visszajutnom az útra. Még az nap este éreztem valami fájdalmat. Éreztem, ahogy az átok aktiválódik. És az óta erősítem én is a vérfarkasok csoportját.
Jelenleg mozgásban vagyok, sehol nem maradok hosszú időt, mert félek, hogy felismernek és börtönben végzem. Elszöktem otthonról, elhagytam a családomat, a barátaimat és szembeszálltam a törvénnyel. Félek attól, hogy mi lesz, ha egyszer rám találnak…


Vissza az elejére Go down
 

Destiny Kiara Williams

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» AMelia Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Vampire Diaries :: Karaktersarok :: Vérfarkas-